Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70551) chatran


chatran
őstag

Nagyon elégedett vagyok a DiDi4-es első rendelésemmel. Nemzetközi ajánlottal küldték a kb 3 dolláros Xiaomi tollat. A csomagolás is példás volt, jól becsavarták a fehér dobozt pukkasztós zacsiba, majd azt még belerakták egy barna kartondobozba. Bravó.

(#70552) dugesz77 válasza bul07 (#70550) üzenetére


dugesz77
őstag

Bocs nem válasz akart lenni :R
Befutott az október 13. rendelt szaklányíró előke. Kedden intéztem az újraküldést , mert nem refund kell hanem az árú. Ha csak nem saját maga az eladó hozta az új rendelést akkor ez a októberben rendelt lesz :) Amúgy gyorsan kipróbáltam,pont meghagytam egy kicsit hosszabbra. Elég nagy, jól beterít, tépőzáras a nyaka, jó sűrű szövésű az anyaga könnyen le lehet rázni róla a szőrt. Sok takarítástól megkímél. Ajánlott nálam.

[ Szerkesztve ]

(#70553) Met


Met
nagyúr

Cégnél még a nyáron mászkált egy fiatal "tanuló" postás (egy öreg rókát kísérgetett), utána egy hónapig egyedül volt majd megint a régi faszi jött, a héten megkérdeztem az öregtől hogy a kiscsávó bírja még? Mondta hogy nem, két hónap után kirúgták mert nem nagyon szerette kivinni a leveleket. Van bent valami szekrényük és azt tömte tele :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70554) pimmi válasza Breki (#70548) üzenetére


pimmi
senior tag

hu de jol néz ki,, link?

(#70555) knoxhu válasza Met (#70553) üzenetére


knoxhu
senior tag

És a magyar posta gyorsaságával ez két hónap alatt fel is tűnt nekik!

[ Szerkesztve ]

(#70556) DJGABI válasza pimmi (#70554) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] amúgy nem lámpa, csak egy plexi alulról megvilágítva

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70557) Zsoleszhun válasza Breki (#70548) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Nekem kell egy piros halálcsillag az biztos :DDD
Dobj egy linket.

(#70556) DJGABI köszi.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#70558) Breki


Breki
veterán

van ilyen is

Egyébként van Alin is többfajta
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70559) TheProb


TheProb
veterán

Megjött végre a tolatóradar, van valakinek tapasztalata ezekkel?
Tavasszal, ha már nem lesz segglyuk fagyasztó hideg, akkor majd kiderül, csak jó lenne addig valami tapasztalat mástól is.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70560) Silent77 válasza dugesz77 (#70552) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is ma jött meg, ajánlott!
Viszont, jól lement az ára, 700ft alatt már van.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70561) balazs1956 válasza Met (#70553) üzenetére


balazs1956
senior tag

Tóték.

(#70562) syler123 válasza TheProb (#70559) üzenetére


syler123
veterán

Szerinted?

Ezzel akár a betonfalnak is nekimehetsz, majd utána sípol persze :D vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#70563) Digitalpimp válasza gojko.m (#70482) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Azért itt is szépen ráhazudják a kamu fényerőt. Kb. a fele a valós:[link]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#70564) Digitalpimp válasza bazsimano (#70488) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ezer éve forrasztok közvetlen hálózatról működő pákákkal, semmi gond velük. Ezek meg kerámia betétesek, hogy menne ki belőle a 230, mikor a kerámia testen belül van a fűtés. A kerámia meg igencsak jó szigetelő. Nyugodtan megveheted, én is kb. 2 éve használok egyet, általános dolgokhoz tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#70565) Bence123 válasza TheProb (#70559) üzenetére


Bence123
tag

Hulladék, ne is pazarold az időd a kipróbálással.

(#70566) AndrewBlase válasza TheProb (#70559) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Régebben én is ilyet akartam beszerezni, de kevés infó volt róla.
Inkább vettem (két éve ilyentájt) egy tolatókamerát és egy képernyőt (nagyjából 20-25 $-ért). Így legalább látom is, hogy mi van mögöttem, nem csak "vakon" bízok a kütyüben. :D

Miért mindig én???

(#70567) zed19 válasza TheProb (#70559) üzenetére


zed19
csendes tag

Szia!

Ha nem pont ugyanezt a tipust - de árban kb. ez - megelégedéssel használom közel két
éve, hibamentesen.
Még a kocsi mögött sétálo macskára is jelzett - kamu, hogy a falnak tolatsz miatta.

(#70568) gorbep válasza ADAM1337 (#70528) üzenetére


gorbep
senior tag

1.5V AA Li-Po

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#70569) dugesz77


dugesz77
őstag

Mr Bean Teddy mackója MRBENTEDDY kuponnal 2,99$. Keresztlányom él-hal a meséért, nála biztos bevágódom vele.

[ Szerkesztve ]

(#70570) werszomjas


werszomjas
őstag

Na, csak említenem kellett tegnap, mai nap befutott az Oct. 22 -én rendelt egyik ugreen shop-os termékem, van remény :C

üdv

(#70571) macilaci78 válasza ADAM1337 (#70536) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Van 1,6 V AA akki, Ni-Zn
A gond az, hogy az AA akkus eszközök jellemzően 1,5 V-ra vannak kitalálva.
Na, a csurig töltött Ni-Mh 1,44 V-nál megáll, de a kapacitás nagy része 1,2 V körül van.
A Ni-Zn akki 1,6 V, de feltöltve meg 1,9 V körül van.

Szóval az egyik feltöltve sok, a másik ere teljében kevés...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#70572) NORBl válasza Ciccuka (#70519) üzenetére


NORBl
aktív tag

Autós töltő OnePlus 3-hoz jó lenne? Azt néztem, hogy a gyári töltő is ilyen áramerősséggel tölt, akkor ezzel is olyan gyorsan tudnám feltölteni, mint azzal?

[ Szerkesztve ]

(#70573) TheProb válasza syler123 (#70562) üzenetére


TheProb
veterán

Hm, eddig 2:1 az arány, bár abból a kettőből legalább te szerintem csak a videóra támaszkodsz :D A másik kolléga meg elvileg már 2 éve használja személyesen és fasza.

Szerintem rákötöm az adaptert, kitekerem a szalagot itt a szobában, aztán nagyjából remélem kiderül, hogy mivan. Mert az éles tesztig már nem tudnék refundot kérni.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70574) knoxhu


knoxhu
senior tag

(#70575) ktommy91


ktommy91
addikt

Alin memóriahab lúdtalpbetét 3.43$, store kuponnal 2.43$

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#70576) gojko.m válasza Digitalpimp (#70563) üzenetére


gojko.m
senior tag

Valós lumen érték ide vagy oda - ahogy korábban írtam - így is jobb a fényereje a másik hasonló (de drágábban itthon vásárolt) zseblámpánál. Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ezt a gyengébben teljesítő lámpát érdemes lenne-e LED cserével tuningolni. :F

(#70485) Batib "Mivel igazán a 3.7V-os 14500 li-ion akksival kéne használni, így az a másfélvoltos akksi nem fogja tönkrevágni."

Ez a javasolt akku típus elkerülte a figyelmem. Egy kicsit fura, hogy ilyen tág határok közt mozog a használható tápfesz értéke.

(#70577) bul07


bul07
nagyúr

Nálunk megvan bolondulva a postás, most reggel 7kor járkál a tegnapi küldeményekkel úgy le van maradva
De legalább megjött egy elveszettnek hitt otóber 7-ei csomag :) , így majd 71nap után

Úgyhogy lehet megjönnek még az október végi késő csomagok is

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#70578) Skillet válasza TheProb (#70573) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem is ilyen van, csak itthon vettem 10ezerért, de ugyanez a kínai cuccos. :)
Ja, és szeretem... hasznos, okos.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70579) mobilizmo válasza kcsa (#70525) üzenetére


mobilizmo
addikt

Mondjuk túl sokat nem kell találgatni, hogy kiderítsük a valóságot.
Ugyanarról a csomagról ezt mondja a nemzeti (magyar) posta és ezt a holland.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#70580) kcsa válasza mobilizmo (#70579) üzenetére


kcsa
veterán

Abszolút nem lep meg. Inkább a fórumtárs hitetlensége lepett meg :) Abszurdisztánban minden lehetséges.

(#70581) bazsimano


bazsimano
őstag

na BWra nekem azt irtak, hogy out of stock es hogy egy ilyet kuldenek helyette:
As a token of our regret, we are going to send you for free a similar product, whose details are listed as follows: [987689] BlitzWolf BW-S2 4.8A 24W Dual USB Travel Wall EU Charger With Power3S Tech For iPhone iPad Samsung.

szerintetek? en inkabb maradnek a megrendelttel...

(#70582) cris78 válasza bazsimano (#70581) üzenetére


cris78
őstag

Szerintem ez is jó 2$-ért. Törölhették volna az egész rendelést is..... :U

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70583) Donki Hóte válasza ktommy91 (#70575) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lejárt a kupon :F

Nekifutottam vagy ötször, de nem találtam lehetőséget a kuponkód beírására :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#70584) bazsimano válasza cris78 (#70582) üzenetére


bazsimano
őstag

ja persze...annyit mondtak, hogy elvileg meg varhatok a cuccra 1 honapot...mert akkor lesz ujra raktaron...
lehet szolok nekik hogy megvarom :D nekem nem surgos...en csak egyet rendeltem...

(#70585) XtremLor válasza bazsimano (#70584) üzenetére


XtremLor
őstag

Husvetig ha megjon akkor is jok vagyunk, van toltom itthon, egyebkent nalam semmi se latszik a bontasbol, nincs uj order igy kivancsi leszek, csak levelezgettem veluk partial refund volt, a reginel cancel van, azt irtak kuldik, na majd meglatom januar, feb korul erdeklodok:)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#70586) maestro87 válasza bazsimano (#70581) üzenetére


maestro87
őstag

Attól függ, hogy kell-e neked az az 5 port. Szerintem sok esetben nincs kihasználva.
De próbálj meg alkudozni velük és kérj helyette egy QC-s töltőt. :D

(#70587) TheProb


TheProb
veterán

Egy kis tapasztalat megosztás banggood-ról:

Aug körül kaptam meg az ezt a reversible micro usb kábelt, és nemrég írtam, hogy mind2 végéről lejött a fém burkolat. Ezeket visszaragasztottam ugyan, de egyik fórumlakó írta, hogy ő megreklamálta és kapott kompenzálásként új kábelt. Ezen felbuzdulva én is megreklamáltam a dolgot és rá pár napra jött is a levél, hogy tudnak a problémáról, orvosolták a hibát/javították a terméket és küldenek nekem új kábelt.

Szal eddig korrekt a dolog, kíváncsian várom mikor jön meg a cucc és tényleg minőségibb lesz-e.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#70588) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Régebben érdeklődtem a topikban RGB szalagokkal kapcsolatban, Banggood-ról javasoltátok többen is.
A helyzet a következő:
Adott:
- 5 méteres RGB szalag: EZ

- IR + zenevezérlő: EZ

- TÁP: EZ

Nagyon nem akar működni. Anno mikor berendeltem kérdeztem itt, hogy jó e így a pakk, mondtátok, hogy igen. Mind kompatibilis a másikkal és kb. 30-35 %-al olcsóbban jött ki külön rendelve, mint egyben a pakk.
Mindent faszán összedugok, a ledszalag felvillan, a tápon a zöld led kialszik. Nagyjából ennyi a történet.
Mi lehet a baj? :R

(#70589) balazs1956 válasza #04441088 (#70588) üzenetére


balazs1956
senior tag

(#70590) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

sziasztok!
banggoodos játéknál, ha megosztom az eseményt kapok plusz 1 esélyt, a itt apiros hol a piros játéknál, de hol lehet a megosztó gomb ? sehol nem találom.
másik, bg coinokkal mit lehet csinálni ?

(#70591) nimfas válasza #04441088 (#70588) üzenetére


nimfas
addikt

Elvileg működnie kéne.... Annyit próbálj még meg, hogy a tápról jövő 12V-al leteszteled a szalagot.... Egyik vége a R-re másik vége a fekete(fehér) színre. Ha kigyulladnak a színek (jó polaritas esetén) akkor a vezérlő a szar.
Ha nem akkor vagy a szalag, vagy a táp (milliméterrel kimérhető)

Én a vezérlőre tippelnék.

(#70592) #04441088 válasza nimfas (#70591) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezt a R + fehér dolgot hogy oldjam meg? 4 pines a szalag ugye, R gondolom a piros színű, fehér van nem fekete, hogyan? :R :DDD

(#70593) ktommy91 válasza Donki Hóte (#70583) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez furcsa. 3 napig lehet beváltani a store kuponokat.

Nincs kerítés.

(#70594) zoltan6 válasza #04441088 (#70592) üzenetére


zoltan6
őstag

távirányítóból kivetted a fóliát az elemtartóból?

(#70595) #04441088 válasza zoltan6 (#70594) üzenetére


#04441088
törölt tag

Persze :)
És mondom amint felvillan a szag a tapon lévő zöld led kialszik.

[ Szerkesztve ]

(#70596) kispe82


kispe82
tag

Üdv! Tudnátok ajánlani jó minőségű bevált USB kábelt androidra? Vettem már több típust több árkategóriában, de egyszerűen 2-4 hétnél nem bírják tovább, pedig figyelek rá nagyon hogy ne törjön meg sosem. Aliexpress-ről kellene. Köszi! :)

(#70597) maestro87 válasza bazsimano (#70584) üzenetére


maestro87
őstag

Most olvasom, hogy másnak meg 5 portos QC 3.0-ás töltő ajánlottak fel cserébe, úgyhogy téged "átakarnak vágni".:D

(#70598) nimfas válasza #04441088 (#70592) üzenetére


nimfas
addikt

12V betáp: látható, hogy a belső fele a + (pozitív),míg a külső fele a - (negatív)

RGB szalag: (látható, hogy a fehér lesz nálad a + (pozitív)), értelemszerűen valamelyik szín (RGB) amit tesztelni szeretnél a - (negatív)

Egy darab 2 eres kábellel össze kell kötni a tápot és a led szalagot, ezzel kizárod vagy megerősíted hogy a vezérlő-e a rossz.

Ha ezek után sem tudod megoldani, akkor keress egy ismerőst aki kicsit jártasabb a fizikában, villanyszerelésben, barkácsolásban. :) (Kívánt rész aláhúzandó)

[ Szerkesztve ]

(#70599) bazsimano válasza maestro87 (#70597) üzenetére


bazsimano
őstag

ugy tunik :))) na mindegy :D majd lesz ami lesz :D

(#70600) nimfas


nimfas
addikt

Csak hogy anyázzatok kicsit engem is :C

Mobil netes stick-hez külső antenna Nov 26, 2016

Fecskendő toll :) Nov 16, 2016

NCR18650B 3.7V 3400mAh 18650 Protected Li - ion Battery Rechargeable ( 4 PCS ) - 4 PCS APPLE GREEN Akksi fejlámpába (Nov 27, 2016 06:05:24 AM)

BSIDE AVD05 LED Non-contact Voltage Detector - BLUE AND BLACK Fázisceruza, talán túl érzékeny is :) Dec 03, 2016 06:53:03 AM

Egy csomag épp vámolás alatt (1db LiitoKala Lii - 202 USB Battery Charger - BLACK, 2db Boruit LT - 069 5000Lm CREE T6 Bicycle LED Headlamp Pack - EU PLUG BLACK), a többi még útközben valahol azok vám alatti értékben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.