Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Lassan 3 hete rendeltem, de még nem érkezett meg.
Meg sem tudom nézni, hol tart, mert ezt írja "Track Number: Untracked"

[ Szerkesztve ]

(#25252) Habsteve


Habsteve
tag

Amíg oda voltam nyaralni nekem is megjöttek a cuccok:

Ledes óra - nagyon bejön, simán megérte az árát
Heli - eddig sose tetszettek az ilyen cuccok, de így élőbe iszonyat király csak hamar lemerül a rohadék, kint elég nehéz irányítani ha szeles az idő :D
MiBand kék karkötő - a pandas kuponos akció során sikerült megvenni, nem figyeltem h csak egy pótlás, nem eredeti, ahol be kell rakni magát a szenzort nem olyan erős a gumi, nem fogja masszívan, úgyh bedobom a fiókba, végülis ingyé vót :DD

Sajnos ahogy írtam nyaralni voltam a snap idején, nem volt noti és net is kuka volt de telóról próbálkoztam, nem sok sikerrel :U

[ Szerkesztve ]

(#25253) Silent77 válasza Habsteve (#25252) üzenetére


Silent77
veterán

A heli beltéri, kint ne is nagyon próbálkozz vele. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25254) Ciccuka válasza Habsteve (#25252) üzenetére


Ciccuka
veterán

A kocka óra mindig világít? Hálózatra is lehet kötni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25255) KL48 válasza Ciccuka (#25254) üzenetére


KL48
tag

Van olyan beállítható opció, hogy mindig világítson. Nem csak lehet, de ilyenkor érdemes is tápra kötni, hogy ne az elem bánja.

(#25256) Melack válasza KL48 (#25255) üzenetére


Melack
veterán

Ez nagyon jó így:)
seo: Led, óra, asztali

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25257) Habsteve válasza Silent77 (#25253) üzenetére


Habsteve
tag

igen ezt olvastam de bent meg leverek mindent vele :D

(#25258) Silent77 válasza Habsteve (#25257) üzenetére


Silent77
veterán

Ilyen ez, de könnyen belefogsz jönni. Nagyon egyszerű. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25259) tonyrulez válasza flegga92 (#25250) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egyszer majdnem lenyisszantottam a propellerrel az antennát, de azóta nem nagyon ütközök szerencsére :)

4 8 15 16 23 42

(#25260) kirkri válasza Ciccuka (#25254) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem van ilyen órám, mivel 500 forintért jutottam hozzá, így dísznek jó, de a három hét alatt több, mint egy perc késést produkált, szóval nem igazán megbízható.

21 éve a Prohardveren! ™

(#25261) ZS3NI válasza kirkri (#25260) üzenetére


ZS3NI
őstag

Egy digitális óra hogy tud késni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25262) zoltan6 válasza ZS3NI (#25261) üzenetére


zoltan6
őstag

úgy hogy a hálózati feszültségből veszi az 50 herz-es órajelet,ami nem feltétlenül mindig pontosan 50Hz.

(#25263) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Lattatok BG appon a 3Ftos propellert meg vonalzot az orrszornyiro mellett? Vonalzot rendeltem, ennyit meger. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25264) KaiotEch válasza Tim82 (#25227) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Telefonja sem elérhető :(

(#25265) -secret- válasza Real_Necro (#25263) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Már 1 hónapja ott vannak legalább. :D

(#25266) KL48 válasza zoltan6 (#25262) üzenetére


KL48
tag

Félek, hogy tévedsz. Furcsa lenne, ha a hálózati frekvencia vezérelné, amikor elemről működik a világ összes kvarcórája az emberek kezén.
A kvarcóra működése a kvarc piezoelektromos tulajdonságán alapul. Az órajelet adó oszcillátor visszacsatoló áramkörének frekvenciameghatározó eleme a kvarckristály. A kvarckristály a fizikai tulajdonságai által meghatározott ún. sajátfrekvencián rezeg, amit stabilan tart. Ezt a frekvenciát egy osztó leosztja a megfelelő mértékben úgy, hogy a kimenet 1 másodpercenként változzon és ezzel a jellel vagy egy másodpercmutatót léptetnek (analóg kijelzés), vagy számjegyeket íratnak ki egy kijelzőre (digitális kijelzés).
Egyébként, mint minden órát, legyen az kvarc, vagy hagyományos rugós, tud állítani az órás, ha késik, vagy siet. Csak érteni kell hozzá. Neked nem ajánlom.

(#25267) beg válasza zoltan6 (#25262) üzenetére


beg
veterán

Ha pedig egy 2 dolláros óra a vízbül venné ki a zoxigént, akkor a központi atomórát is ahhoz igazítanák.

Minden ilyen elemes olcsó óra kvarcos legyen az analóg vagy digitális. Olcsóságából és technológiájából adódóan nem mindig pontos, de inkább késik/siet.

Ha pontosat szeretnél, vegyél rádiófrekvenciával vezéreltet, de azt ne a 3-7 dollárosok között keresd.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#25268) zsiz válasza KL48 (#25266) üzenetére


zsiz
őstag

ma is tanultam valamit.. köszönöm :) a működési elvről volt némi halvány fogalmam (de nem tudtam volna ilyen szépen összeszedni), viszont az nekem teljesen új infó, hogy ez a késés/sietés javítható egy órás által :R

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25269) Real_Necro válasza -secret- (#25265) üzenetére


Real_Necro
veterán

3Ft-ért én csak az orrszőrnyírót láttam eddig, a többi 2-3százFt volt. Sebaj, most megint annyi, rendeltem. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#25270) zoltan6 válasza KL48 (#25266) üzenetére


zoltan6
őstag

"A filléres órákról

Mindenki ismeri őket, bárhol kapható 1000-2000Ft-ért hozzá lehet jutni, egyszerű olcsó rádiós ébresztőórák piros vagy zöld LED kijelzővel szerelve. Ezekben az órákban egyébként egy céláramkör található. Egyetlen tokban megvalósított ébresztőóra, lényegében csak pár alkatrészt, kezelőgombokat és a kijelzőt kell hozzáépíteni és kész is a komplett óra. Megnéztem egy ilyen áramkör működését, és azt kell mondjam több probléma is felvetődött ami miatt
nem ezt a megoldást választottam. A fő probléma az volt, hogy az ilyen órák az időalaphoz igénybe veszik a hálózati 50Hz-es váltóáramot. Ezzel gyakorlatilag ki is zártam az ilyen IC-k használatát. Áramszünet esetén nincs ugyanis 50Hz, akkor valami belső oszcillátor működteti ami nem éppen pontos. Áramszünet után ahogy lenni szokott, mindig állítgatni kell mert késik, esetleg abszolút nullázódik az egész… "

[ Szerkesztve ]

(#25271) Cabrio


Cabrio
aktív tag

Július 30.-án feladott Bangoodról Piston 3 füles nem érkezett meg, kezdjek gyanakodni, hogy a föld nyelte el? Írtam nekik, arra kértek várjak még.

(#25272) -secret- válasza Cabrio (#25271) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Júli 29 Mi Band, az előbb írtam nekik én is, várjak legalább egy hetet... :U

(#25273) havri1


havri1
félisten

Bangood nagyon korrekt e tekintetben.
Protokoll szerintem ilyen esetben (ha írsz nekik) kérnek még egy hét türelmi időt.
Ha ez letelik, és semmi eredmény, választhatsz, hogy refund vagy resend. Újraküldés esetén (értéktől függetlenül) valós tn - el adják fel.

havri

(#25274) maestro87 válasza zoltan6 (#25270) üzenetére


maestro87
őstag

Megtaláltam az idézett cikket, de nem tudom mikori. Lehet, hogy a nagy kvarc világválság idején így csinálták, de ma már senki sem spórol egy 20ft-os kvarcon. Bonyolultabb is a belső órajelet az 50Hz-hez szinkronizálni, mint egy 32,768kHz-es kvarc alkalmazása. Egyébként lehet kapni 20Ft-ért is ilyen kvarcot, meg mintha 1000Ft-ért is láttam már valahol. Nyilván a pontosságuk a különbség.
Akkor van baj ha a kocka órába DS3231-es IC van, mert az ráadásul hőkompenzált és eléggé pontos, hogy ne késsen ennyit. Nekem is van egy ilyen késős órám (hetente 2-3 perc), de még nem szedtem szét. Ezt akartam volna lecserélni a kockaórára. Ezek szerint jó, hogy nem vettem.:) Bár 500Ft-ot megért volna ha meglehet bütykölni. :(((

(#25275) mirci18 válasza flegga92 (#25234) üzenetére


mirci18
addikt

Ilyennel töltessz?
[link]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25276) powers


powers
tag

Banggoodon megy a snap-up,de csak egy okosóra van

(#25277) mirci18 válasza ZS3NI (#25261) üzenetére


mirci18
addikt

Nekem ilyen ledes órám van ez hetente 2 percet késik így ha több hétig nem veszem fel van hogy 5-10 perccel kevesebbet mutat.

De az ára és a fogyasztása miatt megéri megvenni.

De van egy ehhez hasonló kinézetű led-es órám ezt mikor nem voltam otthon és kihúztam a 220-ból majd pár nap múlva vissza dugtam teljesen más időt mutatott mint kellett volna.
Pedig elem volt benne.
Eddig egy ilyen órával sem találkoztam.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25278) mirci18 válasza Real_Necro (#25263) üzenetére


mirci18
addikt

Nem tudtok nekem valami címeket mondani ehhez a termékekhez?
Mert wp-s telefonom van ahhoz meg nincs hivatalos appjuk.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25279) lkristóf válasza powers (#25276) üzenetére


lkristóf
senior tag

Ne kezdődjön el megint! Nem fog jót tenni a bioritmusomnak ha sok jó cucc lesz olcsón. :DDD

(#25280) zsiz válasza mirci18 (#25278) üzenetére


zsiz
őstag

én a következőképpen használom a banggood alkalmazást:

- feltelepítem az Andy androidot a PC-re, bővebben itt: [link]
- belépek a google fiókommal, feltelepítem az alkalmazást és használom :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25281) Melack válasza mirci18 (#25277) üzenetére


Melack
veterán

Erről a saját kezeden készített fotót tudsz mutatni? Nem tudom elképzelni, hogy a valóságban milyen :/ Mekkora a legkisebb átmére, amire jó? Gyerekkézre lenne.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25282) XtremLor válasza mirci18 (#25278) üzenetére


XtremLor
őstag

Cimet hiaba irunk, app only teljes arat latod mellette, egyeblent mobilos nezetbe latszik mind a ket ar, de ertelemszeruen annal is a teljesel kerul kosarba! Az emulator meg jarhato ut!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25283) mirci18 válasza zsiz (#25280) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a tippet.

(#25281) Melack

Itt talán több infót találsz.Fotót sajnos most nem tudok csinálni dolgozom.

#25282) XtremLor

Értem köszönöm az infót.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25284) royalka válasza gabx76 (#25237) üzenetére


royalka
őstag

Nekem is kéne ilyen olcsóbb ramot szerválni inteles gépbe. Én azokat néztem amik minden fajta alaplaphoz jók.. Nekem is ddr2-es kéne.. Várom a tesztet.

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#25285) zsiz válasza mirci18 (#25283) üzenetére


zsiz
őstag

nincs mit. arra figyelj, hogy csak 1db-ot és 1 félét vehetsz ilyen 3 Ft-os termékből. tehát ha veszel egy 3 forintos orrszőrnyírót akkor már nem tudsz venni utána mondjuk egy 3 forintos vonalzót.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25286) kirkri válasza Melack (#25281) üzenetére


kirkri
addikt

Hasonló stílusban gyereknek szerintem ez ideális, mert olyan méretűre vágod a szíjat, amilyenre akarod. Gondolom ez sem túl pontos, de ezért az árért vállalható. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#25287) Saccco válasza lkristóf (#25279) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem csak az óra lesz, a főoldalon is úgy szerepel. Viszont jó áron van.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25288) mirci18 válasza kirkri (#25286) üzenetére


mirci18
addikt

Ez se rossz.

(#25285) zsiz

Köszönöm a tippet újfent.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25289) kirkri válasza mirci18 (#25288) üzenetére


kirkri
addikt

Közben módosítottam a linket a hozzászólásban, mert találtam fele áron is. :)

Ennyiért gyorsan rendeltem is kettőt. :)

21 éve a Prohardveren! ™

(#25290) mirci18 válasza kirkri (#25289) üzenetére


mirci18
addikt

Eszméletlenek ezek az árak még mindíg nekem egyszer volt szerencsém ilyen led-es órához 300 ft-ért.
Azóta se.
Bele se merek gondolni hogy miből és hogyan készítik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25291) Melack válasza kirkri (#25286) üzenetére


Melack
veterán

és mirci: köszi! Igazából egy másfél éves gyereknek lenne, hogy a saját órájával játszon.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25292) gabi182


gabi182
tag

Tegnap megjött a "csodaszivacs".
Tényleg nagyon jó dolog, igaz még csak 1 darabot használtam el, de engem meggyőzött. :)

[ Szerkesztve ]

(#25293) Ciccuka válasza mirci18 (#25277) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem is volt szerencsém, ahhoz. Elég hamar elromlott, ultragagyi kategória.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#25294) kirkri válasza mirci18 (#25290) üzenetére


kirkri
addikt

Találtam még olcsóbban is, ez mondjuk már kérdéses, hogy meg fog-e érkezni, mert még nincs értékelése az eladónak. (Aztán az is lehetséges, hogy pont ezekkel akarja begyűjteni az első pár száz pozitív értékelését és mégis elküldi.) Vettem belőle négyet, ha megjön, akkor kap egyet-egyet a gyerekek legjobb barátja is, ha meg nem, akkor úgyis visszakapom a pénzt az Alitól. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#25295) havri1


havri1
félisten

Én még mindig nem értem ennek a rush to buy -nak a működését.
Megynitom a termék lapját, ott a visszaszámláló. t-2 mp nél mint az állat nyomogatom az egeret az ikonon, de letelik az idő, és semmi nem történik, mintha nem is lenne aktív az ikon. Persze f5 frissítésnél már sold out.
Elvileg az aktuális időben buy now-ra kéne váltania az ikonnak?

havri

(#25296) XtremLor válasza havri1 (#25295) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem a rush-ra ha kattintasz akkor mar a buy is egyben, es egybol tovabb dob ekkor kell gyorsan fizetni! :R

szerk.
Azt nezd mar meg a termek lapjan felul kiirja a felhasznaloneved?
Amikor volt a domping akkor csinaltak a kis kinaiak ilyen trukkot.

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#25297) havri1 válasza XtremLor (#25296) üzenetére


havri1
félisten

Hát ez nem dobott sehova sem, akárhányszor próbáltam (több terméknél amikor lejárt a számláló), ugyanez volt.

havri

(#25298) zsiz válasza havri1 (#25295) üzenetére


zsiz
őstag

nem kell váltania. ha itt az idő (vagy icipicivel hamarabb), rányomsz és ha elég gyors vagy akkor átvisz paypal-ra hogy kifizesd a terméket. amivel szintén gyorsnak kell lenni, mert sokan próbálkoznak egyszerre és csak az első sikeres fizetés nyeri meg a terméket. ha valamiből 10 darabot adnak így akkor az első 10 sikeres fizetés, stb...

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#25299) havri1 válasza zsiz (#25298) üzenetére


havri1
félisten

A folyamat az stimm, csak hát a gyakorlatban nem tudom minek kéne történnie. Előtte másik lapon beléptem paypalra is, ha esetleg átdob, ne kelljen már belépn, de nekem gyanús, hogy itt vmi böngésző vagy egyéb hiba van.
Mert szvsz ha letelik a számláló, és nem sikeres, akkor is váltania kéne, sold out-ra az ikonnak..ami csak frissítéssel érhető el.

havri

(#25300) Outlander válasza havri1 (#25297) üzenetére


Outlander
őstag

Az egy dolog, de backi én meg leokozéztam paypalon és kiirta h sorry...

Hátmegaqurvaanyáátneki! :(((

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.