Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147051) Ghard


Ghard
őstag

ORICO Transparent 4 Port USB 3.0 hubbal és egy 5V2A 10W-os töltővel sikerült kiváltani ezt a hulladékot. Így már több 2,5" merevlemez is megy normálisan róla. Nem beszélve arról, hogy a noname usb3 switch feszültséget adott a gép alaplapjának. Lekapcsoltam a gép tápját, de a kártyaolvasó ledje csak nem aludt ki, pedig 5 másodperc alatt szokott. Szerencsére az oricoból "visszafele" nem jön áram...
Volt még -6 usd kuponom, ezért rendeltem pluszban egy Orico Metal In-ear Earphone Colorful Headset-et. Erről semmi pozitívat nem tudok írni, a hangja vérszegény, némi mély azért van benne. Az anyaghasználat is erős közepes, fél óra után nekem nem is volt kényelmes.

(#147050) Dluinet
Az a running version.

(#147052) mch válasza fudi2002 (#147048) üzenetére


mch
csendes tag

Neked ilyen van?
A BT-s változatot is ajánlod, pl 588BT?

(#147053) mazsi válasza tillatrilla (#147039) üzenetére


mazsi
senior tag

Pont egy hete túrtam fel a netet hasonló céllal. A linkelt 3 közül a Picun az ismertebb márka, de ennyiért nem venném meg egyiket sem :( Ezek elég gagyiknak tűnnek méretre, és hangminőségre is.
Viszont van egy új Picun füles, ami eléggé letarolja a piacot BT 5.0-val, és 50 mm-es membránokkal a többiek árának a feléért. Nem hallottam élőben, de youtube tesztek alapján tűrhető kompromisszum lehet. Ha pedig kalandvágyóbb vagy a 30 dollárodból kettőt is kapsz itt :P
Ezen az áron maximum Black Friday-en kapsz értelmes alternatívát idén. Ha nem jön be neked, én átveszem tőled.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147055) w.miki válasza mazsi (#147053) üzenetére


w.miki
veterán

Alibabáról hogyan lehet rendelni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147056) chatran válasza w.miki (#147049) üzenetére


chatran
őstag

Ebből a Honor Band 4-ből érdemes megvenni a kínai verziót? Nem lesz csirkelábas, mint a Mi Band3?

(#147057) tobias40 válasza w.miki (#147055) üzenetére


tobias40
veterán

Szerintem csak adószámmal,céges rendelések mehetnek(magán személyek nem),de majd jön aki biztosra tudja mondani.

(#147059) Cyborg válasza chatran (#147056) üzenetére


Cyborg
őstag

Egy verzió van belőle csak, és nyugodtan megveheted, angol lesz magyar nyelvű telefonnal. Javították a korábbi hibáit.

(#147060) -secret- válasza w.miki (#147055) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Alibaba az nagyker.

(#147061) tillatrilla válasza mazsi (#147053) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Mennyivel más a BT 5.0 verzió az előzőekhez? Érintőgombos funkciók,remélem nem krepál be hamar. Lehet,beruházok egyre... :D

Üdv: Attila

(#147062) bul07 válasza -secret- (#147060) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen nekem szokott jönni hírlevél hogy begyek pár tonna ezt azt :DDD
Meg tv-ket 500darabjával :)
[kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147063) Dluinet válasza w.miki (#147055) üzenetére


Dluinet
nagyúr

konténerrel

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#147064) DJ. Ru$y válasza w.miki (#147055) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Aliexpress nagykere, több ezres tételszámtól kezdődően lehet rendelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#147065) pokers válasza mazsi (#147053) üzenetére


pokers
senior tag

És milyen hátránya lenne, ha csak 4.2-es BT-hez csatlakozna? A telefonomon "csak" 4.2-es van. A TV-n meg szerintem még kisebb verziószámú :U

(#147066) tobias40 válasza -secret- (#147060) üzenetére


tobias40
veterán

És magán személy is vásárolhat,vagy nem?(sztem nem)

(#147067) weiss válasza tobias40 (#147066) üzenetére


weiss
addikt

Szerintem nekik mindegy, hogy kinek küldenek 10000 akármit, ha ki van fizetve.

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#147068) mazsi


mazsi
senior tag

Alibaba
Nem tudtam hogy az Alibaba link keveri fel az állóvizet :) Ugyanúgy rendelhettek az oldalról ahogy beregisztráltok a Metro áruházba: saját, vagy ismerős cégével.
Én jó 4-5 éve nem rendeltem onnan, de akkor a kutya sem nézte meg hogy valósak-e az adataim, vámkezelni nem kellett, és talán a vezetéknevem volt a cégnév a postás kedvéért (de nem akarok tippeket adni).
Alibaba pár évvel az AliExpress előtt volt-igazából a nagykereskedelem lett kibővítve a Földön rohangáló parasztokra, majd tavalyelőtt(?) a halandó kíniakra is.
Nagykernek számít ami azt jelenti hogy először kizárólag 6, és 12 lábas konténer volt a mérőszám a fogpiszkálóra, és a műholdra is. Ma már 2 darabtól lehet a legtöbb dolgot rendelni, de a tétel növelésével erőteljesen csökken az egységár. Láttam például elegáns töltőtollat 30 dollártól, de 100.000 darabtól már csak 3 lett volna :)
Egy dolgot tartson mindenki szem előtt: ez egy cégek közötti platform ahol nincs védőháló. Nincs vásárlásvédelem, 30 napos kipróbálás, kötelező garancia, vagy automatikus visszaküldési lehetőség. Minden feltételt a felek alakítanak ki. Ha pedig valamelyikük eltér a szerződéstől, akkor lehet felszólítgatni, meg pereskedni.
Arra érdemes figyelni hogy valós adatokkal legyen vámkezelve, vagy ne lépje át azt az értékhatárt. Már az is probléma lehet ha valaki kamu cég nevében nyilatkozik hogy nem vámköteles a csomagjának az értéke. Szóval ésszel, vagy játékpénzzel!

BT5.0
BT 5.0 rengeteg újítást hozott, de ebben az esetben a készenléti idő lesz jobb, és picit gazdagabb jelet átpumpálni a membránokba. Majd az IoTsok jobban örülnek ennek a szabványnak. Tök mindegy hogy milyen a mostani telefonod, majd lesz újabb. Az 50 mm-es membrán amúgy is sokkal többet dob a latba, mert így már Dumbo is könnyebben a fülére tolja a fülhallgatókat. Az első csalódott emberét tényleg átveszem, de szerintem 10 ezres nagyságrendben szállítássérült terméket sem kapsz ilyen szinten.

PS: Hogy kell hivatkozni valakire? Simán leírom a nevét, és linkelem a profilját? Felejtek mint az elefántok :O

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147069) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha elcsesztem egy rendelésnél a postázási címet, akkor az eladó átirányíthatja a cuccot ha üzenetben megadom neki az újat? 15éve ebayezek, most csináltam először ilyen bakit:W.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#147071) Beni2360 válasza tobias40 (#147066) üzenetére


Beni2360
félisten

De vásárolhat és én vásároltam már náluk. Igaz több mint 10 éve volt.
Van aki 1-100 db árul de az 1 db ár az annyi mint az Aliex-n.
Meg lehet velük alkudni de ott nincs ingyen szállítás. Tehát csak olyat érdemes ami nem kapható az Aliex-n.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#147072) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Van itt valaki aki nagy tételben vásárolt az Alibabáról? Érdekelnének a tapasztalatok!
Esetleg van erre is topik?

(#147073) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Bluetooth hangfal kellene egy kollégámnak, otthoni használatra.
Mi az ajánlott?
(Itthoni ára max 40 legyen)

#?*@&!

(#147074) Prinz Eugen válasza zeon.hu (#147073) üzenetére


Prinz Eugen
tag

(#147076) sambenez válasza zeon.hu (#147073) üzenetére


sambenez
addikt

DOSS SoundBox XL egy jó hangfal.

(#147077) beg


beg
veterán

Az összefoglalóból hamarosan röpdoga lesz, annyi hazai mellékszál kerül be egy kérdésre válaszként.
Árukereső, Aldi, Lidl, Auchan, Tesco, Obi, Praktiker, Spar, eztetetveddmegitthon.hu , Jófogás, vatera nem tartozéka ennek a topiknak így kérlek ne linkeljetek ide ilyeneket.

Addig is előző részeink tartalmából:

Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy és BestBuy OFF topikokhoz tartoznak.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#147078) zeon.hu válasza beg (#147077) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sry főnök, az én hibám!
Kintről lenne rendelve, csak az itthoni árat adtam meg maximumnak.

#?*@&!

(#147079) beg válasza zeon.hu (#147078) üzenetére


beg
veterán

Nem, nem a tiéd, a törölt válaszokra volt reakció és nem csak mára, hanem az elmúlt napokra vonatkozólag, csak nem voltam topikközelben eddig :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#147080) mazsi válasza Axe Miskolc (#147072) üzenetére


mazsi
senior tag

Legtöbbet Redditen tudsz meg a tapasztalatokról. Fél millió NFC chip vásárlót ismerek, de ő nem fog erről diskurálni. Milyen iparágban utazol?

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147081) p.t.r


p.t.r
aktív tag

Bepróbálkoztam egy id115plus okoskarpereccel, amit aliról 5$ alatti áron sikerült találni.
Tapasztalatok: kijelző egész jó így miband2höz viszonyítva, akkuidő sacc/kb egy hét talán, de inkább csak 4-5 nap lesz. A használatin lévő qr kód alapján feltettem a Yoho Sports appot, ami Mi Fit után elég szerény nekem. Hívás jelzés, appok jelzése 5 rezzenés és annyi. Notifications: sms, wechat, qq, fb, twitter, whatsapp, insta, line és semmi egyéb. Ha lecsatlakozik a telóról addig nem csatizik vissza, míg a telefont fel nem ébresztem, pedig minden be va állitva neki ami ehhez kell. Ha esetleg valakit érdekel még valami, szivesen válaszolok.

(#147082) Whynot? válasza Ghard (#147051) üzenetére


Whynot?
aktív tag

Épp most akartam feltenni a kérdést, hogy van-e ehelyett a szutyok helyett valami :D kösz a tippet!

(#147083) Ghard válasza Whynot? (#147082) üzenetére


Ghard
őstag

Ha kapcsoló is kell, akkor ORICO Portable 4 Ports USB 3.0 HUB-ot rádugod az átlátszó hubra.
Vagy Wavlink usb 3.0 hub, elvileg ez is jó márka.

(#147084) fo_di


fo_di
őstag

Sziasztok,
Valahol van most blitzwolf bw-shp6? Banggood azt mondja in stock, de kosárba nem rakható, csak értesít, ha lesz
Köszi

(#147085) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Keresem a legolcsóbb mini pendrive-ot, megbízható forrásból. Elég 4GB is, autóba kellene, így fontos, hogy kis méretű legyen. Mit ajánlotok? :R

[ Szerkesztve ]

(#147086) lorcsi válasza motoflug (#147085) üzenetére


lorcsi
veterán

egyértelműen innen: [link]

(#147087) -secret- válasza motoflug (#147085) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem miniből SanDisk-ek vannak a kocsikban.

(#147088) ANOka válasza motoflug (#147085) üzenetére


ANOka
őstag

Nem hiszem, hogy még árulnak olyan kis kapacitásút.
Megbízható forrásból Sandisk: link #1; link #2 (save5 kupon...)

[ Szerkesztve ]

(#147089) htc07 válasza ANOka (#147088) üzenetére


htc07
addikt

ezeket azert nem javaslom, mert mar attol forro, hogy bedugom a gepbe oket, el nem tudom kepzelni milyen melege lehet majd a kocsiban tuzo napon.

(#147090) motoflug válasza motoflug (#147085) üzenetére


motoflug
őstag

Köszi mindenkinek!

Ő a legolcsóbb ebben a kategóriában: [link] :R

(#147091) dugesz77 válasza htc07 (#147089) üzenetére


dugesz77
őstag

Az USB3-as az tényleg nagyon melegszik de a sima USB2-es FIT nálam majd 3 éve hibátlan autóban használva. Egy hibája van ,hogy lassú picit.

[ Szerkesztve ]

(#147092) Graphics válasza dugesz77 (#147091) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is forró az USB3.0-s. Lehet cserélem én is egy kisebb USB2.0-sra.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147093) Graphics válasza motoflug (#147090) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+400 Ft a 32Gb-os, szerintem annyit megér viszont.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147094) sphe válasza t72killer (#147069) üzenetére


sphe
senior tag

Igen, de gyakran elfelejtik. Ilyenkor dispute.

Ha már feladta, akkor postán kérsz egy átirányítást egy hónapra az összes te nevedre oda érkező küldeményre. Költsége van.

(#147095) Vertigo18 válasza Graphics (#147092) üzenetére


Vertigo18
addikt

Egyébként van valakinek ezzel kapcsolatban olyan infója, hogy negatív módon befolyásolta volna a forrósodás az élettartamát, vagy a működését? Mert sok helyen olvastam már, hogy ez-az a pendrive forrósodik (jellemzően a kisebb méretűek - nekem Ultra Fit, ami forró), de sehol sem hallottam még ennek hátrányáról.

Sőőőt, volt itt egy olyan elmélet is, hogy ha a "külseje" forró, akkor jól működik a hűtése, hiszen egy "borda", ami kivezeti a meleget...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147096) Graphics válasza Vertigo18 (#147095) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ultra Fit van nekem is, azt hiszem 2-3 éves lehet, használom mindenre, most már kb 3-4 hónapja autóban, semmi baja sincs.

Nagyon megbízható, jó cucc.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147097) Vertigo18 válasza Graphics (#147096) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ugye, hogy ugye? Éppen ezért kérdezem, amit kérdeztem. Annyi, hogy hosszas használat után valóban forrósodik, de semmi negatív tényezőről nincs tudomásom ezzel kapcsolatban...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147098) GZoli7 válasza Vertigo18 (#147097) üzenetére


GZoli7
senior tag

Nekem pár használat után tönkrement egy 32GB-os.
Telekomtól volt, RMA keretében kicserélték egy másik fajta Sandisk-re.

[ Szerkesztve ]

(#147099) Vertigo18 válasza GZoli7 (#147098) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nah, egy negatív példa. Én Sinceritytől rendelek mindig.

És tudni, hogy mitől ment tönkre? Vagy lehet, hogy köze sincs a melegedéshez?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147100) Victoryus válasza Vertigo18 (#147095) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

4db usb3-as van, a legnagyobb 120Gb-os. Eddig mind tökéletesen működik, napi használatban vannak. A 120-asról még virtuális gépet is szoktam futtatni. Forrónak forróak, de eddig bírják. Kb 2 évesek.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.