Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#477) _seth_ válasza 1430 (#475) üzenetére


_seth_
veterán

11xx pontom van és ahogy mondod meghagyom készülékcserére bár teljesen mind1 mert akkor is ugyanannyit ér.

Ugyanakkor lehet mégis kaméleon lesz mert nem beszélek minden hónapban ennyit csak mostanában és lehet ráállok arra, hogy hálózaton belül kedvezményes időben, zöldzónából hívok :) Na még alszok rá párat és eldöntöm mi lesz.

Köszi a segítséget :B

Még egy kérdés: a temail szolgáltatás, hogy aktiválódik magától? Egyik hónapban még nem volt a másikban már ott volt a számlán, hogy 240 forint, a my-tmobile önkiszolgáló részén ilyet nem találtam, hogy kikapcsolhassam. Amikor megkötöttem a szerződést volt pár hónap amíg aktiválva volt net50-es csomaggal de ki lett kapcsolva és nem értem miért aktiválódott.

[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.