Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  GeForce Now

Hozzászólások

(#1) Sosupenz


Sosupenz
csendes újonc

Sziasztok!

Nem tudom ki mennyire ismeri ezt az új szolgáltatást a GeForce Now-t? Ez egy game streaming felhőalapú szolgáltatás. Amire szükséged van kb egy megjelenítő eszközre és a szerver streameli a játékot a : Pcdre, lapotpodra, macedre, telefonodra, tabletedre amire akarod :).

Az én problémán az hogy telefonon szeretnék steames játékokkal játszani, ehhez szükség lenne kontrollerre amivel kifogástalanul működik, de én egér billentyűzettel szeretném tolni, amivel hivatalosan pcn is működik. Na de, telefonon vezetéknélküli egér billentyűvel oldom meg, de sajna nem érzékel különböző gombokat pl jobb egér abszolút, mouse 3, és további gombokat, ezeket mind csupán a játékban, más játékoknál semi működik, próbáltam különböző progikkal, játék beállításokban de semmi. Külön pcn működik minden de ha telóra streameltetem akkor sok gomb nem működik. Nem tudom esetleg valaki aki tolja keresztül kasúl, connectel mindent mindennel az tudna segíteni, hogyan lenne megoldható aproblémám? Tehát szeretnék Pc gamet stremelni a geforece now segítségével telefonra úgy hogy az eszközeim: egér billentyű minden fennakadás nélkül :) Köszönöm előre is nektek

UI: akinek gyenge a gépe, illetve nem akar sokat költeni hardverre, vagy úgy egyálatlán a jövőben annak remek opció lehet ez aszolgáltatás, próbáljátok ki , amí még fizetni se kell érte.

Sziasztok ^^

(#2) Fecogame


Fecogame
veterán

Nos, én kipróbáltam BETA fázisban a szolgáltatást, illetve most is, ég és föld a különbség. Sajnos nem a jó irányban.

A beta időszakban leesett az állam, gyakorlatilag input lag nélkül, maximális sebességgel futtata a játékokat. Most pedig csapnivaló: laggol, rossz a képminőség, és a hang is borzalmas. Így biztosan nem fizetek rá elő.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) body007


body007
addikt

Azt tudja vki, h tudom összecsatolni a steam fiókommal? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#4) bolcsodal válasza Fecogame (#2) üzenetére


bolcsodal
addikt

Nekem más a tapasztalatom. Wifi-n problémáim voltak ShieldTV-vel. Amióta ethernet (1Gbit) kapcsolaton működik minden rendben vele.

Előfizettem, Founders edition esetében tudok nyilatkozni:

1. ShieldTV-hez járó játékok símán futnak 1080P max felbontáson (4K sajnos nincs).
2. Steam fiókkal összekapcsolva símán működik olyan beállításokkal, amik kifektetik a desktop PC-met (Witcher 3, Senua's sacrifice). Lényegében egy virtuális gépet bérelsz ki az előfizetéssel 4magos CPU+Tesla P40-nek megfelelő hardverrel.
3. A Steam játékok listája még limitált. Gondolom, ha megegyeznek a nagyobb kiadók a sápról bővülni fog.
4. Adatforgalom...tegnap a kölök 70GB-nyi adatot játszott össze meg a vissza.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve, valszeg soha nem fogok többé költeni desktop PC upgrade-re.

Ennyike.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#5) Sosupenz


Sosupenz
csendes újonc

Igen ez így működik, más platformon nem tapasztaltam problémát, csak a frűnya telefonon nem tudom az egér billentyűt rendesen használni :(

(#6) bolcsodal válasza Sosupenz (#5) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ez inkább Android vs. BT egér+billzet kérdés. Sosem kedvelték egymást tudtommal...

Amíg ezt nem oldják meg, addig én maradnék a kontroller-nél.

They drew first blood....

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

A felhős játékszolgáltatások és a játékáruházak viszonya (Prohardver cikk)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Kipróbáltam a free tagsággal a Now-t. Az Argo nevű ingyenes multi FPS játszhatatlanul laggol. A Steames saját Far Cry 4 elég szépen fut (annak ellenére, hogy a net csak 1280x800-as felbontást tesz lehetővé a hálózati vizsgálat szerint). Viszont a FC4 map editorát elindítva hibával kiszáll a játékból "Hiba történt a(z) Far Cry 4 - Editor frissítése közben. Érvénytelen platform" üzenettel.
Ez mitől lehet?
Próbálta valaki a Far Cry 5 map editorát Geforce Now-val? Meg akarom venni a játékot, mert Epic-en most akciós.

[ Szerkesztve ]

(#9) Sosupenz


Sosupenz
csendes újonc

En regesreg kiszalltam a geforcenowbol, tobb problema volt vele mint haszna igy ki offoltam.

(#11) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

Akinek van élő founders előfizetése Márc 17-óta, (tehát ha tegnap még rendelkeztél) és fenntartod az előfizetésedet, akkor marad ugyanezen az áron amíg elérhető az országban a geforce now. :C
Ha megszakad az előfizetés, akkor viszont elveszted ezt a lehetőséget. Érdemes emiatt naprakészen tartani a kártya információkat. :K

(#12) Zsoxx válasza Mr Bond 007 (#11) üzenetére


Zsoxx
senior tag

De legalább már van újra havi előfizetés.

(#13) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

4K TV-n nem túl szép a látvány (bár azért ocsmánynak sem mondanám), viszont erősen érezni, hogy kevés neki FullHD. (LG CX OLED)
Az alapszolgáltatás ingyen van ezért nem sírhat a szám, viszont a fizetősbe RTX helyett rakhattak volna inkább 1440p opciót mert ez így olyan mint kakán a csillámpor... :D

Telefonon (a kisebb felbontás miatt) tökéletes! :K

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14) Zsoxx válasza Archttila (#13) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Grafikai beállításokat megnézted a játékban? Azt általában nem szokta elmenteni, minden indításkor fel kell húzni maxra.

(#15) Archttila válasza Zsoxx (#14) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Én ilyet nem tapasztaltam, de egyébként minden csutkán van amivel játszom.
1440p monitoron már egy fokkal jobb a helyzet.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#16) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam ezt is és a Stadia-t is. Nem tudok dönteni. Battlefield és COD sorozatok miatt talán a GeForce Now ami jobb lehet nekem. Ti mi alapján döntitek el?

Illetve sztem itt sokat számít a Steam és az Epic Games fiókok mountolása is. :C

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17) Sosupenz


Sosupenz
csendes újonc

Nem követem figyelemmel a streaming szolgáltatások mivoltját sajnos/nem sajnos , beruháztam egy high end gépre így a kövi 5-6 évre nem kell tervezzek :C

(#18) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Ma toltam BF1-vel, nagyon nem jön be ez a II.vh-s sztori. COD2 még jó volt, de ez már nem az.
Nem is emiatt írtam, hanem, hogy én gondolom-e rosszul, vagy tényleg elérhető lesz a BF2042 ebbe a felhőbe? Ha igen, akkor előrendelem.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#19) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Vajon a PC Building Simulatort miért nem lehet Epic-kel használni? Csak a Steames verzió indítható.

(#20) cellpeti válasza Zsoxx (#19) üzenetére


cellpeti
veterán

Steam-es fiók jobb is, mint az Epic szerintem

Tigris, tigris, csóvafény...

(#21) bbmt


bbmt
senior tag

Sziasztok,
Szerintetek van értelme a 3080-as előfizetésnek?
Ha nem ad többet csak a 1440p-t akkor annyira nem érdekel. A 8 órát sem használnám ki.
Vagy esetleg a játék pl far cry 6 vagy az assassin creed valhalla "jobban" futna?

A kanál a gyengék villája

(#22) r6man123


r6man123
senior tag

Sziasztok!
Van tapasztalat arról hogy a 360 csomagot ha 6 hónapra megveszem, de valamiért mégsem oké (Router, szolgáltató, kábel, bármi) van refound?

Időarányos visszakapom a 6 hónapra befizetett. Lóvét?

(#23) pisti1993100


pisti1993100
csendes tag

Sziasztok. Egy olyan gondom lenne hogy tegnap Elő fizettem a 10euros csomagra csak el rontottam a tranzakció visszaigazolást, utána újra csináltam el is fogadta le is vonta de nem enged be jelentkezni. Azt írja: Kiszolgáló hiba történt. A felhasználó fiókja le van tiltva.
Mit tudok tenni ? Próbáltam a supportot de annyi lehetőség van es sehol egy email vagy valami ahova írhatnék.
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#24) DamianB válasza r6man123 (#22) üzenetére


DamianB
őstag

Végül mi lett ?
Én most vettem shield prot és agyalok a 3080 elöfizun.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#25) Pokskill


Pokskill
tag

Sziasztok. Előfizettem steamen az ea pass-ra a it takes two játék miatt, de a geforce now nem akarja megjeleníteni a játék keresőbe sehogyan se, tudtok segíteni? :R

"Sosem az erősek, mindig a kitartóak műveltek nagy dolgokat."

(#26) slein válasza DamianB (#24) üzenetére


slein
tag

jócucc a 3080 tier

(#27) Archttila válasza slein (#26) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

:DDD :C

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#28) DamianB válasza slein (#26) üzenetére


DamianB
őstag

Végül vettem egy 3080 as MSI GP66 laptopot . De nem elképzelhetetlen következő években visszatérek erre .
Persze tisztában vagyok vele hogy laptop nincs pariban az asztalival.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#29) tasiadam


tasiadam
veterán

Most teszteltem free-n a nowot, bf1, WoT volt elsősorban képben, meg cyberpunk és egyéb AAA (ha lesz, ami érdekel).
A prio jobb képminőséget ad? Mert bf1 pl ronda, de nagyon, pedig csutkára vannak húzva a dolgok.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#30) Major Lion válasza tasiadam (#29) üzenetére


Major Lion
senior tag

Nem ad jobbat, csak szervert kapsz azonnal es nem kell varnod, sajnos a kepminoseg ugyanolyan fos lesz.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#31) Jocohun


Jocohun
tag

Hali. Olvasgattam a GeForce Now ról és ki szeretném próbálni ezt a szolgáltatást de úgy hallottam, hogy ez fizetős az az elő kell fizetni rá. Nem tudom van e rá lehetőség, hogy ingyenesen is lehessen használni? Azért kérdezem ezt mivel nem sokat játszom és csak bizonyos játékok érdekelnének az pedig 2 - 3 játék illetve a steam fiókomban megvásárolt játékokal játszanák. Laptopon használnám ami egy irodai felhasználásu gép és ezért nem igazán szeretnék előfizetni a szolgáltatásra. Ha lehetséges ingyenesen használni akkor így meddig lehet használni így ingyenesen? Köszönöm :R

(#32) Eversmann


Eversmann
aktív tag

Hamarosan többet kell fizetni a GeForce Now-ért
link

Life is better with a Titan

(#33) Rage47 válasza Eversmann (#32) üzenetére


Rage47
veterán

Remek... egyébként hónapokig nem volt elérhető a havi lehetőség, csak fél évre lehetett előfizetni, de már újra aktiválták, lehet havonta is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  GeForce Now
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.