Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54051) dptrsk válasza Zoty4 (#54044) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ha össze van regisztrálva Telekom szinten a mobil és otthoni oldal, akkor csak felhívod a 1430/1412-t és átváltják neked pikk pakk.
Ha nincs összeregisztrálva, akkor nem tudom lehet-e telefonon, de egy próbát megér.

(#54052) cris78 válasza Ákinard (#54049) üzenetére


cris78
őstag

Nem hoztam el a telefont. Új rendelés leadva, panasz levél ment a T-nek. Remélem holnap hívnak, hogy most akkor megadják az új rendelést vagy nem.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54053) dedike válasza Zoty4 (#54047) üzenetére


dedike
addikt

Nézd, a két évet így is, úgy is aláírod...

Jó szerencsét!

(#54054) djculture válasza dedike (#54053) üzenetére


djculture
félisten

Azért meg ha nem vesz készüléket havi kedvezményt kap a forgalmi díjakból 12 hónapon át, de volt már hogy mást is kilehetett alkudni. Ez a telekom is olyan már mint a piac ha csendben ülsz fizetsz semmi se jár csak ha kiharcolod.

[ Szerkesztve ]

(#54055) zool1


zool1
őstag

15 év után elválnak útjaink a Telekomtól... :U

(#54056) St3ven válasza zool1 (#54055) üzenetére


St3ven
addikt

Véleményem szerint kisemberként innen csak egy szóba jöhető irány van, mint racionális döntés: a blue mobile.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#54057) Gabesz87


Gabesz87
addikt

A segítségeteket kérném, mert nem tudok dönteni díjcsomag választásban. Next S/Move M között vacillálok. Jelenleg egy Galaxy S Advance telüm van Mozaik S előfizuval, és most egy Lumia 735-öt szeretnék venni. Viszont az LTE sebesség miatt agyalok. Jelenleg Speedtestel 8,95/3,51 Mbit-et mértem HSDPA-val. A Next S 30 Mbit-es 4G-t ad, a Move M csak 10-et. persze gondolom ezek csak elméletik, nem tudom, vajon a tényleges hogy alakul, de azt nem tudom, hogy mennyire lenne előrelépés a mostanihoz képest. Megérné-e a 30-as Next S. Mert annyit nem telefonálok, hogy kihasználjam az ingyen telefonálás előnyeit, szóval csak emiatt nem akarok 2500-al többet fizetni. De másrészről meg azért a 30-as 4G csak jobban vonz mint a 10-es. Szóval ebben szeretném a tanácsotokat kérni, főként a 4G sebességet illetően.

(#54058) polonic válasza Gabesz87 (#54057) üzenetére


polonic
félisten

Valassz valami kis dijcsomagot es hozza 1290-ert egy gigas netbovitest es megkapod az max elmeleti sebesseget

(#54059) Gabesz87 válasza polonic (#54058) üzenetére


Gabesz87
addikt

Ez eszembe sem jutott, de tök jó ötlet! Köszi a tippet! :R Meg is rendeltem a Move S-t, kedden megyek a telóért, és akkor majd rendelek még egy NetPlusz L-t!

(#54060) Zoty4 válasza Gabesz87 (#54059) üzenetére


Zoty4
őstag

Javaslom elso honapban a netplusz M-es dijcsomagot rendeld az vmi 190ft elso honapban, aztan felvaltasz

[ Szerkesztve ]

(#54061) r3dsnake válasza Zoty4 (#54060) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ahhoz nincs rendes LTE sebesség.

(#54062) Zoty4


Zoty4
őstag

Megrendeltem vegul hugomnak egy z1et akg fulhallgatoval next s atk melle.
Adnak ehhez is hordozhato akksit?

r3dsnake: ez tenyleg ilyen fontos? De masodik honaptol mindenkeppen az L-es csomagot eri meg, csak a kedvezmenyes honapot szerintem kar bent hagyni

[ Szerkesztve ]

(#54063) Gabesz87 válasza Zoty4 (#54062) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nem igazán értem miért kéne az M-et választani L helyett, holott árban nincs akkor differencia, mint sebességben. Az az egy kedvezményes hónap meg nem annyira izgat.

[ Szerkesztve ]

(#54064) djculture válasza St3ven (#54056) üzenetére


djculture
félisten

Én azon csodálkozok majd ha a mostani multi ellenesség miatt a lidl üzeletek itt maradnak és velük nem száll el az összes csak ott forgalmazott szolgáltatási csomag

(#54065) ryori válasza ForRedGlory (#54033) üzenetére


ryori
senior tag

Nextnél fölösleges is, mivel korlátlan hívást enged, akkor minek voipozni

(#54066) csababarca


csababarca
őstag

Ha új előfizetést kötök, új díjcsomaggal,akkor nincs lehetőség számmegtartásra?:

webshopon keresztül nem ajánlja fel,csak hogy válasszak új számot...ez így nem gyere be. :N

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54067) erdoke válasza ryori (#54065) üzenetére


erdoke
titán

Esetleg a jobb hangminőség miatt? Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ha FaceTime Audio megy a 3G helyett, a 2G-ről nem is beszélve. Szintén elvileg a VOIP mehet a most állatira kibővített LTE hálón, míg a hanghívás csak GSM-en. Éppen ezért egy rossz vicc, hogy 10-15e Ft-os csomagokban elvileg tiltják.

(#54066) csababarca
Benne van a nevében: ÚJ előfizetés. Az bizony nem a régi.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#54068) csababarca válasza erdoke (#54067) üzenetére


csababarca
őstag

jó ezt vágom persze,csak azt hittem esetleg lehet számmegtartást kérni...
mert ugye úgymond díjcsomagot váltok...
na mindegy,így meggondolom még a dolgot...mert ez a számom 10 éve..

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54069) ryori válasza csababarca (#54068) üzenetére


ryori
senior tag

Pedig van számhordás

(#54070) csababarca válasza ryori (#54069) üzenetére


csababarca
őstag

nah akkor majd leinfózom a menetét 1430-on,csak tudnak megoldást találni...

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54071) csababarca


csababarca
őstag

na már meg is van, sima díjcsomagváltásra kell menni,majd felajánlja hogy válasszak készüléket és ennyi is:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54072) zool1 válasza St3ven (#54056) üzenetére


zool1
őstag

UPC mobil lesz, kipróbáljuk.

(#54073) St3ven válasza djculture (#54064) üzenetére


St3ven
addikt

Mivel a Telekommal kötöttem szerződést, ha valamikor esetleg elszállna a blue mobile, akkor visszaraknának egy alap Dominóba, mint az általában a virtuális szolgáltatók/mobilmárkák megszűnésekor lenni szokott (lásd Postafon).

De majd ráérek akkor gondolkozni, hogy merre tovább (váltás Move XS-be), ha ez tényleg bekövetkezik, addig miért ne használhatnám a 33 Ft-os percdíjat, meg a Blue Duo kedvezményt (499 Ft-os időszaki díjért 9 Ft-ért hívható bármely két darab magyarországi szám), meg a csomagokat váltogatva folyamatosan 90 Ft akciós netet.

(#54072) zool1
Érdekesen hangzik, bár nekem túl nagyok a csomagjaik. Amúgy nagyon nyomul most a UPC, lásd UPC Wi-Free. :K

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#54074) madle válasza polonic (#54058) üzenetére


madle
őstag

A kis díjcsomagokban nem tiltják a Voipot? Akármilyen internetet is köt mellé? Mondjuk ha nem arra kell neki akkor persze jó.

(#54075) dptrsk válasza madle (#54074) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

A nagy csomagokban nincs tiltva a VOIP a 2-3 legdrágább csomagban elérhető.
Next XL (ATK)
Next M (ATK)

Azt hiszem ez a 2 csomag amiben van VOIP. Csak ugye ezekben majdnem felesleges, mivel korlátlan belföldi csomagok(a külföldi hívásokra éri meg a VOIP).

[ Szerkesztve ]

(#54076) madle válasza dptrsk (#54075) üzenetére


madle
őstag

Értem, és a Voipba beletartozik a FaceTime hívás is iPhone-on? :(

(#54077) dptrsk válasza madle (#54076) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Ezt sajnos nem tudom megmondani, de szerintem az Apple nem örülne, ha a termékeit nem lehetne használni egy partnerszolgáltató hálózatán 100%osan bár a Telenor "minőségi" hálózatán is lehet iPhone-t venni

Szerintem a FaceTime engedélyezett, de ez nem 100%.
Ha valakinek van iPhoneja megírhatná, hogy egy nem VOIPos csomagban működik-e a FaceTime.

(#54078) cris78 válasza dptrsk (#54077) üzenetére


cris78
őstag

És a google mennyire örül, hogy tiltva van a google voice?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54079) erdoke válasza dptrsk (#54077) üzenetére


erdoke
titán

Mivel volt Spotify Premiumom is, két hónapja átléptem a Music M-be, ahol elvileg nincs VOIP. Van hozzá egy XL-es net bővítőm plusz SIM kártyával, de elvileg ez sem számít. Kicsivel aktiválás után próbáltam, és működött a FaceTime Audio. Utóbbi időben viszont nem próbáltam.

(#54078) cris78
Miért, a Google is direkt szerződésben van a Telekommal?

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#54080) cris78 válasza erdoke (#54079) üzenetére


cris78
őstag

Nincs szerződésben de a készülékek 99% android. Az biztos hogy nekem BlackBerryn mozaik xs-sel ( tavaly decemberben kötöttem) megy a bbm-en a hang és videó hívás is.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54081) erdoke válasza cris78 (#54080) üzenetére


erdoke
titán

Éppen azért érdemes korlátozni, az tudná elvinni a sok bevételt... Erős a gyanúm, hogy az átlag iPhone bevétel sokszorosa az átlag droidosnak Telekomnál is.

A legjobb aláírás a héten

(#54082) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Valaki felvilágosítana? :DD

Kedvezményszint: arany
Hűségidő: 2015.01.31

Szeretnék egy Z1 compactot venni.

Rámegyek,hogy Meglévő havidíjas: 77 040 Ft

Na most hűséghosszabbítás+készülék váltás meg ez az arany szint nem ad valami + kedvezményt?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#54083) Ákinard válasza dptrsk (#54077) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nem működik :S
Kicseng, és amikor a másik fél felvenné, csak azt írja ki, hogy Kapcsolódás...
A régi díjcsomagommal ment, és Wifin msot is megy, tehát nem facetime hálózati hiba, hanem a voip tiltás :(

(#54084) varsam válasza prannk (#54082) üzenetére


varsam
őstag

A pontjaidat válthatod be, amennyiben van, más kedvezmény nincs. Válts nagyobb csomagra, akkor kapsz jobb árat.
Amúgy meg 30% kedvezmény van weben a bolti árhoz képest.

(#54085) madle válasza Ákinard (#54083) üzenetére


madle
őstag

Akkor ennek baromi sok értelme van, mármint a FaceTime-nak. Az Apple leszerződik a technológiájával a Telekomhoz, de nem lehet használni mert a szolgáltató tiltja. Kicsit vicces ez. Persze nem használom sűrűn, de azért ez nagyon nem korrekt. Végülis vehetném pont ezért az előlapi kamerás telefont a szolgáltatónál, hogy ezt tudjam használni...

(#54086) cris78 válasza madle (#54085) üzenetére


cris78
őstag

Majd kitalalnak egy olyat hogy havi 1000-ért feloldják.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54087) Ákinard válasza madle (#54085) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Gondolom ezzel terelnek el a drágább díjcsomagok felé...
Amúgy engem annyira nem zavart a dolog eddig, mert ott az iPad, vagy megosztom róla a netet és wifin megy, vagy arról facetimeozok...
De igen amúgy ennyi pénzárt már rég korlátlan csomagokat kellene osztani nem pedig 200 mega net meg 40 forintos percdíj és barátait...
(De hát itt a telekomadó és társai, amit természetesen a mocskos multi fizet és véletlenül sem a lakosság...)

(#54088) madle válasza Ákinard (#54087) üzenetére


madle
őstag

Így van.. Pedig most én is vacillálok, hogy előfizessek-e a Next S-re vagy keressek valami mást. A Move M-el az a bajom, hogy ott az előfizetés összege lebeszélhető de azért elég magas percdíjon, Az meglehetősen gyorsan elkopik. A Next S egy ezressel drágább és Telekomnál korlátlan. Az mindjárt jobban hangzik. Csak azt nem tudom, ha elfogy a net keret, akkor az a 32kbs-re lassítás mennyire gáz? Használható?

Vagy harmadik opciónak marad a Like S, ami gyakorlatilag nem olyan drága mint ezek, de csak 3 megadott számra van 300 perc beszélgetés havonta. Ami annyira nem lenne rossz. Csak ott is azzal vagyok bajban, hogy kevés a net, ha az lefogy nem tudom mennyire lesz gáz a használata hó végéig...

(#54089) glaci válasza madle (#54088) üzenetére


glaci
őstag

Annyit tudok segíteni, hogy elmondom: a 32 kbps az "kínkeserves". Használható, de a mai weboldalak már nem ekkora sebességre vannak optimalizálva. Gondolj bele, milyen volt régen netezni betárcsázós modemmel vagy GPRS kapcsolaton! Na, ez ugyanaz az "élmény"!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54090) madle válasza glaci (#54089) üzenetére


madle
őstag

Akkor lehet az lesz, hogy marad a Like S díjcsomag, annak a lebeszélhető percei gyakorlatilag elégnek kell, hogy legyenek s ehhez kötök egy internet csomagot.

Ilyenkor ez, hogyan működik? Van a csomagban 300MB, ha kötök 1GB-ot 1200Ft-ért akkor az még hozzáadódik az előfizetési összegez és havonta 1,3GB-ot tudok netezni?

(#54091) ShadowX válasza madle (#54090) üzenetére


ShadowX
őstag

Pontosan.

(#54092) kali


kali
legenda

úton a világ végére, persze csak az országon belül, de most majd kiderül - legalábbis számunkra -, hogy az októberi nagy (lte) fejlesztés, mennyit javított valósan a hátrányos helyzetű területeken.

(#54093) erdoke


erdoke
titán

Beugrottam (volna) egy T pontba átvenni az online rendelt tartozékot, azt mondták, kb. másfél óra, mire az előttem várakozó 47 ember elfogy. Én „elfogytam" onnan két perc alatt... Holnap reggel még teszek egy próbát, viszek iPadet, de ha nincs meg egy órán belül, akkor morcos leszek. A végén többe kerül a parkolás, mint amennyivel olcsóbban rendeltem tőlük a tartozékot...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#54094) Gedeon31 válasza kali (#54092) üzenetére


Gedeon31
addikt

Felénk van olyan 400-500 fős falu, ahol van LTE azóta , nem olyan régen jártam arra meg is lepődtem. Előtte nem volt 3G csak 2G. Pakson meg a lakótelepen van a magasabban fekvő részen . Máshol csak 3G. Nincs is fent a térképen lenne erre. :D

(#54095) ShadowX válasza erdoke (#54093) üzenetére


ShadowX
őstag

Itt vagyok a szegedi árkádban és a folyosóra lóg ki a sor a telekomnál. Mindezt úgy, hogy elsô számításra 10 ügyintézô dolgozik. Karácsony feeling...mondjuk itt mindig is sokan voltak.

[ Szerkesztve ]

(#54096) madle válasza ShadowX (#54095) üzenetére


madle
őstag

Undorító az a hely, mármint maga az egész komplexum, egymást tapossák az emberek. Hajrá az ügyintézéshez. :DDD

(#54097) ForRedGlory válasza erdoke (#54093) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi ebben a meglepo? Karacsony van...mondjuk jo nagy hulyeseg volt pont most Telekom uzletbe kerni a megrendelest. Pick-pack ponttal jobban jartal volna.

(#54098) cris78 válasza ForRedGlory (#54097) üzenetére


cris78
őstag

Meg úgy jár mint én, ha sorra kerül :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54099) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Nálatok jó a Telekom alkalmazás androidon? .

(#54100) cris78 válasza Gedeon31 (#54099) üzenetére


cris78
őstag

Nekem nem androidon az android működött valamelyik nap :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.