Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58990) kali válasza Onderon (#58983) üzenetére


kali
legenda

itt kezdődnek a problémák, amikor valaki s3 - ami már a megjelenés pillanatában is problémás volt a ram kezelése miatt - és társai alapján minősít még napjainkban is...

r3dsnake; nincs már olyan, az ios sem a régi már... (régen rossz, viszont igaz, ha már ezt mondják olyanok is, akik az apple táborát erősítik régóta és nem is szándékoznak azon változtatni, csak korrektül elismerik a hibákat.)

más; írtam korábban, hogy jobb lett mostanság az lte a lakásban, rámértem most a sebességre olyan helyen, ahol nem fullos a térerő - a teraszon és az ablak közelében maximumon van, de nem ott használom a notikat, így nem is ott lenne korrekt a mérés -, azt kell mondanom, a sebesség is gyorsabb lett valamennyivel;

lte

látszik, hogy nem a belvárosban lakom, ott azért jóval gyorsabb letöltéseket is mértem már korábban.
rámérek majd a lakás olyan pontján is, ahol maximum a térerő, úgy jobb válaszidőre és valamivel gyorsabb letöltésre tippelek.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.