Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) draco31 válasza m0ski (#25697) üzenetére


draco31
veterán

Akkor hétfőn már nekem is meg kell érkezzen. :K

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25702) cris78 válasza csadi0011 (#25689) üzenetére


cris78
őstag

Nekem van olyan robotom. Működik.

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25703) zsiz válasza Czimby (#25677) üzenetére


zsiz
őstag

snap-up cuccokkal nekem olyan problémám volt, hogy nem nyertem meg azokat amire vágytam :D a karórámnak a minősége nagyon gagyi, a pólóból 2xl volt a legnagyobb amit lehetett rendelni, aztán küldtek egy 4XL-est... de még így is kicsi volt rám. volt még usb kábel, ventillátor, orrszőrnyíró, körömcsipesz.. asszem ennyi.. ezek rendben vannak. a 9.-i snapupból még várok egy faliórát, remélem az jó lesz mert ilyenre régen is vágytam, főleg ha olyan mint a képen, hogy tükrös a számok felülete.

viszont ahogy nézem snap-up cuccokra még értékelést se lehet leadni.. vagy csak én nem találtam meg hol lehet.

(#25681) tonyrulez: rövid hosszabbító? :D

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25704) pampika válasza Ciccuka (#25683) üzenetére


pampika
őstag

igen, én is ezt láttam. esetleg van vele tapasztalat?

(#25705) fess


fess
őstag

Piston 3-at hogyan tudom ellenőrizni, hogy eredeti e? Egyelőre csak a 2-ről találtam összehasonlító képeket, videókat.

(#25706) gorje válasza fess (#25705) üzenetére


gorje
senior tag

A jacknel levo QR kodot beolvastam (cd tokkal feszitettem ki). En igy ellenoriztem.

(#25707) Degeczi válasza gorje (#25706) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen. Megnézed most, pár hét múlva is, az elég. Ha hamis lenne, közben kiderülne, hogy rengetegen mások is lekérdezik ugyanazt a kódot.

(#25708) Silent77


Silent77
veterán

Aki vásárolt a Getone appból, annál is ez szerepel? Processing Order:
we expect your order to be processed between:
Sep 29,2015-Oct 06,2015
Akkor kerül feldolgozásra, vagy a várható érkezést jelölné? :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25709) asdf74


asdf74
tag

Sziasztok! Régebben olvastam olyan kütyüről ami frankón tartja a telefont ha rácsíptetem az ágy fejtámlájára és akkor nem kell a telót fogni. Valaki tudna linkelni, ill. milyen névvel keressek rá. Köszi

(#25710) spidersoft válasza vacs (#25364) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ma kaptam a levelet, hogy elküldték a tolómérőt. Három nappal ezelőtt írták, hogy 25-én lesz csak. 9-én rendeltem. :D Mondjuk nem bánom, hogy a 25-éhez képest előbb sikerült szerezniük, de azt igen, hogy 9-én nem volt, holott szülinapi akció keretein belül illett volna legyen... mindegy.

Ma érkezett kütyü: lépcsős fúró lemezhez, ø3-13mm. Nem túl rég kellett volna, akkor nem volt ilyen kicsi, most hogy van majd nem kell megint csak évek múlva :D Még nem próbáltam vele lyukat csinálni, remélem használható az anyaga...

[ Szerkesztve ]

(#25711) lkristóf válasza asdf74 (#25709) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én is láttam, valami ilyesmi volt: [lazy bed mount] elsőre ezt találtam, lehet van olcsóbban is.

[ Szerkesztve ]

(#25712) asdf74 válasza lkristóf (#25711) üzenetére


asdf74
tag

Igen ez lesz az! Köszönöm!! :R

(#25713) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ilyen pici otg cucc nincs olyan ami microsd olvasó? Mintha régen robotot is láttam volna olvasót, de most semmi normálisat találok.

(#25714) maestro87 válasza spidersoft (#25710) üzenetére


maestro87
őstag

Ez lemezfúrásra való? Múltkor én potméternek fúrtam sima fúrószárral vékony vas lemezbe lyukakat, de nem éppen hasonlítottak a kör alakhoz.:D Ezzel jobban sikerülne?

(#25715) spidersoft válasza maestro87 (#25714) üzenetére


spidersoft
senior tag

Igen, pont arra való, ezzel lehet kört fúrni... hagyományos csigafúrószárral meg sokszöget. Nem rántja fel a lemezt, mikor átér, mert a következő lépcsőben megütközik. Mivel 1mm-es az osztása, így óvatosabban kell tolni, mert kicsit könnyebben átugrik a következő méretre, mint a nagyobb osztású, de nem kell reszelni, ha nincs a fúródon olyan átmérő, mint amilyen furatot szeretnél :) Nyilván műanyagokra is jó.

[ Szerkesztve ]

(#25716) DJ. Ru$y válasza Minstrel (#25713) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Én erről tudok.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25717) maestro87 válasza spidersoft (#25715) üzenetére


maestro87
őstag

:R Köszi! Sose tudtam mire jó ez és lusta is voltam utána járni.:D
Olyanba nincs ami inkább cserélhető és nem kell félni, hogy átugrik a következő méretre?

[ Szerkesztve ]

(#25718) kirkri válasza DJ. Ru$y (#25695) üzenetére


kirkri
addikt

Ma én is kaptam egy ilyet, de gyanítom, hogy ez is hasonló kamu lesz, mint a Yanwen, mert 300 forintos, free shippinges rendeléshez kaptam.

21 éve a Prohardveren! ™

(#25719) spidersoft válasza maestro87 (#25717) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ebben direkt az a só, hogy fokozatosan, kis fogásokban marja méretre furat belsejét (hengerpalást), szóval egyes méreteknek, ami mondjuk egyből 10-esre fúrja nemtom lenne-e érteme... olyan esetben normál fúrószárat, de ilyen módon visszaköszörülve szoktak használni. Ekkor a fúrószár hegye megvezet központban, a két oldalsó csúcs pedig körbevágja a lemezt. Itt egy PDF is hozzá. Nagyobb lyukakhoz meg körkivágót kell használni (ebayen hirtelen nem találok csak fához valót -- nyilván csak alacsonyabb fordulaton szabad vele dolgozni, mert 120mm-nél a kerületi sebesség már elég nagy).

(#25720) DJ. Ru$y válasza kirkri (#25718) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

De, ha kamu lenne azt sem követné le, hogy elért Magyarországig vagy tévedek?

Electronic notification
Accept from sender
Send item abroad (export)
Import (arrived)

Ezeket mindet elég pontosan írja és maláj postai nyomkövetési szám... Biztos (95%) nem kamu, csak "megáll" a határon a követés.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25721) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Sziasztok, ez milyen tn, japán? Még sose találkoztam ilyennel WAxxxxxxxxxYP

(#25722) DJ. Ru$y válasza Lucho777 (#25721) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

http://www.trackitonline.ru/?service=track
Ha ide beírod megmondja neked, hogy kihez tartozik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25723) kirkri válasza DJ. Ru$y (#25720) üzenetére


kirkri
addikt

A Yanwen is végig "követhető", még azt is megírja, hogy melyik Lufthansa gép hozta a csomagot Ferihegyre. (mindig ugyanaz a járatszám :D ) Ezeknek éppen az a lényegük, hogy fals adatokat generál.

Ez a maláj TN sem lenne gyanús, ha ott ért volna véget, hogy célországba elküldve. De az nem tűnik valósnak, hogy megérkezik a célországba és onnantól nem követhető.

21 éve a Prohardveren! ™

(#25724) DJ. Ru$y válasza kirkri (#25723) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Egyáltalán nem biztos, hogy beakadt a tracking, lehet, hogy a csomag akadt meg a VÁM-nál valamiért. Szerintem ha átjött volna, akkor már megkaptam volna a cuccot, de még nem ért ide. Mindenképpen beszámolok a fejleményekről, amúgy oké Yanwen az egy fiktív valami, de maláj posta TN-jét "hamisítani" érdekes számomra.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25725) albert8


albert8
addikt

Pendriveból ez vehető szerintetek? vagy van ilyesmi biztosabb forrásból vagy jobb tipus? [link]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25726) DJ. Ru$y válasza albert8 (#25725) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ő vajon ugyanaz az eladó, mint aki ő? AU az lehet a neve végén, hogy AU$-ban vannak az árai? Mindenesetre én onnan venném, amit linkeltem, tuti megbízható és olcsóbb is.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25727) Bjørgersson válasza albert8 (#25725) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy két éve, amikor én vettem pendrive-ot, az ADATA S102PRO volt a #1 ajánlott eBayről, nem tudom azóta változott-e a helyzet.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25728) gabx76 válasza DJ. Ru$y (#25726) üzenetére


gabx76
senior tag

Ugyanaz. Sőt, courtesytrading is ő.

(#25729) Minstrel válasza DJ. Ru$y (#25716) üzenetére


Minstrel
senior tag

Köszi, ez jó lesz. :)

(#25730) albert8 válasza DJ. Ru$y (#25726) üzenetére


albert8
addikt

Ja valszeg, nekem is megvolt ez, köszi. :R

Kovy: ja, de azon nincs kis usb, az telohoz mondjuk pont jó lenne. :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#25731) DJ. Ru$y válasza Bjørgersson (#25727) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jó, de ez egy OTG pendrive Kovy... Nem figyelsz? :DDD

Minstrel
Nincs mit.

albert8
Megelőztél.

gabx76
Köszi, akkor most már ezzel is tisztában vagyok, bár szerintem mindegyik accountjával ugyanazt árulja nem? Akkor nekem jó az "eredeti". :DDD

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25732) gabx76 válasza DJ. Ru$y (#25731) üzenetére


gabx76
senior tag

Nagyjából ugyanazt árulja, bár a sincerity néven bővebb az árukészlet és időnként az árban is van minimális különbség.
Ami engem illet, mindig megnézem a keresendő cuccot mindhárom shop-jában és ott veszem meg, ahol a legolcsóbbra jön ki.

(#25733) BirkMan válasza zsiz (#25285) üzenetére


BirkMan
csendes tag

És egy account-tal csak egyszer lehet ilyen 3 Ft-os akciót igénybe venni?
Köszi! :)

(#25734) -secret- válasza BirkMan (#25733) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#25735) Bjørgersson válasza DJ. Ru$y (#25731) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A képet tényleg nem figyeltem, ez az OTG dolog meg nekem eddig kimaradt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25736) maestro87 válasza spidersoft (#25719) üzenetére


maestro87
őstag

Én olyasmire gondoltam, hogy ha 5-ös lyuk kell, akkor ugyanilyen lenne csak 5-ös lenne a max. Így ha megszalad a kezed akkor sincs probléma. De mindegy, legfeljebb majd óvatos leszek.
Ez a visszaköszörült fúrószár nem fa fúrószár? Nagyon hasonlít rá.

[ Szerkesztve ]

(#25737) hermanyi válasza maestro87 (#25736) üzenetére


hermanyi
őstag

de az

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25738) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Megint van Snap-up? :D [link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25739) maestro87 válasza hermanyi (#25737) üzenetére


maestro87
őstag

És ilyet fémre nem kapni? Mert én biztos nem fogok köszörülgetni.:D
Jobb lenne mint a hagyományos, nem csúszna meg a lemezen.

[ Szerkesztve ]

(#25740) DJ. Ru$y válasza Gergosz2 (#25738) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kedd-szerda óta megy azt hiszem, csak ez az óra van semmi más.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25742) maestro87 válasza #46372352 (#25741) üzenetére


maestro87
őstag

De fa fúrószárként árulják mindenhol. :F Fémre is jó? Vagy csak vékony lemezekre?

Fém fúrószárakra rá van írva a HSS, de ezekre nincs.

[ Szerkesztve ]

(#25743) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Valaki garanciáztatott már innen Banggood-ról rendelt terméket? El tudná mondani valaki, hogy mi a menete?

(#25744) spidersoft válasza maestro87 (#25736) üzenetére


spidersoft
senior tag

Fához is, de házilag így lehet megoldani, ha nagyon kell... Gyári lemezfúrók így néznek ki: a főél vízszintes, így felülről teljes felületen vízszintesen marja a lemezt, és nem szakít, mint a normál, kúpos élű fúrók. Ilyet se találtam ebayen :D

(#25745) Silent77


Silent77
veterán

Aki lemaradt!
Getone appban megint van mi band 9,9-ért!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25746) Outlander válasza Silent77 (#25745) üzenetére


Outlander
őstag

Még mindig nem tudni h honnan, hogyan, mikor és mit szállít... De javíts ki ha tévedek.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25747) Silent77 válasza Outlander (#25746) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudlak kijavítani, de ha megjön happy, ha nem refund.
Nekem ennyit megér.
Mivel többen írták, hogy lemaradtak, gondoltam jelzem!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25748) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Ilyet esetleg ebayen, hasonló áron hogyan tudnék keresni? A kék kellene.

Hot Sale Blue Stitch Plush Home Round Tissue Paper Box Covers 5*5'' New Free Shipping #LNF
http://www.aliexpress.com/item/Hot-Sale-Blue-Stitch-Plush-Home-Round-Tissue-Paper-Box-Covers-5-5-New-Free-Shipping/32320578060.htm

Köszi. Meg mindig odzkodok az alitol. :D amíg van más alternatíva

yo

(#25749) DJ. Ru$y válasza kenny123 (#25748) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Legközelebb link gomb, és, akkor talán működik is a link. ;) Egy L betű hiányzik a végéről.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25750) kenny123 válasza DJ. Ru$y (#25749) üzenetére


kenny123
addikt

Ach, bocsi. Mobilrol voltam. Nem hiszem el minden szerkesztést új hszbe ír, ne haragudjatok. Topikgazda majd legyszi intézkedjen. :U

[ Szerkesztve ]

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.