Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70601) Donki Hóte válasza kispe82 (#70596) üzenetére


Donki Hóte
veterán

2-4 hétnél nem bírják tovább a használatot nálad a kábelek :Y

Akkor ez nem a kábelek hibája lesz :U

Mondanám, hogy nálam az elmúlt 1 évben a UGreen kábelek tökéletesen működnek, de nálad lehet valami olyan speciális használati mód, amit nem bírnak a kábelek

Javaslok egy vezeték nélküli töltőt egy csere-hátlappal.

[ Szerkesztve ]

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#70602) Breki válasza kispe82 (#70596) üzenetére


Breki
veterán

Nilkint próbáltál már?

[link]

Mondjuk azt is jó lenne tudni a telefonod tudja-e a pl. A gyors töltést.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70603) #04441088 válasza nimfas (#70598) üzenetére


#04441088
törölt tag

Kiprobaltam, igy mukodik egyesevel minden szin. Akkor a zenevezerlo lesz a ludas?

(#70604) nimfas válasza #04441088 (#70603) üzenetére


nimfas
addikt

Annyit nézz még meg, hogy a 4 eres végét ami a szalag felé megy nem lehet-e véletlenül fordítva benyomni??? Másra nem tudok gondolni már.

Ha világított mind a 3 szín a trafóról akkor tuti a vezérlővel van valami gebasz. Full refund indítás.

(#70605) #04441088 válasza nimfas (#70604) üzenetére


#04441088
törölt tag

Próbáltam már mindenhogy, de az eredmény ugyanaz. Viszont köszönöm a segítséget, így legalább tudom, hogy a táppal és magával a szalaggal nincs gond, 'csak' a vezérlővel. Az a baj, hogy pont karácsonyra szerettem volna kicsit kidekorálni a szobát, az ágyam köré ragasztottam a szalagot és fontos volt az is, hogy legyen benne zeneérzékelős kütyü. Na most ez a vezérlő távval együtt ezerpárszáz Ft volt, itthon gondolom jóval drágább és nem is tudnám honnan szerezzem be + egyáltalán milyet, ha ez rossz volt...Kínából meg ha megjön egy másik az január vége. :R

(#70606) jjeahh


jjeahh
nagyúr

No, megérkezett az összes EU-s ebayes rendelésem:

- varázsszivacs: sajnos azóta az az eladó nem árul, linkelni nem tudok, de gondolom mindenki tudja már miről van szó, jó cucc
- 2db wallet ninja: ezt is mind megvették, ha valaki azt várja, hogy majd egy teljes szerszámkészletet helyettesít, arra természetesen nem jó, de ha épp nincs nálad a megfelelő szerszám és szükséged lenne rá, életmentő lehet, mivel a pénztárcában simán elfér. Amúgy minőségi masszív cucc.
- 5000-es xiaomi powerbank: leelenőriztem, eredeti cucc, lehet, hogy máshol jobb áron megy, de ez EU-s raktáron van, csak ezért vettem én is innen...
- igaz nem egészen filléres cuccok, de azért elég baráti az áruk... befutott két thinkpad t420 vállalati notesz is, ajándékba lesznek, a saját laptopom is egy t520, nagyon bevált, masszív cuccok, 1000x inkább egy ilyent, mint valami biliműanyag konzumer trágyát itthonról :B . A kettő 305EUR volt i5, 4gb ram-al, 9 cellás akksival, dokkolóval, később kapnak egy kis tuningot is.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70607) balazs1956 válasza nimfas (#70600) üzenetére


balazs1956
senior tag

Te is belefutottál a Gearbest drága akkuszállításába?
A linkeden 13,76 dollár a szállítási költség.

(#70608) balazs1956 válasza jjeahh (#70606) üzenetére


balazs1956
senior tag

thinkpad t420 Erre valami link? :R :R

(#70609) jjeahh válasza balazs1956 (#70608) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Ettől meg ettől az eladótól vannak, mindkettő újszerű állapotú. De szerintem ésszerűbb simán ebayen rákeresni, még olcsóbban vagy jobb ár/érték arányban is kifoghatod őket, thinkpad topikban pl. egyik kolléga szintén nemrég rendelt ebayről t420-at asszem 160 eur-ért i5+8gb ram+ssd-vel.

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70610) nimfas válasza balazs1956 (#70607) üzenetére


nimfas
addikt

Rendeltem mellé valamit és úgy ingyen volt a szállítás :DDD

(#70611) redfox222


redfox222
csendes tag

Ma megjött a 2 dolláros BW 5 portos töltő :C

(#70612) Monoton válasza redfox222 (#70611) üzenetére


Monoton
tag

Az igen, nekem még mindig Ready to Process :U

(#70613) Vagany válasza balazs1956 (#70608) üzenetére


Vagany
őstag

[link]
De jelenleg nincs készleten!

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#70614) balazs1956 válasza nimfas (#70610) üzenetére


balazs1956
senior tag

Csakhogy értsem! Ha rendelsz hozzá egy fél dolláros izét, aminek szintén van szállítási díja, akkor a két szállítási díj nem adódik össze?
Illetve, mit kellett rendelni hozzá, hogy ingyé szállítsák?
Amióta így felnyomták az akkuk szállítási díját, meg sem próbáltam onnan rendelni, de ezek szerint amatőr vagyok.
Help me!

Vagany: :R :R

[ Szerkesztve ]

(#70615) solti válasza Monoton (#70612) üzenetére


solti
senior tag

Nekem meg back order ;)

(#70616) synar


synar
őstag

Sziasztok!
Rendeltem egy Portable Wireless Bluetooth Audio Receiver Board, Bluetooth Stereo Music Transmitter Module for Headphones HIFI Amplifier kis kütyüt próbaképpen.
Kellemesen csalódtam, ennyi pénzért nagyon korrekt kis cucc. Gondoltam rádugom a házimozi erősítőre és jó lesz táblagépről, okos telefonról Spotify-t hallgatni, nos erre a célra tökéletesen bevált. Ami még meglepett, hogy adattárolóról mp3, mellett a FLAC formátummal is megbirkózott. A bt érzékenységére sem lehet panasz, a Xiaomi-féle hangszóróéval megegyezik. Tápként a legolcsóbb kínai usb töltővel is megelégszik, most az erősítő usb portjáról kapja az áramot. Hét fokozatú equalizert is tartalmaz, de leginkább az alapbeállítást használom. Próbáltam, fejhallgatóval is szépen szól. Egyszóval ennyiért erősen ajánlott kategória.

[ Szerkesztve ]

(#70617) capafog23


capafog23
őstag

Olvasom a topicot folyamatosan. (szóval kérlek ne mondjátok hogy olvassak vissza vagy keressek)

Bluetooth hangszórót szeretnék max 10 ezerig.
Legfontosabb szempont hogy minél hangosabb legyen.
Kérlek mondjátok meg mi a legjobb vétel.

(#70618) Beni2360 válasza Vertigo18 (#70495) üzenetére


Beni2360
félisten

Miért a termék nevében is benne van, hogy mozgás-ban van és gyorsan ki kell szállítani. :U

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70619) havri1


havri1
félisten

Srácok!

Látott már valaki kínai adidast?
Komolyan kérdezem, mert nem olcsó bakancsot rendeltem öcsémnek, és made in china..

havri

(#70620) jjeahh válasza havri1 (#70619) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Azon csodálkoznék ha nem lenne az

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#70621) daver88


daver88
aktív tag

Üdv!

Létezik 3,5 mm-es jack elosztó kábel, ami már kipróbáltan bevált? Ha még átkapcsoló is lenne rajta, az lenne a legjobb....köszi

(#70622) Digitalpimp válasza gojko.m (#70576) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azért, mert van benne egy un. step up vagy boost konverter, ami felnyomja 1.5V-ról a feszt. üzemire, illetve az áramgenerátor meg beállítja az üzemi áramot. Ebbe a lámpatestbe komolyabb LED szerintem felesleges, mert akkor egyrészt mindent kell cserélni, plusz maga a lámpatest is lekorlátozza a lehetőségeket. Ez így ok, csupán a kamu adatra akartam felhívni a figyelmet.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#70623) Digitalpimp válasza #04441088 (#70595) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Valami lezárlatol, vagy fordított polaritás van és letilt a táp. Rgb-nél lehet kétféle vezérlés, közös anódos, vagy közös katódos. Nekem gyanús, hogy a vezérlő nem az igazi a szalaghoz.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#70624) Tressy válasza havri1 (#70619) üzenetére


Tressy
senior tag

Ha nagyon büdös gumiszaga van akkor "replikát" kaptál

(#70625) TheProb válasza havri1 (#70619) üzenetére


TheProb
veterán

Szerintem van eredeti kínai adidas, mint ha láttam vna már.

Meg anno rendeltem egy Star Wars-os adidas pulcsit is ebay-ről, az is china, ha hamisítvány, akkor nagyon jól megcsinálták. ;]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70626) gojko.m válasza Digitalpimp (#70622) üzenetére


gojko.m
senior tag

Elfogadom a magyarázatod, csak számomra érdekes, hogy feszültség többszörözést használnak. Én inkább feszültség stabilizálásban gondolkodnék. Viszont, a LED adatok téged igazolnak.

A közeljövőben szeretnék egy fokkal komolyabb lámpát is ettől a gyártótól ebben az árkategóriában. Szerinted, melyik lenne a legjobb választás? (A külső töltési lehetőség némi előnyt jelentene, de nem kizárólagos szempont.)

(#70627) havri1 válasza TheProb (#70625) üzenetére


havri1
félisten

+ többiek :R

ez az. Nincs gumiszaga, jól is néz ki, doboz is eredetinek tűnik, de a china a nyelvében..hááát, lelombozó azért :)

kepek

[ Szerkesztve ]

havri

(#70628) Silent77 válasza havri1 (#70627) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is van china, eredeti. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70629) Vectra2 válasza pocokxx (#70503) üzenetére


Vectra2
csendes tag

11.11.: 12 darab rendelésből csak 3 darab jött meg.

(#70630) Vectra2 válasza havri1 (#70627) üzenetére


Vectra2
csendes tag

Ez valamilyen gyerekcipő? :) Nekem 49 1/3-os az Adidas-om, pedig 46-os a lábam.

(#70631) zsiz válasza Silent77 (#70628) üzenetére


zsiz
őstag

Erre tudsz nekem válaszolni? :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70632) Skillet


Skillet
addikt

KATT

Autós mobil tartó. Ezzel van valakinek tapasztalata?
Azt kell tudni, hogy NEM cd lejátszóba raknám! De úgy látom szétszedhető.
Igazából a dolog nem egyszerű... tapadókorongosat nem akarok (bizonyos országokban nem lehet a szélvédőn ilyesmi, meg amúgy is tűzné a nap), de hűtőrácsra szerelhetőt sem (télen a meleget kapná).
KATT
Úgy szeretném, hogy... baloldalon a kék kijelzős műszer alá, és lenne neki egy olyasmi konzol, mint a műszeré, vagyis be lenne rögzítve a középkonzol (ezüst) és a müszerfal (fekete) közé, és arra lenne rögzítve a telefontartó. Így nem kellene (láthatóan) megfúrni, ragasztani semmit.

Más, ajánlott telefontartó?
Mágnesest néztem még, de a telefonra sem akarok ragasztani semmit.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70633) tboy93 válasza Skillet (#70632) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nekem magneses van, nem kell feltetlen a telefonra ragasztani a vekony vaslemezt. En vettem tokot, ha a tok es a telo koze rakod az is teljesen jo megoldas. Ha szetszedheto a telod, akkor a vekony vaslapot be lehet rakni a hatlap es az akksi koze is, nagyon vekony, elfer. Ha az N5 szetszedheto lenne en is oda raktam volna.

Nekem BW van, 1.5k korul vettem, imadom az egyszerusege miatt, en tobbet masfele tartot nem vagyok hajlando hasznalni.

(#70634) Silent77 válasza zsiz (#70631) üzenetére


Silent77
veterán

Bocs, pedig olvastam.
Fényereje nem nagy, ez miatt adtam havernak, neki viszont elég. Én a kamrába akartam, oda kevés.
A többit holnap kipróbálom. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70635) Skillet válasza tboy93 (#70633) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem moto g (1st gen) van. Talán beférne a lemez a hátlap alá. :F
Tudod linkelni a tiédet? Nem találom. Megvan. KATT
Volt már róla szó, meg gondolom, akkor nem is használná senki, de nem okoz gondot a mágnes a telefonnak?
Hmmm. Ez lehetne a legjobb megoldás amúgy.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70636) tboy93 válasza Skillet (#70635) üzenetére


tboy93
nagyúr

Nem okoz gondot, de ugye magnes csak a tarton van, az ubervekony lemezke nem magneses. Nekem ilyen van, de vannak olcsobbak is, akar olyan is ami szelvedore rakhato tappancsos. Nekem a szellozos valt be.

(#70637) Skillet válasza tboy93 (#70636) üzenetére


Skillet
addikt

Igen, tudom, a tartó mágneses.
Viszont ez a szellőzős nálam nem játszik. Szóval akkor maga a mágneses dolog működhet, csak nekem azt fel kellene mókolni arra a fém konzolra, amit kitaláltam.
A fém lemezt ragasztani kell a hátlapba?
Igen, láttam többféle mágneses tartót, de a bwin mondjuk azért lenne jó, mert az legalább minőségi.
Szerinted a fém konzolra is fel lehetne rakni ezt (bw) a fajtát?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70638) MADcat válasza tboy93 (#70636) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ez mekkora súlyt bír el? Nem aggódsz a meleg levegő miatt, nyáron meg a klíma miatt?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70639) tboy93


tboy93
nagyúr

(#70637) Skillet Ragasztható, de nem kötelezően. Milyen fém konzolra gondolsz te pontosan?

(#70638) MADcat Erősen fogja a telefont, akár szilikon tokon keresztül is. Faternak egy 5.5"-os jiayu van benne. Én télen mindig az ablakra nyomatom a meleget, nyáron meg ha hideget kap a telefon az csak hűti a cput-t ;]

(#70640) MADcat válasza tboy93 (#70639) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jogos.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70641) nababika


nababika
aktív tag

A norveg posta is bedolt. [link] :C

(#70642) MADcat válasza tboy93 (#70639) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Annyi még hogy, hogy a rácsra milyen módon rögzítem?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#70643) fant0mi válasza MADcat (#70642) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem olyan egydollaros van, amin egy gumidugo van, ami "+" alakban van bevagva. Igy ra lehet tolni vizszintes vagy fuggoleges racsra is tenni (vagy metszetbe is). Jol raszorul.

(#70644) AndrewBlase válasza nababika (#70641) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Miért, még melyik? :D

A MP ma (is) lenyilatkozta (a híradóban), hogy minden rendben, max 2-3 munkanapot csúszik a kézbesítés, az is csak a küldemények negyedére igaz. Ja, és ha még holnap, vagy legkésőbb hétfőn feladsz egy csomagot/levelet, akkor TUTIRA meg fok érkezni karácsonyig. Hát persze. Csak azt nem mondta a drága szóvivő, hogy melyik karácsonyra! :))

Miért mindig én???

(#70645) MarioAna válasza AndrewBlase (#70644) üzenetére


MarioAna
senior tag

ma voltam érdeklődni a postán az októberi csomagjaim iránt (2 nem érkezett meg). A másik ablakban lévő idősebb kollegina természetesnek vette kijelenteni az elsőbbségit kérő ügyfélnek, hogy 3-5 munkanap. Elsőbbségivel.

(#70646) spiky03 válasza tboy93 (#70639) üzenetére


spiky03
veterán

Gondolom ez bármilyen telóhoz használható?
Mert itt pl pont nincs benne egy Sony sem. :D
[link]

Most látom, hogy a végén ott van, hogy Others Smart Mobile Phone. :D

Lehet rendelek én is egyet az XZ-hez

Ettől mennyivel jobb vagy más? [link]
Mert most egy ilyenem van, de még nem használtam.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#70647) Skillet válasza tboy93 (#70639) üzenetére


Skillet
addikt

KATT
Ilyen, mint ez a műszer talp. De gyakorlatilag bármit be lehet a középkonzol mellé mókolni, és ahhoz kellene rögzíteni a mágneses tartót... gondolom.
Tokot nem használok, így mindenképpen a hátlap mögé kellene rakjam a fém lapot.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70648) tboy93 válasza MADcat (#70642) üzenetére


tboy93
nagyúr

A ket fule koze kell beszoritani a racs egy lapjat, tekeros rahuzassal. Eleg fix :K

(#70649) Beni2360 válasza Skillet (#70635) üzenetére


Beni2360
félisten

Találtam valamit hátha tudod használni mobilról olcsóbb.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70650) tboy93 válasza Skillet (#70647) üzenetére


tboy93
nagyúr

Speciel ennek a korperemere is fel tudod fogatni, csak randa lesz. Felfogatasa hasonlit egy csipeszhez, csak itt a tekeressel szoritod ra az adott dologra. (Ami lehetoleg legyen vekony, mint egy szellozo lamella)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.