Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71651) Janaboy válasza trol75 (#71649) üzenetére


Janaboy
veterán

Paypal bug, rogton a fizetesnel tudod allitani, ahol mutatja a valtasai erteket arra katt majd conversation options.

Janaboy

(#71652) pecze válasza MittuDomain_ (#71646) üzenetére


pecze
aktív tag

Nekem 8-án érkezett meg Magyarországra egy csomagom, azóta is érkezik, 22-én meg tegnap volt állapofrissítése, tehát még megvan. De mint tudjuk a posta közleményéből, 3 napos késések fordultak csak elő.

(#71653) Sanki válasza Janaboy (#71651) üzenetére


Sanki
addikt

Nekem akkor is hibát dobott, úgy oldottam meg, hogy kosárba raktam gépen és telefonon az ebay alkalmazásban rendeltem meg. Ott nem írta át Ft-ra.

(#71654) mrhero válasza havri1 (#71627) üzenetére


mrhero
tag

külön lehet rendelni, de ha valamihez adják (pl driver cd) akkor már elkobozhatják? mi ennek az oka?

trol75: ahogy Janaboy írta. Ez a beállítás nem elég, ez is kell.

[ Szerkesztve ]

(#71655) Juditta_56 válasza Breki (#71640) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nem, az általad linkelt Comfast 750 Mbps-os, a Mantistek meg 300-as.
És már tegnap is jóval drágább volt a Mantisteknél.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71656) trol75 válasza Janaboy (#71651) üzenetére


trol75
tag

Nekem pont ott dobja be ezt a hiba üzenetet.

(#71657) Janaboy válasza trol75 (#71656) üzenetére


Janaboy
veterán

Esetleg masik Browser?

Janaboy

(#71658) trol75 válasza Janaboy (#71657) üzenetére


trol75
tag

Sajnos az is megvolt, de azzal sem működik. Lehet, hogy egyedi a problémám.

[ Szerkesztve ]

(#71659) trol75


trol75
tag

Memória kártyás kérdésre valaki tud segíteni?

(#71660) Sanki válasza trol75 (#71658) üzenetére


Sanki
addikt

Nem egyedi szerintem, nekem is ugyanezt írta ki. Próbáld meg telefonos alkalmazásból. Nekem abból sikerült.

(#71661) mrhero válasza mrhero (#71654) üzenetére


mrhero
tag

Feketelaszlo be is linkelte, nem kerdeztem.

(#71662) Slownz válasza Sanki (#71653) üzenetére


Slownz
senior tag

Ezer köszönet a tippért. Már 1 hete nem fizettem ki valamit emiatt a "bugért", így most elvileg nem a Paypal váltott, legalább is remélem.

[ Szerkesztve ]

(#71663) vacs válasza Breki (#71640) üzenetére


vacs
veterán

A Mantistek csak 2,4 GHz-et tud, de itt mindkét antenna ezt a jelet tolja, a Comfast pedig 2,4+5GHz-et is, itt megosztoznak az antennák.
Szerintem ha nem kell az 5 GHz, akkor a Mantistek-el jobban jársz, mert nagyobb a hatótávja, erősebb lesz a jel.
2,4 GHz-en mindkettő 300-as sebességet tud!

(^)(>.<)(^)

(#71664) w.miki válasza trol75 (#71658) üzenetére


w.miki
veterán

Nekem is ugyanez volt, mivel nem tudtam mit csinálni, végül a PayPal váltotta a valutát. :(
Nem használok telefonos ebay-t, se paypal-t.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71665) padi68 válasza KisApám (#71604) üzenetére


padi68
senior tag

Szia, majd engem is érdekelne a válasza. kösz :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#71666) vizimento válasza ktommy91 (#71618) üzenetére


vizimento
senior tag

Hol találom a store kupont? Mert én csak egy 5USD felett 2USD kedvezmény kupont látok. A kábel ára meg 2.53USD. Tehát sehogy nem jön ki a 0.53USD amit irtál. Vagy csak már nem él az akció?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71667) Juditta_56 válasza Janaboy (#71657) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Nem browser- és nem egyedi hiba, a PayPal topikban hónapok óta téma. Perpill Ebay vásárlásnál csak az appból tudod banki váltásra állítani.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#71668) tlala válasza MittuDomain_ (#71646) üzenetére


tlala
addikt

Nekem is kb. ennyit állt, de fél órája hozta meg a postás (Budapest).
Most kisimítva pihen.

(#71669) Dluinet válasza MittuDomain_ (#71646) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Még ki sem nyitották a konténereket.
Gondolom nem minden postás dolgozik két ünnep között, vannak akik ilyenkor szabadságot vesznek ki.
Hegyekben állnak a csomaggal teli konténerek, és most kevés ember van bent a postánál. Fizikailag képtelenség a te csomagodat előkeríteni.
Hidd el mindent megtesznek a bent dolgozok, hogy minél több csomag menjen ki.
Azt is tudod, hogy a kínai csomagok nem 3 munkanaposak, hanem 60. Ha nem csúsztál ki a védelmi időből, akkor teljesen felesleges másokat csesztetni. Megjön majd január közepéig az a csomag.

Én sem megyek semmilyen felügyelethez, mert karácsony előtt az egyik boltba 40 percet kellet sorba állnom, a szokásos 3-4 perc helyett.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#71670) vacs válasza Dluinet (#71669) üzenetére


vacs
veterán

Ez oké, csak akkor a posta ne hazudja azt, hogy nincsenek csúszások, minden a legnagyobb rendben! :U
Nekem 8 csomagon van náluk (októberi/novemberi rendelések), többségéhez van működő tracking, ami alapján 2-3 hete az országban vannak!

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#71671) Mr.Csizmás válasza Dluinet (#71669) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a posta egy állami monopolhelyzetben lévő posztszocreál konglomerátum, szociális foglalkoztató vállalat, a a rendszerváltás előtti vállalati kultúrával (lásd nyilatkozathazugságok), pont mint a máv, csak éppen többet lopnak (kivéve a maradék becsületeseket, akik még nem léptek még le a magas fizetések miatt)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#71672) fant0mi válasza Mr.Csizmás (#71671) üzenetére


fant0mi
addikt

"Csak a hülyék maradtak. És a megszállottak."

(#71673) lac14548


lac14548
aktív tag

BlitzWolf® BW-S1-re nincs valami kupon?

/Motorola V2288/Siemens C35/Siemens MT50/Nokia 6600/HTC Touch Cruise/ZTE Blade/Samsung Galaxy S+/Xiaomi Redmi 1S/Xiaomi Redmi 2 Pro/Xiaomi Redmi Note 6 Pro/Realme 8 ...

(#71674) DJ. Ru$y válasza lac14548 (#71673) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Dec. 31-ig, 10% off for all the BlitzWolf
12blitzw
(Pontokkal (ha van elég) 15%-ot tudsz lefaragni, vagy 5$ kedvezmény 1080 pontért, ha kuponra váltod.)

Saját kuponjai alatt bárki megnézheti a BG-os kuponokat, nem titkolják őket.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#71675) ktommy91 válasza vizimento (#71666) üzenetére


ktommy91
addikt

[link]
Még most is van kupon, egyébként óránként változik.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#71676) Roland8622 válasza ktommy91 (#71618) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia.Köszi a tippet. Már rég kerestem normális kábelt. Remélem a Lumia550-hez is jó lesz.
Viszont ezt a kupon beváltós dolgot nem vágom, nekem nem engedte :(

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#71677) ktommy91 válasza Roland8622 (#71676) üzenetére


ktommy91
addikt

Kell hozzá 100 coin, abból megveszed a kupont majd fizetéskor felhasználod.

Nincs kerítés.

(#71678) #04441088


#04441088
törölt tag

Hozott a posta egy pár csomagot.

Gamer egér: Kb. 1400-1500 Ft volt amikor megvettem november közepén, ennyit megér. Egyetlen dolog zavaró, hogy nincs rajta egy gomb, ami a ledeket kikapcsolná. Minőségre szerintem simán rendben van, habár az oldalsó gombok nekem kicsit 'lazák', de ennyi pénzért itthon sokkal szarabb egeret lehetett volna venni.

Awei Q5 fülhallgató: Rendben van nagyon, ennyit ez a termék is simán megér. Régen volt egy Piston 3 fülhallgatóm, de megtört a kábele, sokáig volt KZ ZS1, de az is hamar felmondta a szolgálatot, most van ez az Awei és egy Rock Zircon, mindkettővel elégedett vagyok.

Xiaomi elosztó: 11.11.-én lett rendelve, kipróbálni még nem tudtam, mert ezek az okosak olyan átalakítót adtak hozzá, ami ugyan EU-s(olvastam feedback-ek között, hogy van akiét felcserélték, nem is egy ember), de nem fér bele az aljzatba. Majd levágom a széleit és problem solved. :DDD Amúgy tök kicsinek tűnik, de a szokásos Xiaomi minőség.

Bluedio BS 3 bluetooth hangszóró: 11.11.-i rendelés, igazából sok viszonyítási alapom nincs, mivel eddig volt egy ~2000 Ft-os Telekomos BT hangszóróm, annál sokkal jobb és volt egy JBL Xtreme-em, annál sokkal gyengébb. Adtak hozzá AUX kábelt is, szerintem 11.11.-es árhoz képest(~25 usd) megfelelő. Vámon se fogták meg.

Star Shower LED -es akármi.: Tény és való, hogy ennek a műanyag, TV shop-os változata 2x-2,5x ennyibe kerül. Ez ahhoz képest fémből van, mintha jobbak lennének a LED-ek is, erősebb a fény, több felé szórja. Az volt vele a para, hogy a srác úgy hirdette, hogy Angliából jön a cucc, hónap elején rendeltem, hogy akkor karácsonyra meglesz, eltelt 1,5-2 hét, még mindig érvénytelen volt a Tracking, ráírtam, hogy mi a tosz van, visszaírt, hogy sorry, Kínából küldi. Miután elküldtem a női felmenőjébe és váltottunk vagy 15 levelet egymással megegyeztünk abba, hogy refundolja egy részét. kb. 10e Ft volt a termék, abból 4600-4800 Ft-ot visszautalt és a vámon sem akadt fent.

301 Laser Pointer: A gyufagyújtás még nem jött össze, de külön jó pont Banggoood-nak, hogy adott EU átalakítót az elem töltőjéhez. Pontozva, kuponozva volt kb. 8 dolcsi, ennyiért jó.

Jött még 2 Browning kés Aliról, 11.11.-i vásárlás, azok is nagyon rendben vannak, de már törölve a hirdetés, nem tudom linkelni.

A Star Shower akármiről mindjárt csinálok egy videót. anno amikor érdeklődtem többen is irtatok, hogy akartok rendelni, de senki nem tudta milyen is ez és addig nem mert belevágni egyikőtök sem.

[ Szerkesztve ]

(#71679) Roland8622 válasza ktommy91 (#71677) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Ahaaa, meg van, köszi ;) . Feltettem az app-ot táblagépre most már látom. My Coupons rész is van.
Meg találtam olyat is hogy A1 kategóriában vagyok

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#71680) KisApám válasza padi68 (#71665) üzenetére


KisApám
addikt

Röviden: NEM tudja mikor lesz.
Szerencsére van otthon átalakítóm. Azért kérdeztem itt nemrég, hogy milyen vastag az extender, hogy az átalakítóval odafér-e, ahova rakni akarom. Odafér. Mástól is lehetne venni, min. kb. 1000 Ft-al drágábban, no meg nincs odaírva, hogy EU-s vagy US plug.

Elvileg DUAL BAND-osat akartam venni, mert olyan otthon a router (TP-LINK ARCHER C7), de otthon egyik eszközöm (6) sem tudja az 5 GHz-et.

Ennyi pénzért a Mantistek bőven megéri, főleg hogy tapasztalatok is vannak róla.
No meg az a 2 db KÜLSŐ 5dBi-s antenna is sokat jelent.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#71681) #04441088 válasza #04441088 (#71678) üzenetére


#04441088
törölt tag

Képek(bocsi a rossz minőségért): Link 1, Link 2, Link 3, Link 4, Link 5, Link 6

Videó:
Link
Csak nappaliban teszteltem, kint még nincs sötét, de ha itt 2-3 méteres távolságból így bevilágítja a teret, akkor kint 6-7 méterről is jó lesz ez. Majd este teszt és új videó + képek.

[ Szerkesztve ]

(#71682) trol75


trol75
tag

Memória kártyás kérdésre tud valaki segíteni. Rendelnék, de ha karácsony miatt ment fel az ára, akkor később is ráérhet.

(#71683) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Van a Banggoodon x pontom.
Nem tudom meddig lehet felhasználni, illetve át tudom-e váltani kuponra.
Ha kuponra váltom, ugyanúgy tudom felhasználni mint a pontokat?
Mi a különbség a kettő között?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#71684) Imy válasza lac14548 (#71673) üzenetére


Imy
veterán

Ez a töltő volt egyszer elárazva, nekem úton van 2$-ért.

(#71685) Minstrel válasza balazs1956 (#71683) üzenetére


Minstrel
senior tag

My Account/My Points menü és ott a Points Expiring Soon(This year) felirat alatti pontjaid járnak le dec 31-én. Ha átváltod kuponra akkor egy évig használhatod fel. Nem mindig érik meg a kuponok, legtöbbnél van egy elég magas minimumvásárlási érték.

(#71686) retesz147 válasza trol75 (#71682) üzenetére


retesz147
addikt

ha nem sürgős várj vele....
de szerintem nem mentek fel, vagyis utóbbi 1-2 hónapban ez az áruk (korábban nem rendeltem microsd-t)...

Xiaomi 13 eu dev...

(#71687) Ciccuka válasza Ciccuka (#71617) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ez lett szimpatikus, de valószínűleg semmivel se tud többet, mint a hasonló árban lévők: iLC ELM327 OBD2
Elvileg Banggood-os, de a főoldalon még sincs fent ez a változat.
Bluetooth USB adapterrel gondolom PC-re is lehet kötni.
Egyébként innen két hét alatt ideért az akciós BlitzWolf autós töltő.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71688) Breki válasza vacs (#71663) üzenetére


Breki
veterán

Köszi a választ!

Mantistek-em van csak érdekelt, hogy ez miért olyan hasonló kinézetre, más néven.
firmware, driver, támogatás, hivatalos weboldal miatt

De köszi hasznos volt az infó. :C :R

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71689) Vasinger! válasza #04441088 (#71678) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hát ezt az elosztót nem értem. A 3 USB port még oké, de ha hálózati csatlakozót is akarsz beledugni, akkor adapter kell hozzá, ahogy írtad is. Ez tényleg olyan jó vétel volt? Oké, hogy szép meg elegáns, de átalakítókkal meg nagyon el lesz rondítva :D

(#71690) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma ezeket hozta a postás:
BlitzWolf BW-P2 powerbank. December 10. rendelés. Kellemesen súlyos minőségi alumínium test. Minőségi érzetet kelt , még töltés alatt. Van mellette egy 10k-s xiaomi ezt kabátos belsőzsebes töltésre szánom, végszükségre.
Digoo DG-TH1130 hőmérő és páratartalom mérő. November 16. rendelés. Egyszerű,jól látható hőmérője pontosnak tűnik páratartalom mérő 2% többet mutat mint az Aldis Sempre állomás, ki tudja melyik a pontos..
Ultrahangos tisztító kütyü. November 18. rendeltem de sokáig nem adták fel ,mert preorderben vettem. Mini mosógépként hirdetik de lehet vele szinte mindent mosni. Elég jól megmozgatja a vizet. Elsőre nyakláncot, szemüveget, óraszíjat próbáltam. Működik. Meleg víz+mosogatószer. A ruhamosást még letesztelem, kíváncsi leszek arra is.

(#71691) zoltan6 válasza Imy (#71684) üzenetére


zoltan6
őstag

szeptemberben is el volt árazva,én akkor vettem belőle BW5UC kuponnal le jött belőle 10 dollár,valami 2000 párszáz ft körül vettem.

(#71692) #04441088 válasza Vasinger! (#71689) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ahhoz kell adapter, hogy az itthoni halozatra ra tudjam dugni, mivel az elosztó zsinorjan lévő cucc nem EU plugos és amit adtak hozzá kilóg mindkét oldalon az aljzatbol. Magába az elosztoba bele lehet dugni bármiféle plugos adaptert. EU, AU, UK, USA.

[ Szerkesztve ]

(#71693) janakbacsi


janakbacsi
őstag

ez hamisítvány? csak mert olcsóbb kb. 10 usd-vel mint a gearbest-en.
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#71694) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Banggood 2017 NewYearGifts játék

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71695) vizimento


vizimento
senior tag

Megjött a koponya-pohár GB-től. Egyben :)
És a preorderes Digoo kamera is BG-től.

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71696) Roland8622 válasza trol75 (#71682) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Szia. Valami tuti van a dologban, mert pl. DDR3-as RAM-ot nézegettem az előbb és megint olyan árban van pl. a 8GB-os mint mikor vettem 3éve :Y Pedig azóta vettem mellé még 1db-ot, hogy párban dual-channel és akkor 5e Ft-al olcsóbb volt ua. Most megint feltornázták az árát :(
Szóval helytálló a meglátásod a drágulással kapcsolatban, de az okát én sem tudom sajna.
Max. tippelni tudnék a dollár/euró/forint árfolyamra, de mikor ennyi volt mint most, akkor hogy tudtam olcsóbban venni ? :F
Itt ilyen világpiaci árak alakulását mutatják összeszedve: világpiaci árak

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#71697) BullZeye válasza Imy (#71684) üzenetére


BullZeye
veterán

Kérkedésen kívül ez hol segíti őt?

(#71698) spidersoft válasza #04441088 (#71678) üzenetére


spidersoft
senior tag

A lézerrel nem mindegy, hogy milyen színű gyufafejet célzol. Ha zöldre lősz, akkor a fényből csak elenyésző mennyiséget fog elnyelni, a nagy részét visszaveri, így minimális energia közlődik a gyufafejjel... komplementer színűt kell keresni, azaz az esetedben pirosat, vagy annak valamely sötétebb változatát (barna-fekete). A zöld lézerről továbbá tudni érdemes, hogy akármilyen hőmérsékleten nem üzemel: kezdetben infra fényt hoz létre, amit különféle kristályokkal izélnek meg, hogy zölddé csökkentsék a hullámhosszt. Nomármost ezek a kristályok alacsony hőmérsékleten nem rezegnek be... ilyenkor jobb esetben semmi nem történik, mert jó IR szűrője van a lézernek, rosszabb esetben IR lézered lesz, ami ugyanúgy gravíroz a retinára, csak nem látod :D

@(#71690) dugesz77: Jobb páratartalom mérők is 3%-os pontosságot ígérnek. Tojt nekem a Jézuska egy páramentesítő gépet (effektíve egy kicsi, hőtechnikailag rövidre zárt klíma, ahol csak a kondenzációt használjuk ki), majdnem 60k volt, mégis 5%-os pontosságot ír a könyve. Szóval ha van két készüléked, ami egymástól 2%-ra van, akkor vagy nagyon pontosak, vagy egyformán pontatlanok, de 2% az nem érdembeni különbség, azok tekinthetők úgy, hogy tökegyformán járnak.

Az ultrahangos tisztítónál a 10W kevésnek tűnik (a 100MHz meg soknak :D), illetve ez úgy lenne klafa, ha inox lenne a külseje, és lehetne petróleumba/gázolajba is meríteni :DDD Ráadásnak ez a műanyag külső nem sokat segít az ultrahang terjedésének se... Van egy lidlös UH tisztítóm, abban 30W-os a sugárzó, az pont jó pl. óraszíjhoz, szemüvegkerethez... kíváncsi lennék rá, hogy egy ilyen beledugós cucc hogy bírna pl. egy fém óraszíjjal, videón, és nem a termékfotókon, ahol csak oda vannak fotobótolva a bugyorékok. Ha találsz efféle videót, kérlek oszd meg. :R

@(#71689) Vasinger!: ehhez csak egyetlen átalakító kell: a drótja végére ;) Gondolom neked is van már pár készüléked, amihez amcsi/kínai kábelt kaptál... pont ezért már én is gondolkoztam egy hasonlón régebben, de még nem vettem rá magam. Szóval csak azt a kábelt kell használni, és problem solved. Kis aranyos csatlakozó van a végén :) [villanyszerelés on]Viszont mégha bele is lehet, ebbe a hosszabbítóba nem illik védőföldelést igénylő eszközt átalakító nélkül dugni, mert nem lesz meg a földelés. Amin meg ugyancsak gondolkozok, hogy bizonyos dolgokat át kellene szerelni angol dugvillásra (főleg kézi gépeknél tartanám ezt érdekesnek), mert ott a dugvillában is van biztosíték, így a kábel sérülése (megrágta a nyest oszt nem vettem észre, elöregedett oszt kirepedt, hideg van és azért repedt ki, bármi egyéb miatt) esetén is van biztosítós védelmem, mert a gépben lévő biztosíték csak a gép hibáit védi ki, a sérült kábel okozta problémák ellen nem orvosság.[villanyszerelés off]

---

Megjött a dec. 3-án vásárolt laza csávó tea filter. Nem az enyém lesz, majd a gazdája kipróbálja, kifőzi magának, mittomén :) Kinézetre valami olyasmi lesz szerintem, hogy a gyerek gatyájából ázik ki a vonalkód :P Olcsóbban van belőle olyan is, aminek külön alkatrész a keze, és nem elterült, begrébe fekvő testhelyzetet vesz fel és nem ilyen kéjes pofát vág, hanem egyenesen tartja magát, és bárgyú playmobilos ábrázata van -- kinek melyik tetszik. Részemről "hagyományos rendszerű" teafiltert nem használok, erre a célra teljes megelégedéssel itthon és melóban is bombillát alkalmazok (már olcsón van ebayen, amikor én vettem még csak alin találtam 3.000-ért 6db-ot...), ami egy inverz működésű teafilter: a gaz a begrében marad, a tiszta tea meg a szívószálban (nyilván nem kétperces fekete teához van kitalálva, bár én azt is szeretem hagyni minimum félórát ázni, hogy kicsit fanyar legyen... ki hogy szereti).

update:

@(#71695) vizimento: gondolom nincs rajta CE jelölés... pont most karácsony előtt kampányoltak vele a tévében is, hogy mindenki galád, aki külföldről vesz vezeték nélküli eszközt, és elkobozzák, hatástalanítják majd rituálisan gyalázzák meg a hulláját az összes ilyen szerkezetnek. Kíváncsi leszek rá, hogy hányunknak fog megérkezni...

[ Szerkesztve ]

(#71699) #04441088 válasza spidersoft (#71698) üzenetére


#04441088
törölt tag

Próbáltam lakásban, kint, barna, piros és kék gyufával, letekerve róla minden védőt, de így se jött össze.

(#71700) KisApám


KisApám
addikt

Kérdés:
A MantisTek WR300-al azt is meg lehet csinálni, hogy rádugom a MODEMre (nem WiFI-s eszközre - apámnak ilyet adott a netes szolgáltató), és WiFi-n fogok tudni netezni? Úgyértem szoftveres állítgatás NÉLKÜL, csak gombnyomásra? A képeken úgy látom lehet, de valaki csinálta már?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.