Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Silent77


Silent77
veterán

Ma érkezett:
Páromnak karkötő 20-i feladás.
Szép, masszívnak tűnik. :K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25202) Laca1212


Laca1212
őstag

Ezek jöttek ma:

Power Bank BG Aug 18 -i rendelés. Kamera pedig GB Aug 25-i rendelés.

(#25203) ZS3NI válasza Silent77 (#25201) üzenetére


ZS3NI
őstag

szerk. semmi

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#25204) cris78 válasza Silent77 (#25201) üzenetére


cris78
őstag

Megerőltetted magad :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25205) emiki6 válasza -secret- (#25196) üzenetére


emiki6
veterán

Csempe van a háttérbem és ülve fényképezted... :P

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#25206) -secret- válasza emiki6 (#25205) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Megnyugtatlak akkor. De amúgy a budiban is ilyen van... ;]

(#25207) htc07 válasza -secret- (#25206) üzenetére


htc07
addikt

nem túl otthonos a lakásod ;]

(#25208) Silent77 válasza cris78 (#25204) üzenetére


Silent77
veterán

Gyereknek a gatyát jobban várom, meg az akkus csavarhúzót. :)
Kapott párom 5 ruhát, szerencsére egy kivételével mind jó. :)
A hálós vacak nagy, de urvára. :D

ZS3NI: Mond nyugodtan. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25209) cris78 válasza Silent77 (#25208) üzenetére


cris78
őstag

gondolom az 5 ruha nem volt egy ezres :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25210) Silent77 válasza cris78 (#25209) üzenetére


Silent77
veterán

565 és 850.
Az egész ami páromnak jött 4000ft körül volt.
Volt pár napja a kínaiba és az egyik ruhát ott is árulják 5000ft-ért. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25211) musli26


musli26
tag

Tudnátok dobni egy linket.
Best buy.
Szélvédőre való telefontartót.
Olyan 500-690 FT körül vettem kb 1éve de nem találom.

Köszi

Dell SE2416H Asrock B75M-GL Core i3 3220 Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz Samsung SSD 850 EVO 250GB Chieftec CTG-450-80PB Samsung J5 2016 gold

(#25212) Silent77 válasza musli26 (#25211) üzenetére


Silent77
veterán

Tavaly ilyet vettem. Sajnos nem bírta el a telefonon (note3 tokkal), 1 év után megadta magát.
Most ilyet vettem
Eddig tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25213) bugizozi válasza Druss (#25189) üzenetére


bugizozi
őstag

Köszi, meg is rendeltem! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#25214) jansky1


jansky1
senior tag

Üdv! Vérnyomásmérőt rendelt már valaki? Tudtok ajánlani ?

(#25215) Silent77 válasza jansky1 (#25214) üzenetére


Silent77
veterán

Vérnyomásmérőből, csak hitelesítettet veszek. Szerintem megéri, mert évenként kalibrálják ha olyan.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25216) royalka


royalka
őstag

Rendeltem nillkin 1.2m -es micro usb kábelt. Kértem Tracking-et és Sep/10/2015 08:20:55 fel is adta elvileg, viszont a tracker oldalon az van hogy registered, de semmi más infó nincs. Ennyi idő alatt csak kellene legalább annyinak lenni hogy feladva vagy hasonló nem? RI****CN -es azonosító van. Ez akkor a rosszabbik fajta ami olyan mint ha nem is lenne fajta nyomon követés? Mert azért így szopó hogy a kábel árához képest nagyon drága így a posta hogy semmit nem ér. :F

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#25217) Silent77 válasza royalka (#25216) üzenetére


Silent77
veterán

Van, hogy több idő amíg megjelenik.
Nézd meg pár nap múlva, szerintem jó lesz.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25218) Outlander válasza Silent77 (#25217) üzenetére


Outlander
őstag

Pár nap? :Y

Úristen akkor ez nincs itt másnapra?:F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#25219) Silent77 válasza Outlander (#25218) üzenetére


Silent77
veterán

Dehogy nincs.
Még rendelés előtt megjön.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25220) dugesz77


dugesz77
őstag

Ma reggeli postával érkezett Gator Grip 7-19 krova fej. Most a 9,9% -os akcióban 1700FT volt. Igazándiból van normális sima dugókulcs készletem is én ezt elsősorban csillárkampók és elnyalt állványcsavarok kitekeréséhez vettem. Súlyra rendben van,van benne anyag. Majd holnap lepróbálom. Augusztus 20. rendelés.
Hubsan X4 védőkeret. Mivel a gyári csomagban nincs benne gondoltam tanulás alatt kelleni fog. Auguszus 25. rendelés.
Na mondom megint az lesz,hogy már megjött a quadhoz az alkatrész de arra még heteket kell majd várnom.
Délutánra befutott a Hubsan X4 V2 is. Kínai rendelés volt 9536 Ft lett a vége,mert szerencsésen átcsúszott a vámon. Még töltögetem de első benyomásra nagyon stabil gép. Könnyű irányítani még szobai körülmények között is. Augusztus 25. rendelés.

(#25221) DJ. Ru$y válasza royalka (#25216) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A trackingtől nem lesz gyorsabb a posta, van hogy a csomagregisztráció és a tényleges feladás között akár egy hét is eltelik.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#25222) mirci18 válasza emiki6 (#25205) üzenetére


mirci18
addikt

Baszki most esett le és szakadok a röhögéstől.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#25223) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Gyerekek. Winner_hun-ról tud valaki valamit? Szabadságon van, nyaral vagy más?

(#25224) axlfsi válasza mirci18 (#25222) üzenetére


axlfsi
veterán

Be ne vedd! :)
Az első képen látszik, hogy fekete (iroda?) széken ül, a másodikon meg, hogy úgy süt be a nap, hogy az WC nem lehet :)

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#25225) cris78 válasza axlfsi (#25224) üzenetére


cris78
őstag

Dehogynem wc, ott van a tamponos kuka is :DDD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#25226) draco31 válasza KaiotEch (#25223) üzenetére


draco31
veterán

Annyit látok, hogy 2 napja nem járt itt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#25227) Tim82 válasza KaiotEch (#25223) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az ő esetében két dolog lehetséges, vagy beteg (ami annyira nem valószínű), vagy egy nagyobb munkája van, ami kb. a teljes idejét/koncentrációját lefoglalja (ez a valószínű, kb. 3 hónapra előre be van táblázva amúgy a szakmájában megrendelésekkel).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#25228) Melack


Melack
veterán

AAA-s tölthető elemet keresnék megbízható eladótól. Tippek? Töltőt is keresek majd hozzá. Köszönöm a tippeket!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#25229) royalka válasza DJ. Ru$y (#25221) üzenetére


royalka
őstag

Félre értitek a dolgot, nem siettetni akarom, vártam én már 2-2.5 hónapot is motyóra, pár száz rendelésen túl vagyok de eddig mindent csak free post-al rendeltem. Most a banggood-on használom csak és eddig úgy volt hogy ha shipping lett a motyó 1-3 nap alatt látszódott is hogy mozog.. Azért örülök hogy pár embert akaratomon kívül szórakoztattam. :C :))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#25230) maestro87 válasza Silent77 (#25201) üzenetére


maestro87
őstag

Szólj ha kell neki még egy (colorful). Szívesen elcserélném egy DIY szkópra vagy valami kütyüre. :)

(#25231) Silent77 válasza maestro87 (#25230) üzenetére


Silent77
veterán

Az nem jött össze, vagyis rá se mentem ha jól rémlik. :)
Azért megmutatom neki, hátha. :C

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#25232) RBJ


RBJ
addikt

Múlthéten megjött a csodaszivacs csak nem tudom minek rendeltem meg, és egy bangood os powerbank.


A kódra kapott szöveget nem tudom értelmezni helyesen.

11.99 dollár volt a pbank akkor. aug. 20 rendelés.
a szivacs innen [link]
aug 11.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25233) Sanki válasza RBJ (#25232) üzenetére


Sanki
addikt

A termék amit ellenőriztél az egy Mi Power Bank. Eddig 2x volt használva ez a kód.

(#25234) flegga92 válasza axlfsi (#25174) üzenetére


flegga92
senior tag

Személy szerint nekem H8 van, de kollégával szoktunk cserélni neki pedig CX10

1. milyen oket iranyitani? Van amelyiket konnyebb a masikat meg kifejezetten nehezebb vagy ugyanugy megszokthato, megtanulhato mindketto?
Irányítás megszokható 10 repülés után remekül megy. Nekem a H8 irányítása könnyebb volt, stabilabb maga a gép.

2. egyforman furge mindeketto vagy a H8 "lustabb"? (ez ugye a nagyobb).
Ha védőkeret van a CX10-en akkor sokkal lassabb nagyon lefogja. Nagyon minimálisan lomhább a H8 a keret nélküli CX10 hez képest.

3. nagyjabol ugyanannyi ido szallnak egy toltessel?
5-7 perc a repülési idő. CX10 hamarabb tölt fel (20-25 perc). H8 hoz tudsz venni akkut és cserélheted is. Nekem van 6 akku és egy 4-es töltőm így korlátlan ideig tudok reptetni. Ha jól láttam picit drágábban van ~230mAh akku a H8 hoz szerintem ezzel 10-11 percet is repülhet.

4. alkatreszek hasonlo aron es kinalatban talalhato mindkettohoz?
BG-on a H8 ellátottsága megfelelő, minden alkatrészét (akár a vezérlő elektronikát is) külön meg tudod venni. CX10-hez pár centtel olcsóbbak az alkatrészek, de elhanyagolható. CX10 propellere baromi könnyen törik párszor nekicsapódsz valaminek és elpattan. Az enyémen egy garnitúrát cseréltem abból is csak kettő tört a többi pedig elkopott vagy deformálódott egy kicsit. Motor eddig 1 adta fel a szolgálatot kb 100 repülés után.

5. mit nem merlegeltem meg?
Szeretnéd kültéren használni? Mert ha igen akkor akkor a H8 a befutó. Egyszerre reptettük a gépeket kint, de jobban ellenáll a szélnek. Hatótáv mindkettőnek molyfing 30 m kb. Az enyémet megbarkácsoltam egy kicsit így olyan messzire elmegy hogy nem is látom.

Összegezve egyik sem rossz gép de én a nagyobb méret és a cserélhető akku miatt újra a H8 at venném meg. Marhára lelombozó az amikor még játszanál 10 percet, de 20-30 percet kell várnod. Kolléga is inkább rendelt magának egy ilyet azóta nem nagyon használja a CX10 et.

(#25235) spidersoft


spidersoft
senior tag

Csörgéstompító O gyűrű Cherry MX gombos billentyűzethez, kb. 410Ft. Szokásos pazarló kínai csomagolásban érkezett: hússzor húszcentis hullazsákban 8x12 centis ziplock tasak, ami negyedig (se) van a gyűrűkkel. Tegnaphoz két hete, vasárnap rendeltem, bár ez az adat irreleváns, úgyis látszólag random érkeznek a csomagok.

Próbaként csak az ASDF... sorba tettem be, hogy érezzem, mi a különbség gépelés közben. Tapasztalat: a billentyűút valamelyest rövidül, de nem annyival, mint amilyen a gyűrű vastagsága, attól lényegesen kevesebbel, mivel a gyűrű elég sokat lapul. A gyűrűt a billentyű nyakára (és nem a cherry nyomógombra) kell ráhúzni, valamint mikor már helyen van a keycap, akkor közepes agresszióval rá kell nyomni a billentyűre ötöt-hatot, hogy a gyűrű a helyére másszon. A leütésekkor érezhetően puhábbak a gombok, nem műanyag-a-műanyagon koppan, viszont ettől kicsit bizonytalanabb érzése is van a egésznek. Lefelé menet valóban sokat tompít a hangon, bár a rugók pengését nem szünteti meg, illetve a visszatérő billentyűt egyáltalán nem tudja tompítani, így felengedéskor megmarad a jellegzetes gombhang.

(#25236) krisztianAMG válasza flegga92 (#25234) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Hogyan növelted meg a hatótávot?

(#25237) gabx76


gabx76
senior tag

Sziasztok!

Karácsony volt ma nálam is. Csordulásig tele volt a láda, mire hazaértem. Szó szerint alig tudtam kipakolni az összesen 6db csomagot_

- Ebay-ről jött 3db noname DDR2 RAM - Kingston IC-k vannak rajta. Teszt csak később, mert itthon nincs gép amibe rakhatnám.
- Bringás felső Páromnak. Szép, passzentos, tartósság majd elválik.
- Aliexpressről megérkezett az új multiméterem, amit már nagyon vártam - itt ajánlottátok. Meglepően kompakt, első mérések alapján teljesen rendben van.
- PowerBank tok. Még mindig van egy rakás laptopból szalasztott 18650-es cellám, van mivel megtölteni. Előnye, hogy teljesen külön tölti a cellákat.
- Jött még ruha asszonykámnak + csodaszivacs csomag is.

(#25238) Laca1212 válasza RBJ (#25232) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem is ma jött meg egy ilyen Bank. Meglepően kicsi, képeken nagyobbnak tűnt. Tetszik :)

(#25239) RBJ válasza Laca1212 (#25238) üzenetére


RBJ
addikt

Pont keresgélek angol manualt eddig semmi, meg kíváncsi lennék mennyi idő a teljes feltöltés.
Én is meglepődtem milyen kis kompakt darab. Meguntam a gagyit, hamar lemerült stb.
Lehet lassan xiaomi beteg leszek én is, powerbank, youth füles, band van eddig. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#25240) Laca1212 válasza RBJ (#25239) üzenetére


Laca1212
őstag

Elég régóta töltöm..igaz csak egy szutyok nokia töltővel. Tán még 1A ampert sem tud kitolni magából... MiBand-ra én is pályázok..még egyelőre nem rendeltem meg. :)

(#25241) Saccco válasza RBJ (#25239) üzenetére


Saccco
nagyúr

Van topikja, sok infóval.

[link]

Úgy rémlik 2A-el 5,5 óra.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25242) Nerazim válasza Flashback (#25178) üzenetére


Nerazim
őstag

Köszi a segítséget kicsit későn vettem észre és a mai napon megrendeltem ezt. Elvileg cserélhető a fűtőbetét és a hegy is, majd meglátjuk, ha kibír pár évet már megérte :DDD

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#25243) hermanyi


hermanyi
őstag

Urak lenne egy kérdésem . Rendeltem BG-röl egy apróságot 9. én Amiről semmi infóm sincs ezen kívül .

Nem csak ezt rendeltem hanem a gyereknek egy RC helit is amiről viszont kaptam emailt is ,hogy postára került . A kérdés az lenne ,hogy meddig várjak és mikor kezdhetek el reklamálni ,hogy na mi lesz már legalább postára adják már .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25244) Saccco válasza hermanyi (#25243) üzenetére


Saccco
nagyúr

Szerintem erre szolidan rákérdezhetsz, akár a chaten is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#25245) trebrona válasza hermanyi (#25243) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy chaten, vagy itt: order@banggood.com kérdezz rá!

E-mail annyival jobb, hogy van nyoma, esetleges PP reklamációnál.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#25246) malisonX válasza gabx76 (#25237) üzenetére


malisonX
aktív tag

Én kínai DDR3 noname ramokat rendeltem, azon Samsung chipek vannak. Az időzítések amikre alapból beállt (1333MHz, CL9) teljesen rosszak voltak. Szétesett a kép, lefagyott a gép etc. Rákerestem az IC-k típusára, ennek megfelelően állítottam be a memóriát a BIOS-ban (1600Mhz CL11), tökéletesen üzemel hónapok óta.. Teljesen megérte postával azt a 4500Ft-ot a 4GB DDR3 :)

(#25247) gabx76 válasza malisonX (#25246) üzenetére


gabx76
senior tag

Köszi az infót, remélem nem kell majd bűvészkedni. Jobban megnézve RAM-okat az egyikről teljesen leszitázták a feliratokat, annál lehetnek nehézségek. No, majd holnap kiderül.
Mellesleg vicces, hogy már az e-bay-es képen látható modulon is kevert IC-k vannak. KingMax/Transcend.

[ Szerkesztve ]

(#25248) flegga92 válasza krisztianAMG (#25236) üzenetére


flegga92
senior tag

Itt vannak a képek. A repcsit is szétszedtem és az antennáját ki lehet dugni az akksi felé. Első körben ezzel próbálkoztam ez is dobott 10-15 métert. Az antenna pedig ilyen én egy régi vevőből kukáztam.

(#25249) tonyrulez válasza krisztianAMG (#25236) üzenetére


tonyrulez
őstag

Kontrolleren és quadcopteren is ki lehet vezetni az antennát függőleges helyzetbe (ugyanúgy kell állniuk a polarizáció miatt). Van aki alul vezette ki az antennát az akksi mellett, én felfele a házon át, szerintem semmivel sem rosszabb így a hatótáv mintha alul vezetném ki. Csak a gyári antennát vezettem ki, nem tettem rá külön antennát, de így is olyan magasra felmegy hogy alig látom, pislognom sem szabad mert elvesztem :DDD

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#25250) flegga92 válasza tonyrulez (#25249) üzenetére


flegga92
senior tag

Először én is felül vezettem ki, de mindig beleért a propellerbe, ha véletlen úgy mentem neki valaminek :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.