Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147401) Janaboy válasza pulutodurumo (#147386) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi ez jól hangzik!

Üdv,

Janaboy

(#147402) pulutodurumo válasza Janaboy (#147401) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Több nagyon hasonló van, belsőre, tudásra. Nyilván OEM-től van mind, csak variálják a tokot, belsőt. Nézz körül, van pár.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#147403) silvergod válasza mobilizmo (#147397) üzenetére


silvergod
őstag

nem igaz amiket írnak ..nagyon jól tetted hogy megvetted(ha azt vetted amit linkeltek)
én is pont ugyanezt használom több mint egy éve.
előtte pont olyanok voltak amiket írnak..de ez azokhoz képest álom. nagyon jól olvasható kitámasztva ahogy áll pont jó, és messzebbről is látható,mindegy milyen szögben vagy, és 4 led világít oldalról ha megnyomod,de nem kell mert jól látni...
és az elemeket nem eszi,én most cseréltem benne mert villogással jelzi..de jó pár hónapot elment vele...nem mint előtte amik havonta lemerültek.

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#147404) dugesz77 válasza silvergod (#147403) üzenetére


dugesz77
őstag

Igazad van .. A Digoo DG-TH8888Pro volt a nagyon rossz.

(#147405) silvergod válasza Dluinet (#147389) üzenetére


silvergod
őstag

-$2 kupon: aliexpress2off kupon
15 dollár feletti vásárlásból jön le 2?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#147406) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Van jobb vétel hasonló árban, mint a Blitzwolf BW-SDB0?

..ennél jobb árat nem fogok találni máshol sem, jól sejtem?

(#147407) mobilizmo válasza dugesz77 (#147398) üzenetére


mobilizmo
addikt

Én az ugyancsak leszarozott LIDL Silvercrest-et is le tudom olvasni. Hol van bennem a hiba?
Időt, külső-belső hőmérsékletet nagyjából pontosan mér. Pontos előrejelzést nem lehet elvárni ettől az biztos.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#147408) Dluinet válasza silvergod (#147405) üzenetére


Dluinet
nagyúr

12 dollár vagy felette

lista:
$2/$12 - aliexpress2off
$5/$35 - KRAKOW
$5/$35 - SECRET328 (lejárt 03 28-án)
$5/$35 - BIRTHDAY328 (lejárt 03 28-án)
$5/$35 - ITAXI328 (lejárt 03 28-án)
$5/$35 - PAYU328 (lejárt 03 28-án)
$5/$50 - SAVE5
$6/$7 - NEW0328 (új felhasználók számára, lejárt 03 28-án)
$9/$65 - letyshops328 (lejárt 03 28-án)
$9/$65 - ANNIVERSARY2019
$9/$65 - ePNali
$9/$65 - SKIDKARU
$10/$100 - lucky9

3/15$ http://ali.ski/vpqae, http://ali.ski/37Iccd
3/20$ http://ali.ski/mKnHX
5/25$ http://ali.ski/QNSUo
6/30$ http://ali.ski/eExdv
8/50$ http://ali.ski/toiT0o
30/300$ http://ali.ski/0U6Vo5

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#147409) dugesz77 válasza mobilizmo (#147407) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam is van egy Aldis Sempre használatban azzal sincs gondom . Egy régebbi Digoo-val volt a gond.

(#147410) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!
Soonhua 3 usb portos töltők az ajánlottak közé tartoznak? A vélemények nem írnak rosszakat,de hátha más véleményen vagytok. Köszi!!

Üdv: Attila

(#147411) spileraaa


spileraaa
senior tag

megjott ez az ergonomikus egér kell szokjam de mintha mar most jobb lenne a kéznek ezzel

én 12.09 $ vettem most meg jobb árban van $10.78
[link]

tudnátok pár termeket ajánlani 10-15$ korul hogy használjam fel a 3$ kuponomat

mert amire felhasználtam closed lett

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#147412) Kicsirics77 válasza spileraaa (#147411) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Gyorsan meg lehet szokni,fél éve használok hasonlót.

[ Szerkesztve ]

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#147413) gyapo11 válasza szabifotos (#147380) üzenetére


gyapo11
őstag

A paypal naplóban 20 perc, az order információknál 19 perc.

Azóta írt a csóka, hogy egyben küldte és 11 $-t írt a csomagra. Mondtam neki, hogy felejtse el hogy mennyit írt rá, majd én szépen fölvilágosítom a vámost a valódi értékről, és bukok vagy 28 $-t.
Korábban ebayről vettem filléres alkatrészeket direkt egy eladótól, hogy rakja egybe, bezzeg az külön küldte a 20 centes vackokat, ez meg összerakja egy 58 $-osba. :W
Még abban bízok, hogy másoknak is özönleni fog a sale áras lekuponozott alis cucc, ezt a vámosok is tudni fogják, és magasabra tolják a határt a sok fölösleges adatbekérés miatt. Ez a két cucc is lenne vagy 100 $ rendes áron, most csak 58 volt.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#147414) hardline


hardline
senior tag

Banggood raktáraknál CN a kínai, de a GWTR mit jelöl? Esetleg európai lenne?

(#147415) dugesz77


dugesz77
őstag

SAMSUNG EVO PLUS 128GB micro SD 18,91$. Sajnos a 15/3-as kupon lejárt de elvileg lehet hozzá használni azt is.

[ Szerkesztve ]

(#147416) mazsi válasza gyapo11 (#147413) üzenetére


mazsi
senior tag

Ne parázd túl a dolgot, még el sem hagyta az országot a pakkod! :)Ha vám elé állítják, akkor szépen elküldöd nekik a drágább termékről a fizetési bizonylatot, és közlöd hogy a másik ajándék mellé amit az eladó is igazolni tud kérésre. Garantáltan le fogják szarni a továbbiakban ha nem uzi lőszer, vagy finomliszt van a csomagban.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147417) sloja válasza dugesz77 (#147415) üzenetére


sloja
tag

Most rendeltem egyet, és az aliexpress2off kóddal levon 2 $-t.

(#147418) silvergod


silvergod
őstag

ilyet használ valaki esetleg? milyen minőség lehet?
vagy van valami jobb ennél esetleg 4000-5000ft körül?
füles
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#147419) dugesz77 válasza silvergod (#147418) üzenetére


dugesz77
őstag

Kicsit ismertebb és a teszteken jól szerepel a Bluedio TM én elnyomtam rá egy 25/5 kupont így 20$-ért elég baráti.

(#147420) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Melyik lehet a legolcsóbb lte router, ami:

- Ismeri a b20as csatornát (+jó sok egyebet)
- Automatikusan klienskén kapcsolódik beállított wifire lte helyett, hogy ne az adatkvótát zabálja
- van ethernet portja, sőt, PoE is etethető?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147421) petipetya


petipetya
nagyúr

CR2032-őt honnan érdemes rendelni?

"nincs rá lezsóidő"

(#147422) nightzone válasza dugesz77 (#147415) üzenetére


nightzone
aktív tag

Ebből a típusból ez lenne most a legolcsóbb, Samu 128-as?

(#147423) Real_Necro válasza petipetya (#147421) üzenetére


Real_Necro
veterán

Személyesen Kik, Auchan...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147424) Ciccuka válasza petipetya (#147421) üzenetére


Ciccuka
veterán

Penny-ben szokott lenni Grundig CR2032

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#147425) Degeczi válasza hardline (#147414) üzenetére


Degeczi
nagyúr

(#147426) lappy


lappy
őstag

OTG (on-the-go), USB Type-C, mini-közepes méret, kupakos vagy ház kivitelű
Esetleg tud vki vmilyen megbízható külföldi eladót?

Bámulatos hol tart már a tudomány!

(#147427) martillo


martillo
tag

Sziasztok,
Nezegetem az Alit ebben a nagy szulinapi zurzavarban es latok olyan lesert, amire azt irjak, hogy gyufat gyujt, olyan eros... Vett mar valaki ilyet? Ezek valoban kepesek erre? Emberre, allatra veszelyesek ezek? Van rajtuk vmi biztonsagi zar funkcio, hogy kisgyerek se csinaljon butasagot vele?
Koszi

Szerk:
Masik kerdes... Ti tudtok most fizetni Alin, nekem folyamat visszadobja, hogy a bank nem engedi, pedig 10 perce meg fizettem. Masnal is van ilyen?

[ Szerkesztve ]

(#147428) t72killer válasza t72killer (#147420) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Találtam egy jelöltet, E8372h-153:R Kérdés, hogy tud-e kliens módban dolgozni?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#147429) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Ilyet szeretnék venni, de nem igazán találok.Az alin csak ilyeneket dob. Valaki esetleg látott, vagy vett már olcsóbban.
A márka nem lényeg, csak jó legyen a szűrőre.

(#147430) Nestor16


Nestor16
senior tag

Szerintetek mivel tud többet a gyári Convoy fénytörő cucca az olcsóbbaknál? (S2+ van nekem)
Használtok ilyet? Mi a tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#147431) Real_Necro válasza martillo (#147427) üzenetére


Real_Necro
veterán

Van Aliexpresses topic, ahol aktív téma a fizetési probléma...
Lézert pedig kisgyerek kezébe nem adunk... semmilyet sem. Részemről erős ledest sem adok.

Egyébként igen, van olyan, amivel gyújtani tudsz és meg vannak a veszélyei. Nem éppen ezt a terméket választanám szórakozásra.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147432) mazsi válasza petipetya (#147421) üzenetére


mazsi
senior tag

CR2032 minősége elég nagy lutri. 10-es pakkban árulja az IKEA legolcsóbban, de az én Go Plusom el sem indult vele néha.
Aldi/Lidl párosban a pénztárból tudsz venni még jó áron-nekem az bejött.
Érdemes még nagyobb kínai kereskedésben, vagy forgalmasabb piaci árusnál nézni még, ott egész jó Sony, és Panasonic elemeket lehet kifogni.
De bárhol is veszel, teszteld le azonnal.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#147433) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a CR2032 válaszokat :R

Ahogy látom, elég nagy a szórás, és idehaza inkább csak a conrad.hu-n érdemes venni személyes átvétellel a Belvárosban - őket ismerem, órába vettem már tőlük elemet.

Lényegében az élelmiszerboltokban kapható, és az alis/ebayes linkek között nem látok nagy különbséget - egyiknél sem lehet tudni, mennyi ideig állt ott az elem, és az utólagos reklamáció halott ügy.

Mondjuk nem sürgős, mert éppen a minap emlegetett Xiaomi hőmérséklet és páratartalom mérőben fogyott ki azután, hogy itt dicsértem a féléves futási idejét. Az isten tudja honnan, de az egyik doboz aljáról előkapartam egy CR2032-őt, úgyhogy ezzel elmegy egy darabig.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#147434) vittorio7 válasza dugesz77 (#147419) üzenetére


vittorio7
őstag

Remélem, hogy hibátlant küldenek.
11.11-en vettem 22$-ért egy T5-t. Minden szép és jó volt vele kivéve, hogy a bluetooth kapcsolat nem működik.
Hosszas videós vita utána visszakaptam a vételárat.

25/5 kupont, hogy találok?

[ Szerkesztve ]

(#147435) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Táskára való lakat van ajánlott?

#?*@&!

(#147436) Skillet válasza petipetya (#147433) üzenetére


Skillet
addikt

ERRŐL van szó? Agyalok rajta, mert valaki meg azt írta, hamar lemerült neki. Gyaníthatóan sűrűn változott a hőmérséklet és/vagy páratartalom.
Van 10-3$ kuponom még, azzal jól jönne ki.
Berakok mellé egy ILYET a kosárba, hogy meglegyen a 10 dodó.
Akkor a legtöbben ajánlanátok ezt az e-ink-es cuccot? Mert akkor rápróbálok.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147437) MADcat válasza zeon.hu (#147435) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ahhha ;)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#147438) petipetya válasza Skillet (#147436) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen ez az, megelégedéssel használom. Az elem sokáig bírja, másnál nem tudom miért merül le 2 hét alatt, amikor a fél év a normális. A szoba közepén van egy huzatmentes helyen. Részemről ajánlott termék.

"nincs rá lezsóidő"

(#147439) zeon.hu válasza MADcat (#147437) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Eltöröm a lábad, kiszúrom a szemed, aztán mehetsz, amerre látsz! :DD

#?*@&!

(#147440) Real_Necro válasza petipetya (#147433) üzenetére


Real_Necro
veterán

Abból nekem is van 12 darab. Jó bele a legócskább is, amiket emlitettem.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147441) UberMutant válasza Skillet (#147436) üzenetére


UberMutant
őstag

nálam is csinálta, nem merült le, ha megméri az ember a "lemerült" elemet kiderül, hogy nincs semmi baja.

(#147442) Degeczi válasza UberMutant (#147441) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, nekem most pont egy év után kellett valóban cserélni benne elemet. De előtte pár héten át már játszotta, h elfehéredett a kijelző, és kirakta az elemikont.

Valszeg érzékenyre kalibrálták az elemfeszültség figyelését, és egy-egy váltás leránthatta a küszöb alá (az e-ink kijelző ugyan nem igényel energiát a folyamatos kijelzéshez, de az állapotváltoztatáshoz hirtelen nagyon sokat)

(#147443) Degeczi válasza Skillet (#147436) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Feltétlenül! Mindenki kérdezgetni fogja, honnan van (két kollégának is rendeltem már), annyira egyedi és annyival jobb az e-ink kijelző, mint a szokásos LCD.

(#147444) dugesz77 válasza vittorio7 (#147434) üzenetére


dugesz77
őstag

Én ezeket a kuponokat használtam nem tudom működnek-e még.

(#147445) MADcat válasza zeon.hu (#147439) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Na. Az ember így akarjon jót... :( ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#147446) dugesz77 válasza dugesz77 (#147444) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt az Időgépes összesítőnél az alján dobott még 20/3-as kupont ,hátha másnak is ad.

(#147447) kano


kano
nagyúr

Szóval akkor itthonról Lidlből érdemes venni időjárás állomást? Nekem valami olyan kellene ami min 2 hőmérsékletet tud jelezni (de 3 volna a legjobb).
A Lidlben drágább ez bőven, mint Alin nem?
Köszönöm!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#147448) Skillet válasza Degeczi (#147443) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm mindenkinek! Megrendelem!
:R

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#147449) macilaci78 válasza MADcat (#147437) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez itt off. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#147450) macilaci78 válasza zeon.hu (#147435) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Kb 5€-ért vettem bőröndlakatot ismert gyártótól. Cél-e, hogy a reptéri biztonsági szolgálat a náluk lévő speciális kulccsal tudja nyitni, vagy nem?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.