Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49580) Z()L3 válasza dedike (#49574) üzenetére


Z()L3
tag

Nah email-t azért küldtem, meglátom tudnak-e segíteni :)
De ilyenkor ha pl. van egy aktív csomagom, amit esetleg nagyobbra cserélnék (Mozaik XS-t Move S-re) akkor elképzelhető hogy tudok telefont venni kedvezménnyel ?
Mondjuk ha nem vettem telefont akkor tényleg nem értem hogy mi a bánat van. Boltban szóba sem került a 2 éves hűség, jobban elolvasva a szerződést meg úgy tűnik hogy mégiscsak van. Konkrétan nem találom sehol, de egy ilyen szerepel : "jelen szerzõdés-kiegészítés aláírásával Elõfizetõ megerõsíti, hogy a Szolgáltató a szerzõdés megkötését megelõzõen felajánlotta a 12 hónapig
tartó, valamint a határozatlan idõtartalmú elõfizetõi szerzõdés megkötésének lehetõségét, és bemutatta azok részletes feltételeit;"

Ebből nekem az jön le hogy bizony nem 1 év hanem kettő...De ezek a [moderálva](bank, telefonos multik stb,stb...) mi a [moderálva] beszélnek folyton mellé ? Csaj 1 évről dumált, és 2 éves hűséget íratott alá ? Olvassam el oké, de most őszintén : ha azt mondja 1 év, akkor mi a [moderálva] olvassam el ? Annyi és kész...azt a [moderálva] :W

Mondjuk ha nem jön össze így mert magyarul mondva [moderálva], akkor sincs akkora gond. Trééknél a kiszemelt teló (Lumia 630 vagy 635 - elvileg ugyanaz a 2 teló, csak a 635 4G képes is - ami nagyon nem kell, nálunk még rendes 3G lefedettség sincs xD) 47 760 jó magyar forint. Egy GSM-es honlapon 40-től 48-ig mennek az árak. Igazából így [moderálva]....

[ Módosította: radi8tor ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.