Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) dugesz77 válasza jansky1 (#25098) üzenetére


dugesz77
őstag

Persze,hogy jelzi. Saját app a MiFit alap dolgokra tökéletes ébreszt,hívás,üzenet alap alkalmazások de van egypár nem gyári app (Mi Band tools, Mi notify pro )is ahol bármi beállítható.
De szerintem nézz át a saját topikjába sok a hasznos info.

(#25102) trebrona válasza Outlander (#25097) üzenetére


trebrona
nagyúr

Amit te mondasz az a minimum spend, de ha jobban megnézed, van egy 0% discount a képen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25103) Saccco válasza trebrona (#25102) üzenetére


Saccco
nagyúr

Valamint van egy elírás is, eddig fel se tűnt... minimun :U :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25104) Infinity70


Infinity70
tag

Üdv mindenkinek. Máris jó cuccokat találtam ;)

Huawei P40 Pro

(#25105) nhpeti


nhpeti
tag

Ezeket a pár forintos termékeket ti hol vásároljátok? Nem vagyok nagyon otthon még a témában de ebay-en eddig csak minimum 1 dolláros termékekkel találkoztam.

(#25106) DJ. Ru$y válasza nhpeti (#25105) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Banggood-on, volt egy Snap Up nevezetű akció, na ott.

Tapasztaltabbaktól kérdezném BG-vel kapcsolatban, volt már olyan, hogy "benyelték" a trackinget és az árát? Bandet rendeltem trackinggel, az árát levonta, de azt írja a rendeléseimnél, hogy Untracked. :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25107) havri1 válasza DJ. Ru$y (#25106) üzenetére


havri1
félisten

Mikor rendelted? Milyen státuszban van a rendelésed?
Ha valóban levonták, rá kell kérdezni a supportnál.

havri

(#25108) DJ. Ru$y válasza havri1 (#25107) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ezt sem értem, mert elvileg 9.9-ben rendeltem 9-én, náluk ez 09.08. 23:00-nak, a koszkiszedőt is 08-nak dátumozta... 4100 valamennyi pénz volt a band + 300 valamennyi a tracking, így lett a vége Ft4,579, amit Order-nél mutat is. Viszont untracked és standard shipping + a band ára is 0 Ft. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25109) havri1 válasza DJ. Ru$y (#25108) üzenetére


havri1
félisten

Háát, ez így elég gyanús, hogy nem lesz TN :/
Nincs képernyőmentésed az akciós band árról? Kérdezz rá, mit mondanak erre. Mert így ez így kb az alap akciós ár..

havri

(#25110) draco31 válasza Outlander (#25097) üzenetére


draco31
veterán

Úgy értem a nullást, hogy nincs % megadva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25111) DJ. Ru$y válasza havri1 (#25109) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Sajnos nincs, de írtam nekik nagyjából egy levelemet, amit tudtam elmakogtam... Meglátjuk. Snap Up odatett a rendszereiknek az biztos. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25112) atees válasza jansky1 (#25098) üzenetére


atees
őstag

Vidonn x6, mindennel kompatibilis és nagyon jó!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25113) #27813376 válasza atees (#25112) üzenetére


#27813376
törölt tag

Egy ritka használhatatlan darab az X6! Lecsatlakozik, két teljes órát nem képes egyhuzamban kiszolgálni. A szinkronizálás is vicc kategória. A topikjában is mindenki panaszkodik, már egy nap után nem pontos.

(#25114) Lucho777


Lucho777
csendes tag

Aliexpressen ez a szállítási mód mit takar?Hungary via Seller's Shipping Method, mert csak ezt lehet választani...
[link] erről a töltőről van valakinek tapasztalata?

(#25115) atees válasza #27813376 (#25113) üzenetére


atees
őstag

Én reggel összekapcsolom az i6-tal és egész nap jelez mindent. A szinkronizáció kicsit szenvedős, de sztem a mibandnál sokkal jobb.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25116) Silent77 válasza draco31 (#25110) üzenetére


Silent77
veterán

A nullás 100 dollár felettire ad kedvezményt. Pörgetni lehetett. :K

Saccco: A kesztyűt én is néztem. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25117) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

banggood-ra van most valamilyen kupon kódotok?

(#25118) Real_Necro válasza SG3rg0 (#25117) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25119) SG3rg0 válasza Real_Necro (#25118) üzenetére


SG3rg0
őstag

Ezt most hogy kell értelmezni? :U

(#25120) draco31 válasza SG3rg0 (#25117) üzenetére


draco31
veterán

6% osak vannak nekem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25121) Real_Necro válasza SG3rg0 (#25119) üzenetére


Real_Necro
veterán

Úgy, hogy vásárolsz 100-200$ értékben és vissza kapsz 10-20$-t.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25122) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak tölthető aksi kellene nekem AA-s RC helihez . Tudtok ajánlani valami normálisat normális áron ? Vagy idehaza vegyek inkább Sanyo eneloop-ot?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25123) Silent77 válasza hermanyi (#25122) üzenetére


Silent77
veterán

Eneloop inkább.
2 éve minden akkut lecseréltem rá. Nem bántam meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25124) hermanyi válasza Silent77 (#25123) üzenetére


hermanyi
őstag

Fotomasinába használom őket pár éve ,meg vagyok elégedve velük ezért is kérdeztem ,hogy van e valami alternatíva vagy maradjak a nem túl olcsó de bevált aksinál ?

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25125) kirkri válasza Lucho777 (#25114) üzenetére


kirkri
addikt

Azt, hogy az eladó TN nélkül küldi a terméket. Mivel az Alin kötelező TN-t adni a csomagokhoz, így kitaláltak egy kibúvót. Az ilyen csomagoknál soha nem kapsz működő TN-t. China Post-al küldi a terméket, de nem követhető. További kérdés esetén az Alis topikban folytassuk. :R

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#25126) #27813376 válasza atees (#25115) üzenetére


#27813376
törölt tag

Igen, annal jobb lehet. Nekem is i/-al van, de lecsatlakozas utan vagy visszacsatlakozik random modon, vagy nem :(

(#25127) Lucho777 válasza kirkri (#25125) üzenetére


Lucho777
csendes tag

Értem, köszi! Nekem is ez rémlett!:-)

(#25128) Nerazim


Nerazim
őstag

Sziasztok!
Vezetékes egeret keresek ebayről, aliról, banggod-ról vagy bárhonna jó áron (4-5k) játékra ill. cad-re ami kicsit nagyobb kb: 135-140 mm hosszú és kb 40mm magas Esetleg valaki tud ajánlani? Néztem egy ilyet és egy ilyet, de még nem vett senki és nem tudom milyen lehet.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25129) emiki6 válasza Silent77 (#25123) üzenetére


emiki6
veterán

Igazából szinte mindegyik LSD/R2U aksi jó, nem csak az Eneloop.

Hermanyi: Ezekkel legalább nincs probléma. 3k 4db azthiszem és 5+ évig jó... :)

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#25130) Real_Necro válasza Nerazim (#25128) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem egy ilyen van ebay-en szemmel tartás alatt: [link]

Nem ismerem milyen, valaki anno linkelte itt, hogy ilyet vásárolt és árához képest egész jó.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25131) Saccco válasza Nerazim (#25128) üzenetére


Saccco
nagyúr

Esetleg:

Milyen egeret válasszak?

0 - 6000 Ft:
Logitech G100s - Ebay 5,5k
Microsoft IntelliMouse Optical 1.1
Microsoft WheelMouse Optical 1.1
Steelseries Kana i-Cafe - Ebay 4,5k

Egérajánló V2.0

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25132) Nerazim válasza Saccco (#25131) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi szépen ezen már túl vagyok. Ott kezdtem, de sajnos egy egeret se tudtak ajánlani az adott paraméterekkel vagy amit én linkeltem azt leszavazták. :DDD

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25133) Silent77 válasza emiki6 (#25129) üzenetére


Silent77
veterán

Maradok a jól beváltnál, ahogy te is írod. :)
Én még 5000ft-ért vettem egy négyes csomagot anno.
Most már az ára is barátibb.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25134) Nerazim válasza Real_Necro (#25130) üzenetére


Nerazim
őstag

Kösz a linket megvizslatom :)

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25135) zsiz válasza Nerazim (#25128) üzenetére


zsiz
őstag

nekem egy ilyenem van de nem ajánlom. még egyszer nem venném meg. méretre mondjuk jó nagy, elég kényelmes is, de én nem tudom pontosan kezelni. tehát munkára, komolyabb játékra (nekem legalábbis) alkalmatlan. szerintem amiket linkeltél is kb ez a kategória. most én is egy G100s-ben gondolkozom inkább, de egyelőre sok minden másra kell a pénz :(

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25136) Nerazim válasza zsiz (#25135) üzenetére


Nerazim
őstag

Oks köszi a megerősítést akkor lemondok a kínai egerentyűről és lehet inkább egy g400 ast veszek, az méretben már ott van ami nekem kell. Köszi az infót még1x.

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25137) bundli


bundli
tag

Sziasztok!

Honnan lehet rendelni legolcsóbban Eachine H8 Mini quadcoptert? Igazából elég lenne maga a test, távirányító nélkül is.

(#25138) atees válasza #27813376 (#25126) üzenetére


atees
őstag

Nem tökéletes vannak hibák, de ennyi pénzért sztem ez belefér, bár sztem akkor te kifogtál lehet egy hibás példányt

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#25139) Saccco válasza atees (#25138) üzenetére


Saccco
nagyúr

Félrenyomtam, erre akartam írni:

(#25135) zsiz:
Egyik kollégám vett ilyet, aztán mikor megjött lereszelte a jobb oldalán az ujj elosztót, mert nyomta a kezét... :)) :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25140) tonyrulez válasza bundli (#25137) üzenetére


tonyrulez
őstag

Banggood-on a legolcsóbb, itt tudod megnézni hol mennyibe kerül. Külön testet nem kapni, csak alkatrészeket, abból összetenni egy quadcoptert pedig sokkal drágább.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#25141) Sanki válasza hermanyi (#25122) üzenetére


Sanki
addikt

Tölthető aksi engem is érdekelne, most hogy van egy helikopter, meg úton van egy H8 mini is. (AA és AAA is érdekel)
Honnan érdemes venni ilyen eneloop aksit? (Helyileg is árulnak itt PH-n szerencsére, nem tudom Ő eredetit árul e, valaki esetleg már vett tőle?)
Illetve kellene hozzá egy töltő is, abból mi az ajánlott?

(#25142) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

Kábelharisnyára hogyan keressek rá?

Köszi

(#25143) XtremLor válasza huliganboy (#25142) üzenetére


XtremLor
őstag

cable/ wire sleeving

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25144) emiki6 válasza Sanki (#25141) üzenetére


emiki6
veterán

Én itt vettem nemrég:
http://hardverapro.hu/apro/minosegi_ceruza_aa_es_mikro_ceruza_aaa_akkuk_akciosan__3

Semmivel nem rosszabbak elvileg az Eneloopnál.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#25145) huliganboy válasza XtremLor (#25143) üzenetére


huliganboy
addikt

ezer hála!

[ Szerkesztve ]

(#25146) twine válasza bundli (#25137) üzenetére


twine
addikt

Biztos nem véletlen kérdezted az adott típust,,, de én nem véletlen bohóckodok a cx10-el...az utolsó csavarig mindent kapni hozzá külön...
Az úgy volt, hogy;
:DDD
Rendeltem egyet, aztán még egyet...így lett alkatrész, de kelett még motor, meg kelett még aksi..meg...propellermeg...meg...
Most így áll a "project";[link]
Egy zsák alkatrész, és a csupaszított "darázs", hogy egy pillanat alatt szerelhető legyen :D

Most rendeltem a gyári 100mah aksi helyet 150mah-t, kettőt...külön lesz töltve,és cserélhető lessz az aksi a copteren... Vicces mit lehet bohóckodni ezekkel a kis szarokkal...rommá "tuningolom" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25147) hermanyi válasza emiki6 (#25144) üzenetére


hermanyi
őstag

Energizer Precision nálam már halt meg (4 böl 2 ) . Eneloop még nem pedig kb 4 évesek . Tölteni mindig mindent saját töltőével töltöm .
Ami az Eneloop mellett szol ,hogy feltöltve elrakod és 6-7 hónap múlva kell akkor lás csodát fel van töltődve . :)

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25148) XtremLor válasza twine (#25146) üzenetére


XtremLor
őstag

Headless vagy sima? :D Silent77 es en is szivtunk vele, a fq777-610 utan mire megszoktuk az iranyitast .....ahh veszett volt! :DD :DDD

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25149) Silent77 válasza XtremLor (#25148) üzenetére


Silent77
veterán

Én még most is. :D
Néha rendesen össze kavarodok. :) Nehéz átszoknom a jobb gázra.
Propellert nagyon várom. Mindig A jelűt török el. :W

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25150) twine válasza XtremLor (#25148) üzenetére


twine
addikt

Sima....haver unokaöccseinek rendeltünk headlesst... amíg nem próbáltam azt hittem isten császárság...miután kipróbáltam...Azt mondtam...kella fszmnak :B :D
Ízlések és pofonok.nekem nem adja a hedless :B de lehet, hogy csak azért, mert a simán edződtem...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.