Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54101) btz válasza kali (#54092) üzenetére


btz
addikt

Nem is tudtam hogy a világvége Magyarországon van :D

LTE tapasztalatokat ide kérjük majd a súlyosan informácós hátrányba került településekről

ⓑⓣⓩ

(#54102) kali válasza Gedeon31 (#54094) üzenetére


kali
legenda

a budapest - miskolc vonalon jobb lett, mint volt a nyáron, de most jön csak az igazán kérdéses terület.

működik a telekom alkalmazás.

btz; pedig ott/itt bizony! :)

[ Szerkesztve ]

(#54103) Gedeon31 válasza kali (#54102) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszönöm, most már nekem is jó az alkalmazás igaz az előbb be sem voltam lépve ,most meg beléptetve engedett be.
Sok helyen lett 4G ahol előtte a 3G nem fejlesztették. Mindig van olyan terület amit büntet a Telekom.

(#54104) glaci válasza Gedeon31 (#54103) üzenetére


glaci
őstag

Nálam is jó a Telekom app.

Az LTE bekapcsolás felénk is érezhető.
Eddig csak a városban (Nagykanizsa) volt LTE, ha elmentem jó esetben volt valami egyéb, de javarészt inkább semmi.
Most bármerre indulok, van LTE. Délnek Murakeresztúrig végig. Északnak Szombathelyig az út jelentős részén. Kelet - északkelet felé Budapest irányába is majdnem mindenhol Siófokig.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54105) erdoke válasza ForRedGlory (#54097) üzenetére


erdoke
titán

Tényleg jó nagy hülyeség volt, hogy nem lehetett máshol átvenni... Igazi 21. századi webshop és szervezési technológia. Valószínűleg eleve csak abban az üzletben volt raktáron, és onnan már nem küldik ki.

A legjobb aláírás a héten

(#54106) Nazara


Nazara
őstag

Telekom alkalmazással ha felmutatom a Kapcsolat kártyát a moziban, akkor elvileg kapok kedvezményt, ez eddig oké. De akkor is jár, ha még nem értem el arany/platina kiemeltségi szintet?

:R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#54107) glaci válasza Nazara (#54106) üzenetére


glaci
őstag

Igen!
A kapcsolat kártyára van a kedvezmény, nem az arany szintre.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#54108) troland26


troland26
őstag

urak

Nem akar bekapcsolni a régi telefonom . :( Vettem egy újat néhány napja és a régit most akartam lepucolni ..mondom csinálok egy gyári visszaállítást . Rányomtam , kikapcsolt a készülék majd újraindult és kb 2 órája figyelem azt a színes csíkokat amik bejelentkezés előtt szoktam futni a telefonon ( sony ) . Próbáltam resetelni , nem reagált . Mivel nem kivehető az aksija ez a megoldás sem jöhet szóba . Nem akarom buzerálni , mert a készülék februárig garanciás még . Itt jönne a kérdésem . Hová kell vinnem a telefont garanciáztatni ? Már nem a T a kompetens , ha jól tudom . ( számla , garijegy , doboz , tartozékok ..minden megvan ) Egyébként eddig semmi gond nem volt a készülékkel ...

[ Szerkesztve ]

(#54110) ForRedGlory válasza troland26 (#54108) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Barmelyik T-ben leadhatod, de mivel onnan is csak a gyari szervizbe kuldik, idot sporolsz meg, ha egybol gyartoi szervizbe viszed.

(#54111) cris78


cris78
őstag

Ha szállítás alatt van a cucc az a gls csomag keresőben mikor jelenik meg?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54113) troland26 válasza ForRedGlory (#54110) üzenetére


troland26
őstag

Lehet tudni a sony-nak ki a gyártói szervize ? Persze címmel és elérhetőséggel ..:)

(#54114) csababarca


csababarca
őstag

webshopos rendelésnél mindig hívnak egyeztetni?

Éjjel nyomtam egy I6+move M csomagot, üzletben venném át,ahol azt írták azonnal átvehető,viszont ha belépek oldalamra szállításra vár van. És ügyintéző sem keresett.
CSomagom már aktív viszont.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54116) Nazara válasza glaci (#54107) üzenetére


Nazara
őstag

Köszi! :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#54117) csababarca válasza #45553408 (#54115) üzenetére


csababarca
őstag

értem. Akkor holnap próbáljam be az üzletben,attól függetlenül hogy szállítás alatt marad a státusz? :F
Mondjuk az sem baj,ha két ünnep közöttre tolódik az átvétel,annyira nem sűrgős

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54119) csababarca válasza #45553408 (#54118) üzenetére


csababarca
őstag

hát annyira nem,fél óra lenne kocsival...szóval kivárom inkább.
Holnap úgyis bolondokháza lesz mindenhol,azért meg nem fogok sorbaállni,hogy esetleg hoppon maradjak.

Köszi az infókat. :)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54121) sea


sea
tag

Megvételre kínáltak egy telefon, ami a T-mobile-nál lett vásárolva 1 éve, 2 év hűségre. A készülék egy összegben lett kifizetve. Ha tegyük fel nem fizeti innentől számítva a havidíjat, a készüléket téglázza a T, vagy ilyenkor nem, mert ki van fizetve?

[ Szerkesztve ]

(#54122) kali válasza sea (#54121) üzenetére


kali
legenda

tiltható a készülék így is még egy évig, elég csak a számlákkal elmaradni.

(#54123) djculture válasza sea (#54121) üzenetére


djculture
félisten

Simán letiltják ha odáig jut a nemfizetése a hozzá kapcsolódó hűséggel bíró előfizetésnek

(#54124) sea válasza djculture (#54123) üzenetére


sea
tag

Köszi mindkettőtöknek! Így akkor felejtős!

(#54125) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Ha nem veszek át egy netes rendelést amit bolti átvételre kértem milyen szankciókra számíthatok?

(#54126) syl5 válasza vwpolopg (#54125) üzenetére


syl5
őstag

Szerintem két hónapos elzárás.

;]

Komolyra fordítva, hívd fel őket / írj e-mail-t és mond le.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#54127) ForRedGlory válasza troland26 (#54113) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Cordon Electronics Kft. :)

(eleg kocsog banda mondjuk)

[ Szerkesztve ]

(#54128) kali válasza kali (#54102) üzenetére


kali
legenda

beírtam egy pirosat a szolgáltatónak, miskolctól a határ irányába is több helyen van lte, amely területeken nyáron még csak 3g módozatok voltak, vagy még az sem, hanem csak edge.
a végcél persze nem teljesen okés továbbra sem, nincs lte, de nem is vártam a szolgáltatós térkép alapján sem, viszont örömmel tapasztalom, hogy minimális fejlesztés történt azért, ahol néhány hónapja csak gprs volt és alig vagy nem is használható adatkapcsolat, ott most viszonylag jó edge elérhető!

(#54129) Zeki válasza kali (#54128) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nálam fekete pontos. Amikor bekapcsolhatták a 4G-t Kadafaluban (és az országban), akkor lett 3G is. Előtte csak edge, az sem volt jó semmire. Most pár hete újra visszaállt a régi rend.

(#54130) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ennél a nyomorultnál kötelező a Telekom gyorsfizetést összekapcsolnom a fiókommal? Minek a pipás checkbox, ha nem választhatom azt, hogy nem akarom?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#54131) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

A telenoros hűségidőm (2 év tarifahűség, ami júliusig tart) lejártát követően erősen gondolkodom rajta, hogy 30asra váltok. Az iránt érdeklődnék, hogy új előfizetőként van-e lehetőség kedvezményesen telefont venni, és ha igen milyen tarifákkal, mennyit kell elsőre otthagyni, stb?
A választ/válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#54132) lord.lakli válasza vj0c1 (#54131) üzenetére


lord.lakli
őstag

Bocsi, de nem értem mit szeretnél? Ami a t-mobile.hu weboldalon elérhető előfizetéseket, tarifákat mondjuk el?

(#54133) vj0c1 válasza lord.lakli (#54132) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Bocs, igazad van, hülye kérdés volt, csak elsőre nem volt kedvem nekiállni telóról böngészni. Anno, mikor a telenornál akartam telefont venni, ott is ment ez a "0ftért" reklám, de az csak az üzletben derült ki, hogy új előfizetőként mindenképpen ott kell hagyni valamennyit. Erre voltam kíváncsi, hogy itt hogy van.
Létezne, hogy a telenornál még van note3, itt meg már nincs?

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#54134) Zeki válasza vj0c1 (#54133) üzenetére


Zeki
nagyúr

Itt is simán kérnek kauciót.

(#54135) kissbg


kissbg
tag

Ha csak egy otthoni telekom adsl előfizetésem van, aranykártyával, ahhoz vajon lehet társkártyás net&roll-t kérni?

(#54136) cris78


cris78
őstag

És tényleg úton a telefon. Csak lehet nem leszek otthon mikor jön a futár :W
Már csak a reklamációra vagyok kíváncsi, hogy mi lesz...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54137) TheMarci válasza kali (#54128) üzenetére


TheMarci
addikt

Balaton kornyeke is sokkal jobb lett, itt is van lte olyan helyen, ahol elotte csak 2g volt.

Do You Dream?

(#54138) kali válasza TheMarci (#54137) üzenetére


kali
legenda

azt már augusztus második felében is megtapasztaltam a nyaraláskor, ennek kapcsán; link, de október 18-tól, akkor még ettől is jobb lehet a helyzet.

(#54139) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!
Online rendelést Telekom üzletben átvehet más is? (nem telefon, csak tok+fólia)

(#54140) szokeherceg válasza Zeki (#54129) üzenetére


szokeherceg
tag

Kadafalusi vagy? :)

Kétfajta motoros van: aki már esett, és aki esni fog...

(#54141) vwpolopg válasza syl5 (#54126) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszi :D

Amúgy tartozékokra fél év a gari ugye?

(#54142) csababarca


csababarca
őstag

külső akksit kinél követelhetem?
ha jól látom,iphone 6 mellé is járna elvileg,viszont rendelésnél sehol nem adta ki mint opciót.
Vagy ezt csak jelezzem majd átvételkor?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54143) kali válasza vwpolopg (#54141) üzenetére


kali
legenda

új készülék mellé adott tartozékokra egy év, külön meg ár...stb. függvénye, lehet csak 6 hónap szavatosságú is.

csababarca; amennyiben minden feltételnek megfelel a rendelésed (online, webshop útján történt, és új előfizetéssel vagy réginek a hűség meghosszabbításával vásároltad a készüléket), úgy vagy melléklik a készülékhez, vagy pedig utólag küldik ki futárral.

[ Szerkesztve ]

(#54144) csababarca válasza kali (#54143) üzenetére


csababarca
őstag

oké, mikor átveszem a készüléket azért emlékeztetem őket erre:)

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#54145) vwpolopg válasza kali (#54143) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm, a számlán megtaláltam, 6 hó szavatosság... hát azért menjenek már a búsba...

(#54146) kali válasza vwpolopg (#54145) üzenetére


kali
legenda

a jogszabály ezt írja elő; 10 e ft alatti, nem szerepel a megfelelő listán...stb; link

(#54147) A@ron válasza kerxy (#54139) üzenetére


A@ron
tag

Nem. Mindegy hogy milyen termék, akinek a nevére van rendelve, az veheti csak át személyi /útlevél/jogsi + lakcímkártya kombóval.

(#54148) raziel01


raziel01
veterán

Telefonáltam a külső akksi miatt. November 28.ai rendelés és még nem kaptam meg.
Azt mondja a csaj, hogy 2 héten belül szokták küldeni.
Mondom ne bohóckodjunk már november 28 óta bőven eltelt 2 hét. Azt mondta továbbítja a kollégáknak és majd keresnek vagy majd csak a futár keres.
Nagyon remélem, mert jár amit ígértek.

[ Szerkesztve ]

(#54149) Zoty4


Zoty4
őstag

Jar kulso akksi a vasarnap megrendelt akcios sony z1 compact+fulhallgato melle is?

(#54150) StSanya


StSanya
őstag

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.