Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87391) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Windows 7 frissítése után, nem működik a mobilinternet, Huawei E173 modemmel. Újratelepítettem, látszólag minden rendben, de semmi sem tud csatlakozni. Böngésző, Windows frissítés, Antivírus adatbázis frissítés, egyik sem megy ki. Ez egy ritkán használt gép, március óta nem volt frissítve, most vagy 40 települt, 1GB adatforgalom volt. 3 USB porton próbáltam, mindig eltávolítva, újraindítva. Mi lehet a gond? Valamelyik frissítésnek volt ilyen "mellékhatása"?

Elhoztam a modemet, de itthon nem tudom kipróbálni, mert mindig ezt a hibát dobja, Win10-en. Kompatibilitási módban is. Végül lehet, hogy sikerült telepítenem a DriverSetup.exe-vel, igaz semmilyen ablak nem jött fel, de a modem úgy néz ki, hogy kimegy a hálózatra, SMS-t is tudok rá küldeni, teszt sem jelez hibát, viszont nem csatlakozik. Valamit módosítani kellene az alapbeállításon? Domino Fix, adat van még rajta.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.