Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25151) emiki6 válasza hermanyi (#25147) üzenetére


emiki6
veterán

Ez a lényege a Low Self Discharge akkuknak. :D

Én Vartát vettem. :K

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#25152) XtremLor válasza twine (#25150) üzenetére


XtremLor
őstag

Sima van nalunk is, ahh mondom ezek fuggoseget okoznak! ;]

(#25149) Silent77: Durva az volt hogy reptetni se tudtam elsore, sot jo par proba kellett mire raereztem! :D
Lekopogom a propeller ep, a vedoracs na az ami tropa! :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25153) cris78 válasza XtremLor (#25152) üzenetére


cris78
őstag

Én ma tunnilgoltam a h8 minit. Banggood-ról rendelt kém kamera, burkolat nélkül raszerelve. :D
Csak a szél....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25154) Silent77 válasza XtremLor (#25152) üzenetére


Silent77
veterán

Akárcsak én. :D
Nekem a rács is elvan törve. Propikat meg egyenesen pusztítom.
Menet közbe átvált a kezem bal gáz üzemmódba. :D
Rács nélkül még mindig nem nagyon megy.
Az a baj, hiába van nagy szobánk, kevés a hely. Kinn most nem nagyon tudtam az eső miatt.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25155) twine válasza XtremLor (#25152) üzenetére


twine
addikt

Igen igen...elmebaj...:DDD
Most rendeltem, két gyári 100as aksit, két 150est próbának...(haver300asát már ráakasztottuk :DDD de 2 centire tudta csak megemelni, és ott lebegtetni szerencsétlen),,, na meg egy zsír új "alaplapot", mert össze akarok rakni egy új csupaszított darazsat...mert a mostani már rommá forrasztott betegágy :DDD
Foszforeszkáló propellereket sötétben, meg 3 lapátos "blade"-et is egy szettet...kíváncsi vagyok rájuk...

Komolyan az első darabot azért rendeltem, hogy a két éves kisfiamat elkápráztassam...azóta meg betege lettem ezeknek a kis szúnyogoknak...tököm ki van... :B :DDD
Állandóan forrasztok :D
Szerk;
Propellert rendeltem egy "nagycsomagost"...(nem emlékszem már hány darabos) "soha"nem fogy el..;) már ajándékoztam belőle nem keveset...de még mindig tele a zacskó...ajánlom nektek is...egyszer nagyobb összeg..de utánna nagyon nyugis hónapokig ;)

[ Szerkesztve ]

(#25156) pityu8 válasza emiki6 (#25129) üzenetére


pityu8
tag

Az LSD biztos jó, ha te mondod ;]

(#25157) cris78 válasza Silent77 (#25154) üzenetére


cris78
őstag

Annyira mondogatatok, hogy ezek szobai játékok, hogy majdnem vehettem egy új tv-t :D

verseny

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25158) mm89 válasza Silent77 (#25149) üzenetére


mm89
őstag

Miért nem mode2 - t vettetek?

Headless
Nekem se jött be..

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#25159) Silent77 válasza mm89 (#25158) üzenetére


Silent77
veterán

Snap up-ban vettük, és nem volt választási lehetőség.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25160) twine válasza cris78 (#25157) üzenetére


twine
addikt

És amikor átmész haverhoz, otthon hagyod az alkatrészeket, és az első lendülettel letöröd a propellered...[link]
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#25161) Saccco válasza twine (#25160) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem most az FQ777-124-hez kell egy motort vennem az egyik rakoncátlankodik, illetve a védőt jól összetörtem... nem lehetséges, hogy kompatibilis a CX10-zel?

Úgy nézem az akku és a lapátok kompatibilisek... :DDD

A 1+ éves fiam imádja, csak úgy csapkodja a gázt neki. :DD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25162) bundli válasza tonyrulez (#25140) üzenetére


bundli
tag

Köszi a linket. Esetleg van valami kupon hozzá amivel kicsivel olcsóbban lehetne megvenni?

Esetleg várható, hogy leárazzák mostanában? Annyira nem extra sürgős, az enyém sajnos átesett a szomszédhoz, ahol nem lakik senki, így az ott marad.

twine:

Köszi, volt CX-10-em, de azt sokkal nehezebb irányítani, mint a H8-at. :R

(#25163) Silent77 válasza Saccco (#25161) üzenetére


Silent77
veterán

Pont néztem valamelyik nap. Szerintem csak a neve más, meg az irányító. :)
Annak ugye, átlehet állítani, hogy jobb vagy bal gázas?

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25164) Saccco válasza Silent77 (#25163) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen át. Én bal gázasként (gáz egy szó ez) használom, kevés sikerrel. Be kellene trimmelni, de nehéz úgy, hogy a Picur mindig elnyomkodja. :DDD

Illetve nem bírom eldönteni, hogy kell-e nekem a headless mód. Úgy lehet vele pörögve szállni, de sose tudom, hogy épp merre fog menni.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25165) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Valaki vett már az ebayen használható forrasztót aminek a hegyét esetleg cserélni is lehet?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25166) zsiz válasza Saccco (#25139) üzenetére


zsiz
őstag

az is egy megoldás :C kényelem szempontjából nekem megfelel, igaz az előző egeremnél bármi kényelmesebb.. (eleinte fura volt, mert egy mini laptopegérről kellett átszoknom, ahhoz képest ez óriási.) viszont valamelyik nap kellett Photoshop-olnom egyet, kínlódás volt. plusz ez a folyton színt váltó LED is elég búcsús hatást kelt. pedig ezelőtt sem voltak márkás egereim, de ez az amit a lehető leghamarabb szeretnék lecserélni :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25167) Laca1212


Laca1212
őstag

Melyik most a legajánlottabb, legjobban használható okosóra GB-n vagy BG-n kaphatóak közül 10e ft alatt?

(#25168) Freddycom


Freddycom
őstag

Sziasztok!

Nincs véletlen vkinek eladósorban a snapup-os ételhordó, az az "It's lunch time" feliratú? Nyilván nem a snapupos árban vinném, ezt megbeszélnénk.

(#25169) V/ válasza Nerazim (#25165) üzenetére


V/
titán

Ezt vettem, május végétől használom, eddig semmi gond vele.

(#25170) wentworth


wentworth
tag

Szerintetek a Smartórára mennyire harapnak a v @ m emberei?
LINK

Annyira nem lehet probléma belőle, mint régen a "kacsa-libatoll" bejövő küldeményekből?
Egyet szeretnék, megpróbálni. Youtuben már néztem róla videókat.

[ Szerkesztve ]

Vi10 32G Q32G221510...

(#25171) Nerazim válasza wentworth (#25170) üzenetére


Nerazim
őstag

Láttam hasonlót ugyanilyen átlátszó csak állítható a hőfoka. Ebben lehet cserélni a hegyet? Az a kis nyíl az mi rajta?

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25172) V/ válasza wentworth (#25170) üzenetére


V/
titán

Ez ennyibe kerül: US $13.74, 3797.68 HUF jóval alatta van az összeghatárnak.

[ Szerkesztve ]

(#25173) V/ válasza Nerazim (#25171) üzenetére


V/
titán

Amit vettem annak is állítható a hőfoka, látszik a képen. Amit te linkelt annak is cserélhető a feje, az is látszik a képeken, görgess már feljebb az oldalt. Nem tudom milyen nyilat mondasz, én nem látom. A te képeiden a hőfokszabályozásnál van piros nyíl.

[ Szerkesztve ]

(#25174) axlfsi válasza bundli (#25162) üzenetére


axlfsi
veterán

Olyan sokszor, de sosem annyira osszeszedetten volt velemeny irva ezekrol a quadcopterekrol, hogy meg mindig nem tudom, melyik is kellhet nekem. Hol ebbe, hol abba az iranyba hajlok. Mindkettot kirpobalni nem szeretnem, inkabb szeretnem valahogy eldonteni, hogy melyik a jobb (lehet errol objektiv velemenyt alkotni?) es akkor viszont azonnal tartalek akksikat es minden egyebet is rendelni, ami kellhet. A CX-10 mini illetve a H8 kozott kellene dontenem, de nagyon orulnek neki, ha valaki objektiv velemenyt tudna irni roluk, hogy melyik milyen es mit erdemes venni. Nyilvan fontos tenyezo az is, hogy legyen melle jo akkumulator es elegendo (fogyo) tartalek alkatresz (propeller?).

Tehat:
1. milyen oket iranyitani? Van amelyiket konnyebb a masikat meg kifejezetten nehezebb vagy ugyanugy megszokthato, megtanulhato mindketto?
2. egyforman furge mindeketto vagy a H8 "lustabb"? (ez ugye a nagyobb).
3. nagyjabol ugyanannyi ido szallnak egy toltessel?
4. alkatreszek hasonlo aron es kinalatban talalhato mindkettohoz?
5. mit nem merlegeltem meg? :)

...aztan, ha nagyon bejon a tema, talan hamarosan egy "fokozattal" tovabb is lepnek (ezek a minik es pl. a CX20 kozott meg van "szint" vagy az lehetne a kovetkezo?).

Koszi mesterek elore is! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25175) Nerazim válasza V/ (#25173) üzenetére


Nerazim
őstag

A képeken amit küldtél linket a pákán lévő gombon (gondolom azzal állítod a hőfokot) van egy nyíl arra gondoltam csak a hőfokot nem láttam mellé írva,ezért nem értettem. Az a lényeg, hogy akkor megvagy vele elégedve. Köszi a segítséget :C

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25176) dugesz77 válasza twine (#25155) üzenetére


dugesz77
őstag

Ha kevés az erő az emeléshez illetve unod,hogy állandóan törnek a cx10 lapátok akkor egyszer próbáld ki a Syma x12 lapátival a cx10-et. Úgy mondanám 95%-ban kompatibilis mert ha rárakod akkor a gyári x12 lapátok összeérnek úgy 1mm. Levágva,lekoptatta tökéletes.Sokkal erősebb konstrukció a x12 lapátja itt látható egymás mellett a kettő. Mióta megvan még egy sem tört szemben a cx10-ből vagy 15 db elfogyott. Én egy Wltoys V911 heli 200mAh akkuját raktam fel a cx10-re és ezzel a lapáttal rögtön haladós lett.
Saccco: én vettem hármas propellert, tényleg sokkal stabilabb tőle de hamarabb is lemerül. És sajnos ugyan olyan hamar törik is.

[ Szerkesztve ]

(#25177) Saccco válasza axlfsi (#25174) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha megjön a H8-am megpróbálok összehasonlító véleményt írni az FQ777-124-gyel (kb=CX10).

Amúgy szerintem nagyon nem egyszerű ezeket irányítani. Egy helikopter ezekhez képest gyerekjáték.

Ebay-t böngészve azért az kiderül, hogy a CX10-hez többféle és olcsóbb alkatrész van, mint H8-hoz, gondolom részben a méret miatt is.

Korábban volt szó a 3 pengés borotváról propellerről, kicsit utána olvastam, annyi a lényeg, hogy azonos méretben nagyobb felhajtóerőt képes előállítani, viszont többet is fogyaszt így rövidül a repülési idő. Ha annyira jó lenne, biztos azzal szerelnék a DJI-okat is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25178) Flashback válasza Nerazim (#25171) üzenetére


Flashback
addikt

Ez egy kicsit becsapos. Mert az olcsobb pakaknal jellemzoen nem homerseklet szabalyozas van hanem a kimeno feszt allitod a futo beteten. Ezeknel a futo betet nem cserelheto sokszor paka hegyet sem lehet talani. Vegsyel inkabb valami itthon kaphato gepet pl Fahrenheit, Toolcraft, Solomon... Ezekhez van tucat kiegeszito, olcson, rogton...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#25179) tonyrulez válasza bundli (#25162) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kupon esetleg az ami snapup-os pörgetésekből maradt (6%-ossal tudok szolgálni). Egyébként pont akkor is volt leárazva 3400 környékére, be is rendeltem egyet gyorsan. A szomszédhoz meg simán átmásznék érte :D

4 8 15 16 23 42

(#25180) Flashback


Flashback
addikt

Olvastam valaki nyert DIY Oszciloszkópot meg Frekvencia generátort!
Ha nem kell az illetőnek szívesen megvenném :) Írjon rám légyszíves PÜ-t!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#25181) mirci18 válasza DJ. Ru$y (#25071) üzenetére


mirci18
addikt

Azt mindenki elfelejti hogy ezért még ki kell menni is ami plussz pénz.
Kintről meg a postás hozza.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25182) Outlander válasza V/ (#25172) üzenetére


Outlander
őstag

AZ mondjuk más kérdés, h még az is sok érte... ;] :U

Ez az u8 ez borzasztó.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25183) axlfsi válasza Saccco (#25177) üzenetére


axlfsi
veterán

Köszi! :)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25184) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

BG-n mikor lesz következőre olyan snapup mint egy hete?

(#25185) gabx76 válasza -secret- (#25184) üzenetére


gabx76
senior tag

Jövőre?! :R

(#25186) htc07 válasza -secret- (#25184) üzenetére


htc07
addikt

biztos lesz valami black friday dolog novemberben.

(#25187) V/ válasza Outlander (#25182) üzenetére


V/
titán

A 3800+550 szállítás sok?
Ez itt ugyanaz 15500+990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#25188) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

A Xiaomi Piston 3 a Gearbest-en eredeti? [link]
Csak mert itt most 14,75 $ míg a banggod-on 20.

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#25189) Druss válasza bugizozi (#25188) üzenetére


Druss
aktív tag

Én onnan vettem körülbelül két hónapja eredeti jött.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#25190) m0ski válasza Druss (#25189) üzenetére


m0ski
aktív tag

Használja valaki iPhone-al?
A neten a tesztekben mindenhol azt olvasom, hogy iOS esetén csak a középső play/pause működik, a hangerőállítás nem.

(#25191) Druss válasza m0ski (#25190) üzenetére


Druss
aktív tag

Huawei G630-al 4.3 használom és nekem is csak a középső gombok működnek Aimp-al. Próbáltam több lejátszót is de mind ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#25192) atees


atees
őstag

Sziasztok!
Szó volt a tölthető akksikról, akkor [ez] jó választás?
Tudnátok adni tippet töltőre is? Elsősorban olyat kersek ami minden félét tud tölteni?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25193) -secret- válasza m0ski (#25190) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ez valóban igaz, nem működnek a hangerő gombok.

[ Szerkesztve ]

(#25194) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Aliról táska 8€.

Banggoodról Piston 3 4200ft.

(#25195) cris78 válasza -secret- (#25194) üzenetére


cris78
őstag

és ezt a wc-n kellett megcsinálni? ;]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25196) -secret- válasza cris78 (#25195) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

wc-n :F :D

(#25197) Sanyi.il válasza cris78 (#25195) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

munkaidőben hol máshol? ;]

(#25198) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

"Thank you for your email.
Checking with our shipping records, we found that your order XXXXX was shipped out via Standard Shipping on 2015/9/10.
As we send the item by normal post, so we don't have the tracking number,sincerely hope you could understand.
You could check it with number A00XXXXXXXXX on the web:
http://www.flytexpress.com/Index.aspx
It is estimated to arrive in 7-25 working days in normal conditions. The item is still on the shipping way.
Would you kindly be patient to wait for it?
Best regards,
Kelly"

Ezt a választ kaptam a Band-es kérdésemre, akkor ha jól értem nem tudnak mit csinálni csak várjak. Ugye?!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25199) havri1 válasza DJ. Ru$y (#25198) üzenetére


havri1
félisten

Igen, sima levélként jön, várj, ezt kérik. De rákérdeztél, hogy akkor most miért is nincs TN, amikor Te direkt kértél, és fizetted is?

havri

(#25200) DJ. Ru$y válasza havri1 (#25199) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Igen, leírtam nekik mindent, tételesen úgy, ahogy itt is, hogy mennyi volt a cucc és mennyi a TN. És ez a válasz jött rá, szóval ez erősen bukta, gondolom, mert nem tudom bizonyítani... :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.