Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80687) Soulfly842 válasza SUPREME7 (#80683) üzenetére


Soulfly842
addikt

Nap közben munka közben kicsit felületesen szaladtam át rajta ahogy nézem :)

Az a baj azzal, hogy ha csak átváltják dominóba, hogy azzal nem kerül a te nevedre.

A két tanús meghatalmazásnak az a szépsége, hogy rá lehet íratni, hogy miben járhatsz csak el. Úgy nem is értettem soha, hogy mi miatt nem adják ki több esetben.

Na mindegy...

Viszont, ha nem a neveden van a kártya, akkor 30 napos ideiglenes felhasználónak tudnak csak rögzíteni, s azzal az a baj, hogy amég a 30 napos biztonsági időintervallum le nem telik, addig nem tudod a saját neveden aktiválni sem előfizetésként :(

Hivatkozz arra, hogy törvénybeli szabály van most már rá, hogy egy jogi személynek legfeljebb 30 domino lehet a nevén... ki tudja már hányat váltottak így át, s legalább segítsenek abban, hogy a dominó a nevedre kerülhessen.

(#80686) Daffni2

Cáfolni nem tudja, az már elbukott, csak az időt húzza. Ahogy korábban is írtam a havidíj egyetlen egy paraméter akár több százból, ami előtérbe kerülhet, s kicsit komikus, s mondhatni laikus szemlélet, ha pusztán erre hivatkoznak. Ez semmit nem határoz meg. Főleg, hogy az általam linkelt hírben is elég nevetséges számolgatás is szerepel, ami feltételezi azt, hogy egyetlen kártyával se lépik át a havidíjat. Ezek mind-mind 'tudománytalan' szőrszálhasogatások.

Részemről lezártnak tekintem, s vitába sem fogok emiatt kapcsolódni. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.