Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#147751) Saccco válasza w.miki (#147749) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ott azért olcsóbb, az én linkem Banggood-ról van. Általában olyan helyen használom a kártyákat, ahol nem szerencsés, ha tönkremegy. Eddig a Samsung nem okozott csalódást. A 700ft felárat számomra megéri (32gb-ot nézve).

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#147752) Rimuru válasza gyemipapa (#147685) üzenetére


Rimuru
veterán

Fogalmam sincs mekkora egy forgalmi, szoval nem tudom.

Vigyázat, csalok!

(#147753) vargalex válasza Saccco (#147747) üzenetére


vargalex
félisten

Nálam már ment tönkre Samsung és Mixza is (mindkettő read only-ra váltott)...

Alex

(#147754) petipetya válasza Rimuru (#147752) üzenetére


petipetya
nagyúr

10,5x7,5 cm

"nincs rá lezsóidő"

(#147755) powerwade válasza vargalex (#147753) üzenetére


powerwade
senior tag

Nekem is pont ezek a brandek, nehany honapja. Mig a Mixzzaval nem tudtam mit kezdeni, gari se volt ra, addig a Samut Sincerity siman cserelte garanciaban, csak vissza kellett kuldeni. Asszem 560 ft volt a feladas dija, annyit 'buktam' rajta. Viszont a visszakuldestol szamitva kb. 1 honap mulva mar meg is jott az uj :) Mondjuk nem volt egyszeru a read-only SD kartyat ugy tacccsra vagni, hogy olvasni se lehessen rola. Azert megsem kuldom visssza ugy, hogy rajta van 32 giganyi kamerafelvetel. Ugyhogy adtam egy kis feszultseget a megfelelo labakra, es huss... maris olvashatatlan lett a karesz :D Pro tipp azoknak, akik hasonlo gonddal kuszkodnek. A garancia felteltele ugyis az, hogy kuldd vissza, az meg siman teljesul.

(#147756) MADcat válasza Saccco (#147751) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Transcend ajánlott márka?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#147757) sambenez válasza MADcat (#147756) üzenetére


sambenez
addikt

Nekem van több is mind hozza az elvárható sebességet. Eddig még egy sem ment tönkre.

(#147758) Saccco válasza MADcat (#147756) üzenetére


Saccco
nagyúr

Kártyaolvasóból mindenképpen. Egy microsd-t évekig használtam tőlük és csak a mérete miatt cseréltem. Pendrive-om is van tőlük, az is megy a mai napig, pedig vagy 5-6 éve megvan. :D
Külső biztonsági háttertárnak egy Transcend 25H3-at használok, MIL-STD-810F ütésálló. Pont 2 napja járt le a 3 év garancia. :DDD
Ami sinceritytrading kínálatában van az szerintem mind megbízható. Vettem már Toshiba kártyát is tőle, az is megy azóta is. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#147759) silvergod válasza sambenez (#147757) üzenetére


silvergod
őstag

Van akinek a mixza sd működik hosszabb ideje hibátlanul? Mert most vettem egy 128gb és egy 64gb-ost. Nem irtok valami jókat róla...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#147760) vargalex válasza silvergod (#147759) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, van több példány is használatban, ami hibátlan.

Alex

(#147761) w.miki válasza vargalex (#147753) üzenetére


w.miki
veterán

te most melyik sd kártyát ajánlod, akkor?
én is sok mixza-t vettem már, eddig 1 halt be, de újraküldik, 5 csillagért

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#147762) dugesz77 válasza silvergod (#147759) üzenetére


dugesz77
őstag

Ez a kártya még működik nálam. Androidos tv boxban 0-24-ben megy(na jó havonta egyszer kb. újra van indítva). 6 darab Mixza kártyám van 1-el volt gond eddig ,hogy elfelejtett mindent :F újraformázás után azóta is megy. Sajnos árban kicsit elszálltak illetve a Samsungok elég olcsók lettek, lehet ma már inkább azt venném de nincs baj a Mixza-val sem.

(#147763) Donki Hóte válasza fujifilm1 (#147723) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az enyémen nincs turbó gomb :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#147764) vargalex válasza w.miki (#147761) üzenetére


vargalex
félisten

Ha cserélik, akkor teljesen jó a Mixza kártya is. Mondom, nekem is csak egy lett rossz. Egyébként szerintem SanDisk-et érdemes venni.

Alex

(#147765) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Keresek forrfülezhető akkut az alábbiak szerint. AA méret, 1.2 V, legalább 1800 mAh. Tudna valaki linkelni megbízható, és nem túl drága eladót? Köszönöm szépen.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#147766) dugesz77 válasza janakbacsi (#147765) üzenetére


dugesz77
őstag

Ismerősnek ilyen Soshine-ből rendeltünk elektromos borotvába, eddig nem szidta. A soshine nagy gyártó nem szokott a cuccaival gond lenni.

(#147767) fujifilm1 válasza Donki Hóte (#147763) üzenetére


fujifilm1
senior tag

csak viccelsz ugye?
a markolat felett. itt:

[ Szerkesztve ]

(#147768) Donki Hóte válasza fujifilm1 (#147767) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez a gomb nekem egy bizonyos tartományban állítja a motor fordulatszámát.

Esetleg kétszer kell megnyomni egymás után a turbó fokozat eléréséhez?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#147769) Breki


Breki
veterán

Xiaomi Youth Wireless Bluetooth Earphone Noise Cancelling Waterproof Sports Headphone with MEMS Mic - Black
Recommended headphones from Xiaomi only 13€

code: 17XMBT

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#147770) petipetya válasza Breki (#147769) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem most szimpatikusabb a Xiaomi Redmi AirDots 25 USD áron, reggel be is rendeltem, majd jön amikor jön.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#147771) digitalentum


digitalentum
csendes tag

Autómédiába MP3, FLAC zenék lejátszására keresek 32GB pendrive-ot, minél kisebb méretűt.
Tapasztalatok EZZEL vagy EZZEL ? Esetleg más ajánlat?!

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#147772) BullZeye válasza petipetya (#147770) üzenetére


BullZeye
veterán

Jó kamu oldal.

"Come with 300mAh charging dock for 12 hours of battery life."

40mAh és 4 óra, csak beleveszik a dokkolót is...ennyi erővel dobjanak már hozzá üzemidőhöz egy 20.000mAh power bankot is.

(#147773) KTU


KTU
addikt

Nem igazán olvasom már a topikot, csat ritkán benézek :U :B
megtelt a kínai vackos dobozom, nagy EuroBox
:B

Veithdia Sunglasses, napszemüveg 2 év pár hónapja vettem több darabot, optikában tegnap megvizsgáltattam ezeket,
UV 400 védelem (100% UV protection), még mindig tudja.
Mintha régebben vaklai írta volna hogy, OK most az UV 400 védelem, de ezeknél a szemüvegeknél idővel lebomlik, elviszi a cica, vagy mittudomén :D
Szóval jó ez.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#147774) csaby9 válasza digitalentum (#147771) üzenetére


csaby9
tag

Nekem ez a fajta van 3 éve tökéletesen teszi a dolgát.
[link]

Oneplus 6t / LG Nexus 5

(#147775) anorche1 válasza silvergod (#147759) üzenetére


anorche1
őstag

2016 nyaran vettem egy 64 -es capasat. Azt tobb mint egy evig hasznaltam egy lg g3 -ban, amin hasznaltam swap file -t, es szerintem azt az sd kartyara raktam (tehat jo sok irast es olvasast kapott). 2016 oktobere ota pedig egy dashcameraban hasznaljuk. A kocsi mindennap megy, tehat minden nap rogzitesre kerul rajta legalabb fel-1 ora video. De birja, nincs vele gond.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#147776) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Rendeltem egy Xiaomi telefontartót autóba, viszont nem azt kaptam amit vártam.
Egy másik féle kínai koppincs változatot vmi kamu névvel...

Ilyenkor mit tudok tenni? Mire van a legtöbb esélyem?

Refund? Visszaküldés?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#147777) fradi81 válasza pvt.peter (#147776) üzenetére


fradi81
veterán

Hali, ezt írja:

"Full or Partial Refund , if the item is not as described"

dispute aztán kiválasztod amit kell és kitalálsz egy összeget amennyi akarsz.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#147778) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Vettem ilyen lámpát magamnak.

Úgy vettem meg őket hogy először 1 vásárlást indítottam 3 lámpára, majd még egy vásárlást 2 lámpára. Ugyan attól az eladótól.
Nos tegnap kaptam egy csomagot amibe 4 ilyen lámpa volt. Most akkor azt a másik egyet külön küldi, vagy ilyenkor hogyan szokták csinálni ? Nem is értem hogy miért nem úgy küldte ahogyan a vásárlást is leadtam.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#147779) eddieke666 válasza Directors (#147778) üzenetére


eddieke666
tag

Szerintem itt egy csomagban alapból 4 lámpa van.

(#147780) Dluinet válasza Directors (#147778) üzenetére


Dluinet
nagyúr

20 darabot vettél

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#147781) kigyi_23 válasza Dluinet (#147780) üzenetére


kigyi_23
addikt

Ebben azért én nem vagyok biztos ezt írja a leírásban:

Package Included:

1x Solar Wall Lamp

1x Instructions

1x Parts Package

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#147782) pvt.peter válasza fradi81 (#147777) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi a választ, majd írok mire jutottam.
Nem jártam még így, hogy mást kapjak mint amit megrendelek, ezért is kérdeztem rá, hogy mi lenne a legcélszerűbb ebben az esetben.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#147783) spileraaa


spileraaa
senior tag

Meg érkezett ez a rádió Rolton T50 [link] elég gyorsan 2 hét alatt

de nem vagyok meg elégedve vele csak egy rádió adás megy rajta tisztán vagyis az antenna elég gyenge
ezen nem lehet valahogy változtatni?

[ Szerkesztve ]

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#147784) Directors válasza kigyi_23 (#147781) üzenetére


Directors
senior tag

Szerintem sem 20-at vettem.

Itt egy kép a rendelésről. Írja is hány db. [kép]
Csak ugye én nem így kaptam meg ahogyan rendeltem. :((
Nem tudom akkor azt az 1 elmaradt lámpát külön küldte volna, vagy el se küldte ?
Még amúgy a nyomkövetési szám is azonos.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#147785) erdey_a válasza spileraaa (#147783) üzenetére


erdey_a
őstag

reklamáld meg, mert nálunk 3 rolton is van (mondjuk nem pont ez a típus) és olyan adó is jól bejön rajta ami más rádióval, vagy pl. a kocsiba sosem

Vérboci

(#147786) Wajk válasza Directors (#147784) üzenetére


Wajk
addikt

Mivel a Tracking Number ua. én nem várnám azt a pluszt.

Amúgy a legördüloben és azalatt is lehet darabot választani

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#147787) Directors válasza Wajk (#147786) üzenetére


Directors
senior tag

Igen, tudom. :)
Köszönöm a segítséget. :R Akkor már csak azt kell kitalálom mit is írjak neki. Mindenképp refundot kérek.

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#147788) fujifilm1 válasza Donki Hóte (#147768) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Azt hittem csak hülyülsz...
nekem ez két állású kapcsolóként működik .
Egyszer röviden nyomba átvált turbo ba . most kipróbáltam a mégegyszer megnyomom visszavált normálba . Próbálgattam hosszú nyomásra hogy valamit csinál de csak a másik fokozatba vált át.

a porszívó tényleg nem egy nagy vákuumot csinál de mégis tök jól működik.

(#147789) szabifotos válasza spileraaa (#147783) üzenetére


szabifotos
senior tag

Én is hasonló véleményen vagyok. Nagyszülőnek rendeltem EZT, a régi ezer éves rádió helyett, de szinte semmi nem jön be rajta ott, ahol a régi rádión szól rendesen. A lakás bizonyos más pontjain működik rendesen, csakhát pont nem ott kellene ahol jó...

[ Szerkesztve ]

(#147790) Breki válasza szabifotos (#147789) üzenetére


Breki
veterán

Nem tudom miért erőltetitek ezt a roltont szerintem van sokkal jobb designosabb igazi sztereó remekül szól és egy csomó adót befog automatikusan.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#147791) Real_Necro válasza Breki (#147790) üzenetére


Real_Necro
veterán

Linkeled is? Köszönöm :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#147792) Beni2360 válasza spileraaa (#147783) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem pont ilyen van és nagyon sok adó bejön és rögzíteni is tudom. Nálad vételi hiba lehet. Nekem a jack pont kimenet nem müxik.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#147793) azbest válasza Real_Necro (#147791) üzenetére


azbest
félisten

úgy látom több néven fut, l-288 néven 15 dolcsi [link]

viszont úgy látom erre nem lehet külső hangforrást rákötni, se kábel se bluetooth.

Breki
úgy látom rolton néven is fut stereo-nak tűnő, bt képes, 18 dolcsi körül [link]

Állítólag 1500-as cserélhető 18650 akkus, stereo, mp3, bt... [video]

Nem próbáltam ilyeneket. Nekem két xiaomi xmyx03ym speaker van, de az nem rádiós. Bluetooth + aux in, egész jó a hangja. Viszont bosszantó, hogy a töltés és a használat csak trükközve megy egyszerre.

[ Szerkesztve ]

(#147794) bul07


bul07
nagyúr

Egy 5éves kislánynak milyen szórakoztató bármit lehet venni 5$ alatt főleg

Ami leköti 10percre esetleg egy órára, mert utána úgyis megy a kupac tetejére, megy a sűlyasztőbe

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147795) virkir válasza bul07 (#147794) üzenetére


virkir
veterán

Kicsit drágább de pl rajztábla

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#147796) powerwade válasza bul07 (#147794) üzenetére


powerwade
senior tag

5$ helyett ulj le vele rajzolni, legozni, gyurmazni 1 orara. Az enyemek jobban ertekelik minden kacatnal :D :))

(#147797) Ghard válasza bul07 (#147794) üzenetére


Ghard
őstag

Lego vagy beszélő hörcsög. Esetleg plüssfigurát a kedvenc rajzfilmjéből.

[ Szerkesztve ]

(#147798) bul07 válasza virkir (#147795) üzenetére


bul07
nagyúr

Ilyet már vettem neki igaz kisebbe

(#147796) powerwade
Ehet nekem nem lenne türelmem, mikkor nálunk vannak szoktam pörgetni a forgószékben

(#147797) Ghard

Hörcsög úton van már egy ideje, ego egyáltalán nem köti le

Amúgy köszi a tippeket

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#147799) lkristóf válasza azbest (#147793) üzenetére


lkristóf
senior tag

Hogyan kell trükközni vele?

(#147800) szimi57 válasza Real_Necro (#147791) üzenetére


szimi57
őstag

Pl.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.