Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50251) 1430 válasza Fr3eWar (#50248) üzenetére


1430
senior tag

Ha több hívószámról kapsz egy számlát, akkor folyószámla szintű jelszó kell (6 számjegyű). Ha még nincs ilyened vagy elfelejtetted, a webes felületen vagy ügyintéző által létrehozható/módosítnató, de ehhez minden, a számlában szereplő hívószámot és a jelszavaikat ismerned kell.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#50252) Teko001 válasza Fr3eWar (#50248) üzenetére


Teko001
őstag

A folyószámla szintű jelszó kell neked, és hívd fel őket, de lehet be kell menned személyesen

(#50253) lugosi válasza 1430 (#50247) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez állati nagy segítség volt, köszönöm! Így egészen más színben tudom átértékelni a céges előfizetéseket, köszi!!!

(#50254) Logeeen válasza 1430 (#50251) üzenetére


Logeeen
senior tag

A webes felületre tudnál linket adni, ahol megváltoztathatom?
Nem találom..

#Xiaomi 13T#

(#50255) Deck válasza raziel01 (#50161) üzenetére


Deck
titán

Letöltés playről meg böngészőből nagyon lassú de a youtube nagyon jól megy várni sem kell egyből betölt :D

PS5

(#50257) Fr3eWar válasza 1430 (#50251) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Köszönöm, akkor holnap megpróbálom telefonon, és ha nem megy akkor személyesen bemegyek.
Én vagyok a számla tulajdonos, és a saját + asszony száma van a "csomagban".

(#50258) kali válasza #45553408 (#50256) üzenetére


kali
legenda

szia,

nem írtad, hogy milyen net&roll, de;

A Net&Roll XS,S, M, L díjcsomagokkal az LTE1800 hálózat igénybe vehető.
A Társkártya Net&Roll XS,Társkártya Net&Roll S, Társkártya Net&Roll M és Társkártya Net&Roll L díjcsomaggal az LTE1800 hálózat igénybe vehető.
A Net&Roll 4G díjcsomaggal az LTE1800 hálózat igénybe vehető.
amennyiben másmilyen van, úgy keress rá az ászf vonatkozó részében, és ott ellenőrizheted, hogy mi a helyzet; link

(#50259) gghrtz válasza kali (#50258) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem Net&Roll XS csomagom van, eszerint akkor én is tudnám használni a 4G hálózatot? Egyébként a kollegával azért érdeklődünk eziránt, mert mind a kettőnknek Lenovo Vibe Z telefonja van, és most az új szoftverben van lehetőség a 4G bekapcsolására, és ki akarjuk próbálni, hogy valóban megy-e. :DDD

(#50261) kali válasza #45553408 (#50260) üzenetére


kali
legenda

net&roll s a 8gb verzió, lte képes, annyi, hogy az 30-as sebességű, az alatt lévők 10-esek, felette pedig már 150-es sebességre képesek.
fontos tudni, hogy a vibe z csak 850/1800/2100 lte frekiket kezel, így ha 800-as vagy 2600-as lte elérés van valahol, arra nem fog tudni felkapcsolódni.

[ Szerkesztve ]

(#50262) HofiZoli válasza gghrtz (#50259) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Igen. Nekem is az van, LTE hálón lóg, csak a sebesség 10Mb/s. (felemelték7,2-ről)

[ Szerkesztve ]

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#50264) gghrtz válasza kali (#50261) üzenetére


gghrtz
őstag

Mh. Ezt nem is néztem, hogy milyen LTE frekiket tud. Akkor ezt se nagyon fogjuk tudni kihasználni, még ha működik is. (Valamiért abban a hitben éltem, hogy Snapdragon 800 = tud mindent, de úgy látszik ezzel mellé lőttem :B )

bodrik11
Ő a Net&Roll XS csomagra gondolt, nem pedig a telefonra

HofiZoli
Köszi az infót! Persze attól még gondolom az akksi kímélés jobb, meg a ping is.

[ Szerkesztve ]

(#50265) HofiZoli válasza #45553408 (#50263) üzenetére


HofiZoli
senior tag

Tessék? :U

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#50267) HofiZoli válasza #45553408 (#50266) üzenetére


HofiZoli
senior tag

semmi gond, nem értettem azért kérdeztem vissza.

A hozzászólás elolvasása kizárólag erős idegzetű fórumozóknak ajánlott! A hozzászólás elolvasásából adódó esetleges fizikai és szellemi károkért a hozzászóló nem vállal semmilyen felelősséget!

(#50268) kali válasza gghrtz (#50264) üzenetére


kali
legenda

eddig csak 1800 MHz volt az lte, de ezen hónap 18-án (a gyakorlatban már 17-én) beindították más sávo(ko)n is, a megnyert 800 és 2600 MHz sávok is kihasználásra kerülnek.
nem a snapdragon 800 függvénye, az mindent tud - lásd ; galaxy s4 (i9506) lte 800/850/900/1800/2100/2600 -, a kérdés az, hogy adott készüléket melyik régióba szánták eredetileg...stb.
az 1800 MHz lte működni fog a telefonodon, és azon is sok helyen szór a telekom.

(#50269) zsoltzsolt válasza kali (#50268) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Rendeltem a Webshopban, de mikor a részletekre kattintok ezt írja:
A feldolgozás során a következő hiba történt!

Belső hiba.
Kérjük, a Vissza gombbal lépj az előző oldalra, és ismételd meg a műveletet. Újabb hibaüzenet esetén hívd ügyfélszolgálatunkat a 1430-as számon, és kérd ügyintézőnk segítségét!

Másnál is ez van?

(#50270) hurenzon válasza zsoltzsolt (#50269) üzenetére


hurenzon
senior tag

Telefonon jobban jársz

(#50271) glaci válasza hurenzon (#50270) üzenetére


glaci
őstag

Kivéve, ha esetleg webshop kedvezményt is szeretne igénybe venni.

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#50272) hurenzon válasza glaci (#50271) üzenetére


hurenzon
senior tag

Az ügyintézésre gondoltam :)

(#50273) Pttypang válasza gghrtz (#50199) üzenetére


Pttypang
veterán

Felesleges egy elavult technologiara epiteni, semmi ertelme. Nekik es neked se erdeked.

Everybody lies.

(#50274) gghrtz válasza Pttypang (#50273) üzenetére


gghrtz
őstag

Persze, csak ha annak az "elavult" technologianak alapbol szar a lefedettsege, es tokeletesen eleg bongeszesre, tartalomfogyasztasra, valamint sok eszkoz csak ezt tamogatja, akkor lehet annyira nem is lett volna hulyeseg legalabb egy alacsonyabb frekvenciasavra 3G-t csinalni.

(#50275) Pttypang válasza gghrtz (#50274) üzenetére


Pttypang
veterán

Vegyel uj eszkozt, uj huseggel :K

Sokkal nagyobb erteke van a 4G lefedettseg novelesenek. Ha ezt nem latod be, arra nem tudok mit mondani.

Everybody lies.

(#50276) gghrtz válasza Pttypang (#50275) üzenetére


gghrtz
őstag

Egy Lenovo Vibe Z-m van, koszonom szepen a tanacsot, de elegedett vagyok a telefonnal. Nem azt mondom, hogy a 4G-t nem kell fejleszteni, mert igenis kell, es jo is, de konyorgom, nem artana ha lenne normalis 3G is

(#50277) Vangelis válasza gghrtz (#50276) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nyugi ahol én melóztam .. vagyis minden szezonban melózok.. ott pl a vodának még hálózata sincs...

Telenor van fullon a t-mobile meg még használható.

Pedig turisztikailag elég frekventált hely..... és csak 2G van. Már , ha van :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50278) Pttypang válasza gghrtz (#50276) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem lesz. Ebben nagyjabol biztos vagyok. Ahol eddig nem volt kiepitett allomas, oda mar 3G-t nem fognak telepiteni.

Everybody lies.

(#50279) [P]laci


[P]laci
senior tag

na emberek, a http://www.t-mobile.hu/ most néha be sem tölt nekem... lehet nem fizettük be a zinternetadót? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#50280) Genova1983 válasza [P]laci (#50279) üzenetére


Genova1983
tag

Nekem se működik!Egyik böngészőben se töltötte be az oldalt.

(#50281) hurenzon válasza [P]laci (#50279) üzenetére


hurenzon
senior tag

Nekem Chrome ba betölt.

(#50282) insight


insight
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék megszabadulni a hangpostámtól, de nem tudok.

iPhone-on alapból nem tudom külön állítani a hangpostára irányítást, de ott kikapcsoltam MINDEN átirányítást, a hangpostát akkor sem engedte. Amikor elküldtem a "-hangposta" kérést a 1430-ra, azt kaptam vissza, hogy "A szolgáltatás nem elérhető".

Gondoltam velem nem b.sznak ki, előtúrtam a régi Nokia N95-öst, és abban ugye menüben lehet tételesen állítani az átirányítást. A "Ha nincs válasz" és a "Ha nem elérhető" menüpontokban AKTÍV volt a hangpostára irányítás, ezért mindkettőn nyomtam TÖRLÉST. Megkaptam az üzenetet: átirányítás törölve. Széles vigyorral teszteltem, de kiderült, hogy nem törölte a telefon, hiába jött válasz a sikeres törlésről, a szolgáltatás aktív maradt.

Céges a SIM-em flottában, lehetséges, hogy egyszerűen a szerződés miatt NEM ENGEDIK törölni a hangpostát? Ez elég hülyén hangzik, főleg úgy, hogy más kollégámnak nincs beállítva a hangpostája.

Van valami ötlete valakinek, hogyan tudom inaktiválni? :F

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#50283) [P]laci válasza hurenzon (#50281) üzenetére


[P]laci
senior tag

most már nekem is megy! :K lehet csak pillanatnyi (1-2 perc) hiba volt! :K

(#50284) cris78 válasza kali (#50258) üzenetére


cris78
őstag

Jól értelmezem, hogy akkor nekem a arany társkártya net&roll xs-ben is mennie kellene a 4g-nek? Hétvégém kikapcsoltam az ipad mini-t, hátha lesz valami, LTE kapcsolót is bekapcsoltam, de csak 3g....

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50285) glaci válasza insight (#50282) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem próbáld meg később az SMS -t. Mostanában megint gondjaik vannak. A Telekom app pl. most épp nem ad infót az aktuális egyenlegről. Én is -hangposta kódot küldtem a 1430 -ra és úgy mondtam le.

Cris78:
Elvileg jól értelmezed Kali írását. Van nálatok LTE lefedettség?

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#50286) kali válasza cris78 (#50284) üzenetére


kali
legenda

arra már azt írja, hogy;
Az Aranytárskártya Net&Roll XS díjcsomaggal az LTE1800 hálózat nem vehető igénybe.
forrás; link (27. oldal)

(#50287) cris78 válasza kali (#50286) üzenetére


cris78
őstag

Köszi!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50288) dedike válasza insight (#50282) üzenetére


dedike
addikt

Lehet, hogy láma az ötlet, de mi lenne, ha megpróbálnád a -HANGPOSTA kifejezést elküldeni. Nem tudom befolyásol-e valamit a kis/nagybetű... egy próbát megér...

Jó szerencsét!

(#50289) insight válasza dedike (#50288) üzenetére


insight
aktív tag

Nekem is eszembe jutott, de nincs különbség, ugyanúgy tiltakozik...

Valószínűleg az előfizetéshez van belőve, és csakis a dedikált ügyintéző tudja lemondani. Jó nagy buziság, de direkt csinálják az ilyesmit, különben a dolgozók össze-vissza kommandóznának a beállításokkal...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#50290) PhoenixSzG válasza insight (#50289) üzenetére


PhoenixSzG
tag

Netes önkiszolgálón próbáltad lemondani a hangposta szolgáltatást?
Szerk.: most látom, hogy céges a szám, így valószínűleg ez sem fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#50291) ryori


ryori
senior tag

Új készülék vásárlásakor megengedik hogy az ember kipróbálja, letesztelje a mobilt? vagy nem nagyon szeretik ha ott időzik az ember?

(#50292) cris78 válasza ryori (#50291) üzenetére


cris78
őstag

Régen össze is rakták, sim kártya be , hívd fel az ügyfélszolgálatot, hogy működik e a telefon.... Most meg inkább fizess aztán húzz el ...

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50293) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

felmerült bennem egy kérdés, tudnátok infóval szolgálni? következő a szituáció. ha huzamosabb időre (1-2 év) külföldre költöznék, ahhoz kint érdemes szolgáltató választanom, tiszta sor. az itthoni része kérdéses. van egy 30-as számom, amit használok régóta, nyilván szeretem. előfizetéses, hűségidő nincs rajta. használaton kívül lehet ezt helyezni valahogy, oly módon, hogy ha újra szükség lenne rá 1-2 év múlva, akkor meglegyen? nem lenne olyan mókás csomagot fizetni hozzá 24 hónapig, még ha a legkisebbről is van szó.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#50294) dptrsk válasza hoffman_ (#50293) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Átváltod Dominóra(2700ft, amit lebeszélhetsz), s évente feltöltöd, hogy ne vesszen el a szám, ha visszajössz, akkor pedig ha akarsz újra előfizetésre váltasz.

(#50295) taip válasza hoffman_ (#50293) üzenetére


taip
senior tag

Átváltás feltöltőkártyásra? Évente 1x elég feltölteni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#50296) ryori válasza cris78 (#50292) üzenetére


ryori
senior tag

Na ezaz :D ettől félek, hogy elküldenek, hogy menjen már :N pedig jó lenne jobban megnézni... ha valami gond lenne hogy egyből tudják cserélni :U

(#50297) kali válasza ryori (#50296) üzenetére


kali
legenda

kipróbálhatod, nem szokásuk emiatt problémázni, de akkor miért nem rendeled neten, webshop útján?
kipróbálod, használod, és ha nem tetszik, akkor 14 napon belül indoklás nélkül elállsz, a telefont visszajuttatod, a pénzt pedig visszakapod.

(#50298) ryori válasza kali (#50297) üzenetére


ryori
senior tag

De előfizetéses, előfizetéstől is el lehet állni? :DDD

(#50299) #78121280 válasza [P]laci (#50279) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ismét nem megy, és a többi Telekomos oldal sem...

(#50300) TBMC


TBMC
addikt

sziasztok!

tudna valaki segiteni, kitol s honnan tudnek erdeklodni az uzleti telefonvasarlas felol?
i6 ra szeretnenk arakat megtudakolni, de jelenleg az uzletitelekomhu es egyebek sem mukodnek.

tud valaki segiteni esetleg, kit tudnank felhivni?
- hogy elorerendelest is tudjunk leadni. (uzleti szemelykent - NEM maganszemelykent)

koszi!

:R

markbellus.hu 

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.