Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147151) Breki válasza sloja (#147150) üzenetére


Breki
veterán

Ilyxen kábelem van, konkrétan a kis mérő rész kéne.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#147152) Laccoss válasza Breki (#147151) üzenetére


Laccoss
addikt

[link]

@BullZeye: Egyébként nem a kábel kapcsol le, hanem az aksi.

[ Szerkesztve ]

(#147153) XtremLor válasza Breki (#147151) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem tartom kizartnak csak egy szerkesztett kep az egesz....macbook-nal lattam hasonlot, az ar persze mint a tobbi almas cucc eseten...[link] :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

"Legen...Wait for it...Dary"

(#147154) Breki válasza Laccoss (#147152) üzenetére


Breki
veterán

Ilyenem is van. Nekem konkrétan a képen látható kéne.

Addig jó lesz ez.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#147155) Ghard


Ghard
őstag

Gearbesten keresgéltem néhány cuccot, amit megéri lepontozni (március végéig lehet felhasználni a tavalyi pontokat?):
MJX B3 Bugs 3 RC Quadcopter - RTF - Red No camera $79.99

MJX Bugs 3 ( B3 ) 175mm Mini Brushless FPV RC Drone RTF 720P Camera - Black With C5810 720P Camera $68.99

DIY Four-axis One-button Return Flight Take-off RC Airplane Toy Set - Red $11.99

Bathroom Slippers from Xiaomi youpin $11.63

Z2 Headphone Bracket Aluminum Alloy Earphone Display Stand $6.71

New Bee Lightweight Aluminum Stand for Headphones $5.68

Ez az asztali lámpa lepontozva már csak pár dolcsival olcsóbb, mint aliexpressen. Ha esetleg valaki nem szereti az alipayt:
TZ009 15W Foldable Dimmable Rotatable LED Desk Lamp - White EU Plug $48.25
Ali-n szerintem ugyan ez, de 12W-osnak írják, $34.61

[ Szerkesztve ]

(#147156) bul07 válasza Ghard (#147155) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy nem :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147157) Ghard válasza bul07 (#147156) üzenetére


Ghard
őstag

(#147158) Ferike81 válasza Ghard (#146095) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ebéd után vettem át a postástól a drónt. Elég jó. A gyári töltéssel a cégudvaron bírt egy fél órát. Na majd a fiam hétvégére lenullázza. Egyébként meglepően jól viselkedik a levegőben az árához képest. Köszi a linket! :R

Szerk.: Ez nem repülővel és nem hajóval jött, hanem saját szárnyon. :D Azért bírta csak eddig a tesztrepülést.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#147159) rasky válasza Ferike81 (#147158) üzenetére


rasky
senior tag

Nekem is ma jött meg, ezek szerint egy konténer... :)

(#147160) Ghard válasza Ferike81 (#147158) üzenetére


Ghard
őstag

Fél órás repülést biztos nem tud, az már DJI szintű drón lenne akkor :D 8-10 percet tudnak ezek a kisebb drónok.

(#147161) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez a xiaomi tws van máshol olcsóbban?
link

(#147162) Ghard válasza Zeki (#147161) üzenetére


Ghard
őstag

Aliexpress $77.04

(#147163) hodostamas válasza hodostamas (#146857) üzenetére


hodostamas
addikt

Up! :)

IR Wifi-s remote tapasztalata valakinek? Van Broadlink, Sonoff, xiaomi kb hasonló árban. Melyiket érdemes? Légkondit kéne vezéreljen.

(#147164) Armagedown


Armagedown
őstag

Sajnos hiába cseréltem ki a laptop akkujában a hibás cellákat, úgy sem működött.
Éppen ezért keresek valami normális 4 cellás power bank házat, ami viszonylag normális, pl jelzi a töltöttséget, az is jó volna, ha képes volna 2 amperrel is tölteni, gyorstöltőm nincs, szóval felesleges volna olyan.
Bármilyen más érdekes külyüt is linkelhettek, amibe 18650 cellákat lehet szerelni, minden megoldás érdekel, összesen 9 cellám van.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#147165) bul07 válasza Armagedown (#147164) üzenetére


bul07
nagyúr

Led lámpák, ha veszel egy jót vonzani fogja a többit
Csak ugye egy töltő is kell a cellákhoz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147166) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

3A-es usb töltőt keresek, ami valóban hozza, amit ráírtak. A Raspberry topikban találtam, de csak javaslat volt, a konkrét példánnyal tapasztalat nem volt. Esetleg itt vki? Jóval olcsóbb a Blitzwolfoknál...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147167) Skillet


Skillet
addikt

EZ a xiaomi bedside lamp ENNEK az új verziója?
Melyiket érdemes venni, van az újjal tapasztalat? Ezek nem vibrálnak?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147168) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Aliról oroszoktól rendelt már valaki? Lehet buktatója? 0,15$ a cucc ingyen postával. Kínából 0,63$.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147169) szuszinho válasza Real_Necro (#147168) üzenetére


szuszinho
őstag

Szállítanak ide?

(#147170) Real_Necro válasza szuszinho (#147169) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jogos, alaposabban utána nézve nem... akkor storno a kérdés. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147171) Ghard válasza t72killer (#147166) üzenetére


Ghard
őstag

Itt találsz róla tesztet.

(#147172) petipetya válasza petipetya (#146486) üzenetére


petipetya
nagyúr

Érkezett egy NewBring Slim Wallet, vékony, praktikus, egy irányból lehet kivenni belőle a kártyákat, így lényegében csukott szemmel is használható. Nagy meglepetést nem okoz a használata, mivel az egyszerűsége okán nem igényel gondolkodást vagy keresgélést a tartalmában. Talán egy kulcskarika tartót még elbírt volna valahol. Érzésre max. 8 kártya és 3 papírpénz (háromfelé hajtva) fér el benne úgy, hogy még kényelmesen használható maradjon.

A mérete 10.5 x 7 cm, a vastagsága a szokásos 6 kártyával 0.9 cm. A ferde fülek mélysége 8 és 6 cm (a hosszabbik és rövidebbik oldala mentén). A fő tároló mélysége 95 x 63 mm. Anyaga szagra és tapintásra műbőr

Egyedül az RFID-t nem látom feltüntetve az adatlapján, ám ezt hamarosan letesztelem. A csomagolás korrekt: kemény karton, zacskó, papír és végül a tárca - habár szerintem egy sima újrahasznosított karton is megtette volna, ám így remek ajándék válhat belőle.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#147173) Fejlesztő13 válasza Vertigo18 (#147095) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Nekem 16GB-os UltraFit évekig jól működött nem túl gyakori használat mellett, de mindig forrósodott. Nem tudom mi lelte, de pár hete azt csinálja, hogy 1-2 perc másolás után lecsatlakozik majd újra vissza. Emiatt már csak úgy tudom használni ha az írást 6MB/s-ra korlátozom, az olvasást pedig 20MB/s-ra, így nem melegszik fel annyira és nem csatlakozik le.

(#147174) t72killer válasza Ghard (#147171) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Köszi:R. Ez itt a konkrét darab. Hmm, nem tudom mennyit számít, de a blitzwolf cuccok védettebbnek tűnnek.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147175) powerwade


powerwade
senior tag

Hello, mi az epp ajanlott sport/edzo taska ? :) A Tigernu marka bejott nagyon hatizsakkent, de ok nem gyartanak sporttaskat es kene valami amibe belefer a klasszikus edzos cucc: torolkozo, sportcipo/papucs, valtasruha, par aprosag. Legalabb ertelmes dologra koltenem a 3 dollaros kupont... a fiokomban mar nincs hely a kacatoknak :U

[ Szerkesztve ]

(#147176) peestike válasza petipetya (#147172) üzenetére


peestike
senior tag

köszi ezt a leírást is. hétvégi akcióban tervezem alin egy-két hasonló kártyatartó/pénztárca beszerzését, a leírásaid segítenek. :) :C

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#147177) Ance válasza Skillet (#147167) üzenetére


Ance
őstag

Nekem a második verzió van. Én most is azt venném, mert az illik jobban a hálóba. A Yeelight appban pontosan ez a lámpa van benne újként. Mivel sok az utánzat, nem tudom ugyanaz-e. Mivel 7 yeelight lámpánk van, ez alapvető, hogy csak az jöhet, hogy ne kelljen külön app.

(#147178) Ferike81 válasza Ghard (#147160) üzenetére


Ferike81
senior tag

Igen. Repülni max 10 percet repült, de fél óra után szóltak, hogy már vége a szünetnek. :D Egyébként az itthon játékboltokban kapható drónhoz viszonyítva írtam, hogy szépen repül, még az irányítása is könnyebb. Bár én nem vagyok nagy drónos. Játszani jó lesz.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#147179) DJGABI válasza petipetya (#147172) üzenetére


DJGABI
addikt

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#147180) Mr.Csizmás válasza t72killer (#147174) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

pi-hez eredeti töltő ajánlott, nagyon érzékeny tud lenni a feszültségingadozásra.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147181) petipetya válasza petipetya (#147172) üzenetére


petipetya
nagyúr

Üdítő, hogy nem RFID blokkos, így a bankkártyát nem kell kivenni a fizetéshez. Egyébiránt jól tartja a különálló zseb, ám emellett könnyű kihúzni.

"nincs rá lezsóidő"

(#147182) Ixion77 válasza Mr.Csizmás (#147180) üzenetére


Ixion77
őstag

Nem is annyira az ingadozásra, hanem a szükséges áramerősség hiányára. Amit igen könnyű elérni ha van rajta külső periféria is.
Nekem jól megy egy Blitzfolf qc3-masról, de mindkét portját használni kell ha külső hdd is rajta van.

[ Szerkesztve ]

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#147183) t72killer válasza Mr.Csizmás (#147180) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Attól sincs ám mindenki elájulva, valszleg ugyanaz a zajos kacat belülről, mint a 3$-os Ali-s példány.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147184) Mr.Csizmás válasza t72killer (#147183) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez a régebbi szitázott logós példány. az újabbak RB-Netzteil 3-W/B néven vannak, a felső burkolaton nem szitázott, hanem öntőformában kerül rá a logó.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147185) Breki válasza powerwade (#147175) üzenetére


Breki
veterán

Ruhás topik

[link]

Itt írtam részletesen róla

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#147186) BullZeye válasza Mr.Csizmás (#147180) üzenetére


BullZeye
veterán

Jó tudni, én fogtam rákötöttem NAS 500mAh USBjére és pont. :D

(#147187) t72killer válasza Mr.Csizmás (#147184) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A külcsín egy dolog, kimérte már valaki a tápot:F?

#147186: wow, azt hívják fogyókúrának:DDD. De ezzel biztos lehetsz, hogy az életben nem fog túlmelegedni a gépezet:R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147188) Mr.Csizmás válasza BullZeye (#147186) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

500mah? :DDD pont elég ahhoz, hogy bootoljon ;]

(#147187) t72killer idk, de megpróbálhatok tenni érte - perpill stabilan működik octoprinttel, webcam és a nyomtató alaplapra ráakasztva, ha le van kapcsolva a nyomtató 220V-ja, akkoris megy az alaplap róla mindenestül.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#147189) t72killer válasza Mr.Csizmás (#147188) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amit leírtál, az a leszállított teljesítményt jellemzi, az a dzsunka 3A-es töltőnél is teljesen rendben van (2.5A-ig simán hozza a kakaót). A necces kérdés a jel minősége.

Mr Noname egész voltos (1100mV) kilengéseket produkál:

mindeközben egy "brand" Blitzwolf harmadennyit:

Kérdés ebbe a képbe vajon hova jön a gyári raspberry töltő:F?

A dzsunkáról lemondtam, viszont a gyári raspberry töltő helyett szívesebben vennék cserélhető kábeles, több portos(!) Blitzwolfot: ha valamilyen periféria igényel USB tápot, inkább külön kábelen adnám neki, mint a raspi-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147190) Ixion77 válasza t72killer (#147189) üzenetére


Ixion77
őstag

"a gyári raspberry töltő helyett szívesebben vennék cserélhető kábeles, több portos(!) Blitzwolfot: ha valamilyen periféria igényel USB tápot, inkább külön kábelen adnám neki, mint a raspi-n keresztül."

Nekem jól megy róla több mint egy éve.
Nem tudod külön adni a perifériának, ha az USB-ről vesz fel tápot. Az Rpinek mindegy hogy melyik USB-jére adod betápot. Valószínűleg mindegyik össze van huzalozva. Tehát ha pl. az egyik normál USB-re kötöd a tápod, és a microusb-re nem raksz semmit, akkor is felbootol.
Viszont nekem 1 port (2.4A) kevés volt, néha lefagyott, meg kirakta a túl alacsony feszültséget mutató jelet. Ezért a Blitzwolf mindkét portját rákötöttem. Két külön töltővel nem szabad egyszerre táplálni, de egy töltő két portjával úgy tűnik, nincs gond. (Vélhetően nincs köztük potenciálkülönbség.)

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#147191) t72killer válasza Ixion77 (#147190) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy töltő azonos kategóriájú portjai (=nem keverjük a QC-t és a normált) össze vannak kötve, azaz a feszültség azonos rajtuk.

A két porton betáplálással meg a kábelveszteséget felezted le és lehet a csatlakozó veszteségét is.

Nem is tudtam, hogy a teljes méretű USB portokon is lehet tápolni:R feltételezem egy normál USB-csatin kisebb a veszteség, mint egy micro-n.

Mit tolsz rajta, hogy 12W-ot eszik:Y? Ez konkrétan melyik Blizwolf?

#147192: noigen, ez felettébb érdekes, "hivatalos" példánynak nyoma sincs...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147192) dugesz77 válasza t72killer (#147189) üzenetére


dugesz77
őstag

Mondjuk a MálnaPC-nél gondolom nem véletlen tértek át a Sunny tápokra. Nálam is szépen teszi a dolgát a microusb változat. Kötöttem már sok mindent az Rpi2-re de sohasem volt szivárványkockám.

[ Szerkesztve ]

(#147193) Ixion77 válasza t72killer (#147191) üzenetére


Ixion77
őstag

Kb. ilyen.

Én simán egybevettem a QC-t és a normált... Előtte rendszeresen fagyadozott, megbízhatatlan volt. Gondoltam egy próbát megér, max. meghal valamelyik. De nem halt meg azóta sem, stabilan működik. Egy 3.5-ös külső vinyó van rajta, aminek van még egy saját 12V-os betápja is.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#147194) zoltan6


zoltan6
őstag

Ha már töltő,emlékeztek a 2 évvel ezelőtti 70ft-os expansys-os töltőkre? amit 50-esével rendeltünk? Most adta meg magát 2db. Erős fény és hangjelenség kíséretében,de úgy hogy még a villanyóránál levő kismegszakítót is leverte.
Jó töltő amúgy,rendesen el is van szigetelve a szekunder rész,így mást szerencsére nem is vitt magával.Telefonhoz tökéletes,viszont állandó üzemre úgy látszik nem igazán jó.Az egyiket Rpi 3-hoz használtam,a másikat egy xiaomi wifi jelerősítőhöz.

(#147195) bul07


bul07
nagyúr

Újra
(Előzőbe rendeltettem kettőt még nem jött meg így nyilatkozni nem tudok róla)

Strong Decontamination Bath Brush Sponge Tiles Brush Hot Sale Magic Decontamination Bath Brush Kitchen Clean Tools Dropshipping
[link]
US $1.04
3/3.01$ kupont kell rátolni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147196) dugesz77 válasza zoltan6 (#147194) üzenetére


dugesz77
őstag

Az expansys+ xiaomi repeater párosítás nálam sem vált be :D

[ Szerkesztve ]

(#147197) Beni2360 válasza Ixion77 (#147193) üzenetére


Beni2360
félisten

Egy 3.5-ös külső vinyó van rajta, aminek van még egy saját 12V-os betápja is. - Na ez magában is ad 5V tápot az RPI-nek az USB porton. Nálam is voltak anno gondok és amint rádugtam egy külső 3.5" + táp máris megszűnt a jelzés a kevés tápról.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#147198) MittuDomain_ válasza bul07 (#147195) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Köszi, ennyiért kap tőlem is egy esélyt! :R

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#147199) bazsimano válasza bul07 (#147195) üzenetére


bazsimano
őstag

az melyik kupon? :F :U
lemaradtam :)

(#147200) shaddy1027 válasza bazsimano (#147199) üzenetére


shaddy1027
tag

Store Promotion részre rámész ott lenyílik a kupon:

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.