Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50801) taip válasza BRIKLY (#50799) üzenetére


taip
senior tag

Lehet, hogy csak nekem nem világos, de ha élő hűséged van a díjcsomagra, akkor azt nem tudod olcsóbbra váltani szerintem. Az 1 GB-os NetPlusz L bővítő 1290 Ft/hó, ha szükséged van rá. Ha nincs, itt tudsz spórolni.

Új előfizetés nélkül nem éri meg szolgáltatónál venni (Dominóval vagy listaáron), mert drága és nincs részletfizetés. Javaslom, olyan telefont vegyél amit ki tudsz fizetni egyben vagy nézegesd a nagyobb áruházak akcióit, ahol szokott lenni 0%-os hitelre telefon. Hogy mikor, az bizonytalan.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#50802) ShadowX válasza Onderon (#50800) üzenetére


ShadowX
őstag

Én örülnék neki hogy legalább ingyen van. A héten 12 percig vártam az MPL ügyfélszolgálatra majd meguntam és leraktam.

(#50803) Onderon válasza ShadowX (#50802) üzenetére


Onderon
senior tag

Közben kiszerkesztettem, mert nagynehezen felvették és elnézést kértek, karbantartás van és lassú a rendszer. Viszont. Eddig kedvezmény volt a régi és hűséges előfizetőknek az IPTV felvevő opcióra, amit innentől megszűntet a Telekom. Ez viszont azt eredményezi, hogy én viszont megszüntetem a Telekomom és megyek UPC-hez vagy a Digihez :) Úgy látszik a telekom adó tényleg annyira megszorongatta őket, hogy ilyen olcsó lépésekre kényszerülnek. Kár érte.

[ Szerkesztve ]

(#50804) tothtomi123


tothtomi123
csendes tag

Sziasztok!
iPhone 4ről váltok 5S-re... a kérdésem az lenne hogy a telekom dijmentesen cseréli a sim kártyám nano simre ha nem ott lesz véve a telefon? :O Anno akartam microsimet... akkor 5ezret mondtak :W Azóta változott valami?

..lehet az a baj hogy Baja nem Dubaj..

(#50805) ShadowX válasza Onderon (#50803) üzenetére


ShadowX
őstag

Én mentem a Digihez, a TV meg nincsen...

Olvasom itt mindenkinek a véleményét, hogy beblöffölte, hogy elmegy másik szolgáltatóhoz meg felbontja a szerződést, stb...erre ajánlottak neki egy olyan csomagot, ami az eddigi ár töredéke, vagy a mostani áron, de sokkal jobb csomagokat. Mikor én voltam bent, semmit nem kérdeztek, nem is próbáltak meggyőzni, hogy maradjak, semmi. Fintorogva rámnézett az ügyintéző, kihozta a papírokat amiket aláírtam, aztán megkérdezte hogy most mi lesz. Mondtam neki Digi. Erre fintorogva félvállról odahányta, hogy és ott jobb lesz? Mondtam neki, hogy mennyi a csomag, meg, hogy hűség sincs, és nekem csak net kell. Erre szisszentett egyet, én meg elmentem. Nem erre számítottam 5 év Thome és több, mint 12 évnyi Tmobile hűség után...

Még azt sem mondta el hogyan juttassam vissza a STB-t. Nekem kellett utánajárnom.

(#50806) Vangelis válasza ShadowX (#50805) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem érdekli őket az ügyfél :)

Sajnos már régóta így van.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50807) ShadowX válasza Vangelis (#50806) üzenetére


ShadowX
őstag

Nem baj, alig várom, hogy meglessem a Digi mit alkot. Még a 4G-ől is hajlandó vagyok lemondani, ha esetleg nem építenék ki a hálót.

(#50808) polonic válasza ShadowX (#50807) üzenetére


polonic
félisten

a digi meg a mobilszolgáltatása nagyon érdekes lesz
még mindig eléggé lehetetlennek tartom a terveit a mindössze 10 mhz-nyi spektrumjukkal

(#50809) dptrsk válasza ShadowX (#50805) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Akik írták, hogy kaptak jobb ajánlatot mindenki telefonon mondta fel szerintem, ahol egyből kapcsolták az ügyfélmegtartó kollegát...

[ Szerkesztve ]

(#50810) ShadowX válasza dptrsk (#50809) üzenetére


ShadowX
őstag

És akkor le is ......... az ügyfelet. :DDD Régebben még fel is hívtak, hogy látják, hogy nemsokára lejár a hűségem és nem -e szeretnék hosszabbítani. Ilyenkor volt egy fél órás alkudozás, de most ez sincs.

polonic: meglátjuk mi lesz...érdeklődve várom a dolgot. Nagy terveik vannak, ahogy eddig olvashattam.

(#50811) polonic válasza ShadowX (#50810) üzenetére


polonic
félisten

én is várom már, kiváncsi vagyok
csak tényleg nem tudom, hogy gondolják, a 3 szolgáltatónak mind 170-180 mhz-nyi spektruma van

(#50812) hurenzon válasza dptrsk (#50809) üzenetére


hurenzon
senior tag

Csak ott kapsz kedvezményt ahol van konkurencia.
Ahol a digi elérhető ott adják a legnagyobb kedvezményt, de még a digi annál is olcsóbb.
Ja és az ügyintézőn múlik, hogy kapsz e kedvezményt, amit elvileg rögtön ajánlani kellene.
De amúgy a neten rögtön kedvezményesen tüntetik fel a díjcsomagot, ha kitöltöd az adataiddal.

[ Szerkesztve ]

(#50813) BRIKLY válasza taip (#50801) üzenetére


BRIKLY
veterán

Úgy értem az olcsóbbat,hogy maga a csomag lehet picivel több,de legyen benne 500MB net,
Mint pl ez. 1GB net nem kell,de 200MB kevés.. Csak pl halvány lila gőzöm nincs,hogy mi az az Aranytárskártya. Kerestem az oldalon,de nem találtam infót.
Bár mondjuk ezzel még nem is lenne problémám,ha 4580Ft helyett nem 6000,meg 6400Ft-okat számláznának, holott a havidíjam felét sem beszélem le, nem sms-ezek,és az emelt díjas szolgáltatások tiltva vannak.. :U

Olyan telefon nekem nem kell,amit egybe ki tudok fizetni..Olyanom van,de...
Az áruházak hiteleivel az a baj,hogy munkáltatói igazolást kérnek,nekem meg nincs meg a folyamatos munkaviszony,mert 1 hónapja dolgozom épp ott,ahol..

(#50814) dptrsk válasza BRIKLY (#50813) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Kékszámokat nem hívsz esetleg?
Mert az nincs a havi lebeszélhetőségben...

Aranytárskártya: arany szintű előfizetés mellé még 1 SIM az Aranytárskártya csomaggal.

[ Szerkesztve ]

(#50815) BRIKLY válasza dptrsk (#50814) üzenetére


BRIKLY
veterán

Nem,semmi ilyet.
És a legnagyobb poén,hogy ha a számlatételeket összeadom,akkor pontosan kijön a 4580Ft,és mégis az előző pl 6080Ft, a mostani 6251Ft :(((

(#50816) dptrsk válasza BRIKLY (#50815) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Átirányítás?
Esetleg határközelben roaming?
Késve fizetett számla? 750ft+késedelmi kamat

Ha összeadsz mindent 4580?
De a szla mindig 6000 korul van?
Ez érdekes nálam általában stimmelni szoktak a tételek.
esetleg valamivel nem értek egyet de akkor is összeadva stimmel a szla.
lefotoznád a szla minden oldalát és elküldenéd mert ez így elég érdekes...

(#50817) Soulfly842 válasza [P]laci (#50758) üzenetére


Soulfly842
addikt

Külön kell itt választani a díjcsomag hűségidőt és a készülék hűségidőt. Készüléket ugyanúgy vehetnél, ahogy egyébként is.. :)

(#50773) Ákinard

Ezt úgy lehetne megoldani, hogy az édesanyjának a dominóját átváltják előfizetésbe - személyes ügyfélszolgálaton lényegesen egyszerűbb - nem sok élő embert láttam még, aki a hosszas webes/telefonos folyamatot sikeresen végig vitte. :)

Mondjuk pl. egy Move XS-re át kell váltani és amellé - ugyanarra a névre - mehet egy next s-es aranytárskártya :)

Így 1990 Ft+5490 Ft = 7480 Ft és az édesanyja is kap minden hónapban két ezer forint lebeszélhetőséget.

Máskülönben csak - készülékvásárlás esetén - a 7990 Ft-os Next S marad csak. Így mindenképpen kedvezőbb.

(#50781) erdoke

"de a feleségem családjának nagyobbik része hálózaton kívül van flottában, és velük beszél a legtöbbet"

Rá kell nézni egy havi számlára, hogy mennyi az annyi, hogy hány perc volt a hálózaton kívüli/vezetékes beszélgetés.

Ha az aranykártya Move M-vel nézem a díjcsomagot a hálzaton kívüli beszélgetésre: 160 percnyi beszélgetés= 5600 Ft
és ebbe még nincs bele kalkulálva, hogy hálózaton belül meg ott van a bármennyi :)

Számold át az elmúlt pár hónap perceit és ha egy-egy hónapban 'túlcsorran' a beszélgetés, akkor már jobban megéri. :)

(#50754) [chelloZotya

"Ezt nem teljesen ertem, marmint hogy miert kell elobb move M-re vagy move M atk-ra valtani, majd kesobb next s-re. Leirnad kerlek?"

Te magad írta, hogy Ikon 400 -ra vállalt tarifahűséged van.

Ebben a hozzászólásban írtam le, hogy milyen díjcsomagérték szerint módosíthatsz addig, hogy ne terhelődjön ki a készülék kötbér. Ettől lentebb csak a decemberi hűségidő lejáratot követően módosíthatsz:

[link]

Pl. válthatsz hűségidő nélküli Next S-re addig, mivel az megfelel a hozzászólásban tárgyalt tarifaértéknek.
(9551-12599 Ft közötti sáv)

Hűségidő nélkül a next S-es díjcsomag 10990 Ft.

Ha arany, vagy platinakártyás vagy, akkor már most megvásárolhatod előrehozott készülékcserével az iPhone-t :) (bár nem tudom, hogy ezt az egyedi paraméterezést a webshop kitudja-e szolgálni (jó eséllyel nem))

És akkor szépen a korábbi hűségidő lejárta után, módosítasz Next S Aranytárskártyára, de ehhez -ahogy korábban is írtam a Move M/Move M aranytárskártyának megfelelő készülékárakat kell alapul venni, mert azok azonosak a Next S aranytárskártyával (az is szükséges, hogy nagyobbra ne vállalj hűségidőt, mert akkor ugyanúgy nem tudsz majd lentebb váltani két évig)

Remélem így már érthetőbb. :)

[ Szerkesztve ]

(#50818) BRIKLY válasza dptrsk (#50816) üzenetére


BRIKLY
veterán

Késve fizetés az lehet rajta,mert mi tagadás, csúszva vagyok eggyel.. De az még mindig nem annyi..
Átirányítás nincs,és sosem volt, határ közelében meg évek óta nem jártam..

(#50819) Soulfly842 válasza BRIKLY (#50818) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hitelesített szla ott van pdf-vel, az nekem egyértelműbb lenne :) (név, adatok, tel kitakarásával) v. csak a havidíjt, forgalmat, szla végi összegzőt kivágva... :)

(#50820) djculture válasza BRIKLY (#50818) üzenetére


djculture
félisten

Azon is csodálkozom hogy 14 ezres lejárt tartozással még tudod használni a szolgáltatást..Mostanában nem nagyon szoktak szrozni mint régen mikor 60 nap meg 50-60 ezer után kezdtek szankcionálni.

[ Szerkesztve ]

(#50821) BRIKLY válasza Soulfly842 (#50819) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ó,igazad van, itt már látom,hogy ott van a fizetési felszólítás, igaz kétszer... Biztos van logikája,hogy hogy sikerült,de úgy rémlik akkor sem volt korrekt a számla,mikor időben fizettem.. Na mindegy,ebben a hónapban kinullázom a tartozást,aztán majd meglátom.

Készülék vásárlásra akkor tudnátok valami megoldást? Ha máshogy nem lehet,hát legyen társkártya,de akkor az ne hatalmas havidíjjal,viszont jó lenne minél kedvezőbben készüléket venni. :B Szóval a lényeg,hogy minél kevesebbet kelljen havonta fizetni.

(#50820) djculture: Küldték az sms-t hogy 30 napon belül fizessek. meg is tettem,így nincs min csodálkozni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#50822) joelke HU válasza Soulfly842 (#50817) üzenetére


joelke HU
senior tag

Én már sokszor az áraikon sem igazodom el. Pl. Next S ATK 5490 Ft. Ha beteszem kosárba, akkor már 6090 Ft. Akár készülékkel, akár anélkül. Nem tudom miért nem lehet normálisan feltüntetni az árakat. Minek ez a trükközés? És az összes csomagjuknál ez van. Minimum egy ötszázassal több.

Motorola G51

(#50823) ShadowX válasza joelke HU (#50822) üzenetére


ShadowX
őstag

Szerintem az a 600 ft pont az e-pack kedvezményt jelenti.

(#50824) [P]laci válasza joelke HU (#50822) üzenetére


[P]laci
senior tag

Tisztelettel megjegyezném, hogy az a "minimum egy ötszázassal több" valójában 600 Ft! :P :DDD
Amint kiválasztod, hogy igénybe veszed az e-Pack kedvezmény(*), azonnal 600 Ft-tal kevesebb lesz az előfizetés díja! ;)

(*) "Az e-Pack kedvezmény igénybevételének feltétele elektronikus számla igénylése, elektronikus csatornán történő számlafizetés, a számlák időben történő kiegyenlítése. Amennyiben az adott hónapban a feltételek nem teljesülnek, a havi 600 Ft e-Pack kedvezmény nem érvényesül."

(#50825) Zoty4 válasza Soulfly842 (#50817) üzenetére


Zoty4
őstag

Platina vagyok:) na akkor a jovo heten bebattyogok egy T-pontba

[ Szerkesztve ]

(#50826) Zeki


Zeki
nagyúr

A Telekom készülékárai legalább ilyen hülyék.
Elég megnézni a Nokia 830/735 árait a Telekomnál, meg az edigitalnál, ahol MA MÉG akciósak.
Edigital:
Nokia 830 - 109900Ft
Nokia 735: 84900Ft - 15% kedvezmény VX3SNK kuponnal 72165Ft

T-mobile:
830-as dominóban 110990Ft
735-ös dominóban: 90990 Ft 2 év hűséggel, a díjcsomagra is, 78960Ft

(#50827) [P]laci válasza Zeki (#50826) üzenetére


[P]laci
senior tag

kijátszom az adu ászt rögtön: kamatmentes hitel -> hiába drágább a telefon, sokaknak megéri így is (nekem is sokszor)

de amúgy tényleg érdekes... legalább a nagyobb független boltokhoz (edigital, MM, speedshop, etc.) belőhetnék az árakat és akkor egy szavunk se lehetne sose... :K

[ Szerkesztve ]

(#50828) Zeki válasza [P]laci (#50827) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem jó az adu, mert ezek a hitelek sokszor megvannak a boltokban is, igaz nem 24 hónapra.
Ellenben garantáltan nem szabadulsz 2 éven át.
És igen, az árakat elég érdekesen lövik be, jó magasra, mert sz.pni szeret a magyar.

[ Szerkesztve ]

(#50829) djculture válasza Zeki (#50828) üzenetére


djculture
félisten

Amíg van aki megveszi ennyiért ez is lesz a tendencia. Én inkább összegyűjtöm az árát és egybe megveszem így is elég fizetni való van havonta, itthon meg már nemhogy 2 évre hanem sokszor a jövő hétre se biztos semmi. Most aláir valaki 2 évet a kedves kormányunk meg bármikor elintézheti a munkahelyt is meg tehet róla hogy fizess kétszer ennyit mint most ugyanazért.

[ Szerkesztve ]

(#50830) Zeki válasza djculture (#50829) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ezért kell nyitott szemmel élni, pláne ha van internet.

(#50831) [P]laci válasza Zeki (#50828) üzenetére


[P]laci
senior tag

egyszer egy tanult kollega itt is célzott rá, de amúgy sok helyen megfordult már ez a gondolat: amíg ennyiért vesszük, hülyék lennének olcsóbban adni... és ez igaz díjcsomagra, elektronikai kütyüre, bankszolgáltatásra, mindenre... :K
ha a nagy többség akar majd változást, akkor lesz változás, addig nem. :N

azt meg kismilliószor átbeszéltük, hogy telefonszolgáltatóhoz nem azért mész, hogy ne vegyél semmit se... szóval biztos anyagi háttérrel két év hűséget vállalni egy díjcsomagra és részletre venni mellé egy telefont, simán megéri szvsz... :K

(#50832) Zeki válasza [P]laci (#50831) üzenetére


Zeki
nagyúr

Így is lehet nézni.
Meg úgy is, hogy mondjuk melyik csomag az a T-nél, ahol 28Ft egy perc hálón belül/kívül?
Mennyi ennek a havidíja? Mert a molmobilnál 4000Ft feltöltéssel, 60 napig 28Ft a percdíj, csak egy ingyenes multipont kártya kell még hozzá. Vagy bluemobilnál 33Ft, és semmi nem kell hozzá.
Telefont meg mint látható, elég sok helyen lehet olcsóbban kapni. Akár 0%THM részletre is.

Amúgy a Telekom legidétlenebb csomagja az ECOSurf, aminek egyszerűen nem látom mi értelme, mert olyan durván lehúzás.

(#50833) [P]laci válasza Zeki (#50832) üzenetére


[P]laci
senior tag

tisztában vagyok ezzel... :K be kell lépni egy combos kis flottás csomagba és problem solved. :DDD
én már nem idegeskedek ezen, rájöttem hogy nem idegeskedésbe akarok belehalni... a kapkodás, meg a fontos dolgok utolsó pillanatokra hagyása jobban fekszik nekem. ;] ez meg jelen pillanatban életmentő lesz!

(#50834) kali válasza Zeki (#50826) üzenetére


kali
legenda

ma vettem az asszonynak edigital akciós iphone 5c-t 114.665 ft-ért, a szolgáltatónál domino csomagban és listaáron 129.990 ft, 2 év hűséggel - csak az előfizetésre - pedig 119.990 ft lett volna, és ugye utóbbi még függő is, ami alapban nem is zavarna, de ha még jóval drágább is...

(#50835) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Készülékváltás lehetőség már csak a hűség lejárta után van? Korábbról úgy rémlik,hogy valamivel korábban is lehetett.

Továbbá: Ismerősömnek van két előfizetése. az egyik 5490Ft havidíjas,ha jól tudom Next S Aranytárskártya,a másikról annyit tudok,hogy 2k körüli a havidíj.
Az 5490-es mellé most vett egy Xperia M2-t, és felajánlotta,hogy mivel a másikon is már lejárt a hűség,de nem szakítsa meg semmiképp,venne nekem az mellé készüléket,és nekem csak a készülék részleteit kell fizetnem.Vajon milyen csomag lehet az,és lehet-e rá valami kedvezmény,így,hogy van neki ilyen aranytárskártya izéje? :D

(#50836) kali válasza BRIKLY (#50835) üzenetére


kali
legenda

arany/platina kiemeltség esetén 18 letelt hónaptól volt lehetőség 24 hónapos hűség esetén, de az már régen volt, egy ideje csak 21 hónap leteltével lehet, kiemeltség nélkül pedig leghamarabb a hűség lejárta előtt 30 nappal.
semmi extra aranyos kedvezmény, csak amiket magad is látsz árakat a honlapon adott készüléknél, legfeljebb annyi, hogy aranyos/platinás előfizetőknek részletre, akár 0 ft kezdővel is mobil előleg nélkül kihozható több készülék is akár.

[ Szerkesztve ]

(#50837) Indian74


Indian74
senior tag

Üdv mindenkinek!!
Az lenne a kérdésem hogy ha kapok telefonomra egy cserutalványt,mert már többször javították,akkor a Telekom-nál csak azonos készülékre és típusra lehet kicserélni,vagy másra is,és értékben mennyiért számolnak be telefont,listaár szerint vagy a vételár szerint???
Azt is hallottam hogy plusz/mínusz 10% listaár vagy vételártól függően engedik hogy válasszak másik készüléket ha nem ugyan azt a típust kell választanom.
Ezt ott azonnal kp ba kell fizetni ha pluszba engedik??

Előre is megköszönném válaszotokat.

:R :R :R

NAGYPAPA

(#50838) hurenzon válasza Indian74 (#50837) üzenetére


hurenzon
senior tag

Samsungtól kapod gondolom. Amennyiért vetted. Vissza is kérheted a pénzt.

(#50839) Indian74 válasza hurenzon (#50838) üzenetére


Indian74
senior tag

Az ám a kedves Samsung,pontosabban K Zoom.
Csak az a baj részletre vettem,és aláírtam plusz két évet.
Vagyis akkor vételár értékében válthatok.De másik készüléket is nézhetek,pl LG,Sony,Nokia???
Inkább készülék kellene,de kösz a segitségedet.

:R :R :C :C

NAGYPAPA

(#50840) Ákinard válasza Indian74 (#50837) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Nekem amikor a motorolát cserélték akkor az utolsó forgalmazott kiskereskedelmi áron mondta meg a moto értékét, és attól max 5000-rel eltérve ugyanúgy kisker árlistából választhattam cserét. Megmondta a 4 elérhető legnagyobb értékű telefont és abból választottam.

(#50841) hurenzon válasza Indian74 (#50839) üzenetére


hurenzon
senior tag

Tudom,hogy a K Zoom már beszéltünk róla.
Nem számít, hogy részletre vetted 24x 5 XXL Ft-ért ha jól emlékszem.
Tehát kb 130 e Ft ért vetted annyiért vehetsz másik telefont vagy visszakéred a pénzt.
Az előfizetéshez nem nyúlnak az változatlan marad.

Én visszakértem a pénzt mert máshol függetlenül olcsóbb volt mint a telekomnál.

[ Szerkesztve ]

(#50842) Ákinard válasza Soulfly842 (#50817) üzenetére


Ákinard
aktív tag

Köszi. Sajna neki a domino átváltás nem megoldás, szülők 2-3 havonta töltik a dominot, ráfizetés lenne az előfizetés nekik...

(#50843) Indian74 válasza hurenzon (#50841) üzenetére


Indian74
senior tag

Sajna több 24x6190 a törlesztőm,na akkor annyiért vásárolhatok??!!
Nekem még reggel van,bocs :DD

:R :R :C

[ Szerkesztve ]

NAGYPAPA

(#50844) hurenzon válasza Indian74 (#50843) üzenetére


hurenzon
senior tag

Igen annyiért. Díjcsomagodnak megfelelő kedvezménnyel.

(#50845) kissbg válasza hurenzon (#50844) üzenetére


kissbg
tag

Aki hasonló cipőben járt, tandem simet lehet business net előfizetéshez rendelni?

(#50846) hurenzon válasza kissbg (#50845) üzenetére


hurenzon
senior tag

ITT megtalálod.

MEG ITT

[ Szerkesztve ]

(#50847) Soulfly842 válasza kali (#50611) üzenetére


Soulfly842
addikt

A dolgozói konstrukciók kb 95%-ában már nem így van. Rájöttek a cégek is, hogy nekik is sok nyűglódéssel jár - a gyűjtőkonstrukció minden tagja, ill egészének szempontjából - , ha valamelyik nem úgy fizeti, ahogy kellene :)

Szerintem ezért is van most már a dolgozói konstrukciók nagy része úgy, h. jogilag mind az előfizető, mind a szla. fizető az adott dolgozó/jogosult.

Az ilyen neten önmagukat hirdető kedvezményes csomagok egy része viszont abba az öt százalékba esik... Ha dugába dől a flotta meg sokszor láttam már olyat, hogy sokaknak 10-15 éves száma ment a levesbe... (mivel elő-, szla.fizető az adott cég) (mivel átírás, csak a teljes egyenleg rendezése esetén kivitelezhető).

Ezért is kell jobban megnézni, hogy mibe is száll be az ember :)

(#50842) Ákinard

ha két havonta töltik 3500-5000-vel már megéri! :)

2000 Ft-os havidíj jócskán megéri úgy, h. a next s aranytárskártya csak 5490 Ft-ba kerül (a 7990 Ft helyett)

[ Szerkesztve ]

(#50848) kali válasza Soulfly842 (#50847) üzenetére


kali
legenda

akkor a jellemzően (már) fordított arányban igaz, bár én alapban mindig a rosszabbik oldaláról nézem az ilyesmit, azzal találkozok inkább, amiket utóbb is írtál.

(#50849) [P]laci


[P]laci
senior tag

ha nekem a Mozaik XS mellé aktiválva van a Net&Roll LTE 1 GB opció és most díjcsomagot akarok váltani, akkor ha váltok:
- kikapcsolódik magától a Net&Roll LTE 1 GB opció és csak az új díjcsomag dolgai lesznek érvényben,
- vagy: kapcsoljam ki Net&Roll LTE 1 GB opciót és utána váltsak díjcsomagot (és akkor már csak az új díjcsomag dolgai lesznek érvényben)?

[ Szerkesztve ]

(#50850) kali válasza [P]laci (#50849) üzenetére


kali
legenda

amennyiben olyan díjcsomagba lépsz át, amivel használható a meglévő bővítés, úgy az aktív marad.
kikapcsolhatod a díjcsomag módosítása előtt, viszont később nem tudod már azt aktiválni, mivel időközben kivezetésre került, a 100 ft-tal drágább, de cserébe a jelenlegi 30-as ellenében a maximális 150-es sebességet adó netplusz l lehet az alternatíva.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.