Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71051) Sanki válasza mirci18 (#71050) üzenetére


Sanki
addikt

Az állvány közepére akassz rá egy pár kilós súlyt, ami majd fixen tartja, így nem tud elborulni, plusz még a remegés is csökkenni fog (esetleges szél miatt).

(#71052) synar válasza mirci18 (#71050) üzenetére


synar
őstag

A középrúd aljára akassz valami nehezéket, így stabilabb lesz. Pl.: [link]
megelőztek :)
Más, jópofa kerékpár féklámpa.

[ Szerkesztve ]

(#71053) kelly416 válasza mirci18 (#71050) üzenetére


kelly416
veterán

Nem hinném, hogy az első szellő elfújja, amúgy is a három láb a legstabilabb kialakítási lehetőség. Orkánba meg ne tedd ki. ;] Szerintem.

(#71054) dugesz77 válasza zoli03 (#71022) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze,hogy meg lehet forrasztani én is csináltam(nedves ronggyal körbetekertem azért a cellát) ,de attól még nem ajánlott. A fémkupakokat meg hiába ügyeskedik az ember "nem árt" addig melegíteni míg befutja a cin. Tehát a plusz hőhatás miatt gyilkolni fogod a cellát. Lehet nem észrevehető elsőre csak mondjuk nem fog bírni 300 töltési ciklust csak 200-at. A ponthegesztés lényege is az,hogy ne legyen melegítve a nagy felület . A forr füles cellák meg szinte egy árban vannak a simával, akkor meg azt érdemesebb ilyenekre használni. De túltoljuk ezt a témát és kapunk a fejünkre bocs mindenkitől. :R

[ Szerkesztve ]

(#71055) MittuDomain_ válasza MittuDomain_ (#71046) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Na választ kaptam a BG-től:
Nem küldenek upgrade-elt verziót. Vagy elfogadom a fehéret UK plug-gal, vagy töröljem a rendelést. Kicsit több kedvességre számítottam, de még így sem járok rosszul.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#71056) fape válasza Vasinger! (#71044) üzenetére


fape
senior tag

Nekem ready to process volt addig még meg nem kaptam a cserét az upgradet-re. Azóta back order :S
Szal enyémet se adták még postára.

Nem ezeket a drónokat keresik!

(#71057) havri1


havri1
félisten

Egy picit hanyagoljuk már ezt a 2US$ BW töltő feladást, nagyon úszik a topic tőle.

Akinek még nem adták fel, kérdezzen rá chaten, vagy emailban, itt úgysem fog tudni senki sem bővebbet mondani, jósolni.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

(#71058) ktommy91


ktommy91
addikt

LiitoKala Lii - 202 USB Battery Charger - BLACK
"Liitoru20" kuponkóddal 4.99$

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#71059) ktommy91


ktommy91
addikt

(#71060) mirci18 válasza Sanki (#71051) üzenetére


mirci18
addikt

Ksanyi 92 és synar köszi a tippet így tényleg stabilabb lesz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#71061) Donki Hóte válasza Imy (#71033) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nekem van ilyen szelfibotom, nagyon pöpec. Sokkal jobb, stabilabb, mint a többi verzió, szerintem megéri a többletköltséget.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#71062) Imy válasza bugizozi (#71047) üzenetére


Imy
veterán

Nekem december 2-án adott fel egy pendriveot, de még nem ért ide. Pedig jó lenne, mert ajándék lenne.

(#71063) macilaci78 válasza nimfas (#71013) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Egy barátom elektrooptikai laborban dolgozott többek között lézerrel. Na, náluk a munkavédelmi szemüveg volt 200 $ és azt is megkínozta a lézerük.
Két dolog: az egyik, hogy amelyik lézer stabilan tudja az ilyen erősséget produkálni, az zsebbe nyúlós, a másik, hogy kis hazánkban ezt lakossági szinten tiltják.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#71064) krisztianAMG válasza superg (#71029) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Azt nem tudom kipróbálni, nem dohányzom. De szerintem nem kezdene el izzani, csak addig füstölne, amíg világítasz rá.

(#71065) dugesz77


dugesz77
őstag

Karácsony ide-oda azért van aki még ilyenkor is csipkedi magát.
Sinceritytrading Sandisk 8GB ultra december 5. rendelés befutott.
Orico usb 3.0 kártyaolvasó december 4. rendelés. Sebesség minőség rendben.
Vegyes 50db matrica csomag. December 7. rendelés. Jó minőség nem a vékony fajta. Egész jók vannak ebben a vegyes csomagban is:
A sok nagy webáruházas csomagom meg csak nem akar megérkezni :U

(#71066) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

sziasztok, kínából valami olcsó ssd-t tudok ajánlani ami azért nem a leggagyibb? A lényeg az, hogy ne fossa össze magát pár hónap után. Asztali pc-mbe kingston v300 van, most egy netezős laposba szeretnék ssd-t, szóval 60 giga is elég

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#71067) balazs1956


balazs1956
senior tag

Bocsánat, havri1 még utoljára...

Reggel kaptam a Banggoodtól, de nem tudom mi a különbség a két töltő között, amit rendeltem, és amit fel akarnak adni helyette,
Ezt írták:
Dear customer,
Please kindly accept our sincere apologies for the inconvenience related to your order. We regret to inform you that the product [976585] BlitzWolf BW-S1 40W Smart 5-Port High Speed Desktop Charger With Power3S Tech For iPhone iPad Samsung is still out of stock and the supplier can not provide us with this item anymore.
As a token of our regret, we are going to send you another item: [976084] BlitzWolf® BW-S1 40W Smart 5-Port High Speed Desktop USB Charger With Power3S Tech For iPhone iPad Samsung [+Plug;UK plug].
Please inform us if you agree to receive the product mentioned here above. If you are not satisfied with this option, you can ask us to cancel your order.
Please be advised that if we don’t receive your reply on this matter within 3 days, we will automatically assume that you would like to accept the change and to receive the item [976084][+Plug;UK plug].
As a result of this failure, we are planning some major improvements to our processes to prevent similar issues from happening again. We appreciate your understanding and cooperation. We value your support and wish to retain you as a customer for years to come.
If there is anything else that we can do for you in this matter, please do not hesitate to contact us at any time.

Csak a színe, és a dugója, mert az utóbbi gondolom kiváltható egy sima hazaival.

(#71068) DavidQ válasza balazs1956 (#71067) üzenetére


DavidQ
tag

Igen, ahogy mondod, "csak" a színe és a dugója más.
Én is megkaptam ezt az e-mailt, bepróbálkoztam a többek által írt QC3-as verzióval, hátha... :D
Ha nemet mondanak rá, jó lesz a fehér, UK dugós.

Na, de offoljuk az OFFot, mert kioffolnak minket.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#71069) synar válasza Imy (#71033) üzenetére


synar
őstag

A Lidl-ben ma láttam 4400 Ft-ért egy ilyen BT selfie botot. Három részből áll, a teleszkópos bot, ami egy BT-s nyélbe csúsztatható és a telefon tartója, ez külön fotóállványra is rögzíthető csavarral, így a nyél távvezérlőként is működik a BT hatósugarán belül.

[ Szerkesztve ]

(#71070) Tocke


Tocke
csendes tag

Helló! Xbox One és PS4 játékokhoz keresek üres, új gyári (vagy utángyártott, de ugyanolyan kinézetű) tokokat, de nem igazán találtam elfogadható áron (ami mondjuk 300-400 Ft/db lenne). Hátha nektek nagyobb a gyakorlatotok, vagy már keresgéltetek korábban. Tudnátok javasolni olyat, ahonnan magyar címre is szállítanak és elfogadható az ára? Köszi!

(#71071) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Megérkezett az 500 forintos wireless egér (nov. 29-én rendeltem). Direkt olyat kerestem amibe 2db AAA elem megy, így a kék lett a nyerő, a többi elvileg 1db AA elemmel működik. Szép a színe, bár picit karcos alapból...A vevőnek van hely az aljában. Ami zavaró, hogy az oldalsó funkciógombok fel vannak cserélve, mert ami előrébb van az a vissza gomb, ami pedig hátrébb az az előre...:U A görgő kicsit mélyen ül, de engem nem zavar. Vettem hozzá egy ilyen egérpadot, egyből ment áztatásra, irtó kínai szaga van. :DDD Amúgy tök pici, szóval max annak ajánlom, aki direkt kicsi egérpadot keres.

szerk.: :Y ha nincs alatta egérpad, hanem csak maga az asztallap, akkor nem is működik.

[ Szerkesztve ]

(#71072) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok, ha valaki probalt szetszedni blitzwolf 2 portos fali toltot, esetleg sikerrel is jart, vagy talalt rola disassemble videot az privatban ha megosztana megkoszonnem. Gondolom ragasztott, a legkisebb roncsolassal szeretnem megbontani.

(#71073) Norbii87 válasza Tocke (#71070) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Sokat keresgéltem én is, sajnos ebay és társaik kilőve. Ezen az oldalon filléres lenne, de sajnos a szállítás költsége az egekben. Az egyetlen amit találtam PS4-es és esetleg még megéri (attól függ mennyire van rá szükség) az ez. 2 db kerül ennyibe, plusz 1 font a posta. Kb. 1 hét alatt jött meg, kis dobozban kibélelve, biztonságosan. Jó minőségű, viszont a színe pár árnyalattal eltér az eredetitől.

(#71074) Mr.Csizmás válasza Bendegúz98 (#71072) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

engem is érdekelne a beltartalma, de ezért nem bontanám ki, úgyhogy public is jöhet a rajz :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71075) dugesz77 válasza Bendegúz98 (#71072) üzenetére


dugesz77
őstag

Az bizony ragasztott:

Itt vannak panelról készült képek is.
Itt meg a QC 3.0 verzió szétszedve.

[ Szerkesztve ]

(#71076) mickopapp válasza Bendegúz98 (#71072) üzenetére


mickopapp
csendes tag

-

[ Szerkesztve ]

(#71077) bazsimano válasza Vasinger! (#71044) üzenetére


bazsimano
őstag

nekem nem adtak fel ..majd lesz valami

(#71078) Lalaland


Lalaland
tag

Tud valaki olcsó, de bevált Blutooth-os vevőt hifihez amin csak RCA bemenet van?
Köszi a segítséget!

N o S o u n d J u s t S p e e d

(#71079) Bendegúz98 válasza dugesz77 (#71075) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Koszonom, nekem ennyi eleg is, becsuszott a dugvilla resze de latom rendesen el van valasztva magatol a paneltol, kart nem tud tenni az elektronikaban.

(#71080) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

A szomszéd lakások hirtelen felnyomása miatt valami kényelmes és biztonságos megoldásra lenne szükségem, és hirtelen beugrott a telefonok megoldása: Ali-ról már vámolva is 9-10e körül lehet kapni ujjlenyomatos ajtózárat. Ilyesmiket.
Elég jó feedback-ek vannak, programozható, naplóz mindent, elmegy kis feszültségről (5V, 12V; melyik milyen), így ha a 220as hálózatra rámennek, akkor is kaphat tartalék betápot akkuról/powerbankról.
Mivel még sehol az országban nem láttam ilyet, reményeim szerint az egyszeri betörő csak pislog és arrébb áll. Vagy nem jó semmire és csak engem nyugtatna meg? Rácsra lenne szerelve és azt nyitná, vagy akár felőlem akár mehet egy új zár az ajtóra, és csak azt vezérelje...

Ha van ilyen jellegű elektronika topic, kérlek irányítsatok át oda. :)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#71081) pajszer91 válasza lsebestyen (#71071) üzenetére


pajszer91
tag

Ilyen 2$ wireless egeret én is rendeltem, direkt olyat amibe 1 db AA elem megy, de olyat küldött amihez 2 db AAA kell és nem kék. :D

(#71082) Met válasza MittuDomain_ (#71080) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem ha van rács az ajtó előtt akkor felesleges ilyen kütyü (inkább ha ilyet látnak azon kezdenek el gondolkodni hogy mit védhetnek ennyire, bár szerintem ez hülyeség).
A rácsot fel veszíteni nem tudják (feltéve ha nem tyúkhálóból van :D ), inkább jó zárbetétekre költsd a pénzed, ami ellen áll a fúrásnak, savazásnak, kopogtatásnak. Ajánlom a Mul-T-Lock betéteket, ami nekünk van az olyan hogy a külső vége ki van gyengítve, ha próbálják feszegetni zárhúzóval letörik a vége, hozzá már nem férnek de kulccsal még nyitható marad. Lehet ez alap feature, nem tudom.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#71083) Bendegúz98 válasza MittuDomain_ (#71080) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nem jo semmire es teged se nyugtasson meg. Valoszinu egy magneszarat vezerel, amit egyszerubb beszakitani mint egy normal tollas zarat.

(#71084) 206 cc válasza Tocke (#71070) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
A régi időkben én [innen]rendeltem xbox játékokhoz tokokat teljesen olyan volt mint a gyári!...de nem tudom mostanában is van e még?!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71085) bul07 válasza MittuDomain_ (#71080) üzenetére


bul07
nagyúr

Jó zár mellé vegyél egy jó kamerát ami mozgásra reagál(valamelyik sarokba kicsit rejtve) és küld emailt vagy sms-t, bár ez nem véd a betörés ellen de egyből hívhatod a rendőröket és ha szerencséd van helyszínen elkapják őket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#71086) Imy


Imy
veterán

RCA apa, 3.5mm JACK anya kábelből mit ajánlatok? (2-4m)
Illetve 3.5mm Jack apa-apa-ból? (2-4m)

Összeségében jó lenne, ha kiadna 6-7 métert.

(#71087) MittuDomain_ válasza bul07 (#71085) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nyugi, ez már megvan. :DDD

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#71088) bul07 válasza MittuDomain_ (#71087) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor majd várjuk a videókat ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#71089) Met válasza bul07 (#71085) üzenetére


Met
nagyúr

egyből hívhatod a rendőröket és ha szerencséd van helyszínen elkapják őket
Persze, ha a betörők rendelnek egy pizzát és utána sziesztáznak. :DDD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#71090) #56573440 válasza MittuDomain_ (#71080) üzenetére


#56573440
törölt tag

Semmire se jó. Egy rendes riasztó, biztonsági ajtó, rács. Ezek nem atomfizikusok, ha melózni kell akkor inkább keresnek másikat ami egyszerű. Emeletünkön egyedül hozzám mentek be anno, mert simán elroppantotta a zárat, a kilincset lenyomta, az ajtó nyílt. Ez így 3 mp volt max. Ha már vágni kell meg fúrni meg fűrészelni nagy a lebukás esélye, talál egy másik balekot akinél obis papírajtó van.

(#71091) hevizms


hevizms
addikt

Üdv urak.

Vitám van az ebayen keresztül egy eladóval.Egyelőre még csak levelezünk és fotót kér a termékről.
Tudtok ajánlani egy tuti oldalt amit nagy valószínűséggel az eladó is megtud nézni? :R

[ Szerkesztve ]

(#71092) synar válasza Lalaland (#71078) üzenetére


synar
őstag

Szia! Nálam remekül működik egy ilyen BT vevő erősítőre kötve, $5.39-ért vettem. Itt írtam róla, nemrég jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#71093) pocokxx válasza hevizms (#71091) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Saját google vagy onedrive fiók?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#71094) vizimento


vizimento
senior tag

Van valakinek tapasztalata, hogy egy ilyen micro usb kábelből az 1m-es verzió hány ampert vihet át, mekkora feszültségesés mellett?

Van esetleg valami tesztelt ami olcsó, de a 2A még megy neki komolyabb fesz esés nélkül?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71095) havri1 válasza vizimento (#71094) üzenetére


havri1
félisten

Ó jajj.
:DDD

Ugreen, Blitzwolf, ezekre keress rá!

havri

(#71096) dugesz77 válasza vizimento (#71094) üzenetére


dugesz77
őstag

Choetech lesz a barátod. Ez a legjobb az olcsók közül. Teszt.

[ Szerkesztve ]

(#71097) vizimento válasza havri1 (#71095) üzenetére


vizimento
senior tag

Követem a topikot, ismerem ezeket (sőt használom is).
De most nagyobb mennyiségben kéne (kb 50db) valami olcsó, de még használható verzió.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71098) havri1 válasza vizimento (#71097) üzenetére


havri1
félisten

Nekem 2 ilyen teszt van, 700mAh többet még nem tudtam kisajtolni belőlük. Mindjárt mérek Neked.
Igaz az más, de hasonló árban volt..

[link] Sokat is mondtam..

[ Szerkesztve ]

havri

(#71099) bul07 válasza vizimento (#71094) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt van pár kábel teszt és a -NoName szövet borítás 90cm nagyon hasonlít arra amit linkeltél, néz rá és nem rendeled meg

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#71100) Fredo78


Fredo78
aktív tag

sziasztok!

Félig off de hátha valaki vágja egyből :)

Létezik (Kínát ismerve igen) olyan Bluetooth adapter ami jack-esn kijövő hangot bluetooth-on továbbítja? Konkrétan okosTV hangját kéne bluetooth füles felé továbbítani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.