Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50401) Asbee


Asbee
veterán

Ha Next M-re kötök elő fizetés amiben 500 mega net van és ehhez kérek majd NePlusz L-t, akkor az megemeli 1 gigával, tehát 1,5 GB lesz vagy kibővíti 1 gigára?

Egyébként eléggé unszimpatikus már így az elején, hogy új előfizetőként megbeszélem ügyintézővel, hogy fél 1 kor hívnak de csesztek rá.

(#50402) ShadowX válasza Asbee (#50401) üzenetére


ShadowX
őstag

A bôvítôk mindig az alap forgalmon felül értendôek, tehát 1,5 giga lesz.

(#50403) dptrsk válasza Asbee (#50401) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

1.5 GB lesz

(#50404) insight válasza PhoenixSzG (#50290) üzenetére


insight
aktív tag

Igen, az lett a megoldás, hogy a céges flottaügyintézőnk kapcsoltatta ki. Jó nagy buziság ez... de mindegy, a lényeg, hogy meg lett oldva.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#50405) Kbali válasza KZP (#50398) üzenetére


Kbali
nagyúr

Én is reménykedtem a nagy LTe-sítésben, de lezárt díjcsomagra mit várjunk? Az új, LTE képesek közül most a legolcsóbb is 500 Ft-tal drágább, igaz 3 giga adatforgalmat tartalmaz.

(#50406) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Egyébként ti is úgy tudjátok, hogy garanciális készülékről nem lehet semmi infót megtudni?
Tegnap még azzal hajtottak el, hogy sehogy nem lehet utánna nézni a dolognak.

Tehát, hogy hol tart az ügy.. javítás vagy csere.

Mert én éppen most tudakoltam meg, hogy az enyémmel mi történt.
Állítólag ugyanolyanra cserétlék... , pedig már ezer éve nem forgalamzzák.
Gondolom, ha egy használtat akarnak ideadni akkor azt nem vagyok kötelesw átvenni?
Amit én eladtam az teljesen hibátlan volt.... attól eltekintve, hogy nem kapcsolt be :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50407) Asbee válasza ShadowX (#50402) üzenetére


Asbee
veterán

Köszi a választ, akkor nem módosíttatom XL-re az előfizetést Másfél gigából kijövök. Már ha hajlandóak lesznek felhívni. :D

(#50403) pietrasko: Köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

(#50408) djculture válasza Vangelis (#50406) üzenetére


djculture
félisten

Nokiánál televolt a raktár ilyen még akár 4-5 éve legyártott készülékekkel is ugyhogy van új.

(#50409) Vangelis válasza djculture (#50408) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Akkor jó.. az még a jobbik eset!!!

De azért furcsa, hogy az a tévhit terjed, hogy nem lehet a leadott készülékek után érdeklődni.
Tegnap még a 1430 is ezt mondta. De ma másképpen kérdeztem és egyből volt aki tudott infót adni!

Más álltal használtat nem igazán vettem volna át! ... meg miért is venném át!

Ha színben sem olyan lesz akkor is az asztalt fogom csapkodni :D Persze illedelmesen, mert ismerenek :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50410) djculture válasza Vangelis (#50409) üzenetére


djculture
félisten

Nem tévhit csak könyebb ilyen szöveggel lerázni az ügyfelet. Tekintve hogy én is szervizes voltam tudom hogy attól nem lesz meg hamarabb valami hogy a nyakamra jártak. Szín nagyon nagy dolog manapság mikor az egész külső rész 1 perc alatt lecserélhető más színűre.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#50411) Vangelis válasza djculture (#50410) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Külön van erre háttércsoport.

De nem értem miért kell kihúzni belőlük....

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50412) cris78 válasza Vangelis (#50406) üzenetére


cris78
őstag

Nem kellett volna feltölteni? És akkor bekapcsol :D
Vagy már ilyen jóban vagytok a telekommal, hogy neked ők töltik fel? :D

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#50413) Asbee


Asbee
veterán

Még egy kérdésem lenne. Az online leadott rendelésnél, új előfizetésnél, bekérnek még a kitöltött adatokon kívül mást is? Olvastam, hogy szkennelni, faxolni kell személyi+lakcímet. Lehet így cseszhetem a pénteki kiszállítást. :D

[ Szerkesztve ]

(#50414) [P]laci


[P]laci
senior tag

Kis olvasnivaló:

Mattheisen: sokkoló, érthetetlen az internetadó!

Sokkoló, érthetetlen az internetadó (tudjuk, a távközlési adó kiterjesztése), minden szereplőt az adatforgalom korlátozására kényszerít, pedig a világ pont az ellenkező irányba megy, nyilatkozta a Portfolio-nak Christopher Mattheisen, a Magyar Telekom vezérigazgatója, aki hozzátette, nem egészen újabb sarcra, inkább könnyítésekre számítottak, amikor a kormány az adópolitika felülvizsgálatáról beszélt. A Magyar Telekom álláspontja a netadóval kapcsolatban határozott és világos: a törvénytervezet visszavonását szeretnék elérni, és abban bíznak, hogy a döntéshozók megértik és elfogadják azokat az érveket, amiket a szakma képvisel. A Telekom a jogszabály-tervezetet egyelőre nem tekinti véglegesnek.

Teljes cikk a portfolio.hu oldalon!

(#50415) djculture válasza [P]laci (#50414) üzenetére


djculture
félisten

Tállai András megismételte, hogy az adó mértékét maximalizálni fogják: magánszemélyeknél havi 700 forintban, üzleti előfizetéseknél havi 5 ezer forintban. Jelezte ugyanakkor, hogy az internetszolgáltatókkal folytatott tárgyaláson felmerült egy "alsó korlát" is, de ezen még gondolkodnak

Magyarán ez a szöveg hogy csak 150forintot fizetek mert 1 giga alatt vagyok kifúj mert lesz alsó korlát is. 700-at fog itt mindenki (magánszemély) fizetni szerintem az összes netelőfizetésre

[ Szerkesztve ]

(#50416) polonic válasza djculture (#50415) üzenetére


polonic
félisten

Ha van egy céges előfizetés 5000 ft-ért és 5000 ft az adó a céges előfizetésekre, akkor a szolgáltató ezt az 5000 ft-ot hogy gazdálkodja ki, ha nem terhelhetik át? Csak úgy eszembe jutott

(#50417) hurenzon válasza polonic (#50416) üzenetére


hurenzon
senior tag

Úgyis mi fizetjük ki...

(#50418) djculture válasza polonic (#50416) üzenetére


djculture
félisten

Most az a legújabb szöveg hogy ezeket a pénzeket kvázi befektetésként kell felfogni mert ebböl és eu-s összegekből fogják a hálózatokat fejleszteni. Mindennap kitalálnak valamit.

[ Szerkesztve ]

(#50419) ShadowX válasza djculture (#50418) üzenetére


ShadowX
őstag

Szóval biztosítják a szolgáltatóknak, hogy biztos fejlesszenek? Malacpersely? :D ezt a verziót még nem hallottam...

(#50420) Pttypang válasza djculture (#50415) üzenetére


Pttypang
veterán

nem akarok megint tobbet fizetni.. most mondtam le a gigas bovitest, erre a szamlam se lesz kevesebb, ha pont kifogom a szerencsetlenkedesuk kozben..

Everybody lies.

(#50421) hurenzon


hurenzon
senior tag

30% az akciót.

[ Szerkesztve ]

(#50422) Vangelis válasza cris78 (#50412) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah tölteni is kell?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50423) djculture válasza ShadowX (#50419) üzenetére


djculture
félisten

Fidesz a távközlési adó kiterjesztésénél is "szigorú törvénnyel" garantálja, hogy a szolgáltatók ne háríthassák át a költségeket az előfizetőkre – ezt közölte a kormánypárt sajtóirodája kedden kora este, az újabb netadós tüntetés előtt.

"Ehhez ragaszkodni fogunk, és ha kell, további törvényeket is módosítunk ennek érdekében. A távközlési adó kiterjesztése tehát egyetlen forint pluszterhet sem fog jelenteni az előfizetők számára" – ígérik a Fidesznél.

Azt is megerősítették, hogy a szolgáltatóktól beszedett adóból származó bevételeket a kormány az európai uniós támogatással megvalósuló, a széles sávú internet kiterjesztésére irányuló program önrészeként fogja felhasználni.

A programmal szélesebb lesz a hozzáférés, a szolgáltatóknak több előfizetőjük lesz, tehát nekik is megéri a beruházás – érveltek a kormánypártnál.

Álláspontjuk szerint ezért cserébe a szolgáltatóktól elvárható, hogy az önrész egy részét tegyék hozzá ahhoz az összeghez, amelyet fejlesztésekre fordít a kormány.

(#50424) pepe091 válasza hurenzon (#50421) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az első 735 jelentkezőnek 30% kedvezménnyel adják új vagy meglévő előfizetéshez a Lumia 735-öt.

(#50425) [P]laci válasza pepe091 (#50424) üzenetére


[P]laci
senior tag

azt hittem ettől jobb lesz... :K de kezdetnek jó egy ilyen is! :)

[ Szerkesztve ]

(#50426) r3dsnake válasza pepe091 (#50424) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

90ezres listaárnál így pont annyiba fog kerülni kuponnal, mint amennyiért gyári függetlent lehet venni bárhol. Bravó.

(#50427) kali válasza r3dsnake (#50426) üzenetére


kali
legenda

hol látsz annyiért rendes 2 év gyártói jótállással és 27% áfás számlával?
a kintről behozott, a bolti garis és "használt" 0% áfás árakat hagyjuk...

[ Szerkesztve ]

(#50428) lugosi válasza pepe091 (#50424) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hogy meg ne szédüljek ettől a brutális kedvezménytől. (Csak úgy mellesleg állandó akció van a túlárazott telefonra a 20%-os okostelefonos akcióban, akkor ez most felkúszik a 30%-os magasságokba.)

(#50429) Vangelis válasza lugosi (#50428) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még így sincs elfogadható áron.... direkt így árazták.. de azért kértem pár kódot.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50430) [P]laci válasza Vangelis (#50429) üzenetére


[P]laci
senior tag

"...kértem pár kódot..." ;]

[ Szerkesztve ]

(#50431) r3dsnake válasza kali (#50427) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tökmindegy, ha ezzel a használtpiaci értékét is lenyomja. Így az se érné meg, hogy megvenni és eladni bontatlanként, mert jó esetben ki lehetne jönni nullára. Ha vállalnék 2 évet a mostani csomagomra, elengednek 3ezer forintot.

(#50432) Kbali válasza djculture (#50423) üzenetére


Kbali
nagyúr

Jah. Az eredeti telekomadót is csak erre lehetett volna felhasználni. Csakhogy megy a nagy kalapba, emiatt nem véletlenül van kötelezettségszegési eljáras. Aminek a végén majd vissza kell fizetni a szolgáltatóknak a beszedett összegeket, igaz ebben az esetben különadó vethető ki :W

(#50433) hurenzon válasza r3dsnake (#50431) üzenetére


hurenzon
senior tag

note 4-nek is hamar lement az ára
megy a sony z3-nak is.

[ Szerkesztve ]

(#50434) Pttypang válasza r3dsnake (#50431) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezen mondjuk szinten elhalaloztam, mikor meglattam, hogy a ket ev rablanc nekik 1500-2000 forintot er :DDD

Everybody lies.

(#50435) djculture válasza Pttypang (#50434) üzenetére


djculture
félisten

Ez csak jó nekünk mert így nem kell aláírni, nincs is miért.

(#50436) Chrisluke


Chrisluke
csendes tag

Sziasztok! Samsung Ace 4-en nem tudom beállítani a mobilinternetet (t mobilos), tudtok segíteni? Előre is köszömöm.

(#50437) Pttypang válasza djculture (#50435) üzenetére


Pttypang
veterán

Alairnek, mert nem lenne baj, ha megerne. Ha lenne ertelmes csomaguk. De nincs semmi :DDD

Everybody lies.

(#50438) St3ven válasza cris78 (#50412) üzenetére


St3ven
addikt

"Nem kellett volna feltölteni? És akkor bekapcsol :D
Vagy már ilyen jóban vagytok a telekommal, hogy neked ők töltik fel?" :D

Vangelisnek ha lemerül az aktuális csúcskategóriás telója, rendszerint kap egy újat a Telekomtól. :DDD

Tölteni... :U ne viccelj már. :N

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#50439) Vangelis válasza St3ven (#50438) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Kapd be :D

Tuti engem szeretnek a legkevésbé... de lehet, hogy nem mert jó sok pocket neo-t hoztam és nem nekik kellett eladni a xart :D

.... vagy 15-20 db biztos jött 2990ft ért :D dominóval. A rokoni és munkatársi emberkék között megosztva.
Meg persze pár telekomos dolgozó is vásárolt tartozékokat :D Remélem még a cégnél dolgoznak :D

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50440) djculture válasza Pttypang (#50437) üzenetére


djculture
félisten

Ja éppen most lenne jó aláírni hogy maga a nagytelekom vezír nyilatkozta hogy emelni kell az árakat ha megvalósul az adó ötlet:) Ezzel az erővel hurokba is dughatod a fejedet az jobb ötlet..
Részletre vennél telót elsem engednének csak úgy mint régebben abban biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#50441) hurenzon válasza Vangelis (#50439) üzenetére


hurenzon
senior tag

3000 Ft, azt is elírták ? :d

(#50442) Vangelis válasza hurenzon (#50441) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Volt szuper kuponunk! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50443) St3ven válasza hurenzon (#50441) üzenetére


St3ven
addikt

Nem, 13k-ért volt, csak be lehetett váltani rá a 10k-s kupont. :D

A rossz nyelvek szerint azon a napon lett néptelefon a Pocket Neo itt Magyarországon. ;]

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#50444) hurenzon válasza St3ven (#50443) üzenetére


hurenzon
senior tag

Ez az elmüs kupon ? :d

(#50445) Vangelis válasza St3ven (#50443) üzenetére


Vangelis
nagyúr

elment akkor pár darab...

Jutalékot kellett volna kérni a samsungtól :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50446) St3ven válasza hurenzon (#50444) üzenetére


St3ven
addikt

Nem, akcionekem.hu-s.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#50447) Vangelis válasza St3ven (#50446) üzenetére


Vangelis
nagyúr

MI másikkal is vettünk nem csak azzal.
az onlinekedv kupon is működött akkor.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#50448) Karex


Karex
senior tag

Sziasztok!

Elképzelhető, hogy a Sony Xperia Z3 Compact megjelenik a szolgáltatónál narancs illetve zöld színben is?

(#50449) glaci válasza Chrisluke (#50436) üzenetére


glaci
őstag

Ha van internet elérés az előfizetésedhez és a mobiladatok is engedélyezve vannak, akkor a hozzáférési pont beállításait nézd még meg! Az APN "internet.telekom" legyen. A mobilhálózatok meg az, amiben automatikusan benne van minden, amit a készülék tud.

Vangelis:
Azt az onlinekedv -et de bántam akkoriban, hogy épp melóztam és nem tudtam használni! (Persze az "akcionekem" sem volt rossz, de arra nem volt ingyen csúcstelefon.)

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#50450) ryori válasza Karex (#50448) üzenetére


ryori
senior tag

L930 ból sincs narancs és zöld, nem nagyon merték bevállalni a színeket, mert általában :F

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.