Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71601) gojko.m válasza nababika (#71598) üzenetére


gojko.m
senior tag

Én is ilyet vettem. Nagyszerűen végzi a dolgát. :C

(#71602) 206 cc válasza Ciccuka (#71585) üzenetére


206 cc
senior tag

Naná....hogy megérné !! kb.1000-1500.-ft egy kétkomponensű ragasztó,utána szétszedni kitisztítani darabokat eltávolítani ,összecsiszolni,összeragasztani....majd káromkodni mert a fele luk telement ragasztóval és ezután kidobni a szemétbe!...alig ment rá kb két óra az életedből... :DD .mit is vártatok egy 4-500ftos zuhanyfejtől??!! :F :C

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71603) kcsa válasza vwpolopg (#71600) üzenetére


kcsa
veterán

DHL nem egyenlő a DHL Express futárszolgálattal. Ha az oldal valódi (tanúsítvány, url, stb.) akkor valódi a tracking is.

(#71604) KisApám válasza nababika (#71598) üzenetére


KisApám
addikt

Köszi. Más is ajánlotta.
Írtam az eladónak, hogy mikor lesz EU csatlakozós eszköze, mert most csak US plug-os van.
Másnál is vásárolható, de kb. 2000 Ft-al drágábban...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#71605) anorche1 válasza vwpolopg (#71600) üzenetére


anorche1
őstag

Igen. Pl. a német rosebike kerépáros webshop is dhl -lel adják fel, és a magyar posta hozza ki. Igaz, én tn -nek ezt kaptam: 325870565927
A posta oldalán is szépen követhető.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#71606) Mr.Csizmás válasza vwpolopg (#71600) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fog élni az a TN, vagy ott újat fog adni:

DHL Parcel and DHL eCommerce provide standard domestic and international parcel pick-up, delivery and return solutions for business customers and consumers as well as e-commerce logistics and facilitation services under the brand names 'DHL Parcel' for Europe and 'DHL eCommerce' for the Americas, Asia Pacific, and Middle East/Africa.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71607) attiati válasza Waikiki (#71568) üzenetére


attiati
veterán

Jol bevasaroltal :) ha nem tartasz igenyt valamelyikre, akkor lehet atvennem.

Egyebkent a leeco max 2 QC3at is tudja, ugyhogy ahhoz qc3as tolto valo. Az tud valtakozo feszultseget, es jobban kimeli az aksit.

(#71608) Feketelaszlo válasza vwpolopg (#71600) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

DHL német területen egyenlő a postával azon kívül általában Express, de amivel neked adták fel az eCommerce szolgáltatás azt takarja, hogy elviszik a saját raktárukba, majd a kiszállítási jogot eladják olcsóért. Jó, mi? :DDD

(#71609) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Óóóóóó nice, sose jön meg... Köszi mindenkinek az infókat, ma is tanultam valamit :)

(#71610) #56573440


#56573440
törölt tag

Csak a vicc kedvéért aki nem látta:)

(#71611) havri1


havri1
félisten

Srácok, Xiaomi Roidmi-hez rendelt már valaki szivargyújtó "házat"? Nem tudom, hogy hívják. Hogy kellene rákeresni?
B6 Passatba nem jó a gyári, túl mély, nem éri el.

havri

(#71612) ktommy91


ktommy91
addikt

Awei Q9 store kuponnal 2.24$

Nincs kerítés.

(#71613) attiati válasza ktommy91 (#71612) üzenetére


attiati
veterán

csomószor írjátok ezt a store kupont, az micsoda?

én csak olyat látok, ha 20-50-100 usd felett vásárolok, akkor a store ad 1-2-4 usd kupont

(#71615) ktommy91 válasza attiati (#71613) üzenetére


ktommy91
addikt

Appban lehet gyűjteni a coinokat és azokat store kuponra beváltani. Főoldalon coins&coupons néven keresd.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#71616) Juditta_56 válasza KisApám (#71579) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Most nem otthon vagyok, ha hazaérek megmérem pontosan... olyan 3-4 cm. A konnektorba dugás szempontjából elég terjedelmes széltében meg hosszában is - közvetlenül nem lehet mellé dugni semmit -, lehet, még használna is neki egy EU-US adapter, ha az "kiemeli" egy kicsit a konnektorból.

Örülök, hogy nem csak én vagyok vele elégedett... :C

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71617) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ezeket az olcsó OBD2 Diagnosztikákat érdemes megvenni?
1, 2

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71618) ktommy91


ktommy91
addikt

(#71619) Chimpy válasza Ciccuka (#71617) üzenetére


Chimpy
tag

Nekem az első linken lévő van, kb. 2 éve használom és hibátlanul teszi a dolgát.

(#71620) AllTheBest válasza Chimpy (#71619) üzenetére


AllTheBest
senior tag

És ezzel hibakódot is lehet olvasni?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#71621) Ciccuka válasza AllTheBest (#71620) üzenetére


Ciccuka
veterán

Elméletileg igen, de csak alap szinten.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71622) ktommy91


ktommy91
addikt

(#71623) havri1 válasza Ciccuka (#71617) üzenetére


havri1
félisten

Utóbbit nem rendelném meg, mivel a szoftver miatt elkaszálhatják, keményen büntetik.

havri

(#71624) AllTheBest válasza Ciccuka (#71621) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Akkor köszönöm, be is rendeltem egyet magamnak :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#71625) Feketelaszlo válasza Ciccuka (#71617) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A hozzá adott szoftver miatt elvileg a második nem jöhetne át a vámon, ha biztosra akarsz menni EU-n belülről végy.

(#71626) Ciccuka válasza havri1 (#71623) üzenetére


Ciccuka
veterán

Volt itt valaki olyan akinek nem engedték át?
Ilyen esetben általában megsemmisítik nem?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71627) havri1 válasza Ciccuka (#71626) üzenetére


havri1
félisten

Olyanról olvastam, hogy elkobozták igen. De az valamilyen videó dekódoló volt ha jól emlékszem.
Olyat is, hogy gps-ben hagyott sd miatt bukott valaki. Valóságtartalma nem tudom mennyi, testközelből az ilyet nem szeretném megtapasztalni.

Annyi tény, hogy az átvilágításkor az adathordozó (CD/DVD) egyből feltűnhet, emiatt simán félredobhatják.

[ Szerkesztve ]

havri

(#71628) oszy


oszy
veterán

Megpróbálkozom mégegyszer hátha valaki tudja. :) A Philips HUE izzónak van olcsóbb alternatívája? A tv ambilight-os, és nem lenne rossz egy ilyen izzó, de az itthoni árak eléggé durvák. Ráadásul itthon szettben találok, nekem pedig egy is elég lenne. :)

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#71629) Minstrel válasza oszy (#71628) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem ezt ajánlották múltkor itt, meg is rendeltem, már fel is adták, 3-25 hét és meg is jön. :D [Xiaomi Mi Yeelight 9W RGB E27]

(#71630) dugesz77


dugesz77
őstag

Érkezett ma egy ilyen LED-es asztali lámpa. November 25. rendelés volt.Ennyi pénzért teljesen rendben van. Érdekessége talán,hogy beépített akkuja van. Fényerőben simán veri a Xiaomi Enhanced Editiont (tippre 2-3X).Jól is néz ki, 3 féle fényerőt tud az alja színváltósan világít esti fénynek tökéletes(kikapcsolható). Egy kis lehúzás van benne. Nem adnak adaptert hozzá sem kábelt. 5V-al kell táplálni de nem usb-s a szentem, fene tudja honnan van de találtam hozzá ilyen kábelt ezzel tökéletesen tölt:
Kijelzője átlátszó nemárt ha fal előtt van esetleg papírlappal meg lehet hátulról tuningolni.



Én még 12,59$ rendeltem, természetesen most még olcsóbb :W Annyit bőven megér szerintem.

(#71631) zoltan6 válasza havri1 (#71627) üzenetére


zoltan6
őstag

Szerintem mindegyikhez adják a szoftvert,nekem az első linken levő fajta van gearbestről jött,ahhoz is küldték a cd-t,de szerencsére átjött. :K

(#71632) Feketelaszlo válasza Ciccuka (#71626) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Mások már kibeszélték - csak ennyi, nem akarom teleoffolni a topicot. Amúgymeg 10 évvel ezelőtt halandónak elérhetetlen volt az autódiagnosztika, szerintem nem azon fog múlni, hogy Kínából 1200, más EU-s országból 2000 vagy magyar kiskerből 5000 forintért veszed meg - bármely teljes autójavítási vagy -pöckölési projekthez képest úgyis elenyésző ez az összeg.

(#71633) oszy válasza Minstrel (#71629) üzenetére


oszy
veterán

Egész jó, de nem tudom összehozható-e a Philips tv Ambilight-jával... :F

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#71634) Minstrel válasza oszy (#71633) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ja azt nem tudtam, hogy párosodik a hue-val, az biztos valami zárt rendszer, nem hiszem, hogy más gyártóéval is összejönne.

(#71635) BullZeye válasza gojko.m (#71601) üzenetére


BullZeye
veterán

WIFIn hány SSID van ezzel? Routernek 1 SSID meg Mantistekteknek egy másik, vagy barangolós, és automatikusan vált az erősebb jel között de csak 1 WIFI-re kell csatlakozni?

(#71636) zsiz válasza dugesz77 (#71630) üzenetére


zsiz
őstag

Fakocka órád nincs? :) Annak is ilyen a tápja, ha jól rémlik. Pontozva 7$ a lámpa, ~2k HUF, annyiért tényleg egész jónak tűnik, még én is elgondolkodtam rajta egy pillanatra.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#71637) AndrewBlase válasza dugesz77 (#71630) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Leírása szerint adni kellett volna hozzá kábelt is.

" Package Contents: 1 x LED Desk Lamp, 1 x USB Cable "

Én reklamálnék, hogy valótlant állítottak, kábel nélkül nem lehet tölteni, és így nem éri meg, bla-bla-bla... ;]

Nem lenne olyan bumfordi a talpa, egész pofás cucc lenne. (De már van egy Bw-LT1. :)) )

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#71638) snpetit válasza dugesz77 (#71630) üzenetére


snpetit
aktív tag

régi Nokia töltőt próbáld meg hozzá.

(#71639) dugesz77 válasza zsiz (#71636) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze,hogy van fakocka órám. Két darabot is vettem, klubtagsághoz kellett :DD igazad lesz ahoz pont ilyet adtak.

AndrewBlase én is nagy megelégedéssel egy BlitzWolf® BW-LT1 nyúzok. Azt azért nem váltja ki. Kis törpe hozzá képest:

snpetit Nokiás-nál ez nagyobb. 3,5mm ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

(#71640) Breki


Breki
veterán

Ez ugyanaz mint a Mantistek?

Kinézetre tök ugyanolyan, ma akciós.
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71641) musli26


musli26
tag

Páratartalom mérőt keresek max 1000ft ig.
Ne gombelemes legyen.
Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#71642) Essejó válasza AllTheBest (#71378) üzenetére


Essejó
veterán

A Zsugorcső miatt kevésbé csúszik vagy csak simán jobb a fogása?

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#71643) balazs1956 válasza musli26 (#71641) üzenetére


balazs1956
senior tag

Nekem ez bevált, igaz nem ezer Ft, de állítható felragasztható, aaa elemes.
Kintről ez is

[ Szerkesztve ]

(#71644) joy_k válasza Waikiki (#71568) üzenetére


joy_k
tag

Szia, a 2 portos aukey engem is érdekel, kíváncsi vagyok a véleményedre ha meg jön, nekem Huawei P9 - hez kellene. Köszi előre is

(#71645) AllTheBest válasza Essejó (#71642) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Mindkettő, zsugorcsővel olyan, amilyennek lennie kellett volna alapból

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#71646) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Panaszkodni jöttem kedvenc postánkra.
Kb. 15-20 "karácsonyi" apróságot várok még, de a legrégebbi valós TN-nel rendelkező cucc a DD4-es Xiaomi egérpad. 12.19 óta Budapesten/Örsön van. Igen, 10 napja... És én is budapesti vagyok. Ma is beszéltem a postással, nincs semmi.
Személy szerint ő nem tehet semmiről, de be lehet mószerolni valahol ezt a semmirekellő céget? Oké, legyek türelmes, free shipping, de lassan tovább tart még utazik az országon belül 10km-t, mint hogy Kínából ideérjen...

Off az offon belül: azért is gáz, mert minél többet pihen félbehajtva a dobozában, annál nagyobb macera lesz kiegyenesíteni

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#71647) Juditta_56 válasza KisApám (#71579) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

25 mm vastag.
60*95*25 mm a "teste".

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71648) beg válasza MittuDomain_ (#71646) üzenetére


beg
veterán

Felügyeleti szerv:

Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Cím: 1133 Budapest, Visegrádi u. 106.
Levelezési cím: 1534 Budapest, Pf. 75.
Telefon: +36-1-468-0673
Fax: +36-1-468-0680
E-mail: info@nmhh.hu
Honlap: www.nmhh.hu

További felettes szervek: [link]

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71649) trol75


trol75
tag

Segítségeteket szeretném kérni.
Nyár eleje óta nem vásároltam az ebay-n.
Most akartam vásárolni egy ismerősömnek egy pendrive-ot, ellenben vásárláskor látom, hogy a paypal akarja váltani nekem az összeget. Próbálom a leírt módon a vásárláskor módosítani, hogy a bankom váltsa az összeget, de ez a hiba fogad több napja: "Things don't appear to be working at the moment. Please try again later". A PayPal-on megnéztem, ott jó van beállítva a váltás.

Másik kérdés: (Kedvenc memóriakártyás eladónk courtesytrading)
Ennyit változtak mostanában a memória kártya árak?
Tudom, hogy a dollár árfolyama emelkedett 20-25Ft-ot.
Rengeteg memóriakártyát, illetve pendrive-ot vásároltam nála az elmúlt 2 évben
Idén áprilisban vásároltam utoljára nála 2db Transcend Micro SD HC 32GB 32G 45MB/SEC és összesen fizettem érte a 4700 Ft-ot, darabja 2350 Ft volt. Úgy én úgy emlékszem, hogy 8,9$ volt darabja
Most szeretnék tőle rendelni, de látom, hogy darabja 3600 Ft (12,19$).
Vagy csak a karácsony miatt emelkedett ennyit az ára?

Köszönöm a válaszotokat.

(#71650) joy_k


joy_k
tag

Sziasztok! Olyan 2 portos gyors töltőt keresek úgy fali mint autóst, amit tudok használni Huawei P9 és iPhone telókkal. Combo ajánlat is érdekel. Köszi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.