Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25651) lkristóf


lkristóf
senior tag

Ilyen kulcstartóra meg minden hülyeségre kerestem ilyen akasztókát: [link] ennél olcsóbban szerintetek találok? :D
Igazából valami ilyesmit akartam: [kép] de ilyet nem találtam, esetleg szerintetek itthon megúsznám olcsóbban? Köszi.

(#25652) zsiz válasza Fejvadi (#25649) üzenetére


zsiz
őstag

nekem 20.-21.-i rendelések már vagy egy hete megjöttek tőlük. viszont ha azt nézed még nincs egy hónapos. 5-6 hét után már én is aggódnék. legalább pár napot én még várnék, de te tudod :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25653) DJ. Ru$y válasza lkristóf (#25651) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez olyasmi, amit keresel, de jóval drágább.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25654) Fejvadi válasza zsiz (#25652) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor megvárom a jövő hetet még. :R

(#25655) Ciccuka válasza Dluinet (#25642) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ismerem. Valamikor jót valamikor rosszat küldenek.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25656) szabifotos válasza Tika79 (#25588) üzenetére


szabifotos
senior tag

Anno ezt rendeltem töltőből. Nem egy gyorsasági világbajnok, de ettől függetlenül teszi a dolgát, és eredeti!!

(#25657) Dluinet válasza Ciccuka (#25655) üzenetére


Dluinet
nagyúr

én csak olcsó dolgokat vettem tőlük, az mind szar volt

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#25658) Habsteve válasza KoVee84 (#25567) üzenetére


Habsteve
tag

gearbesten is lefotózzák a csomagot

(#25659) trebrona válasza Habsteve (#25658) üzenetére


trebrona
nagyúr

Fasttech-en is...

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25660) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ha már ilyen sokan veszünk PowerBank-et akkor megmutatom ezt :)
Én megpróbáltam... :( Szegény vásárlók....
KÉP

[ Szerkesztve ]

(#25661) ZS3NI válasza szabifotos (#25660) üzenetére


ZS3NI
őstag

:Y :W

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25662) Minstrel válasza szabifotos (#25660) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez már majdnem végtelen energia :D

(#25663) trebrona válasza szabifotos (#25660) üzenetére


trebrona
nagyúr

"A termékek nagyon jók csak így tovább... Amennyiben építő kritikát elfogadnak, a webáruház kinézetén ezen felól pedig kicsivel több terméket lehetne feltölteni!

Csak így tovább"

Van pedig elégedett vásárlójuk, és még konstruktív hozzászólásával is segíti a shopot. :C

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25664) lkristóf válasza Hali1975 (#19053) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szia, itt írtad, hogy karabinert rendeltél. Azt szeretném kérdezni, hogy ha a műanyag pöcök eltörne akkor is tart nem? szóval rugós? Gondoltam én is rendelek egyet de ha gagyi akkor választok valamilyen másik típust. :DDD [link] Fölöslegesen nem szórnám a pénzt na. Köszi :R

(#25653) DJ. Ru$y Köszi, ezt láttam én is de valami ilyesmire gondoltam: [link], hogy forgatható legyen (ennek túl nagy az alja, nem tetszik :) ), na de mind1 mert látom lehetetlen megfelelőt találnom, túl nagy a választék és az igényem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#25665) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Létezik az, hogy olyan a nyomkövetési számom, hogy egészen az Importig mutatja, hogy mi történt és utána már nem? Későbbi rendeléseim megjöttek már (tracking nélkül), ez meg ott áll IMPORT-on (megjött az országba) 1 hete.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25666) madgie válasza Habsteve (#25658) üzenetére


madgie
titán

Fotózhatják, ha másfél hónapja b@szik megjönni a Piston tőlük...

(#25667) kirkri válasza DJ. Ru$y (#25665) üzenetére


kirkri
addikt

Nem Yanwen véletlenül?

21 éve a Prohardveren! ™

(#25668) Hali1975 válasza lkristóf (#25664) üzenetére


Hali1975
tag

Szia ,

Igen elvileg ,ha eltorik a pocok akkor is a helyen marad.
De azert azzal szamolj, hogy ez tenyleg nagyon apro:-)
3,5hosszu es 1,2szeles.

Udv

(#25669) 8zabi válasza madgie (#25666) üzenetére


8zabi
őstag

én is már több mint egy hónapja várom tőlük, fénykép az itt is megvan :U

(#25670) XtremLor válasza madgie (#25666) üzenetére


XtremLor
őstag

Nalam is eltunt egy csomag, kivancsi vagyok hogyan fognak reagalni multheten irtam nekik hogy 1 hetet varok ha nem jon akkor jelzem...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25671) storm3


storm3
senior tag

Ez a csodaszivacs jó kárpitra,valaki próbálta ? Voltam olyan ügyes,és kiborítottam a teát a heverőn, aminek ilyen velúrszerű bevonata van. Természetesen narancssárga ,hogy látsszon rajta minden :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#25672) rolio1


rolio1
tag

Sziasztok

Tegnap érkezett: Skone karóra.
08.25-én vettem, Szingapúrból jött, a szokásos csomagolásban, tracking-gel, hibátlanul.
Minősége szuper, tartóssága majd kiderül.
Skone 7147

[ Szerkesztve ]

(#25673) Saccco válasza rolio1 (#25672) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kár, hogy mindegyiken az a gusztustalan lapolt fém szíj van...

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25674) Czimby


Czimby
addikt

U8 Okosóráról valkinek személyes tapasztalat?

Elég jó áron van ahogy nézem.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#25675) Outlander válasza Czimby (#25674) üzenetére


Outlander
őstag

Ultra low budget belépő.... kb "kijelzős miband", ez egy fokkal jobb, talán több a tapasztalat és az infó is róla, meg ha lehet ilyet mondani akkor szebben néz ki. :)

Én egyébként egy R11-en gondolkozok...
De mindig rádöbbenek, h igazából napi 20 órát pc elött vagyok, a telefon is max karnyújtásnyira mindig... így mélyen belül érzem h max 2 napig lenne poén, utána useless kacat amire még vigyáznom is kell ha éppen szerelek valamit. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25676) Ciccuka válasza Habsteve (#25658) üzenetére


Ciccuka
veterán

buyincoinson is

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25677) Czimby válasza Czimby (#25674) üzenetére


Czimby
addikt

Na netes írások alapján ez bizony fake óra...

Banggood-os Snap-Up cuccokkal volt valakinek problémája?
Konkrétan sérülten érkezett meg egyik termék a másik(a karóra) pedig nem is működik.

Írtam nekik képet is küldtem de nem válaszoltak.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#25678) pampika


pampika
őstag

van valakinek tippje jó ár/érték arányú usb-s külső hangkártyára?
fentebb többen is linkeltetek 7.1-est ~500 huf magasságában, ami nem tűnik rossznak, de ha lenne hasonló kategóriában olyan, aminek van némi kábele, h rugalmasabban el lehessen helyezni a géphez képest, az jó lenne.

(#25679) Czimby válasza Outlander (#25675) üzenetére


Czimby
addikt

AZ egy fokkal jobb tényleg jobb, és szebb is!

Amit te néztél ki az meg már más kategória, ráadásul nekem nem is jön be a kerek forma, túl elegáns hozzám. :DDD

Azért szeretnék valami olcsóbbat, hogy ne kelljen félteni, mert a karórámat alig hordom pont emiatt, munkába egyszerűen nem vehetem fel mert hamar leamortizálódna.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#25680) jansky1 válasza Outlander (#25675) üzenetére


jansky1
senior tag

Tök jó ez az r11.. hmm

(#25681) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Amik mostanában jöttek:

LCD-s mini MP3 lejátszó - LCD nélküli párszáz forintos társát használom jó ideje, gondoltam bepróbálom az LCD-set is, legalább látom mit játszok le. Hát nem. Egyrészt nem azt kaptam ami a képen van, nyomtatott feliratok hiánya, USB alatti kitüremkedés más formája stb. Másrészt nem játszik le semmit, már ha bekapcsol. Egyszer sikerült egy meghalt microSD-ről indítanom MP3-akat, ügyesen csak ***.mp3-nak írt mindent. Refund jött is hamar.

Rövid USB hosszabbító - Az USB port bumszli eszközök (DVBT, GPS stb) miatti tehermentesítésére rendeltem párat. Anya csatlakozó kicsit mozog oda-vissza, de teszi a dolgát.

USB tápkábel - Antenna-erősítő bumszli hálózati tápegységét helyettesítettem ki vele, így ez megy a TV-be és csak akkor működik ha valóban tévéznék. Ezt még nem tudták elrontani :)

Android OTG - Bár van OTG kábelem, de ennek nem tudtam ellenállni. Csakis Android-zöld színben :)

3.5 jack hosszabbító - Hosszmértékkel nincsenek teljes mértékben tisztában, legalább ne kerekítsenek lábba. 4ft=120cm, ehelyett inkább 95 amit kaptam. Ettől függetlenül működik. Anya csatlakozóba iszonyat erősen kell bepattintani az apát, aminek egyébként nem örülnék ha gyakran dugdosnám, de most épp kapóra jön hogy nem fog egy rántása szétkapcsolódni.

Háromszög táska bicajra - Persze hogy rosszul teszik rá a vázra a mintaképen :D Ettől függetlenül nagyon jó minőségű, belül műanyag béléssel hogy vízhatlan legyen. Plusz TN-t is kaptam ami a magyar reptérig működött, utána még 2 hét volt mire kihozták.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#25682) Silent77


Silent77
veterán

Sikerült valakinek alin kupont szerezni?
Hiába új regisztráció, akkor sem adja.
Épp 2 ismerőssel is próbáltam. :(

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25683) Ciccuka válasza pampika (#25678) üzenetére


Ciccuka
veterán

Steel Series 5Hv2 Virtual 7.1

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25684) csadi0011 válasza Ciccuka (#25683) üzenetére


csadi0011
őstag

Ilyenekből létezik olyan, ami távvezérelhető valamilyen módon?

(#25685) BirkMan válasza werszomjas (#25626) üzenetére


BirkMan
csendes tag

Sziasztok!
Ez engem is érdekelne. :)) Mik a tapasztalatok?
Köszi!

(#25686) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Belkin autóstöltő 1400ft, franc se tudja, hogy eredeti-e.

(#25687) Ciccuka válasza csadi0011 (#25684) üzenetére


Ciccuka
veterán

10-20 ezres kategóriában talán.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25688) atees válasza -secret- (#25686) üzenetére


atees
őstag

Ilyet vettem 2000ért, nem rossz, működik doboz alján még magyar nyelv is volt😂😂

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25689) csadi0011 válasza Ciccuka (#25687) üzenetére


csadi0011
őstag

Uh. Értem, köszi! :)

Más: USB OTG kábelt vennék, mert kezd szétmenni a mostani.
Ezeken gondolkozom:
[link] (Nem túl olcsó? :D)
[link] (Az ilyen árveréseknek van értelme? Valaki vett már meg olcsóbban tárgyat ezzel?)
[link]

(#25690) Silent77 válasza csadi0011 (#25689) üzenetére


Silent77
veterán

Van, mostanában ismét rászoktam a licitálásra. :K
Nem rég 4x1GB ddr2 ramot nyertem 1200ft-ért.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25691) csadi0011 válasza Silent77 (#25690) üzenetére


csadi0011
őstag

Jól hangzik :)

(#25692) -secret- válasza atees (#25688) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tééényleg. :))

Az a vicc, miután feladta a terméket azt jelezte az ebay, hogy törölve van a hirdetés meg a felhasználó (eladó) is.

[ Szerkesztve ]

(#25693) draco31 válasza m0ski (#25571) üzenetére


draco31
veterán

Nálad megjött? Nekem ma sem. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25694) m0ski válasza draco31 (#25693) üzenetére


m0ski
aktív tag

Dühöngök, mert épp most hívom a párom, hogy ma se érkezett semmi.

Ráadásul van egy Ali-s óra rendelésem is, ahol a fickó elsőre nem azzal a szíjjal küldte amivel rendeltem. Állítása szerint újraküldte, de lassan kifutunk az időből, úgyhogy nyitottam is rögtön a dispute-ot.

Az augusztusi 1 hetes érkezési idő után ez most egy kicsit csalódás. Bár továbbra is tartom, hogy szerintem csak rányomták a Shipped státuszt, de nem lett akkor feladva.

(#25695) DJ. Ru$y válasza kirkri (#25667) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Posta oldala nem hozza, de trackingonline-on tudom követni, szóval nem hinném:
"ETH81XXXXXXMY"

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25696) tonyrulez válasza csadi0011 (#25689) üzenetére


tonyrulez
őstag

Utóbbi 2 nekem is van, egyikkel sincs gond. Az első pedig ugyanaz mint a figurás csak más köntösben, olcsónak olcsó, ez még reális ár érte.

4 8 15 16 23 42

(#25697) m0ski válasza draco31 (#25693) üzenetére


m0ski
aktív tag

Most szóltak a postáról, hogy ott a Mi Band, csak reggel valami keverés volt a küldeménnyel :D

(#25698) csadi0011 válasza tonyrulez (#25696) üzenetére


csadi0011
őstag

A legolcsóbb, amit találtam, az 200 forint. Ami teljesen le van csupaszítva, az sincs 200 alatt.
Ez meg 417 forint, de 5 darabos pakk. Tényleg reális? Mert akkor rendelek :D

(#25699) tonyrulez válasza csadi0011 (#25698) üzenetére


tonyrulez
őstag

Úgy értem hogy legyártani max 20 forint egy ilyet, eBay-en pedig minden minimum $1 OTG adapter (vagy bármi más), amiben bőven van haszon. Tehát 5 db 417-ért már reálisabbnak tűnik :)

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#25700) csadi0011 válasza tonyrulez (#25699) üzenetére


csadi0011
őstag

A gyártáshoz képest teljesen jogos, de a többi eladóhoz képest találtam irreálisnak. Nem halok bele a 400 forintba, csak nem szeretek rossz árút venni.
Legújabb szifont sem veszed meg, ha majdnem ötödannyiért látod csak egy eladónál.
Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.