Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) Outlander


Outlander
őstag

Egyszerűen nem értem, leokezom a fizetést paypaln, és már egyből sorry... Hát hogy?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25352) V/ válasza Lucho777 (#25336) üzenetére


V/
titán

Én többször vásároltam tőlük, minőségi kifogásom semmivel kapcsolatban nem volt.
de nagyon sok ilyet olvasni, mint valami outlet ahol kikukázott, javított cuccok vannak.... Ez csak rágalom lehet. Én sehol nem olvastam ilyesmit, de ugye mindig vannak elégedetlen emberek.
Ha valami elromlik, tönkremegy, a bolt mégis visszaadja vételárat, akkor biztos ő a hibás.
Egyébként a törvény 14 napot ír elő, ők 30 napos termék-visszaküldési garanciát vállalnak. Melyik üzlet tenne ilyet, ha csak rossz minőségű terméket árulna? Gyorsan tönkre menne. Korrekt az ügyfélszolgálat, gyors a szállítás.

A Tefalokra pedig a termékgarancia: 24 hónap.

[ Szerkesztve ]

(#25353) mirci18 válasza Silent77 (#25342) üzenetére


mirci18
addikt

Palacsinta sütőt érdemes külön megvenni mert sokszor használjuk mi is tojás és egyebek sütésére.
Nyilvána tefal a legjobb.De vannak olcsóbb ugyanolyan jó márkák a lényeg úgy is a teflonban van.
Van kerámia bevonatú sütőm is de azt nagyon még nem próbálgattam.

Tefalban egyébként érdemes várni mert tavaly vettem a tescoban egy akciós 3 db-os szettet 5600-ért 8000 ft helyett.

Most wokot akarok venni de abból csakis Tefal jöhet szóba.
De ez alaphangon 8-10 e ft.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25354) mirci18 válasza V/ (#25352) üzenetére


mirci18
addikt

Igazat adok neked.

Egyébként én azt sem értem soha hogy azért miért hibás egy eladó cég ha elad egy olyan szendvicssütőt ami hibás.
Itt lehet hogy a gyár aki csinálta hibázott lehet hogy éppen a raktár ahol tárolták.
Tehát többrésztvevős a dolog.

Arról nem is beszélve hogyha veszek valamit és nem jó de a pénzem szó nélkül visszaadják akkor az a cég korrekt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25355) cris78 válasza mirci18 (#25350) üzenetére


cris78
őstag

Kettőt vegyél. :)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25356) mirci18 válasza cris78 (#25355) üzenetére


mirci18
addikt

Azt inkább nem elég beruházni egy gépre és akksicsomagra.
Ezen kívül csak az érdekelt volna mi az amit folyton venni kell hozzá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25357) V/ válasza mirci18 (#25354) üzenetére


V/
titán

Én 2 Tefal wok serpenyőt vettem tőlük, folyamatosan használom és bírják a magas hőmérsékletet, gázzal használom, tökéletesek. Ami még nagyon jó a pároló serpenyőjük, a gőzkieresztős üvegfedővel normálisan lehet szabályozni a párolást az jó.

(#25358) draco31


draco31
veterán

Nem értem. Banggood-on ott van a listában, hogy kiküldték, erre ma meg visszaküldték az árát.
Shipped Date:2015-09-09 22:22:57 Akkor most várjak még, hátha csak befut, vagy mit mondtok?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25359) mirci18 válasza V/ (#25357) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25360) spidersoft


spidersoft
senior tag

Írt a bangood, hogy a 9.9-ben leütött akcijós aluházas subler is out of stock at the moment. Nos, nem érdekel, hogy most van-e, 9.9-én vettem, akkor kellett volna stockon lennie, ha már így meghirdették :D írták, hogy a jóslatok szerint 25-én lesz újra... Kattinthatok, hogy várni akarok, és kell, vagy mást akarok helyette, vagy refundot akarok. Más is így járt a tolómérővel vagy bármi egyéb 9.9-es cuccal? :U Nem snapup volt, csak akciós. Nyomtam neki, hogy várok oszt kűggyétek, mer kell :D

[ Szerkesztve ]

(#25361) Lucho777 válasza V/ (#25352) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Amit én vettem az nem tönkre ment, hanem nyitom ki a dobozt a cucc meg csörgött, és darabokban volt benne...vezeték szanaszét gányolva...és volt pofályuk elküldeni....nem az út alatt ment tönkre, mert a csomagolása olyan volt ami megvédte, nameg a vezeték nem sérülhet meg úgy a kiszállításnál...

(#25362) Minstrel


Minstrel
senior tag

Banggood appban a confirm deliverynél sikerült már megerősítenetek? szkennelni nem akarja a kódot, ha beírom akkor meg azt írja, hogy nincs találat. Lehetne egy sorsjegyet kapni ha megerősítem és pörgetni kuponokért.

(#25363) Shrimplandhu


Shrimplandhu
tag

Az hogy 9.9-es snap upos termék még read to process az mennyire jelent valamit is?

http://shrimpland.hu/

(#25364) vacs válasza spidersoft (#25360) üzenetére


vacs
veterán

A tolómérőnél én is megkaptam ugyan ezt a mail-t, de még nem reagáltam rá, ők baszták el, hogy nem volt készleten, szóval nekem is kell akciósan!
Bár sajnos azt írták, hogy kb még 2 hét (09-25) mire újra lesz raktáron. :(((

(^)(>.<)(^)

(#25365) Silent77 válasza Shrimplandhu (#25363) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem is van,egy cipő úgy.
Várok még, mert előtte is volt olyan amit 7 napra rá adtak fel.

mirci18: Párom döntött, de tényleg nem vészes, nem befolyásolja.
Amúgy nekem se volt kedvem kínlódni.

Köszi várok még vele, majd megnézem a tecsoba. :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25366) V/ válasza Lucho777 (#25361) üzenetére


V/
titán

Nem szoktak minden gyárilag lezárt dobozt felnyitni, nem biztos hogy ők is észrevették.
Meg a törékeny feliratút nem szokták megrázni, hogy csörög-e :F Akkor sem veszik észre.( Ez csak egy rossz poén, de muszáj volt ;] )
Persze minden üzletben előfordulnak hibák,ekkor csak a reakciójuk az amit én figyelembe veszek.

[ Szerkesztve ]

(#25367) tonyrulez válasza mirci18 (#25350) üzenetére


tonyrulez
őstag

1-2 motort esetleg, nekem a sok zuhanás és falnak csapódás miatt bedöglött 2 is pár hónap alatt, cserélni nem nagy szám, csak oda kell forrasztani. 2 féle kábelszínűek vannak, de különbség semmi, csak a kábelt kell fordítva oodaforrasztani. Propellerek nagyon jól bírják, meg persze védve is vannak, nekem 3 hónap után adta meg magát az egyik, pedig prop-védő nélkül is sokat ütköztem (a 4-es csomagnál amit rendeltem mellé pedig csak akkor láttam hogy 4CW-t küldtek, nekem meg pont CCW kellett, szerencsére 1-1 félét adnak hozzá gyárilag is).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#25368) flegga92 válasza mirci18 (#25350) üzenetére


flegga92
senior tag

Propellerből 2 garnitúrát minimum, ha tetszik majd a reptetés akkor 1-1 balos-jobbos motort. Szerintem amúgy ha egy fajtát vennél mondjuk balost akkor azt jobbosnak is be lehet kötni csak a kábelét fordítva kell majd tenni. Nem bonyolult a cseréje ha tudsz forrasztani. Adnak hozzá csavarhúzót is, azzal kicsavarod a 8 csavart leforrasztod a motort majd az újat vissza. 10 perces művelet előkészületekkel.

(#25369) Lucho777 válasza Shrimplandhu (#25363) üzenetére


Lucho777
csendes tag

A snap up nál ha még processing írjatok rájuk nyugodtan, azt tettem én is nemrég átment shippedre...:-)

(#25370) Lucho777 válasza V/ (#25366) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Az ügyfélszolgálat az csillagos 5 ös, ez tény! Meg sok garit is adnak a termékekre, de ezek az akciós dolgoknál jönnek elő sokszor, hogy már hibásat küldenek, és lásd az előző tefalos termék is csak megmarad a vevőnél! Ha a boltban veszed vagy mm vagy hasonló ott az akciózás nem kiselejtezés....Tehát ők eladták a sérült tefal serpenyőt, ezt más nem tudná eladni...ha nem annyira vészes a hiba sokan nem küldik vissza, mert annyira nem gáz, meg macera stb...és ők meg eladtak egy már hibás terméket!!! Ha csak jópár ilyen van máris megérte nekik, úgyis van aki vásárol még tőlük...hát én nem ennyi:-)

(#25371) elszabi válasza spidersoft (#25360) üzenetére


elszabi
tag

két cuccot már postáztak is

aztán volt egy pár 18650-es aksi, abból kifogytak. mivel ez utóbbi annyira nem is fontos és amúgy sem snap up-os volt, így kértem refundot.

(#25372) mirci18 válasza flegga92 (#25368) üzenetére


mirci18
addikt

Tonyrulez és Flegga92 köszönöm a válaszokat.

Forrasztani nem szoktam de nem olyan bonyolult 2 kábelt beforrasztani.
Akkor pótakksi propeller és motor ami majd kell.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25373) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Hi
Olcsó és jó elektromos cigi töltőt tudnátok ajánlani? persze megbízható oldalról. :)
:R

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#25374) gabe_


gabe_
őstag

Hali
Ez az usb kábel vajon eredeti, megérne ennyit nem?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25375) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

USB kábelről jut eszembe... Kellene vennem autós töltőt 1-2 USB-st 2A-t tud az jó lenne, vett valaki mostanában ilyet? Az sem baj, ha kábel van hozzá, mert, ha nincs azt is vennem kell. Ötleteket várok, persze szempont az ár.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25376) XtremLor válasza spidersoft (#25360) üzenetére


XtremLor
őstag

Tolomerot en is vettem, nalam shipped a statusz nem kaptam uzenetet, ez pontosan melyik az olcsobb vagy a rendes fem ami 7.x$ volt?
Nalam a nut2 volt amit nem adtak fel, irtak hogy nincs 5-6 nap mondtam hogy 2 het mulva is raer, kivancsi vagyok megkapom e vagy visszafizetik azt a par forintot:D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25377) m0ski válasza draco31 (#25358) üzenetére


m0ski
aktív tag

Én azért kaptam vissza az árát mert belekerültem abba az 1000-be akik visszakapják egy vásárlás árát. Erről levelet is kaptam.
Te nem kaptál hasonlót?

(#25378) Black&White válasza DJ. Ru$y (#25375) üzenetére


Black&White
addikt

[link]
Már 4 db-ot rendeltem ebből a típusból.Mind hibátlan és természetesen tudja, amit ráírtak. ;)

(#25379) axlfsi válasza Black&White (#25378) üzenetére


axlfsi
veterán

Ennyi pénzért nagyon illik is neki! :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25380) Silent77


Silent77
veterán

A 6 órási snap up-ról lemaradtam sorry.
Annyira dolgozok, hogy most néztem rá az időre. :W

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25381) Black&White válasza axlfsi (#25379) üzenetére


Black&White
addikt

Én már nem szeretek kísérletezni, inkább egy kicsit többért, de Xiaomi, Vention, vagy pl. Nillkin. :)

(#25382) Laca1212 válasza Silent77 (#25335) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem is ma hozta ezt a futár hatalmas emag logós dobozban :D szerencsére sértetlen.

[ Szerkesztve ]

(#25383) draco31 válasza m0ski (#25377) üzenetére


draco31
veterán

Nekem ma jött ez a két levél:

BANGGOOD TECHNOLOGY CO.,LIMITED just sent you a full refund of 3,881 HUF for your purchase.
If you have any questions about this refund, please contact BANGGOOD TECHNOLOGY CO.,LIMITED.
The refund will go to the card you paid with.
To see all the transaction details, please log into your PayPal account. It may take a few moments for this transaction to appear in your account.

Második levél:

This message is to notify you that we have refunded HUF3881.00 from order XXXXXXX. The refund may take up to 14 days to show in your account, details are below. Refund processing times,· Paypal Account Payment – Refund will already show in your account· Credit Card Payment - may take up to 14 days to show in your account. The PayPal transaction ID is: XXXXXXXXXXXXX If you have any more questions about this refund be sure to contact us. Many thanks. Customer Service

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25384) Laca1212 válasza Lucho777 (#25336) üzenetére


Laca1212
őstag

Akkor Nekem eddig szerencsém volt velük. Minden hibátlanul jött és gyorsan.

(#25385) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma érkezett diszkó bigyó unokahúgomnak rendeltem, mostanában benne van a boogie a lábában állandóan "diszkózik". Egész jópofa. Elég erős a fénye, ütemre variál. Itt egy videó róla.

(#25386) Outlander válasza dugesz77 (#25385) üzenetére


Outlander
őstag

Menj már ez egész komoly... :) viccen kívül, erre már diszkót lehetne nyitni.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25387) zsiz


zsiz
őstag

coolicool hírlevelet olvasta valaki? van benne egy banner aminek a linkje egy android alkalmazáshoz vezet. elvileg 9.90$-os cuccokat lehet venni. a képen van CX-10 quad, MiBand, töltők, fülesek.. lessétek meg. kipróbálni most nem tudom. a laptopon nincs android, telóra meg hely hiányában nem tudok telepíteni. ha valaki megnézi, írhatna pár sort róla bővebben. :)

serpenyő téma: én a teszkós pongyűjtéses akcióban vettem egy 30 centiset, jó volt de már teljesen odavan, a palacsintasütő viszont nagyon jó, jó nehéz, masszív, "van benne anyag". pontos típust ugyan nem tudok, de biztos meg lehet valahol neten találni. talán még egy wok is van, de azt sose használjuk, az se biztos hogy megvan még.. lehet már elajándékoztuk. de összességében ha tehetem, én is csak Tefal-t veszek. van egy teszkós kerámiabevonatos serpenyőm is. pár használat után úgy elvetemedett hogy csak billegett a tűzhelyen. de amíg jó volt se vált be.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25388) m0ski válasza draco31 (#25383) üzenetére


m0ski
aktív tag

Ugyanilyen jött nekem is, de előtte még múlt csütörtökön kaptam tőlük egy levelet, hogy az akció keretén belül visszakapom egy adott rendelés árát.

Ez volt az előzmény:
Congratulations! Your order 8490264 has been selected as a free order during Banggood’s 9th Anniversary Sale. Now we will arrange the refund for you. The estimated time for the refund is based on the payment method you used, and the expected processing times are shown below.

[ Szerkesztve ]

(#25389) axlfsi válasza Silent77 (#25380) üzenetére


axlfsi
veterán

Mit lehet tudni erről a legújabb snap up őrületről? Azt látom, hogy most nem óránként van, de vagy a telefonról nem jól adja vissza a böngésző vagy jól látom és mindig ugyanaz a ronda okos óra van dealbe?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25390) DJ. Ru$y válasza axlfsi (#25389) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Csak az óra ketyeg folyamatosan igen.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25391) XtremLor válasza zsiz (#25387) üzenetére


XtremLor
őstag

Vannak jo cuccok, ....cx10,h8mini, piston III, miband volt ami hirtelen szemetszurt!
Bar ezeknel a support etc kerdeses...

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25392) dugesz77


dugesz77
őstag

Ennél jobb palacsintasütőt pedig még akkor sem találtak ki. Viccen kívül mi már elfogyasztottunk egy pár tefal,delimano,egyéb teflonos,kerámiás csodabevonatos palacsintasütőt de ez megvan már majd két éve és ez nem tud tönkre menni. A palacsinta is sokkal finomabb benne. Az otthon készültből mindig is hiányzott az az igazi balatoni "strand íz". Ez visszahozta.

(#25393) cris78


cris78
őstag

Srácok!
Most jelezte egy haver, hogy a Tescóban az oppo fitbit 3000Ft .

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25394) Outlander válasza cris78 (#25393) üzenetére


Outlander
őstag

Két hete az opendottok voltak fél áron.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25395) zsiz válasza XtremLor (#25391) üzenetére


zsiz
őstag

és tényleg minden 9.90$-ért? éjszakás vagyok, majd csak valamikor holnap délelőtt tudok ránézni.. bár nem tervezek most semmit venni, azért hátha lesz valami jó deal :) nekem a képen a miband szúrt szemet, mert az mostanában nagyon trendi és ha jól tudom 16$-nál kezdődik a rendes ára.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25396) dugesz77


dugesz77
őstag

MiBand biztos eredeti? $9,99 nem lenne rossz.

(#25397) XtremLor válasza zsiz (#25395) üzenetére


XtremLor
őstag

Japp annyi lenne, original elvileg az osszes xiaomi termek azt irjak.
Van lejarati ido, meg darabszam is, de van meg mindenbol jopar db.

dugesz77: Jo kerdes torom en is nagyon rajta a fejem...

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25398) zsiz válasza dugesz77 (#25396) üzenetére


zsiz
őstag

coolicool elvileg megbízható, ők küldték az akciót. hogy az alkalmazás kihez tartozik, azt nem tudom. nem mondom 100%-ra de szerintem eredeti.

(#25397) XtremLor: köszi az infókat :)

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25399) dugesz77


dugesz77
őstag

Hát berendeltem egy MiBand-et illetve Mi Zenekart :D ahogy a google hívja. 2886 Forintot vont a paypal. Kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

(#25400) draco31 válasza m0ski (#25388) üzenetére


draco31
veterán

Ezt én is megkaptam, de akkor nem vettem figyelembe. Akkor ingyen volt a Band?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.