Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147251) Real_Necro válasza mazsi (#147249) üzenetére


Real_Necro
veterán

Panaszkodnak rá, hogy tablet kiesik belőle, ugyanakkor 9,82$-ért lesz tartó nélkül 5 portos, 13,01$-ért meg QC-s.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147252) mazsi válasza szabifotos (#147250) üzenetére


mazsi
senior tag

Bármit belevesznek még a terméknévbe is ha az eladja a készletet :P

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147253) XtremLor


XtremLor
őstag

Alin nincs veletlen 100$ feletti kupon most? :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#147254) fateless válasza mazsi (#147252) üzenetére


fateless
veterán

Na meg azért is, hogy keresőbel ráakadhass

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#147255) fradi81 válasza XtremLor (#147253) üzenetére


fradi81
veterán

A lucky9 kód nem jó?

moto g72, Ninebot d28e

(#147256) XtremLor válasza fradi81 (#147255) üzenetére


XtremLor
őstag

Megtalaltam reggel elvben mukodni fog igaz limitalt.... majd tesztelem, lenne egy nagyob rendeles jo lenne lehuzni par dollart... :R

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#147257) Mr.Csizmás válasza t72killer (#147231) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ugyanúgy meg kell adnod, és az aliexpressnél nem volt olyan mértékű data leak, mint paypal, ebay és társainál, szóval felesleges stresszelni rajta :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147258) beci


beci
őstag

Sziasztok. Garázs ajtóra tudtok bevált riasztót?

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#147259) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ali: ezek az anniversary sale árakat hogy lehet elérni? :F pl. 38-ért van kirakva egy bill, belekattintva már 46.

(#147261) XtremLor, (#147260) netseft :D :B

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147260) netseft válasza Mr.Csizmás (#147259) üzenetére


netseft
aktív tag

8 órától indul.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#147261) XtremLor válasza Mr.Csizmás (#147259) üzenetére


XtremLor
őstag

8oratol ;)

"Legen...Wait for it...Dary"

(#147262) szabi__memo válasza Mr.Csizmás (#147259) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Úgy hogy a szokásos duplájából engednek 50%-ot. Szokásos

(#147263) Real_Necro válasza szabi__memo (#147262) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez a nemrég említett orico "sünire" is igaz?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147264) citkar válasza szabi__memo (#147262) üzenetére


citkar
addikt

Azért vannak dolgok, amik egy kicsit olcsóbbak most (lesznek mindjárt), ha nem is sokkal, de olcsóbbak, ráadásul sok terméket érint és 5, esetleg 10 % is kedvezmény (néhol talán több, a szokásos árhoz képest). Érdemes nézelődni, ha amúgy is rajta volt valami a listán :)

[ Szerkesztve ]

(#147265) Mr.Csizmás válasza citkar (#147264) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

AliTools mindenki barátja a price history opcióval :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147266) szabi__memo válasza Mr.Csizmás (#147265) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én eddig azt láttam amit fentebb írtam, ritka kivételek vannak, de általában jó ha ilyenkor ugyanannyi és nem ritkán még kicsit több is

(#147267) Real_Necro válasza mazsi (#147249) üzenetére


Real_Necro
veterán

2db 23$ért szerintem jó vétel volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147268) citkar válasza szabi__memo (#147266) üzenetére


citkar
addikt

Én pl egy billentyűzetet néztem ki, ennek az elmúlt fél évben egyszer volt kicsit olcsóbb ára, a többi: átlag ár, vagy más akciók során is több volt.
Továbbá a fentebb linkelt Alis kuponnal még olcsóbb, ilyen áron sosem volt, de nyilván kupon nélküli árat mutat az app.

[ Szerkesztve ]

(#147269) andrisms


andrisms
aktív tag

Sziasztok!
Bestbuy USB 3-as külső 2,5"-os merevlemez ház van valahol akcióban?
Type C előny, de jó az usb 3.0 is. 2db kellene, jó lenne olcsóbban megúszni, mint 8 dollár/db.

(#147270) w.miki válasza andrisms (#147269) üzenetére


w.miki
veterán

Én ezeket vettem:
Ház1, Ház2
Megint vásároltam pár dolgot az "akciók"ban, ami lehet a fiók mélyére kerül :DDD

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147271) Gabady


Gabady
aktív tag

Sziasztok, rendeltem aliról 50 dollár értékben hangszigetelő szivacsot. Tegnap felkeresett a NAV, hogy küldjem be a megfelelő doksikat. Én ajándékként jelöltem meg a csomagot, hogy ne kelljen pluszba még 27% áfát fizetni, és most kér egy nyilatkozatot. Valaki írt-e már ilyet, mert nincs erre formanyomtatvány.

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#147272) Zozzant válasza Gabady (#147271) üzenetére


Zozzant
addikt

Áfa csalás próbálkozás, nem javaslom. Az eladónak kell nyilatkoznia, hogy ajándék.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#147273) Gabady válasza Zozzant (#147272) üzenetére


Gabady
aktív tag

Akkor felveszem a kapcsolatot az eladóval. Amit küld, abban a formában kell továbbítanom nekem is akkor ezekszerint.

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#147274) i-sti válasza Gabady (#147271) üzenetére


i-sti
senior tag

Miért nem íratod rá az eladóval, hogy 15 usd pl?
Én ezt a módszert alkalmazóm.
Eddig bevált.
55 USD Ugreen csomagra 15 usd írtak rá.
Ha ez nem működne akkor rendelnem 3 - 4 csomagban.
Szóval így is úgyis átlehet hozni, csak így egyszerűbb.

Novum Forum Siculorum

(#147275) Real_Necro válasza Gabady (#147271) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ki kell fizetni valószínüleg az áfát. Az ajándék jelölés nem fog mentesíteni alóla.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147276) Mr.Csizmás válasza Gabady (#147271) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C :W

(#147274) i-sti

még szerencse, hogy <SPOILER> a nav és és import feldolgozás 99,5%-ban ignorálja a csomagon a cetliket a címzésen kívül, azt nézik, hogy mi látszik a röntgenen </spoiler>

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147277) AtiSnatch válasza i-sti (#147274) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Imádom ezeket a "ráíratom az eladóval" dolgokat. Gondolod, ott ül Marika néni és nagyítóval nézi a címkéket? :))

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#147278) DJ. Ru$y válasza Gabady (#147273) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nem fog neked írni semmit 95%. Fizetheted a 27% ÁFA-t, és a kezelési költséget. És lehet, hogy örülhetsz, hogy nem vágnak meg azért, mert "félrevezetted" a hatóságot.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#147279) Gabady válasza Real_Necro (#147275) üzenetére


Gabady
aktív tag

Ezt akkor mi alapján nézik, ugyanis amiket rendelni szoktam, ajándékként érkeznek, ezért jelöltem én is ezt.
Hát mindegy, ha nem reagál az eladó, akkor megírom a postának, hogy nem tudtam felvenni a kontaktot az eladóval....

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#147280) erdey_a válasza DJ. Ru$y (#147278) üzenetére


erdey_a
őstag

nem kellenek a félrevezetted a hatóságot című mesék... nem egy krimiben vagyunk...
ki vezetett félre kit?

Vérboci

(#147281) i-sti válasza Mr.Csizmás (#147276) üzenetére


i-sti
senior tag

& AtiSnatch
Most szomorú lettem e miatt :O

;]

Novum Forum Siculorum

(#147282) AtiSnatch válasza Gabady (#147279) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

"2.A) Postai vámkezelés:
A.1) Rendelt küldemény esetén:
- számla, és/vagy
- paypal igazolás és/vagy
- rendelés-visszaigazolás (pl.: ebay) és/vagy
A vámhivatal a vámérték alátámasztás érdekében további dokumentumokat kérhet be."

i-sti a világ ilyen kegyetlen.

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#147283) Vertigo18 válasza Gabady (#147279) üzenetére


Vertigo18
addikt

De ne reklámozd már ennyire, hogy "amit rendelsz, ajándékként érkezik"! Amit "rendelsz", az nem lehet "ajándék"! Megvannak az ajándékozásnak is a NAGYON szigorú szabályai, azt te tutira nem fogod teljesíteni.

Miért nem teszed azt, amit a fórumunk lakóinak 99%-a és betartod a törvényt? Hiszen minden egyes hónapban említve van többször is, hogy éppen mennyi a vámmentes határ, külön feltűntetve vagy 5 féle valutában az aktuális hónapra. Az is minden hónapban feljön vagy 2-3 topikban is, hogy mit kell tenni, ha megfogják a határon a csomagot. Sőt, szerintem valamelyik összefoglalóban is benne van!

Ez ilyen. 50 USD, fizetni fogsz. Ennyi.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147284) Gabady válasza Vertigo18 (#147283) üzenetére


Gabady
aktív tag

Elnézést tudatlanságomért.

*** Megane 2 2.0 16V *** iPhone 11 Pro - Airpods Pro 2 *** DellbookPro15,2 i5-6300U - 16GB DDR4 - UHD 520 - 500GB NVme *** Ryzen 7 5700X - 32GB DDR4 - RX6950XT - 480GB NVMe - 2TB NVMe - 2TB HDD ***

(#147285) Vertigo18 válasza Gabady (#147284) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nem tudatlanság, szerintem ezen mindannyian átestünk már.

Azért írtam, hogy tudd, minden kérdésedre van itt, vagy volt már itt válasz, sok kérdésre már többször is. Viszont, ha kérdezel valamit, akkor azt fogadd el, nem viccből írják. A vámkezelés során pont telibec@rják, hogy mit írnak rá a csomagodra: ajándék, vagy 10$... Röntgen alá be, sutty, aztán majd ők eldöntik indítanak-e vámeljárást.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#147286) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

9 USD kedvezmény 65 USD felett Alin
Promo Code: ALIVERSARY19
(fizetésnél lehet beírni)

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#147287) beg válasza Gabady (#147284) üzenetére


beg
veterán

Annyi még a sztorihoz, hogy a félreértéseket az is szokta szülni, hogy az ősidőkben valóban lehetett ezzel operálni, hogy ráírattad a gift, 2 usd, home and garden kulcsszavakat és megvolt az esély, hogy nagyon nagy valószínűséggel áfamentesen átjön a vámon. Erre a nosztalgiavonatra szoktak a mai napig felülni emberek.

Ez 2009 táján lehetett még, azóta nagyon sok minden változott, van olyan jogszabály ami évente módosul ezzel kapcsolatban. Egy ideje meg sem nézik mi van ráírva, a röntgen kijelzőjét figyelik és az alapján emelik ki a csomagokat adatbekérésre. Mindig előre tájékozódj és akkor nem ér meglepetés.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#147288) szabi__memo válasza beg (#147287) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem ez is csak hoax. Hol döntenek az alapján hogy mi van ráírva?! Berendelsz egy rakat drogot, gyógyszert, fegyvert de meg se nézik mert 'gift'. Hülyeség

[ Szerkesztve ]

(#147289) Mr.Csizmás válasza szabi__memo (#147288) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

homeopátiás vámkezelés ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147290) Graphics válasza szabi__memo (#147288) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt írja, hogy 2009 környékén... :) Akkortájt tényleg így volt, hogy a gift átjött...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147291) szabi__memo válasza Graphics (#147290) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Most is így van. Néha. Csak nincs összefüggés.
Az 'adószedők/behajtók' soha nem voltak annyira hülyék, hogy elhiggyék amit a másik fél állít.

[ Szerkesztve ]

(#147292) DJ. Ru$y válasza erdey_a (#147280) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Értem, szóval, ha először azt mondod, hogy ajándék, aztán megírod, hogy bocs már mégsem ajándék, hanem itt a számlám róla az full korrekt. Én kérek elnézést.

Lehet túlzás a hatóság félrevezetése, de, akkor sem normális, hogy először A aztán B.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#147293) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Alin egyébként ha valami (működési, garanciális) gond van a termékkel mit lehet tenni? Van valami hasonló mint a Paypal védelem?
Köszi

(#147294) Graphics válasza szabi__memo (#147293) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alis topic témaösszefoglalója

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#147295) agroman


agroman
senior tag

sziasztok!

probaltam tobb 15/3-as kupont szerezni, de azt irta elertem a max-ot.
lehetseges, hogy holnap ujra lehet ilyen kupont szerezni vagy ez a mostani akciora van maximalva?

kosz!

------

(#147296) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

7 USD kedvezmény 35 USD felett Aliexpress-re
promo code: SECRET328

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#147297) Ra3 válasza HornedReaper (#147296) üzenetére


Ra3
őstag

Limited offer, no longer available.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#147298) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#147292) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha jön adatbekérő, én a szükséges, kért adatokat szolgáltatom. Nekem nincs felelősségem aziránt, hogy a csomagra mit írtak.

Persze ha első nyilatkoztam, hogy ajándék és nem fogadják el, akkor szaladhatok az eladóhoz, hogy adjon valamit, ami ezt alátámasztja... Ez már nyilván a nehezebb út.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#147299) DJ. Ru$y válasza macilaci78 (#147298) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ami engem félrevitt, vagy nem tudom az ez, idézek a hozzászólásából:
"Én ajándékként jelöltem meg a csomagot, hogy ne kelljen pluszba még 27% áfát fizetni,"

Vagyis, hogy ő már válaszolt a NAV-nak, hogy ez ajándék, ezért a NAV kéri tőle a nyilatkozatot. Vagyis ő már egyszer úgy nyilatkozott, hogy nem vette, hanem kapta. Nyilván nem fog vele a NAV foglalkozni, ha bevallja, hogy fizetős, kifizettetik vele az ÁFA + kezelési költséget és viszlát, de aki egyszer A-t mond aztán B-t az kicsit visszás ugye.

Nyilván, ha csak az eladónál "jelölte meg az ajándékot", akkor én értettem félre és akkor én sry.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#147300) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Érdemes Aliról újratölthető AA elemeket venni? nem sürgős, tudom, hogy van Lidlis, ikeás, de gondoltam hátha lenne olcsóbban kintről.Esetleg tudtok ajánlottat?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.