Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) gorje válasza Danex (#24769) üzenetére


gorje
senior tag

Most nézem ;]

(#25052) lkristóf válasza Real_Necro (#25049) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ha megy a zene és a hangerő is megfelel akkor minek legyen tele gombbal? :DDD Amúgy meg ha meg akarod állítani a lejátszást akkor működik a bekapcs gombja play/pause -ként is. Szívesen megmutatnám, hogy milyen jól szól a kicsike, lehet megdöbbennél. :K

(#25053) Real_Necro válasza lkristóf (#25052) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elhiszem, hogy jó, csak nekem pl ébresztő órának is lenne használva, ezért jó a kijelző meg egyéb funkciók. Láttam olyan BT rádiót is ahol pl ugyanazzal a gombbal állítottál hangot meg léptetted a számot.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25054) Tim82 válasza dugesz77 (#25043) üzenetére


Tim82
nagyúr

+1 a 2020A+-ra, én is desktop PC-t és médialejátszót rákötve használom (hogy ne egyszerre szóljon, be van iktatva egy RCA splitter).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25055) Ciccuka válasza draco31 (#25027) üzenetére


Ciccuka
veterán

Összeszerelési minőség általában csapnivaló, de az ára jó.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25056) dugesz77


dugesz77
őstag

Lesz mostanában valamelyik webshopban akciós leárazós balhé? Pörgetés,snap-up,első száznak,ilyesmi? Elvonási tüneteim vannak :D

(#25057) gabe_ válasza dugesz77 (#25056) üzenetére


gabe_
őstag

remélem nem ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#25058) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Hogyan keresnétek rá térkitöltő chips-re? Sehogy nem jutok érdemi találathoz. :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25059) Outlander válasza DJ. Ru$y (#25058) üzenetére


Outlander
őstag

Mi bean-nek hívtuk annó... de az szleng volt, ellenben mindenki tudta/ja h mire gondoltam... hátha hozza a kereső.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25060) Freddycom válasza DJ. Ru$y (#25058) üzenetére


Freddycom
őstag

Packing peanut.

(#25061) Fejvadi válasza zseko (#25030) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

A Xiaomi termékek jó minőségük, én azt venném.

(#25062) DJ. Ru$y válasza Freddycom (#25060) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Köszönöm! Király, meg is van, hát, lehet jobban járok, ha itthon megveszem. Nem nagyon találok jó dealt. :(

Outlander
Köszi, de csak a Jelly Bean-eket dobta ki. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25063) Real_Necro válasza DJ. Ru$y (#25062) üzenetére


Real_Necro
veterán

100 liter 22,5€-ért sok?

200 liter 34,21€-ért?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25064) MineFox54 válasza Real_Necro (#25063) üzenetére


MineFox54
őstag

[link] ez?

(#25065) XtremLor válasza Real_Necro (#25063) üzenetére


XtremLor
őstag

Itthon olcsobban megveszed!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25066) DJ. Ru$y válasza Real_Necro (#25063) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

10 135 Ft az 500 L webshopban. Ennél jobban egyik linkelt sem jön ki szerintem. :B

Végignéztem pár oldalt srácok, nem találtam olcsóbban, mint itthon, ez van.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25067) zsiz válasza DJ. Ru$y (#25066) üzenetére


zsiz
őstag

legalább nem kell heteket várni rá.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25068) MineFox54 válasza DJ. Ru$y (#25066) üzenetére


MineFox54
őstag

Sztem ha megkéred az illetőt, az én linkemen lévő csávó ugyanannyi szállításért biztosan elküld többet is. Amúgy meg jobb az ára, csak a szállítás rontja le kicsit.

(#25069) XtremLor válasza MineFox54 (#25068) üzenetére


XtremLor
őstag

Mint jo magyar mennyit engedsz a felebol?

;]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25070) MineFox54 válasza XtremLor (#25069) üzenetére


MineFox54
őstag

Ugyanannyiért küldi a legkisebbet, mint a legnagyobbat, tehát biztos beleférne, ha rendelne mondjuk 700l-t

[ Szerkesztve ]

(#25071) DJ. Ru$y válasza MineFox54 (#25068) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Maradok ennél, még olcsóbb, mint az előző.

Azért köszönöm mindenkinek, főleg az angol nevét. :R 0.5kg 100 literje, meg gondolom van a postánál is méretkorlát, azért 500 litert kintről lehet nem küldene már el annyiért.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25072) zsiz


zsiz
őstag

ilyet használ valaki? V5S Smart Watch

bár nem vagyok oda az ilyen okos órákért/karkötőkért, de akkora divat lett, hogy néha én is elgondolkodom rajta, hogy lehet benne valami amiért veszik..

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25073) axlfsi válasza DJ. Ru$y (#25071) üzenetére


axlfsi
veterán

Azzzigen! Ilyen draga dolog ez a "szemet"? Vagy csak en nem ertek hozza... De ezekszerint megbecsulod a vasarloidat, ez nem vitas ;) (mit lehet Toled vasarolni, ami melle ezt kapunk ajcsiba a dobozban? :) ).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25074) DJ. Ru$y válasza axlfsi (#25073) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Gyujto vagyok, nem elado. Cserelek es esetleg nagyon neha eladok ures alu dobozokat, melyek uressegukbol es vekonysagukbol kifolyolag nagyon serulekenyek, muszaj adni a dologra, altalaban a tobbi elado is ad ra, de neha elfogy a cucc, akarhogy is cserelodik a "beles". Kinek mi a draga 500 liter az fel kobmeter, par csomagot ki lehet belole hozni. :) De ez itt mar nagyon OFF lesz.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25075) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Ilyen Bluetooth-os ébresztős, aktivitásfigyelő karpereccel van valakinek valami tapasztalata? Igazából csak az ébresztő funkció lenne a lényeges, mert néha jól jönne, hogy ne kelljen felkeltem mindenkit a szobában ha előbb kell elmennem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25076) nelsonmanian válasza Gergosz2 (#25075) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

miband tökéletes erre!

(#25077) XtremLor válasza Gergosz2 (#25075) üzenetére


XtremLor
őstag

Miband-et vegyel ha jot akarsz....
allbuy; gearbest 16$

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25078) axlfsi válasza DJ. Ru$y (#25074) üzenetére


axlfsi
veterán

A vegtelensegig tolerans es jo fej topik ez itt, a kedvencem ;) , szerintem senki nem haragszik meg most ket ilyen bejegyzesert.
Apropo, lattam a hirdetesed; hozok neked szivesen legkozelebb Szerbiabol HELL-t, ha onnan meg nincs ;) (araban +ptk :K )

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25079) Gergosz2 válasza nelsonmanian (#25076) üzenetére


Gergosz2
veterán

+(#25077) XtremLor

Na valami ilyesmire gondoltam! Egyszerű és teszi a dolgát.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#25080) Laca1212


Laca1212
őstag

Nincs valakinek BG vagy BG kuponja amit nem használ fel és kárba veszne nála? :)

(#25081) Real_Necro válasza Laca1212 (#25080) üzenetére


Real_Necro
veterán

Milyenre gondoltál?

Ilyenjeim vannak, amiket tuti nem fogok felhasználni.
Discount Minimun Spend Expired Date
20 200 Nov 08 2015
10 100 Nov 08 2015
10 100 Nov 08 2015

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25082) trebrona válasza Laca1212 (#25080) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pörgetésből származó 6%-os kuponjaim vannak szeptember 30-ig használhatóak fel. Minimum spend=0

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25083) Laca1212 válasza Real_Necro (#25081) üzenetére


Laca1212
őstag

Bocs, valóban nem írtam, hogy olyan kellene ami nem értékhatárhoz kötött. :) Iylenek nekem is vannak, de apróságokat akarok most csak venni. Azért köszi! :)

(#25082) trebrona:
Szívesen venném ha neked nem kell. :R

(#25084) m0ski válasza Laca1212 (#25080) üzenetére


m0ski
aktív tag

6%-os van. Ha érdekel, írj privátban.

(#25085) trebrona válasza Laca1212 (#25083) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ment PÜ.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25086) Laca1212


Laca1212
őstag

Köszi mindenkinek! :) :R

(#25087) Laca1212


Laca1212
őstag

Ki, milyen összeg felett szokott TN-t kérni? Gondolom a nagyobb összegű rendelésekhez automatice jár... Tövényszerű, hogy eltűnik(ellopja a magyar postás) a TN nélküli cuccokat, vagy azért meg-meg érkeznek? Oké, véd PP ha nem jön meg, de reklamálni, stb. időpazarlás, macera, nem?

(#25088) trebrona válasza Laca1212 (#25087) üzenetére


trebrona
nagyúr

PayPal fizetésnél majdhogynem felesleges a TN kisebb értékeknél, követés nélküliek általában gyorsabban megjönnek. Ha mégsem, ott a buyer protection.

Szerk: többen megkaptuk pl a 2-3 Ft-os sörnyitó gyűrűt teljesen vállalható időn belül, úgy hogy az eladó még csak vissza sem igazolta a vásárlást, csak a PP.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25089) Laca1212 válasza trebrona (#25088) üzenetére


Laca1212
őstag

Meggyőztél. :) Nem fillérb@szás miatt, de 600 ft-ot sajnálnék TN-re 4-5 dolláros téttel esetén.

[ Szerkesztve ]

(#25090) havri1 válasza Laca1212 (#25089) üzenetére


havri1
félisten

90-95% megérkezik. Ami nem, annak fele sumákolás már az eladó részéről szvsz, ez érezhető a reklamálás során a levelezésből..
Én már egyáltalán nem kérek, csak abban az esetben, ha újraküldésről van szó, vagy garis csere.

havri

(#25091) Laca1212 válasza havri1 (#25090) üzenetére


Laca1212
őstag

"csak abban az esetben, ha újraküldésről van szó, vagy garis csere."

Mármint legyen nyoma a második körnek, hogy tényleg küldi e újra, stb.?

(#25092) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Banggood on van 2db 6% 1db 9% és 1 db 10% os kuponom szept 30ig a 10es oct 9 ig jó limit nélküli, ha valakit érdekel írjon pm et, mert én most nem rendelek onnan, és akkor ne menjen kárba...

(#25093) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Szerintem ez volna a Snap up által hétfőre igért folytatás. [link]

(#25094) Silent77 válasza XP NINJA (#25093) üzenetére


Silent77
veterán

Hatalmas akció, annyiért adják mint eddig. :DDD
Vagy még többért... :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25095) DJ. Ru$y válasza axlfsi (#25078) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Jarunk neha piacra, azert koszonom! :R

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25096) draco31


draco31
veterán

Olyan kuponotok van, ami nulla? Van 6db 6-osam, egy db 9-esem, meg egy nullás. Azt nem tudom mire adta, de ott van a listában, szintén szeptember 30-ig.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25097) Outlander válasza draco31 (#25096) üzenetére


Outlander
őstag

Gondolom a pörgetések alkalmával kaptad... (sőt biztos a lejáratból ítélve)

Amúgy nem "nullás" kupon, hanem értékhatár nélküli, akár 1$-os terméknél is felhasználhatod.. vagy már fel is használtad.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25098) jansky1


jansky1
senior tag

A miband jelzi a bejövő hívást? Ha nem tudtok olyan karperecet, ami megteszi?

(#25099) Saccco válasza Silent77 (#25094) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azért a kesztyűvel lehet megfogtak, ciclingjóakormányra is, nem szeretem a hideg kormányt. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25100) Outlander válasza XP NINJA (#25093) üzenetére


Outlander
őstag

Flashdeals eddig is volt, és mindig is volt....

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.