Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43701) djculture válasza lugosi (#43699) üzenetére


djculture
félisten

Ezért szoktam én rögziteni minden nyavaja mobiltelefonra van már ilyen app de még a sima future telefonok jó része is tud rögziteni.
Mondjuk telekomnál nekem ami volt eddig számlázási problémám azt 1-2 hónap és megoldották mindig. Általában a kedvezményekkel szokott baj lenni szeretnek eltünedezni a számláról..
30000 az mondjuk már nem gyerekjáték, kérdés hogy miböl tevődött ez össze...

[ Szerkesztve ]

(#43702) lugosi válasza St3ven (#43700) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért nem foglalkoztam vele, mert sok levélváltásra, de végül jóváírták.

(#43703) St3ven válasza djculture (#43701) üzenetére


St3ven
addikt

Ha az előbb megjegyeztem, most is meg kell említenem halkan: az is törvénysértő, ha a másik fél kifejezett beleegyezése nélkül rögzítesz egy telefonbeszélgetést. :U

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43704) djculture válasza St3ven (#43703) üzenetére


djculture
félisten

Mert én beleegyeztem vagy mi hogy felvegyenek? Annyi hogy benyögi az autómata hogy rögzitésre kerül.
Ügyvéd ismerős szerint már eleve ez szabálytalan mivel törvényileg van rögzitve hogy felkell ajánlani a választás lehetőségét a hívó félnek és ez az ügyintézést nem befolyásolhatja (Adatvédelmi Törvény)

[ Szerkesztve ]

(#43705) dedike válasza djculture (#43704) üzenetére


dedike
addikt

Igen. Azzal, hogy nem bontod a vonalat, beleegyezel... :K

Jó szerencsét!

(#43706) djculture válasza dedike (#43705) üzenetére


djculture
félisten

Az hülyeség mert azzal ha bontom a vonalat sérül az egyenlő bánásmódhoz való jog (nem tudok egy ügyet elintézni telefonon keresztül úgy mint aki beleegyezik ebbe). Moindom én ezt már egyszer lezongoráztam egy ügyvéd ismerősnél mert érdekelt hogy mivan ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#43707) adam3 válasza djculture (#43706) üzenetére


adam3
aktív tag

De az automata szerintem azt is bemondja, hogy ha ebbe nem egyezel bele, keress fel személyesen egy ügyfélszolgálatot...

[ Szerkesztve ]

(#43708) dedike válasza adam3 (#43707) üzenetére


dedike
addikt

Ha nem is mondja, de éppen ez miatt nem sérül -hangsúlyozom szerintem, s én nem vagyok semmiféle jogász- semmiféle jogom.

Mondjuk engem nem zavar, hogy rögzítik amit mondok, mert az engem is véd, s a T szerintem még mindig igyekszik emberként bánni az ügyfeleivel. Hogy hülyének néznek, az persze más kérdés... :B

Jó szerencsét!

(#43709) pepe091 válasza adam3 (#43707) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így igaz, ezt bemondja. :K

(#43710) St3ven válasza djculture (#43704) üzenetére


St3ven
addikt

Ennyire nem ismerem a T telefonos ügyfélszolgálati rendszerét, de azt hiszem, a többiek előttem eléggé kimerítően reagáltak a kérdésre. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43711) djculture válasza dedike (#43708) üzenetére


djculture
félisten

Nem is a telekommal volt nekem ilyen problémám csak itt más irta hogy nem lett meg az uminózus felvétel. Ha ez így volt szerintem az se szabályos az már biztos..

(#43712) kali válasza lugosi (#43699) üzenetére


kali
legenda

olyan nincs, abból nagy probléma lenne, ha amúgy megfelelő módon történik az eljárás.
ez a szolgáltató, csak a vezetékes szekció (iptv, kábelnet...stb), és sokszor csak a telefonos beszélgetés igazolta az igazamat, de mindig vissza tudták hallgatni, és az alapján a javamra döntöttek, komolyabb problémák esetén sem tűnhetett el csak úgy a rögzített felvétel, már csak technikai okokból sem.

djculture; van választási lehetőség, ha nem felel meg a rögzített telefonos beszélgetés, akkor lehet menni személyesen az ügyfélszolgálatra, telefonon nem kötelesek nem rögzített beszélgetést is biztosítani.

[ Szerkesztve ]

(#43713) tylerddd


tylerddd
veterán

Ha ki szeretném fizetni a részletre elhozott készülékem hátralékát, arra van lehetőségem?! Gondolom ehhez be kell mennem egy üzletbe?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43714) kokokka válasza kali (#43712) üzenetére


kokokka
őstag

Azért az elgondolkodtató, hogy amikor mondtam nekik telefonon, hogy nem csak ők hanem én is rögzítem a beszélgetést, akkor megszakították a vonalat. Hogy is van ez akkor?

(#43715) kali válasza tylerddd (#43713) üzenetére


kali
legenda

igen, bármikor befizethetsz bármennyit, akár az egézszet is.
üzletben sima ügy, de érdemes lenne kipróbálni, hogy telefonon segítséget kérni egy összesített számlás átutaláshoz, hátha megoldható az is valahogy.

(#43716) club1 válasza kokokka (#43714) üzenetére


club1
veterán

Ha valaki hív téged, jeleznie kell hogy rögzíti a beszélgetést, különben illegális lenne a rögzítés. Ekkor te is minden gond nélkül leteheted a telefont. Miért lenne ez másképp, amikor te közlöd a rögzítés tényét? Sőt, magánszemélyek sokkal könnyebben vissza tudnak élni a felvételekkel, cégeknél ui. a felvételek kezelése (az azokhoz való hozzáférés) jellemzően auditált.

(#43717) kokokka válasza club1 (#43716) üzenetére


kokokka
őstag

Annyira auditált, mint ahogyan egy előttem szóló írta, ugye? Közlik, hogy bocs, de nincs meg a felvétel. Ez nem tűnik túl ellenőrzöttnek a számomra. És persze itt jön képbe megint, hogy ha a Te kezedben lehetne a bizonyíték, akkor az nekik már büdös. Arról nem is beszélve, hogy a magánszemélyek hivatalosan semennyire sem tudnak visszaélni a rögzítéssel, mert ahhoz is bírósági engedély kell, hogy egy ilyen felvételt egyáltalán használni lehessen egy peres eljárásban. Márpedig ha nincs rá engedély a másik féltől, akkor erre csak igen súlyos esetben kapható engedély. És itt vissza is értünk a kör elejére : ha nincs felvétel (értsd : bizonyíték amibe Ő is beleegyzett) akkor nincs ügy sem, ami rájuk nézve hátrányos. És ez az egész igaz szinte minden multira itt, kis honunkban....

(#43718) tylerddd válasza kali (#43715) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43719) kali válasza kokokka (#43717) üzenetére


kali
legenda

közölhetik, hogy nincs meg a felvétel, de annak súlyos következményei lesznek!
szabályozott és zárt rendszerben történik minden, amibe csak megfelelő jogosultsággal lehet belenyúlni, de annak is nyoma van, minden mozzanat lekövethető, és nem csak belső szabályozást, de különböző törvényi tényállásokat is sért az, aki ilyet nem megfelelő jogosultsággal, vagy jogosultan, de nem megfelelő módon megtesz, tartalmat törölve, módosítva...stb!
nincs az a szolgáltató/cég, aki ilyen vizsgálatot/eljárást akar a nyakába, amikor egy "eltűnt" felvételt keresnek hivatalos eljárás keretében...
magánszemély már akkor is visszaél az általa rögzített felvétellel - amihez a másik fél nem is tud, nem járult hozzá ahhoz -, ha azt nyilvánosan közzéteszi, és bizony elég sok példa van rá, hogy a neten szórják az ilyen igét...

[ Szerkesztve ]

(#43720) St3ven


St3ven
addikt

Ebben mindig bizonytalan vagyok:

Ha hónap vége felé megrendelem az aranykártyás Kapcsolat SMS Pluszt, akkor adott hónapra "visszamenőlegesen" 50 üzenetre elszámolja a kedvezményt? Vagy időarányos lesz a kedvezmény díja, és a felhasználható üzenetek darabszáma is?

Ez arra lenne jó nekem, ha hó közben kiderül, hogy sok SMS-t küldtem, akkor - és csak akkor - bekapcsolnám a fenti kedvezményt, hogy inkább ezen az áron számlázzák ki őket, mint a 30 valahány forintos, tarifacsomagom szerinti díjon.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43721) kokokka válasza kali (#43719) üzenetére


kokokka
őstag

Ezért is írtam, hogy "a magánszemélyek HIVATALOSAN semennyire sem tudnak visszaélni a rögzítéssel" Az, hogy ezzel kapcsolatban "magánúton" ki mennyire gerinces már egy más kérdés.

(#43722) M.A.Z.


M.A.Z.
aktív tag

Ha jól tudom, Mozaik XS-ben maximum 3G hálózat van és 1-től hónap végéig tart a net leforgalmazhatóság!
Hozzáteszem, Eco XS-ben voltam Netplusz M-el. 24-én lemondtam a netet, mert lejárt az egy hónap akciós időszak, majd 30-án váltottam Mozaik XS-re, de mivel nem ment a net, visszakapcsoltattam egy T-Partner pontban (ami mellesleg 203 pontba került), akkor jött egy sms, hogy 25-e a fordulónapom (ezt már korábban megtudtam, mikor rendeltem a Netplusz-t).

(#43723) kali válasza M.A.Z. (#43722) üzenetére


kali
legenda

a mozaik xs valóban csak 3g módozatokat tud, mozaik s és attól felfelé már alapban adott a 4g/lte.
alapban a hónap első napjától az utolsóig írják a bennefoglalt leforgalmazhatóságot, de ez nem minden esetben igaz, azt tapasztaltam, hogy ha például előtte volt eltérő fordulónap, akkor az marad meg, de legalábbis nem a hónap első napját dobja ki a rendszer.
a bennefoglalt adatkeret be-, illetve visszakapcsoltatásával újra adott a teljes keret.
a 203 pont érdekes, a eco xs díjcsomagban annyi fillére pontosan például a hívószánkijelzés szolgáltatás.

(#43724) M.A.Z. válasza kali (#43723) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Legjobb tudomásom szerint az egyedi fordulónapot "egyes havidíjas mobilinternet csomagoknál" alkalmazzák.
Most direkt átállítottam és valóban látja és fel is megy 4G-re...
Az elhasznált 6.2 MB is érdekes, mert még nem volt bekapcsolva elseje óta a mobilnet.

[ Szerkesztve ]

(#43725) klogw


klogw
aktív tag

A Net&Rollos előfizukon egyedi fordulónap van.

(#43726) kali válasza M.A.Z. (#43724) üzenetére


kali
legenda

az ászf-ben a legtöbb díjcsomagnál megtalálható az alábbi kitétel, a mozaik szekcióban is;
A Szolgáltató a fordulónap megváltoztatásának jogát fenntartja.
néha élnek is a lehetőséggel, amit írtam korábban példát, azt több előfizetésemnél is tapasztaltam.
az elhasznált adatmennyiségre egy esetleges magyarázat; amikor bekapcsolod a mobilinternetet a készüléken, akkor a háttérben azonnal elkezd frissíteni több funkció is, és mire az alkalmazásban megnézed, már történt is valamennyi forgalom.
a készüléken - ha van rá lehetőség, annak típusának és oprendszerének függvényében - ellenőrizhető, hogy mi mennyit forgalmazott.

(#43727) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt olvastam, hogy az adott adatforgalmat elértem akkor elérhető maga a net, de minimum sávszélen... tehát ha elértem az adott adatforgalmat akkor még tudok netezni (ha lassan is) ? (és nem kerül + számlázásra amit +ba neteztem?) elvileg... azért kérdem a tapasztalt embereket, mert jobban tudják mint én pl. ;)
Gondolom a 200MB adatforgalom könnyen elérhető... (nem letöltés, stb. csak böngészéssel..)

régen volt előfizetésem.. napi 2hr -t neteztem (munka oda-vissza idő) és 1x 130 ezres számlát csináltam ez miatt (nem volt a net külön beáll.) /akkor még nem így volt az Á.SZ.F: sem pl./ aztán kifizettem a számlát és meg is szüntettem az előfizum... azt b****ák meg kb...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43728) M.A.Z. válasza kali (#43726) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Mozaik XS-ben eddig nem volt egyedi fordulónap, naptári hónaponként ment. Viszont nekem mégis van, akkor mivel netezek 25-31 között? Ez szerintem megint valami elírás a My T-Mobile-ban... Amúgy nem is érdekel az egész... :(((

[ Szerkesztve ]

(#43729) klogw válasza MaxxDamage (#43727) üzenetére


klogw
aktív tag

Ha ellvasod, ott kell lennie, hogy "nincs túlforgalmazási díj". Vagy vala˙mi ilyesmi. Ez elég egyértelmű. Ha mégsem találsz ilyet, inkább hívd fel őket.
A lassított neten is meg tudsz nézni email vagy egy híroldalt, de letöltés, videónézés az felejtős.

(#43730) kali válasza M.A.Z. (#43728) üzenetére


kali
legenda

ahogy írtam, annál is lehet egyedi fordulónap, nálam is volt már rá példa régebben, amikor még abban a díjcsomagban voltam - több előfizetéssel is -, és nem lett azonnal bekapcsolva hozzá a bővítés.

luimapeiz; amelyik díjcsomagoknál már csak lassítás van adott keret elhasználásakor, és nincs túlforgalmazási díj, ott nem lesz több a számla, ha a keret felett forgalmazol, csak lomha lesz a sebesség a fordulónapig; 32/32 vagy 128/128 kilobit/sec
a 200 megabyte elhasználása felhasználói szokások, használt eszköz/alkalmazás (böngésző) függvénye, egyrészt nem mindegy, hogy milyen oldalakat látogat az ember, mert valahol több megabyte egy húzós oldal betöltése, ha tele képekkel...stb, de még akkor sem mindegy, hogy milyen böngészővel netezget az ember, hiszen az egyik több adatot forgalmaz azonos oldalakon, a másik meg kevesebbet.

(#43731) MaxxDamage válasza kali (#43730) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tudtommal Chrome van az Xperia Z -n , lényeg ha elérem a 200MB adatforgalmat ami a csomagba van... akkor még tudok oldalakat nézni / facebook pl. :K (ez bőven jó!) :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43732) kali válasza MaxxDamage (#43731) üzenetére


kali
legenda

az elég sokat fogyaszt...
a keret elérését követően is menni fog a net, lehet oldalakat nézni, de 32/32 kilobit/sec mellett a facebook is idegőrlő lesz, hacsak nem képek nélkül megy majd a böngészés.

(#43733) M.A.Z. válasza MaxxDamage (#43731) üzenetére


M.A.Z.
aktív tag

Chrome Beállításokban a Sávszélesség kezelésénél kapcsold be az Adatfelhasználás csökkentését, annyival is beljebb leszel.

(#43734) MaxxDamage válasza kali (#43732) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

x10 Mini Pro-n is elég lassú így már megszoktam (a facebook html betöltése pl.) :K
a PH! elég gyorsan bejön, max. az aprós része ami még kicsit lassú az x10 Mini Pro-val
/itthoni T-s netre WiFi-n csatlakozva/ a városba meg még jobban belassúl (HSDPA)

(#43733) M.A.Z.: még csak holnap hozza a futár a Z-t /kikell majd ismerni.../ :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43735) polonic válasza M.A.Z. (#43724) üzenetére


polonic
félisten

Ez erdekes, nekem nem mgy fel lte halozatra.

(#43736) tescodr


tescodr
tag

Sziasztok kicsit fura jelenséggel találkoztam a mai nap.
Történt ugyanis hogy drága jó écsanyám telefonján (Samsung Galaxy S Advence) le esett a hátlap,gondoltam megnézem mi történt és amit akkor láttam attól rögtön elállt a szavam.Ugyanis szó szerint a kicsit több mint egy éves telefonon felpúposodott az akkumlátor :((( :Y mondom semmi gáz tuti garanciába kicserélik,kicsit olvasgattam és akkor látom hogy akkura nincs garancia!Hmm jóó,gondoltam majd a rá kötött biztosítás fedezi de ekkor jött a csavar,az sem vonatkozik akkura.Na itt már el kezdett bennem bugyogni a ráció hogy egy erőteljes mozdulattal földhöz ne b*sszam de gondoltam egyet gondoltam megkérdezem.Tudom randa dolog de ha már fizetem a biztosítást akkor ha valami baleset történik a telefonnal akkor kicserélik?Kicsit utána olvasgattam a dolognak és hiába vennék bele új akkut a töltést vezérlő csip úgy is újra felfújná.Van valakinek tapasztalata ez ügyben,hogy milyen káreset az amivel biztosítás során kicserélnék?Vagy mik a tapasztalatok a T-mobilos biztosítással?Válaszotok előre is köszönöm! :R

(#43737) kali válasza tescodr (#43736) üzenetére


kali
legenda

szia,

a tartozékokra csak egy év jótállást adnak a gyártók.
az akkumulátorral van probléma, más típusoknál is előfordul hibás széria, például az s4 esetén a sima kínai akkumulátor púposodik, minden más - van még legalább 5 másmilyen - okés, tehát nem lesz probléma, ha korrekt akkumulátor kerül a készülékbe, a töltés vezérlése rendben van, ha a megfelelő töltőt és kábelt használ az ember.
a biztosításra inkább nem írok konkrétumot, de konstrukció függvénye is, nem biztos, hogy megéri az önrészt és az ügyintézést, mivel egy új gyári akkumulátor csak néhány ezres tétel.

[ Szerkesztve ]

(#43738) HunJasper


HunJasper
újonc

Sziasztok!

Tudna nekem valaki segíteni!

2 éve kötöttem egy ÉncégPrTMX csomagot 2 kártyámra!

Tavaly szerettem volna a céges előfizetésemet megszüntetni és magánszemélyként tovább fizetni.
A hűség időm miatt erre nem volt lehetőségem.
Most jár le pár nap múlva a hűségem és ma közölték telefonon, hogy ha azt akartam volna hogy megszűnjön a díjcsomagom 2 hónapja kellett volna jeleznem. :( Mivel nem jeleztem újabb 2 évre hosszabbítják. :W
Azt hiszem azzal nem hatottam meg , hogy öngyilkossággal fenyegetőztem :D
Pedig hónapok óta várom a napot hogy módosítani tudjam :(

Írtam e-mailt most a t-mobilnak, de valahogy azt érzem teljesen feleslegesen :(

Valaki tud valamit tanácsolni mit csináljak ?

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv : Jasper

(#43739) djculture válasza HunJasper (#43738) üzenetére


djculture
félisten

Ez hülyeségnek hangzik autómatán eleve nem hosszabithatnak mindenféle hozzájárulás nélkül. Ilyen a világon sincs.

(#43740) Vangelis válasza djculture (#43739) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De van..

Telenornál is így volt a vállakozói!

Simán hosszabítonak.. igaz ott annál csak egy évet!

Tehát van :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43741) club1 válasza HunJasper (#43738) üzenetére


club1
veterán

Cégek esetében a szerződésben leírtak alapján van lehetőség az automatikus hosszabbításra. Ezt megelőzően legalább 60 nappal előbb írásban jelezni kell a bontási szándékot. A mi flottánknál (Telenor) is pontosan így van. Sajnállak, de legalább tanulsz az esetből és legközelebb talán elolvasod, mit írtál alá.

(#43742) djculture válasza Vangelis (#43740) üzenetére


djculture
félisten

Jó mondjuk én nem vagyok tisztában csak a lakossági csomagokkal azért hangzott édekesnek.

(#43743) Vangelis válasza club1 (#43741) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha modnjuk közben bejeletni, hogy megszünt a cég vagy a vállakozás?

Akkor átteszik lakosságiba? Mert akkor ugye nem jogosult a vállakozói tarifára?!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43744) HunJasper válasza Vangelis (#43743) üzenetére


HunJasper
újonc

Bocsánat ha rossz helyre írtam... több kérdésem nincs :(

Pont a cég megszűnése miatt szerettem volna áttenni a saját nevemre az előfizetésemet.
Ennek nem lett volna akadálya ha kifizettem volna a kötbért.
A helyzet úgy néz ki hogy hiába járt le a 2 évem megint csak kötbér megfizetése mellett tudom megtenni :(

Szánalmas az egész.

Kíváncsi vagyok ki az aki elolvassa az utolsó sorig amit aláír.

Biztos vannak nagyon okos emberek akik végig olvassák. Én nem tettem.
De azt hiszem az újabb két év elég nagy büntetés :(

Köszi mindent.

(#43745) Vangelis válasza HunJasper (#43744) üzenetére


Vangelis
nagyúr

1430-at hívd és mond meg, hogy megszünt a cég!

Ilyenkor mi a teendő, kérdezd meg tőlük!

Egy próbát megér!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43746) MaxxDamage válasza kali (#43737) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor remélem én sokat nem vesztek azzal, hogy nem rendeltem a Sonny Xperia Z-hez biztit ugye ? :)
/ennél a battery ki se szedhető... a telefon nem szétszedhetö/
(meg 12ezer lenne az önrész.. pff.) ha jól emlékszem...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43747) djculture válasza HunJasper (#43744) üzenetére


djculture
félisten

Hogy fognak egy nemlétező cég nevére számlázni?

[ Szerkesztve ]

(#43748) ShadowX válasza MaxxDamage (#43746) üzenetére


ShadowX
őstag

Az akku a legkisebb probléma...12K önrész nem sok egy vadi új telefonért. Ha mondjuk kijelzőt kell cserélni, mert megfeszült az üveglap és megrepedt, akkor olyan 50-70ezer között fizethetsz.

Mindenesetre ha jól emlékszem előfizetéses telefon mellé a vásárlástól számított 60 napon belül köthető biztosítás.

(#43749) HunJasper válasza djculture (#43747) üzenetére


HunJasper
újonc

Nem tudom megszüntetni a céget addig amíg tartozom a T-mobilnak.
Márpedig a kötbérrel tartozni fogok ! :(

(#43750) djculture válasza HunJasper (#43749) üzenetére


djculture
félisten

Akkor csak nincs megszüntetve a cég, Akkor meg a telekom szempontjából minden szabályos még ha egy ilyen húzás meg is kérdőjelezhető.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.