Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70501) Silent77 válasza Vertigo18 (#70495) üzenetére


Silent77
veterán

Tudom. ;]
Bezzeg a saját cuccaim sehol. :(

Donki Hóte: Mondasz valamit, igaz mostanában nagyon visszafogtam magam.
Nem igen találok már semmit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#70502) Black&White válasza Met (#70479) üzenetére


Black&White
addikt

Vention. :)

(#70503) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

A 11.11. rendeléseket mindenki megkapta már...? Van még egy pár csomag, ami még mindig nem érkezett meg.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#70504) nababika válasza ghostie (#70489) üzenetére


nababika
aktív tag

Nem értem mi szerint szelektálnak. Ez azért már tisztességtelen, mivel még mindig árulják. Én biztos reklamálnék.

(#70505) Met válasza Black&White (#70502) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi, őket nézegettem mert van náluk 1,5-ös.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#70506) garrotter válasza DJ. Ru$y (#70491) üzenetére


garrotter
tag

Köszi!
Azonkívül mindent elküldtem már nekik (PayPal kivonat, számla, linkek a termékekről), de akkor azt is küldöm.

"Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

(#70507) Minstrel válasza pocokxx (#70503) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem se jött még egy se, mindegyik 'célországba elküldve' állapotban van, de már két hete.

(#70508) m0ski válasza pocokxx (#70503) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nekem a Ugreen-es rendelés 11.21. óta célországba elküldve...

(#70509) cris78


cris78
őstag

Valaki itt keresett a múltkor dobozban macskát ?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70510) maestro87 válasza dugesz77 (#70492) üzenetére


maestro87
őstag

Még csak annyit a témához, hogy 24V-os pákával is ki lehet nyírni egy áramkört ha nem ESD védett, azaz nincs a hegye földelve. Például a közkedvelt Solomon pákának a hegye és a hőelem egyik pólusa is összeköttetésben van egymással, ezáltal alkatrész gyilkolásra is kiváló...

(#70511) Saccco válasza maestro87 (#70510) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én most vettem a Hestore.hu-n egy ZD99-et, jót tettem? :)
Kicsit félek használni a 230-as pákát, elég meleg a bemeneti résznél is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70512) Tomi0703 válasza Saccco (#70511) üzenetére


Tomi0703
őstag

Mennyi idő volt a szállítás? Tegnapelőtt este rendeltem én is, remélem karácsony előtt ideér.

Más: Továbbra is keresek, olcsó, normális DVI kábelt. Eddig ezt néztem ki.
Valamint, melyik a legolcsóbb ajánlható okosóra?

[ Szerkesztve ]

(#70513) Saccco válasza Tomi0703 (#70512) üzenetére


Saccco
nagyúr

Még nem ért ide, remélem hétfő vagy kedd környékén megkapom. :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70514) maestro87 válasza Saccco (#70511) üzenetére


maestro87
őstag

Ez is 230-as. Egyszerű triakos "szabályzó" van benne ahogy elnézem. [link]
De ha jól látom a védőföldelés be van kötve, így életvédelmi szempontból talán veszélytelenebb mint a Mustool és társai. Egyébként én nem venném ezt sem. :DDD

(#70515) dugesz77 válasza maestro87 (#70514) üzenetére


dugesz77
őstag

És akkor ez a fajta páka akkor forrasztás biztosabb? Ezen ki van vezetve a hegy földelés krokodil csipesszel. Van ilyenem is csak ezt nem árulták eus csatlakozóval azt lecseréltem rajta.

[ Szerkesztve ]

(#70516) Saccco válasza maestro87 (#70514) üzenetére


Saccco
nagyúr

Mit vennél?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70517) maestro87 válasza dugesz77 (#70515) üzenetére


maestro87
őstag

Minden bizonnyal.
De én inkább egy ilyen Atten SA-50 pákára pályázom.:) [link]
De ez sem lehet rossz 19$-ért.

(#70518) balazs1956 válasza dugesz77 (#70515) üzenetére


balazs1956
senior tag

Na, most akkor milyen pákát vegyek, ami biztonságos, nincs kint a 220, szabályozós,olcsó stb?
Az ajánlott Solomon otthoni amatőr forrasztgatásra megfelelő?

(#70519) Ciccuka


Ciccuka
veterán

A 300-at is átlépte ma a dodo.

BlitzWolf autós töltő még mindig akciós:
BlitzWolf BW-C3 Car Charger

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#70520) cris78


cris78
őstag

JBL fülhallgató :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70521) choco01 válasza cris78 (#70520) üzenetére


choco01
addikt

Nem tudom hogy kaphat 4-5 csillagokat.. :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#70522) cris78 válasza choco01 (#70521) üzenetére


cris78
őstag

Akkor csak jól szól, mégis csak JBL ;] :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#70523) maestro87 válasza balazs1956 (#70518) üzenetére


maestro87
őstag

Közvetlenül nincs rajta egyiken sem, nem fog megrázni a kínai sem. De kapacitív, induktív módon is ülhet rá feszültség mindegyikre, ami téged ugyan nem ráz meg, de érzékenyebb alkatrészeknek lehet nem tesz jót.
Hobbira jó az is amit linkeltél, de neked kell tudni mire van szükséged. Mert ez az ESD védelem is szerintem olyan, hogy az esetek többségében nem sokat számít hogy van-e vagy nincs, de abban az egy esetben jó lett volna ha lett van.:)
Egyébként Solomon-ból a fekete nyelű páka ESD-s.
És én itt be is fejezném mert már lassan elérjük beg tűrésszintjét. :D

(#70524) kmarci25


kmarci25
veterán

Na, ezért nem jönnek a csomagok. Ami itt a fórumon már pár napja kiderült, azt most az indexen is megírták.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#70525) kcsa válasza kmarci25 (#70524) üzenetére


kcsa
veterán

A kommenteket is ajánlom:

" Nekem dolgozik a logisztikai központban ismerősöm és szigorúan ki van adva, hogy trackinget gátolni kell minden módon, mert nagyon kilógna a lóláb. Így legalább pár ember azt hiszi a 2000 km megtétele tart sokáig és nem itthon hánykódik a csomag (pedig de)."

(#70526) Taci válasza kcsa (#70525) üzenetére


Taci
addikt

November 17-25 között rendeltem kb. 20 db terméket ebayről, karácsonyi ajándékként szánva őket. Jól sejtem, hogy idén már nem látom őket? :(((

(#70527) choco01 válasza Taci (#70526) üzenetére


choco01
addikt

Októberben kell megrendelni a kari ajikat.. Nagy szerencse kell hozzá.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#70528) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tudtok megbizható helyet li-ion 1,5v AA elemre ? (3db kellene)
(Lehetőleg nem horror ár de szart se akarok venni) :B

[ Szerkesztve ]

(#70529) kcsa válasza Taci (#70526) üzenetére


kcsa
veterán

Szinte teljesen biztos. A tempót látva talán február.

(#70530) GZoli7 válasza ADAM1337 (#70528) üzenetére


GZoli7
senior tag

Ilyen nem létezik. Esetleg egy step down konverterrel. Ebben a méretben teljesítmény is harmatos lesz.
Van egy-két kínai próbálkozás, de nem ajánlott.

(#70531) ADAM1337 válasza GZoli7 (#70530) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

ÉS li-polba esetleg 1,5v AA-s ?

(#70532) kcsa válasza ADAM1337 (#70531) üzenetére


kcsa
veterán

A litium akkuk cellafeszültsége 3,7-4,2V, soha nem találsz belőle 1,5V-osat, csak konverterrel szar hatásfokkal, ahogy előttem is írták.

(#70533) GZoli7 válasza kcsa (#70532) üzenetére


GZoli7
senior tag

:K

(#70534) Feketelaszlo válasza m0ski (#70480) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Kínaiakat sem kell ám félteni, még mindig nagyon sok kamu TN-t osztogatnak. Attól, hogy az európai posták belassulnak, mert valaki egymaga 40 csomaggal floodolja a rendszert még nem kell azt hinni, hogy a 10-20 napos belföldi kézbesítés lett az átlagos (persze előfordulhat, de nem tömegével).

(#70535) kcsa: De az ő (és még sokak) esetében csak a kínaiak trackingje látja megérkezettnek.

[ Szerkesztve ]

(#70535) kcsa válasza Feketelaszlo (#70534) üzenetére


kcsa
veterán

Ha a magyar posta látja, akkor az nem kamu tracking.

(#70536) ADAM1337 válasza kcsa (#70532) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Köszönöm az infót,
Akkor maradok a ni-mh-nál csak rég használtam hasonló eszközhöz AA elemet.
És olyat tudtok ami 1.5V ni-mh-s ?

(#70537) kcsa válasza ADAM1337 (#70536) üzenetére


kcsa
veterán

Olyan megint csak nincs, mert a NiMH névleges feszültsége 1,2V :)

(#70538) Taci válasza kcsa (#70529) üzenetére


Taci
addikt

Hát akkor refund lesz mindre.

Az eladók ilyenkor utánajárnak, hogy mi miatt nem érkezhetett meg a csomag, és azt mondják, hogy hé, nem az ő hibájuk, várjak még plusz heteket?

[ Szerkesztve ]

(#70539) DreadZozzy


DreadZozzy
csendes tag

Meizu EP-51-ese van valakinek? A sérült Xiaomi Piston 3-am szeretném lecserélni vele, de nagyon változót írnak a basszusmennyiségről - van, aki kellemesen kiegyensúlyozottat ír, van aki szerint kevés, van, aki szerint meg valamivel kevesebb csak az Oittm termékeitől.

(#70540) kcsa válasza Taci (#70538) üzenetére


kcsa
veterán

A korrekt eljárás részedről az, hogy vársz. Sokat. És akkor refundolsz, amikor feltűnően mindenki megkapta már, csak te nem. Azzal egyetértek, hogy téged kár ért, csak ha mindenki refundot kér (nyilván fognak is sokan) akkor azt érjük el, hogy egyes kelet-európai, és afrikai országokhoz hasonlóan hozzánk se fognak a kínaiak küldeni semmit.

(#70541) m0ski válasza Feketelaszlo (#70534) üzenetére


m0ski
aktív tag

Tisztában vagyok vele, hogy mik azok a TN-ek amiknek hinni se szabad, de a szabvány formátumú TN-nek talán még lehet hinni (RB127064682SG)

(#70542) kcsa válasza Feketelaszlo (#70534) üzenetére


kcsa
veterán

Hát igen, az hogy a magyar mit lát.. lásd egy korábbi hozzászólásom. Nem tűnik hihetetlennek.

(#70543) DJGABI válasza kcsa (#70537) üzenetére


DJGABI
addikt

akkor melyik a másfeles? valami tuti van

szerk: lipo-nak írja [link] [link]

szerk2: jackal tesztelte is őket [link] [link]

(#70544) kcsa jahogy ja. értem, akkor még egy darabig maradnak az eldobható elemek asszem :DDD

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#70544) kcsa válasza DJGABI (#70543) üzenetére


kcsa
veterán

A klasszikus szárazelem. Elvileg létezik valami tölthető alkálielem is, de én olyat még élőben nem láttam, és évekkel ezelőtt olvastam róla utoljára. Szóval mondjuk úgy, hogy nincs.

Van benne elektronika, ahogy írtuk is. De hatásfoka sem lehet jó, illetve az 1200mAh sem hihető.

szerk.: igen, és a második linken ott a valós kapacitás, kábé a negyede :)

[ Szerkesztve ]

(#70545) zsiz válasza Silent77 (#70494) üzenetére


zsiz
őstag

Bővebb infót tudsz adni a lámpáról? Pl milyen erős fénye van, milyen messziről érzékel a mozgásérzékelője, mennyi ideig világít, meg amit még fontosnak találsz. :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#70546) Hopkins_001 válasza kcsa (#70544) üzenetére


Hopkins_001
tag

SORBO akksikat itt egy magyar srác tesztelte
Működik meg minden :)

(#70547) Feketelaszlo válasza kcsa (#70542) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Láttam, de a névtelen embereket akik azt állítják, hogy az egyik ismerősük szerint ez van hagyjuk meg a konteós oldalalknak. Elég hülyebiztos a csomag nyomkövetés - nem igazán tudom elképzelni egy automatizált rendszernél, hogy egyik fél csak úgy letagadja, a másik meg listázza. A külföldi félnek is könnyebb a másikra mutogatni és mosni kezeit. Persze én sem tudok semmi biztosat állítani, mert annyit tudok mint bárki más, de azért érdemes fenntartással kezelni a félinformációkat. Aztán persze lehet, hogy tényleg a Magyar Posta a ludas és Ferihegyen meg Budaörsön is kiütik a saját rendszerből a beolvasott vonalkódokat, csak a Föld másik felén levő ravasz kínaiakéba valahogy mégis bejut (ha meg be sem olvassák, akkor még nagyobb rejtély, hogy a másik tracking oldal mit lát).

(#70548) Breki


Breki
veterán

Ilyen lámpát rendelt már valaki?


Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#70549) Batib válasza Breki (#70548) üzenetére


Batib
őstag

Link?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#70550) bul07 válasza kcsa (#70540) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó pár éve mikkor vagy 40csomagomból fele se jött meg és refundot kértem rájuk, igen csakhogy az ebay megkínált egy olyan levéllel hogy utolsó figyelmeztetés ha így megy tovább a sok refund miatt letiltják a fiókomat(150 feletti vásárlás volt már akkor)

Most ezért is osztottam meg a dolgokat ebay és ali között hogy ha sok nem jönne meg akkor ne egy helyen legyen sok refund

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.