Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71801) Tomi0703 válasza dugesz77 (#71762) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi. :R Azért a biztonság kedvéért bekérdezem a zseblámpás fórumba is. :B

(#71802) DJGABI válasza atees (#71798) üzenetére


DJGABI
addikt

van, csak szar, inkább nem is linkelem

amúgy ja, médiában tegnap valami 10k feletti árban láttam hasonlót. [link]

[ Szerkesztve ]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#71803) Demokatona


Demokatona
tag

Tud valaki ajánlani [ez] helyett jobb minőségű hordozható mp3 lejátszót?Már a harmadikat nyúzzuk mindnek kb egy év után kontaktos lesz a töltőrésze.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#71804) nimfas válasza maestro87 (#71775) üzenetére


nimfas
addikt

20Pin to 2 USB 3.0 Port HUB HD Audio PC Floppy Expansion Front Panel Rack 5.25"

Én ilyet vettem, tegnap du. szereltem be. Eddig jó :)

(#71805) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Ma nálam is csengetett a postás, és hozott egy ilyen mikroszálas kendőt, [link], meg a tagsághoz szükséges 300 lyukú zuhanyrózsát,[link] meg egy kis gázégő-forrasztót.[link]
Nagyon jó minőség a kendő, puha, kétoldalas. A rózsa nagyon dizájn, csak szomorúan olvastam, hogy néhány fórumtársnak már eltört. A kis gázégő nagyon szuper, annyi, hogy saját gyújtója nincs, meg kell gyújtani.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#71806) 206 cc válasza Demokatona (#71803) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Ajánlanám a [Benjie S5] lejátszót,nagyon jó minőség még hifi oldal is teszteli vagy a [Ruizu szériából valamelyiket....

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71807) Batib


Batib
őstag

Most érkezett, Spedu 1.5m kábel dec 12-én rendeltem. 38 cent volt, vmi akció volt akkor. Korrektnek tűnik, picit sprőd, szuper volt a csomagolás.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#71808) Demokatona válasza 206 cc (#71806) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi,de nekem olyanra lenne szükségem ami beépített hangszórós.

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#71809) 206 cc válasza Demokatona (#71808) üzenetére


206 cc
senior tag

Ja bocs,de akkor miért nem olyan hangszórót veszel ami tud kártyáról lejátszani!? Sokkal jobban szólnak tovább bírja az akku stb.stb. [pl.] [pl2]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71810) Demokatona válasza 206 cc (#71809) üzenetére


Demokatona
tag

Köszi!

Privát üzenetre illik válaszolni , de ha ezt elmulasztod , akkor bunkónak tartalak .

(#71811) Breki válasza BullZeye (#71790) üzenetére


Breki
veterán

19:20-ért

nemrég linkeltem

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71812) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ma, ahogy hazaértem, és beléptem az ajtón, én is mondtam, hogy nézd már, karácsony van! :)) Két ebayes(-nek látszó) csomag várt.
Az egyik a december 9-én rendelt kis ledes karácsonyfa, jópofa kis cucc, nekem tetszetős termék.
A másik a december 14-én rendelt Bt headset, ami így kézbevéve marha pici, kipróbálni még nem volt alkalmam.

Bezzeg a november közepei rendeléseim, meg a hó elejei (Sincerity féle) mSD cardok+pendrive, ami karácsonyi ajándék lett volna, még várat magára. :O

Miért mindig én???

(#71813) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Dec. 16.-án feladott Superlux fejes ma megjött. :Y Holland postás. Bezzeg az 5.-én feladott, ugyanúgy holland postás Xiaomi egérpad sehol. Vagyis de... Vámon van már 23.-a óta. Mennyit szoktatok várni mielőtt írtok nekik, hogy ugyan mégis, engedjék már tovább...

Na, GB mióta nem szállít hozzánk 18650-es akksit?

[ Szerkesztve ]

(#71814) fecus


fecus
őstag

Tudtok olyan fórumot (angol v. magyar) ahol ezeket a xiaomi okos otthon cuccokat kivesézik?
Visszacseréltem a karácsonyi ajándékomat és gondoltam megajándékozom magam egy ilyen cuccal, de előtte azért többet szeretnék tudni róla. (pl. standby teljesítmény, házon belül működik-e ha nincs Internet, stb.)

Vennék egy olyan vezérlőt, de nem világos melyik kiegészítő megy arról és melyik csak telefonról.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#71815) Breki válasza Tomi0703 (#71813) üzenetére


Breki
veterán

Ali-n ennek pont most esett az ára, ingyenes kiszállítással!

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71816) 206 cc válasza Breki (#71815) üzenetére


206 cc
senior tag

Hmmmm....nem tudom ki mibe szeretné használni,de ez pont a leggyengébb akku a sorozatból! Alig lehet terhelni kb. 6.5-7 Amper a max amit elvisel ....erre figyeljetek!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#71817) Silent77 válasza 206 cc (#71816) üzenetére


Silent77
veterán

Zseblámpa, oda elég.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#71818) WestBam válasza Silent77 (#71817) üzenetére


WestBam
senior tag

Bőségesen

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#71819) fraba válasza Digitalpimp (#71805) üzenetére


fraba
aktív tag

a kendőről tudnál írni bővebben? kocsiba használnám, főleg így télen, a párát leszedni az ablakról :D
arra jó lehet?

(#71820) cadtamas


cadtamas
tag

Led-es akkumulátoros vagy elemes karácsonyfa izzót keresnék.
Tudtok valamit ajánlani?

(#71821) daniel2121 válasza Breki (#71815) üzenetére


daniel2121
senior tag

Valaki már linkelte és most én is megerősítem hogy az Ikeában kapható Ladda akkuk kiválóak és jó áron vannak.

(#71822) Silent77 válasza daniel2121 (#71821) üzenetére


Silent77
veterán

Ezek 18650 akkuk.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#71823) Breki válasza daniel2121 (#71821) üzenetére


Breki
veterán

Én azt tudom, de itt most 18650-ről volt szó.

te meg ezekről beszélsz :-)
[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71824) Hali1975


Hali1975
tag

Sziasztok!

Na jott par cuccom:-)
kis media lejatszo: nagyon jo kis cucc, igaz nalam a wifit nem ismerte fel, de ahol hasznaljak ott lanon megy.
[link]

hogy ingyenes legyen a szallitas ket ilyet betoltam a kosarba/akkor akciosan 99cent volt:-). vicces kis ledsor-99centet megert, de a mostani arat nem adnam ertem
[link]

bt-s hangszoro, ismerosnek vettem meg 19,90ert , nagyon szereti
[link]

az itt ajanlott blitzwolfos lampa+powerbank, nagyon jo cucc. legalabb annyira minosegi ,mint az anno 2 dollaros usb-s tolto:-)
[link]

taviranyito a kodis mediaplayerhez, eleg jo kis cucc
[link]

usb-s ledsor : a tvhez mar vettem egy 1 meterest es annyira bejott, hogy vettem egy 2metereset a gep fole.ezt kettevagtam es a hozzavett adapterrel dupla sorban megy. tuti cucc. a geprol van taplalva
[link]

ezzel lett osszekotve
[link]

fem puzzle, ma jott meg. jo minoseg csak meg nem tettem ossze
[link]

nagyitolap 10 darab egy dollaert:-). nagyon jo kis cucc.
[link]

lumia 535hoz hatlap, teljesen rendben
[link]

redmi note 2hoz tok, rendben van csak a korben levo muanyag kicsit merev es el szokott torni. De a nejem imadja a rozsaszint persze:-)
[link]

ugreen hdmi kabel, jo minoseg

valaki a multkor ajanlotta a kulcstartokat:-). hat ezt vettem ,,rendben van
[link]

Koszonom a sok hasznos informaciot a tagoknak:-)

Boldog Ujevet mindenkinek:-)

[ Szerkesztve ]

(#71825) balazs1956


balazs1956
senior tag

A Gearbest kb 2 napja nem szállít fél Európába akkukat, pénzért sem, ingyé sem.
Én az Ali helyett inkább a Banggoodtól rendelnék akkut.
Ez biztosan eredeti

(#71826) daniel2121 válasza Breki (#71823) üzenetére


daniel2121
senior tag

Oké bocsi, de attól még jók azok az akkuk.

(#71827) nababika válasza balazs1956 (#71825) üzenetére


nababika
aktív tag

Fastech is szallit, csak sved postaval.

(#71828) nimfas válasza Hali1975 (#71824) üzenetére


nimfas
addikt

A fém puzzle-val elleszel... Mi kb 1,5-2 órán át raktuk az X-Wing-et és a Tie-Fighter-t (darabját) körömcsipesz legyen kéznél. :DDD

(#71829) Breki válasza daniel2121 (#71826) üzenetére


Breki
veterán

Igen tudom

[link]

(#71825) balazs1956 azért így egy négyes sokkal drágább és az Ali-n is meg lehet nézni a store-nál az aku-k értékeléseit.

pl

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71830) Hali1975 válasza nimfas (#71828) üzenetére


Hali1975
tag

hat ,amikor meglattam azert elgondolkodtam hogy megcsinalom-e :K .
De lehet ,hogy odaajandekozom egy nalam nagyobb SW orultnek es akinek egyben jo a szeme is:-) es nagyobb ezekhez a turelme:-)

(#71831) atees válasza XtremLor (#71800) üzenetére


atees
őstag

Ez igaz, de ez lenne a legjobb, nem elsodleges cel h pchez kapcsolhato legyen, fő szempont az usb h tolteni tudjak dolgokat.
@DJGABEE
A medias az jo is lenne, de ennyiért??😱

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#71832) spidersoft válasza Tomi0703 (#71813) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megnéznéd, kérlek, hogy valahol szerepel-e a csomagoláson/fejhallgatón, hogy HD681F? Régebben asszem úgy volt, hogy a piros betétes F-es, azaz flat, tehát egyenes frekvenciamenetű. Nekem van egy piros F-es, meg egy fehér sima is -- a simában valóban sokkal több a basszus, nagyon szép, lágy mélyei vannak, de az F-es se szól rosszul épp. Sajnos nem árt hozzá egy fejhallgató erősítő, számítógépekben kevés alaplapra tesznek olyan integrált hangvezérlőt, ami szépen kihajtja ezt a fejhallgatót :) Nemtom mekkora fejed van, engem rettenetmód szorított... a felső acéldrótokat óvatosan, pici fogásokban lehet egyengetni (térdeden). Elég jól bírja, de jobb a békesség :) Néhány év alatt kikeményedik a saját fülpárnája, ha cserére van szükséged, akkor az AKG K240-é jó rá, abból lehet "olcsón" találni (pl. egy pár velúr).

(#71833) Vasinger! válasza nimfas (#71828) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Kb. mennyi darabból áll ez össze? Szívesen látnék ilyet darabokban is, mielőtt veszek ilyet. :K

Mivel kell összeilleszteni ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#71834) q1w21 válasza Vasinger! (#71833) üzenetére


q1w21
csendes tag

(#71835) csadi0011


csadi0011
őstag

Nov 29 - Még idén ideért: 5 port RJ-45 10/100/1000 Gigabit Ethernet Switch
Nem nekem lesz, de teszteltem. Hozza az 1 Gbps sebességet. Auto MDIX, USA tápdugó.
1 órát ment, de nem lett forró. Viszont nem sokkal drágábbak az itthon kapható ilyen termékek.

(#71836) nimfas válasza Vasinger! (#71833) üzenetére


nimfas
addikt

X-Wing: [link]

Hogy őszinte legyek, vannak hangyányi darabok, és vannak akár köröm méretű darabok is benne :)
Nem jó ha ideges fajta vagy, mert agyvérzés garantált ;]
A kis 0,5mm-es fülekkel kell összefogatni ahogy a videón is látszik.

Gondoltam rá, hogy havernak veszek kibaszásból ajándékba.... de az a helyzet, hogy velem rakta össze a másik kettőt is. A Tie nálam van, az X-wing nála :)

(#71837) Tomi0703 válasza spidersoft (#71832) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nincs benne F-es jeloles. :)

(#71838) zsiz


zsiz
őstag

Tud valaki ajánlani olcsó 14500 Li-Ion aksit és hozzá olcsó töltőt?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#71839) dugesz77 válasza zsiz (#71838) üzenetére


dugesz77
őstag

Mivel még sohasem vettem ilyet nem volt hova használjak talán a legcélravezetőbb így rákeresni(népszerűség szerint+rálesni a pontozásra). Töltőből meg a szokásos Lii 100, vagy a Lii - 202 már ha az árban nem szeretnél elszállni.

(#71840) IldiH válasza Hali1975 (#71824) üzenetére


IldiH
aktív tag

Az USB-s ledsor összekötőd linkje nem működik. Javítanád vagy beírnád, hogy milyet keressek? :)

(#71841) Hali1975 válasza IldiH (#71840) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,
persze:-)
tessek:
[link]

en a mindket vegen csatlakozosat vettem rgb-hez.
5 db 2,31 dollar akkor.
Udv

(#71842) Breki


Breki
veterán

Ilyet rendelt már valaki?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#71843) Fail3D! válasza Breki (#71842) üzenetére


Fail3D!
addikt

Like!

(#71844) zsiz válasza IldiH (#71840) üzenetére


zsiz
őstag

Én innen vettem, olcsóbb: [link] Mondjuk nekem hosszabb kellett volna, így kettévágtam középen, és egy ilyet beleforrasztottam még.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#71845) vizimento


vizimento
senior tag

Többen is vettetek rávarrható kormányvédőt. Van esetleg aki nem normál kormányra rakta, hanem sportkormányra? Hogy sikerült, hogy áll rajta?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#71846) macilacus válasza maestro87 (#71775) üzenetére


macilacus
senior tag

Nekem ilyen van a gépben mér több mint 1 éve és nagyon jó :DDD

Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

(#71847) vgyuri válasza nOvOp (#71761) üzenetére


vgyuri
őstag

A harmadik jelölted 2.1-es BT-t tud, Frequency Response 20Hz-15Khz, Aliexpress-en ezzel szemezek: [link] 3.0-s BT, Frequency:20h-20khz (ha lehet hinni a leírásnak)

Zenét váltani, hangerőt állítani vezetés közben ezzel szoktam: [link]

Fülhallgató helyére dugható, belső aksis [link] nem ajánlom, sistereg, nagyon rossz a minősége.

(#71848) zoltan6 válasza Hali1975 (#71841) üzenetére


zoltan6
őstag

ennyiért itthon is van,vagy még olcsóbban.
[link]

(#71849) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ez mennyire lehet jó vétel?
K2 Allwinner V3 4K kamera

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#71850) DJGABI válasza Ciccuka (#71849) üzenetére


DJGABI
addikt

sztem semennyire. raktak egy ilyenre [link] előlapi lcd-t is... (soc, szenzor ugyanaz)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.