Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) rasky válasza Silent77 (#25550) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem volt hubsanom, jó kis cucc, kicsit bánom, hogy eladtam, de majd ne lepődj meg elég kicsi...:)

syma X5C is volt, az sem rossz, de nem olyan pörgős mint a hubsan, ami idegesített benne, hogy zuhanás közben jelezte a LED, hogy lemerült...akkor már minek...hubsan már jóval előtte jelzi.

[ Szerkesztve ]

(#25552) Out


Out
addikt

Tegnap jött két termék is :)

Hátvakaró : Műanyag a feje és kb fele akkora, mint amilyennek a kép alapján képzeled :) Használható.

Sokkoló toll : Tudtam körülbelül, hogy mire számítsak mielőtt benyomtam a gombot, de úgy megbaszott, hogy felkiáltottam és eldobtam. A dobozára az van írva, hogy nem igazi toll, de mégis van benne tollhegy és lehet tollként használni is! Munkahelyen az asztalon hagyni és megvárni míg valaki használni akarja, megfizethetetlen élmény :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#25553) Laci.M válasza Silent77 (#25550) üzenetére


Laci.M
senior tag

Xiaomi 10400-at és normális, valóban 2A-es telefontöltőt most honnan éri meg venni?

A legjobb benne, hogy igazi kis méregzsák! Nekem még a v1-em volt, de sztem vmi megsérült benne, mert nem tudom trimmelni, hogy megálljon egy helyben, mindig elhúz vmerre, szobában esélytelen így használnom.
Hihetetlenül direkt az irányítása, és olyan mintha a fizika nem hatna rá! :)

Aláírás

(#25554) beg válasza Laci.M (#25553) üzenetére


beg
veterán

Xiaomi powerbank és Nillkin töltő. Banggood pl. ott tuti eredeti mindkettő, nekem onnan vannak. De ha jól tudom a geekbuying is azt árul.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#25555) axlfsi


axlfsi
veterán

Oneplus powerbankra tudtok ajanlani olcso szilikon tokot? Nemigazan talalok eBay-en (sem)... Ali-n es eBay-en is olyan 6-7 dolcsi kozott lattam ... annyit talan nem er :F
Koszi!

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25556) XtremLor válasza axlfsi (#25555) üzenetére


XtremLor
őstag

[link] Nincs olcso utangyartott tok, azert nem kapni 1-2$-ert

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25557) Silent77 válasza rasky (#25551) üzenetére


Silent77
veterán

Tudom, igaz a cx10-en is meglepődtem milyen kicsi, de megszoktam. :)
Pont elég szobába.

X5C, ez nem jó hír, mert következő project az lenne.
Most elgondolkodtam. :U
Akkor már tényleg késő, nem is értem ezt a megoldást. :(((

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25558) axlfsi válasza XtremLor (#25556) üzenetére


axlfsi
veterán

Na igen, nincs utangyartott en is ezt tapasztaltam (pedig nem ertem, eleg sokat eladtak szerintem ebbol is).

Koszi a linket, ez talan a legolcsobb eddig :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25559) dugesz77 válasza Silent77 (#25549) üzenetére


dugesz77
őstag

Szerintem jól döntöttél, hogy a Hubsant is berendelted(ahogy olvasom lesz mivel összehasonlítanod :DD ) Én nagyon elégedett vagyok vele. Te sem fogod megbánni,hogy megvetted. Normál állásban tökéletes szobai cirkáló, expertben egy vadállat,szigorúan kültérre való.

(#25560) Silent77 válasza dugesz77 (#25559) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon gondolkoztam rajta, mert még jön 2 darab azon kívül. Viszont tény, hogy rövid idő alatt beleszerettem.
Helikopter nem is érdekel azóta.
Láttam a videókat, jó lesz nekem a normál mód is. :)
Akkut rendeltél hozzá, vagy inkább úgy kérdem, miket rendeltél hozzá? :R Linket is plz. ;)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25561) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Srácok. Ki az aki tud még segíteni rendelésben? Sajnos Winner hetek óta nem ér rá, és nagyon kéne rendelnem elég nagy értékben. :R

(#25562) Shrimplandhu válasza Silent77 (#25557) üzenetére


Shrimplandhu
tag

Lassan guru leszel drónokból.

[ Szerkesztve ]

http://shrimpland.hu/

(#25563) Saccco válasza Silent77 (#25560) üzenetére


Saccco
nagyúr

... és még én vagyok koptermániás... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25564) draco31 válasza KaiotEch (#25561) üzenetére


draco31
veterán

Én nagyban nem rendeltem még, viszont ha jól emlékszem az Ebay-es topic összefoglalóban van 3 név is felsorolva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25565) dugesz77 válasza Silent77 (#25560) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ebből az aksiból rendeltem két darabot plusz innen rendeltem a lapátból meg ezt a készletet. Védőkeretet meg a múltkor linkeltem de ezt vettem. Persze biztos találni olcsóbban is de én inkább a hozzászólásokat figyeltem,hogy biztos jó legyen. Érdekes ha odacsapod valamihez akkor nem törik a lapát csak leesik róla.

(#25566) draco31


draco31
veterán

EU raktárból mennyi idő a szállítás? 9.-én adták fel a Band-et, már megjöhetett volna ma igazán, de még semmi. :(

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25567) KoVee84


KoVee84
senior tag

sammydress.com-ról rendelt már vki? Nemrég rendeltem egy inget és elég korrektnek tűnnek (meg nem is drága ugyebár), ugyanis lefényképezik a csomagot amit küldenek. Ilyennel máshol nem találkoztam :R

(#25568) Silent77 válasza dugesz77 (#25565) üzenetére


Silent77
veterán

Köszi. :R
Én a nagyobb akkut néztem ki, de azt már csak jövő hónapban.
Ugyanez a keret van ebayen fáláron, de még a lapát is. Én most próbáltam, minél olcsóbban találni, itthon levágják a fejem. :D Kiegészítőket drágán adja banggood. Az akkut viszont onnan fogom.
Valaki írta, hogy az öt daraboshoz adnak töltőt is.

Saccco: Te is. :C

Shrimplandhu: Párom szerint szimplán hülye vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25569) cris78 válasza Silent77 (#25568) üzenetére


cris78
őstag

Mikor megjött a második h8 minim, a 9 éves lányom csak ennyit mondott: nem gondoltam volna, hogy egy 36 éves testben egy 5 éves gyerek lakik :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25570) Herczi válasza KoVee84 (#25567) üzenetére


Herczi
senior tag

Ha mar megkaptad irsz majd a meretezesrol?

(#25571) m0ski válasza draco31 (#25566) üzenetére


m0ski
aktív tag

Én is várom, hogy befusson a Mi Band. Bár nekem kicsit gyanús, hogy a nagy 9.9 pörgésben tényleg olyan gyorsan feladták-e.
Augusztusban egy EU raktáras rendelésem kerek egy hét alatt megérkezett (08.03. - 08.10.), ez alapján a mostani is meg kell érkezzen ma vagy holnap.

(#25572) draco31 válasza m0ski (#25571) üzenetére


draco31
veterán

Remélem holnap megjön. Holnap este röpizek, nagyon érdekel mennyi kalóriát égetek el. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25573) Outlander válasza draco31 (#25572) üzenetére


Outlander
őstag

Mintha egy csaj írta volna a péntek esti buli után. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25574) zsiz


zsiz
őstag

valaki próbált már ilyen karc eltávolító tollat? jó ez valamire? :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25575) Outlander válasza zsiz (#25574) üzenetére


Outlander
őstag

Mi nyáron qrva jókat röhögtünk rajta... arra jó volt. :K

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25576) Laca1212 válasza KoVee84 (#25567) üzenetére


Laca1212
őstag

Gearbest is fotózza csomagot.

(#25577) zsiz válasza Outlander (#25575) üzenetére


zsiz
őstag

sejtettem :D csak ugye ez a "csodaszivacs" bejött többeknek, gondoltam hátha csinál a toll a kék opelből egy piros ferrarit nekem :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25578) Outlander válasza zsiz (#25577) üzenetére


Outlander
őstag

Igazából "működik", de olyan "mélységű" karcoknál amiket simán az ujjaddal is ledörzsölsz... jah nem, várj, az nem karc volt, hanem ökörnyál. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25579) mm89 válasza Out (#25552) üzenetére


mm89
őstag

Köszi, ennyit megér nekem is, hogy lássam a kollégák arcát :DDD

(#25557) Silent77
Szerintem az x5c kihagyható lépcsőfok. Én cx10a után vettem x5c-1 -et. Csak annyi a különbség, hogy nagyobb és messzebbre megy. Egyébként még könnyebben is irányítható, mivel szabadban több hely van. Ha szélcsendben kiviszed a hubsant, vagy bármelyik micro koptert, akkor ugyanúgy tudsz gyakorolni vele.
Egyébként az x5c-1 nagyon jól bírja a strapát, mentem fának is, zuhant háztetőre, majd onnan betonra, kutyafuttatás közben a kutyám elkapta a leszállótalpat. Semmi baja nem lett. Még propellert se kellett cserélnem rajta. (mivel nem használtam, eladtam..)

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25580) zsiz válasza Out (#25552) üzenetére


zsiz
őstag

Munkahelyen az asztalon hagyni és megvárni míg valaki használni akarja, megfizethetetlen élmény :D

erről kérnénk videót :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25581) KoVee84 válasza Herczi (#25570) üzenetére


KoVee84
senior tag

Persze. :K

(#25582) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Mobiltelefon digitizerre van bejáratott embere valakinek? S4-es samsungra kellene munkatársnak.

yo

(#25583) Feketelaszlo válasza zsiz (#25574) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Én most egy ilyenre várok (MC 308), ha megjön megírom a tapasztalatokat.

(#25584) tibcsi0407 válasza Feketelaszlo (#25583) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Meg is rendeltem, köszi a linket :C

https://utdetailing.hu/

(#25585) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Utolsó rohadt meleg napra megérkezett a Mi Fan-om. Ezt lehet ellenőrizni esetleg, hogy eredeti-e?

Illetve rokon kis csajnak egy ilyen nem bontottam ki, hogy milyen az anyaga stb, meghagyom neki az örömöt. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25586) KoVee84


KoVee84
senior tag

Egy pár dolog amik most jöttek meg:
csodaszivacs: tényleg qwajó :K simán kiszedi a fugából is a piszkot, sose gondoltam volna, erősen ajánlott

iphone 4 kábel - eredeti apple, a kamuk 1-2 hónapnál nálam nem bírnak többet, meglátjuk ezzel hogy alakul

napelemes szökőkút kerti tóhoz - még nem lett beüzemelve, ennyi pénzért a minősége jónak tűnik

Cubot X9 - ennyi pénzért bestbuy, húgomnak rendeltem, imádja, csak szuperlatívuszokban beszél róla... Összeszerelés minősége nagyon rendben van, a kijelző, a sebesség szintén. Az más kérdés, hogy meddig fogja bírni, majd kiderül :)

helytakarékos ruhazsák - teljesen jó, teszik a dolgukat

(#25587) Minstrel válasza DJ. Ru$y (#25585) üzenetére


Minstrel
senior tag

Nekem is ma jött, de már van egy banggood-on vett is. Ha Mi logo rajta van és halk akkor eredeti. De a minion nem eredeti :( :D

(#25588) Tika79


Tika79
tag

Univerzális töltőt keresek, ami tölti 18650 és egyéb aksikat, és az AA és AAA tölthető elemeket. Melyik az ajánlott, és mire kell figyelni a kiválasztásakor? Érdemes egyáltalán univerzálisat venni, vagy inkább külön-külön töltőt szerezzek be?

Nem a nehéz idők tesznek olyanná, amilyen vagy, csupán feltárják, milyen is vagy valójában!

(#25589) draco31 válasza kenny123 (#25582) üzenetére


draco31
veterán

Azt nem egyszerű szerelni. Sokat megcsináltam már, de ezt nem vállaltam be youtube videó alapján.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25590) kenny123 válasza draco31 (#25589) üzenetére


kenny123
addikt

Az nekem nem probléma. Par telefonhoz mar hozza nyúltam, de ehhez külön hozzatettem munkatársnak hogy nem fogom kicserélni. Nem kockáztatom hogy esetleg egy sörért szetbarmolok egy telefont. :)
Ennek fényében esetleg egy bejáratott eladód van? :)

yo

(#25591) XtremLor


XtremLor
őstag

Toilet matrica, mindig zavar hogy mutogassam merre a klozet! :DDD
Usb sata adapter...van dock is etc, csak sokszor tobbe kerul eloszedni mint lekapni ami kell rola...

Jott egy JetBeam HC20 is BG-rol, ez viszont kifogtam hibas lesz ugy tunik!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25592) DJ. Ru$y válasza Minstrel (#25587) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A Minionnál nem is volt lényeg az eredetiség... Főleg ennyi pénzért. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25593) Outlander válasza DJ. Ru$y (#25592) üzenetére


Outlander
őstag

Jah, meg az egy animációs mese szereplő, hogy lenne már eredeti?!.... :N

;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25594) DJ. Ru$y válasza Outlander (#25593) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ott a pont, tényleg.

:DDD :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25595) cris78 válasza DJ. Ru$y (#25594) üzenetére


cris78
őstag

Na de ha Dumbót rendelt volna? :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25596) Jofi81 válasza XtremLor (#25591) üzenetére


Jofi81
őstag

Nekem is ilyen fejlámpám van, csak a GearBesttől. Miért gondolod, hogy hibás?

(#25597) XtremLor válasza Jofi81 (#25596) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem kapcsol be.. vagy van valami trukkje? :D Hasznalati utasitas 1-1 kinai...
Kibontas utan belekukk lattam alul van a rugos resz egyertelmu volt az lesz a negativ polus, akku bedug semmi, johetet a roszaszin samsung amit 2 napja toltottem,detto... nitecore-ba betoltam a gyarit igaz amugy is volt benne minimalis kraft, masik lampaba mukodott! :O Ugyan ott vagyok nem tudom sehogy mukodesre birni..
Van barmi javaslat, otlet szivesen fogadom!

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25598) maestro87 válasza Tika79 (#25588) üzenetére


maestro87
őstag

Én ilyet rendeltem 25-én, de még nem jött meg. :( Szerintem még postára sem adta. :((

(#25599) mirci18 válasza KoVee84 (#25586) üzenetére


mirci18
addikt

Ezek a helytakarékos ruhazsákok meddig tartják meg a formájukat.
Mennyire zárnak jól?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25600) maestro87 válasza maestro87 (#25598) üzenetére


maestro87
őstag

És most 3 dollárral olcsóbban is hozzá lehet jutni. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.