Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54552) petipetya válasza btz (#54550) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem feltöltőkártya esetén nincsenek lassítás. Ha ott elfogy a kifizetett adatmennyiség, akkor nem tudja tovább használni az internetet.

"nincs rá lezsóidő"

(#54553) btz válasza petipetya (#54552) üzenetére


btz
addikt

De van, én is így használom. Igaz irgalmatlanul lassú. Majdnem hogy használhatatlanul, de pl hírolvasásra még elmegy, de pl augmented reality játékra már nem ajánlott.

ⓑⓣⓩ

(#54554) btz válasza #50751744 (#54551) üzenetére


btz
addikt

Nincs elég lefedettség beltéren. Biztos jól szigetelhet a házatok.

ⓑⓣⓩ

(#54555) petipetya válasza btz (#54553) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor elnézést a tudatlanságomért. :R A vodánál úgy volt, azért hittem hogy itt is.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54556) btz válasza petipetya (#54555) üzenetére


btz
addikt

Sok különbség nincs. Aki augmented reality-zik az úgy is olyan csomagot vesz amit kb 1 hónap alatt használ el, max ha éjszaka is nyomja akkor rárendel 1 hónap előt és akkor újraindul az 1 hónap.

ⓑⓣⓩ

(#54557) Barthezz2 válasza petipetya (#54543) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Köszi, akkor ezek szerint semmi extra nem kell. :R

Igen, azt tapasztaltam mikor legutóbb voltam haverral(én vodás vagyok, most se én vásárolok majd), hogy leülni ne akarjunk..

Everybody lies.

(#54559) #74774528 válasza #45553408 (#54538) üzenetére


#74774528
törölt tag

Nekem ez volt a max amit kitudtam hozni a hálózatból iPhone 6-tal. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#54560) btz válasza #50751744 (#54558) üzenetére


btz
addikt

Sajnos a mai adatszintekhez a 2G nem elég. Ha képnélkülire flash nélkülire állítod a böngészőt valami talán bejön. Sajnos a 2 G használhatatlanság határait súrolja mindenhol

ⓑⓣⓩ

(#54563) szabogabor10 válasza #50751744 (#54562) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ez erősen telefonhibának tűnik...hálózati üzemmód automatikusra van állítva?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#54565) szabogabor10 válasza #50751744 (#54564) üzenetére


szabogabor10
veterán

Meg tudod nézni, milyen hálózaton van, amikor nem ír ki semmit? Telefonálni se tudsz ilyenkor?

Most nézem, ismeretlent ír ki..furcsa.

Nálam tipikus Sony probléma volt anno (és másnál is előfordult), hogy EDGE-en nem akart menni a net..kiírta az E-t, de semmi adatforgalom nem volt. Ezek szerint továbbra sincsenek a helyzet magaslatán a Sony emberei....

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#54567) szabogabor10 válasza #50751744 (#54566) üzenetére


szabogabor10
veterán

Úgy értettem, hogy EDGE vagy LTE..de ismeretlent ír ki, ahogy látom...
Telefonálás gond nélkül megy?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#54568) btz válasza #50751744 (#54566) üzenetére


btz
addikt

Piros x mellett tudsz telefonálni?

ⓑⓣⓩ

(#54569) btz válasza #50751744 (#54562) üzenetére


btz
addikt

És mi van akkor ha nem indítod újra, hanem ki mész kültérre?

ⓑⓣⓩ

(#54570) Nordik válasza #50751744 (#54562) üzenetére


Nordik
őstag

Ilyeneket nekem is csinál néha. Szerintem nem igazán bírja a hálózatváltásokat és a térerő se az erőssége a telefonnak. Állítólag a későbbi H-s szoftverben már javítva lett ez is. :U

(#54571) Nordik válasza Nordik (#54570) üzenetére


Nordik
őstag

Már nem tudom szerkeszteni, azt nem figyeltem, hogy Z2-n viselkedik így a hálózat. Nos nekem LG G2-n is hasonló. Főleg amióta volt a nagy 4G-s fejlesztés. Beltéren nagyon sok helyen alig van térerő illetve adathálózat. :U

(#54573) szabogabor10 válasza #50751744 (#54572) üzenetére


szabogabor10
veterán

Sajnos azt én is észrevettem korábban, hogy nem erőssége a Sony-knak (vagy Androidnak) az automatiks hálózati üzemmód választás. Sokszor nem volt már semmi 3G útközben, de csak nem akart magától váltani pár percig 2G-re...sokszor voltam elérhetetlen ekkor. Nagy kínlódás volt. iPhone-on mindig tökéletesen és gyorsan mennek a 2G-3G-LTE(800-1800 MHz) váltások.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#54575) jack B. válasza btz (#54550) üzenetére


jack B.
csendes tag

Köszi a helpet!

Akkor weben le kell majd mondani. Ha megveszem holnap 30.-án, akkor kövi hónap 29-én már érdemes lemondani a webes felületen, ha nem kívánom tovább használni egy újabb hónapra. Ha jól gondolom.

(#54576) glaci válasza jack B. (#54575) üzenetére


glaci
őstag

Igen, viszont holnap már Szilveszter lesz! (Ma van 30 -a!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54577) petipetya


petipetya
nagyúr

Tényleg, mikor van a számlazárás? Sehol sem látok ezzel kapcsolatos infót a fiókomban és a szerződésben. Move XS + NetPlusz XL van hozzá, szóval semmi extra.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54578) dedike válasza petipetya (#54577) üzenetére


dedike
addikt

Dec. 31. 23:59:59

Mindig, mindenkinek.

Az adatkeret fordulónapja más és más.

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#54579) madle válasza petipetya (#54577) üzenetére


madle
őstag

a Move XS-ben tudod használni a Voipot? Illetve milyen minőségű, ha igen?

(#54580) glaci válasza madle (#54579) üzenetére


glaci
őstag

Nem tudod használni.
(Csak ha VPN -t is használsz hozzá.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54581) madle válasza glaci (#54580) üzenetére


madle
őstag

csak sokaktól hallom, meg itt is látom, hogy a legkisebb előfizu+nagyobb net csomaggal vannak és gondoltam Voipra használják így.

(#54582) petipetya válasza dedike (#54578) üzenetére


petipetya
nagyúr

Köszi. :R A net opció fordulónapja minden hónap 9-e, ezt megkaptam egy tájékoztató sms-ben.

"nincs rá lezsóidő"

(#54583) glaci válasza madle (#54581) üzenetére


glaci
őstag

Azért a VoIP -ra nem feltétlenül kellene az a nagy NET csomag. Szerintem szimplán elhasználják valamire. (Munka, letöltés YouTube ...)
Csak VoIP -ra bőven elég lenne valamelyik kisebb csomag is.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54584) petipetya válasza madle (#54579) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem próbáltam, de a leírás szerint nem is lehet.

Nem szeretek telefonon keresztül beszélni, mivel a teljes figyelmemet és a telefont is leköti, így ez a tarifacsomag bőven elegendő. Ugyanezért a voip alapú kommunikációt sem kedvelem.

A net opciót internetezésre használom a privát és a munkahelyi dolgokkal kapcsolatosan. A telóm mindig neten van (kivéve mikor alszom), otthon a wifin, mindenhol máshol pedig mobilneten. Ebbe beletartozik a böngészés, email, whatsapp, facebook messenger, google ökoszisztéma használata a munkahelyi dolgokra is, bkk utazás stb. - hogy csak a jéghegy csúcsát említsem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#54585) csababarca


csababarca
őstag

NAh átvettem a rendelt iphone 6-m, ott volt kis tasakban papírokkal elkészítve,plusz az ajándék töltő is ott volt már!!
PEdig arra számítottam,hogy azügyben még intézkednem kell.

Ahhoz képest,hogy netes rendelés volt,kedves volt az ügyintéző hölgy, elmondott mindent, ledöbbent,hogy ekkora összeget készpénzben,és egyben fizetek ki...:D
Vettem tőle végül egy tokot is a telóhoz, úgyis akartam.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54586) Zeki válasza petipetya (#54543) üzenetére


Zeki
nagyúr

Egyetértek. Sőt, vigyen kis összecsukhatós széket aki t-mobilba megy, mert nem csak hogy kizárólag állni tudsz, de olyan tömeg van még mindig, hogy az laza óra is lehet.

Idióta köcsög tervezte meg , a másik idióta meg jóváhagyta hogy ilyenek legyenek a boltok, mert ez a trendi mindenhol. Vodánál is.
Ja, ha lenne 100 méterenként ilyen bolt akkor megértem, mert nem lennének sorok.... én már 2x hagytam a picsába a T-t, a hülye új elrendezésű boltja miatt.

(#54587) ForRedGlory válasza Zeki (#54586) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Inkabb gondolkozhatnal elotte es mondjuk foglalhatnal idopontot online, hogy ne kelljen sorba allni :U

(#54588) AstraCDX válasza ForRedGlory (#54587) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Ilyen is van ?

Azt meg hogyan lehet ?

Üdv.

Astra

(#54589) Zeki válasza ForRedGlory (#54587) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem olyan az életem minden része, hogy időponthoz tudjam igazítani.

...
online

[ Szerkesztve ]

(#54590) Pttypang válasza csababarca (#54585) üzenetére


Pttypang
veterán

Jezusom ez nem reszletre veszi, meg is hivom kavezni :DDD

Everybody lies.

(#54591) ForRedGlory válasza Zeki (#54589) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ertem, azert csak beiktatsz 1-1 ora felesleges sorban allast. Nem mondanam hogy ertelek, de nem is szamit.

[ Szerkesztve ]

(#54592) ForRedGlory válasza AstraCDX (#54588) üzenetére


ForRedGlory
félisten

[link]

(Bocs hogy nem szerkesztettem az elozot, telefonrol irok)

Bazz, mekkora boszme helyesirasi hiba van az oldalon: "Telekem" :)) Holnap javittatom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54593) kakuk.tamas válasza Pttypang (#54590) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerinted kinél bankol??? :D

Úgy írj, hogy ne lássa! :DD

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#54594) csababarca válasza Pttypang (#54590) üzenetére


csababarca
őstag

hát kb ilyen reakciók voltak,még a másik kettő ügyintéző mellette is felkapta a fejét... :DDD

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54595) Pttypang válasza csababarca (#54594) üzenetére


Pttypang
veterán

Csoda, hogy nem kaptal "kiseretet" mikor vegeztel :DDD

Everybody lies.

(#54596) btz válasza csababarca (#54594) üzenetére


btz
addikt

Micsoda? Jól olvasom? KP-ra vettél egy iPhone 6-ot?

ⓑⓣⓩ

(#54597) South Velen


South Velen
addikt

Ha Like vagy Music XS díjcsomaggal rendelem a telót, és házhozszállítással kérem, a futárnak kell mutatnom a diákigazolványom? :D

[ Szerkesztve ]

(#54598) kali válasza csababarca (#54594) üzenetére


kali
legenda

pedig nem annyira ritka azért, nálam nem is lepődött meg anno az ügyintéző, amikor márciusban kitettem egyben az 5s 215 e ft-os listaárát.

(#54599) ForRedGlory válasza btz (#54596) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ugy latszik, nem hallott az online fizetessel kapcsolatos akciorol. Mondjuk az ugyintezo pont nem szolhat, mert a sajat zsebe fontosabb, de nem tudom mit szolna, ha kapott volna egy kis plusz ajandekot, ha nem kp-val fizet. Na ezt nem tudjuk meg most mar sosem :)

Bar eleg friss meg es el van dugva a honlapon, de a sasszemuek jobban jarnak ugy nezem. Gondolom ugyintezok hogy rohogtek utana mind a ~harman :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54600) troland26 válasza ForRedGlory (#54599) üzenetére


troland26
őstag

Bár nem akarok készüléket venni , de kíváncsi vagyok , milyen "rejtett" akció van Iphonra ? :)

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.