Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43151) 313313 válasza djculture (#43148) üzenetére


313313
addikt

És a telenor ilyesfajta megkülönböztetése nem jog ellenes?

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#43152) StSanya


StSanya
őstag

Szerintem is adja olcsóbban azoknak, akik papír nélkül, elektronikusan kezeltetik az előfizetésüket, de akkor ez minden csomagra legyen elérhető! Mostanában, ha felhívtam a 1430-at, állandóan ezzel bombáztak, hogy váltsak, mert így elektronikus, meg úgy, csakhogy nekem flottás csomagom van, semmit nem nyerek vele, így mondtam, hogy bocs, szeretem [wc-n ülve :DD ] átnézni a számlaleveleket, híváslistákat...

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#43153) Toms4 válasza cris78 (#43150) üzenetére


Toms4
csendes tag

És valóban, akkor telefonálok is nekik. Köszi!

(#43154) korcsillio


korcsillio
őstag

Kaptam sms-t hogy a csomagban foglalt adatkeret elfogytt és lassítják a netet következö fordulóig,de mégis ugyan olyan gyors mint elötte.Hogyan lehet ez?Nem forgalmazhatnak túl igaz(Next S)?

(#43155) korcsillio válasza korcsillio (#43154) üzenetére


korcsillio
őstag

(#43156) St3ven válasza korcsillio (#43154) üzenetére


St3ven
addikt

Nem. :N Örülj neki. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43157) Teko001 válasza korcsillio (#43155) üzenetére


Teko001
őstag

Véletlenül nem a Telekom szerverével mérted? Csak mert az azzal történő (és még pár saját dolggal) való kapcsolatot nem lassítják

(#43158) korcsillio válasza Teko001 (#43157) üzenetére


korcsillio
őstag

Lehet,nem tudom.
A facebook,böngészés stb.gyors(ezért tünt fel a dolog) pedig ilyenkor már tetülassú szokott lenni.

(#43159) glaci válasza korcsillio (#43158) üzenetére


glaci
őstag

Szerintem örülj neki és "élvezd"! ;)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#43160) motoflug


motoflug
őstag

Adott egy telefon, amit gariztatni kellene. Csak az a fél viheti be,akinek a nevén van?

(#43161) St3ven válasza motoflug (#43160) üzenetére


St3ven
addikt

Nem, bárki.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43162) Vangelis


Vangelis
nagyúr

A telekomnál már a dominóra nem csak lehet... hanem kötelező is hűséget vállalni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43163) korcsillio válasza Vangelis (#43162) üzenetére


korcsillio
őstag

Vicc...
Ha lejár a hüség viszem a számom és váltok.

(#43164) zoli62 válasza djculture (#43148) üzenetére


zoli62
addikt

Csekkdíj után ez a második.

(#43165) zoli62 válasza 313313 (#43151) üzenetére


zoli62
addikt

Telenornál évekig ment a számlabefizetési díj azután is, hogy az UPC elállt egy hasonló bevezetésétől.

(#43166) 313313 válasza Vangelis (#43162) üzenetére


313313
addikt

Ez nem megint programozói elírás lesz? :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#43167) djculture válasza zoli62 (#43164) üzenetére


djculture
félisten

Ja most megprobálták ugy a csekkdijat bevezetni hogy annak adnak kedvezményt aki nem csekken fizet. Ettöl ez még ugyanugy az ügyfelek megkülönböztetése marad azt meg tiltja nem egy jogszabály..
Ez a módszer már nem egy multi boltnál is bukott..
Bármilyen törvényes módszerrel fizet valaki egy termékért szolgáltatásért mindenképpen ugyanannyiba kell kerülnie az adott terméknek /szolgáltatásnak.

Ez a e-pack dolog bukni fog boritékolható..

[ Szerkesztve ]

(#43168) sutszi válasza djculture (#43167) üzenetére


sutszi
veterán

Miért a csomagok léte nem különbözteti meg az ügyfeleket? Ennyi erővel reklamálni lehet azért mert a Pistának csak 33Ft egy perc nekem meg 38. Hát miért vagyok én megkülönböztetve?! Hát azért mert a Pista drágább csomagban van.

Különben, nem is értem. Van valakinek ilyen perverziója, hogy nyomorogjon a postán a sok ráérő nyuggerrel amikor kb 2 perc alatt el lehet intézni a befizetést?! Mert akinek az előbbi jobban bejön mint az utóbbi...hát az is valami...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#43169) djculture válasza 313313 (#43151) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem az is az csak gondolom ott benyelték az ügyfelek senki se perelte be a céget.

sutszi: Nem, érzem magam perverznek de én is inkább beugrok a postára időmből kitelik nem esik le az aranygyűrű az újamról. Amúgy is megyek postapontokra cuccokért hetente. Másnak meg más féle fizetés a jó. Attól még szerintem senki se kell lehúzni meg hülyének nézni.. Ugyanúgy fizet időre a szolgáltatásért az is aki a netbankon nyom egy gombot meg az is aki elballag és a cseklejárati idő előtt 3-4 nappal a postán fizet. Érdekes én 15 éve igy fizetek késedelem nélkül de még nem mondta a telekom se hogy kikéri magának mert nem kell neki a pénzem..

[ Szerkesztve ]

(#43170) Vangelis válasza sutszi (#43168) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én sem tudnám sajnos befizetni számláról. Se kártyával.

Ügyfélszolgálaton szoktam, de azt is büntetnék (büntetik)

T-home esetében viszont nincs szankció, ha elektronikus számlát boltban fizetsz be. Akkor legalább t-mobile részen sem legyen.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43171) sutszi


sutszi
veterán

(#43169) djculture : Akkor másképp. A postai befizetés sokba kerül, az elektronikus olcsó. (Mivel utóbbi automatizált, és nem kell egy embernek ott állni)

A bankok is ezt csinálják...egy utalás egy csomó pénzbe kerül ha a bankfiókból intézed. Ha online vagy telefonon akkor meg kevesebb...

(#43170) Vangelis Mintha írtál volna korábban olyat, hogy nincs bankszámlád, meg bankkártyád sem?!
Nem tudom mi akadályoz meg benne, hogy legyen, de kb ennyi az ami közéd és a lehetőség közé áll...

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#43172) kali válasza djculture (#43167) üzenetére


kali
legenda

ez így nem teljesen igaz, bizonyos feltételek mellett, jogszabályt nem sértő módon is adhatnak kedvezményt bizonyos előfizetői csoportoknak.
külön díj nem tehető rá a szolgáltatás árára postai befizetés miatt, de úgy átvihető a dolog, ha kedvezményt ad - bizonyos feltételek mellett - a másként fizetőknek.

[ Szerkesztve ]

(#43173) Vangelis válasza sutszi (#43171) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos szinte lehetetlen!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43174) lesaux válasza lesaux (#42986) üzenetére


lesaux
veterán

A NetPlusz M-hez nem jár a Duplanet 400-as kedvezmény, ugye? Mert akkor hopp, máris drágább, mint a GoNet L. Pedig hogy örültem neki...

(#43175) 313313 válasza sutszi (#43171) üzenetére


313313
addikt

Bár nem nekem írtad, egyre többen kapják zsebből-zsebbe a fizetésüket. Nyilván senki se fog bankszámlát fenntartani 1000-2000ft-ért, hogy arról fizessen ezt-azt, és átutalásnál ugye van 0,06% egyéb adó, szóval nem túl kifizetődő a dolog...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#43176) erdoke válasza 313313 (#43175) üzenetére


erdoke
titán

Nehogy az reklamáljon már, aki (a munkáltatójával együtt) nem fizet adókat és járulékokat, mert rohadtul nem fogok megértő lenni. :((

A legjobb aláírás a héten

(#43177) djculture válasza erdoke (#43176) üzenetére


djculture
félisten

A boritékos fizetéshez nem sok köze van hogy a munkáltató rendesen bejelent e valakit. Pl fényszarui samsungban több száz ember aki vállalkozós így van fizetve miközben hivatalos hely. Állam által támogatott állás megőrzéses szerződéssel működnek. hetente van ellenőrzés máshogy nem is működhetne a sok ott lévő munkaerő közvetitő vállakozás. :)

[ Szerkesztve ]

(#43178) tylerddd


tylerddd
veterán

Hol tudom kérni, h az adataimat a Telekom tudakozó ne jelenítse meg?!

Illetve ott olvastam még ilyet: " "§" jel esetén az előfizető kérésére az előfizetői adatok tudományos, közvélemény- vagy piackutatás, valamint direkt marketing célokra nem használhatók fel."

Ez sem lenne rossz. A hívószám nélküli (amit nem szoktam felvenni) és a telefonomban nem lévő számokról érkező hívások alkalmával, 90%-ban eladni, kérni, meghívni, ajánlani szeretnének valamit, ami kissé idegesítő.

Köszönöm!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43179) djculture válasza tylerddd (#43178) üzenetére


djculture
félisten

Szerződésben van egy ilyen rublika nekem annak idején belett x-elve hogy az adataimat titkosítva kezeljék. Meg ugyanitt letiltattam az emelt dijas dolgokat is

[ Szerkesztve ]

(#43180) Teko001 válasza tylerddd (#43178) üzenetére


Teko001
őstag

Webes felületen is betudod állítani

(#43181) St3ven válasza tylerddd (#43178) üzenetére


St3ven
addikt

Itt. De szvsz már késő.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43182) tylerddd


tylerddd
veterán

Köszi mindenkinek, tényleg be tudtam állítani a tudakozós dolgot.

A másikra esetleg személyesen van csak lehetőség?! Kérdezzek rá ügyfélszolgálatnál?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43183) zoli62 válasza Vangelis (#43162) üzenetére


zoli62
addikt

Mióta kötelező készükékvásárláskor Dominóra hűség és ezt a gyakorlatban hogy tudják kivitelezni?

(#43184) zoli62 válasza djculture (#43169) üzenetére


zoli62
addikt

Telenornál a krikus tömeg sokkal kisebb, szerintem a reklamálások ezért nem értek célt, pedif anno a csekkdíj miatt nyilván ott is voltak ilyenek.

Én is postaicsekket kapok, néha meh is nézem, de etők függetlenül felváltva fizetek készpénzzel ls elektronikusan, Az alapvető dolog, hogy csak fizetési mód eltérősége miatt nem lehet megkülönböztetés.

(#43185) Teko001 válasza tylerddd (#43182) üzenetére


Teko001
őstag

Milyen másikra? Egyébként egyetértek én is, hogy ha bekerültél a rendszerükbe, nagyon nehéz kikerülni :/

(#43186) tylerddd válasza Teko001 (#43185) üzenetére


tylerddd
veterán

" "§" jel esetén az előfizető kérésére az előfizetői adatok tudományos, közvélemény- vagy piackutatás, valamint direkt marketing célokra nem használhatók fel."

Ezt hol lehet vagy lehetett kérni?! Mert én úgy értelmezem, h ezt a hívószám tudakozóból való eltüntetésén felül lehet kérni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43187) Teko001 válasza tylerddd (#43186) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem ez (már ha ér valamit) arra az esetre van, ha szeretnél a tudakozóban bent lenni, de nem szeretnéd ha felhasználnák.

(#43188) kali válasza tylerddd (#43186) üzenetére


kali
legenda

nem, az akkor szükséges, ha megjelenítésre kerül a telefonszám.
- nem jelenik meg a telefonszám, így nem tudnak mi alapján hívni
- megjelenik, de ott a "§" jel, akkor mindenre felhasználhatják, kivéve az általad is idézett szövegben említetteket
- megjelenik a hívószám és nincs "§" jel, akkor az idézett szövegben szereplő célokra is felhasználhatják

(#43189) tylerddd válasza kali (#43188) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem, köszi!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43190) reechyke válasza zoli62 (#43184) üzenetére


reechyke
tag

Itt nälunk Ausztriäban egy csekk dija 4,5€. Amit hozzäszämolnak a csekken levö összeghez. Itt ezert senki sem panaszkodik. Mindenki tisztäban van vele, hogy ez ennyibe kerül a posta költsegei miatt. Ha ätutalässal fizeted a csekket akkor 0€.

(#43191) vgyuri válasza tylerddd (#43178) üzenetére


vgyuri
őstag

Amikor marketinges hív, akkor határozottan jelentsd ki, hogy töröljön az adatbázisából, nem akarod hogy többet hívjanak. Cégenként jelezni kell, idővel az összes helyről törölni fogják a számod.

(#43192) tylerddd válasza vgyuri (#43191) üzenetére


tylerddd
veterán

Értem. Az szép lesz.

Egyébként azon gondolkodom, h amíg Domino-s voltam (már jó 5-6 éve), nem hívtak annyit és nem is voltam benne a tudakozóban. Elképzelhető, h előfizetésre való átálláskor elfelejtették vagy csak nagyon pörgősen kérdezték meg ezt a "Benne akarsz-e lenni a rendszerben?"-t és én rábólintottam?! Megnéztem családban, van olyan, aki szintén Dominoról váltott előfizetésre és szintén kidobja a kereső, pedig Domino alatt ő se volt benne.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43193) korcsillio válasza reechyke (#43190) üzenetére


korcsillio
őstag

Azért a fizetések kicsit másabbak,ne hasonlítsuk össze a két országot!
Az elöfizetések meg olcsóbbak :)

(#43194) sutszi


sutszi
veterán

(#43175) 313313 : Az utalást ne keverjük ide, amikor bankkártyás tranzakcióként lehet ezt fizetni. 0Ftos költséged van ekkor.
Az 1-2 ezer forintos számla meg nyilvánvalóan tök hülyeség... Az én számlának csak egy kor és fizetés bizonyos összegének érkezése a feltétele ahhoz, hogy 0-ás legyen. Egyébként 7xxFt. Szóval lehetőségek vannak...csak meg kell keresni.
Bár az is igaz, hogy valamiért ebben az országban a fizetési hajlandóság a béka segge alatt van...már-már kultúrális maradványa az elmúlt koroknak. Mondom ezt úgy, hogy az én erőforrásaim sem unlimited módban vannak...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#43195) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Ma beszéltem az ügyfélszolgálattal és tájékoztattak, hogy Next XL-ről váltani lehet akár Move XS-re.

[ Szerkesztve ]

(#43196) reechyke válasza korcsillio (#43193) üzenetére


reechyke
tag

Na de ne keverjük ide, h ki mennyit keres,m nem az a lenyeg! Itt arra akartam peldät hozni, hogyha itt vki ugy dönt, h balfaszkodik a csekkel a postän, akkor bizony a sajät zsebeböl fizeti. Gondolj bele, ha vki felad tiz csekket, akkor az mär 45€, ami meg itt sem elhanyagolhato!

(#43197) tylerddd válasza #TOTTI (#43195) üzenetére


tylerddd
veterán

Szerintem ha csak az előfizetésre írt alá az ember szerződést, nem pedig konkrét díjcsomagra, akkor oda lépked, ahová akar bizonyos időközönként. Talán 30 nap után lehet váltani. Ha viszont díjcsomagra írt alá, akkor csak drágábba mehet, lefelé nem. Ha jól tudom?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#43198) Vangelis válasza tylerddd (#43197) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mivel áremelés lesz így válthat lefelé is! Hűség nem gond!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43199) djculture válasza reechyke (#43196) üzenetére


djculture
félisten

Ja csak azt felejted el hogy magyarországon a posta részben állami cég és mindenki fizetni eleve a fenntartását aki egy fillér adót is befizet
Attól hogy fingod sincs a hazai helyzetröl nem kell szerintem okoskodni meg hogy tadzsikisztánban hogy működik szöveget ide keverni..

[ Szerkesztve ]

(#43200) tomy86 válasza djculture (#43199) üzenetére


tomy86
addikt

A MOL is részben állami cég. Holnaptól nem is fizetek a benzinért :)
De a Telekom nem állami cég. A csekket viszont neki kell kinyomtatnia, postáznia és adott esetben kezelni a pár napos csúszással beérkező pénzeket (jó esetben pár nap). Nem szoktam a T-t védeni, de ha cégem lenne én is annak kedveznék, aki elektronikusan fizet (főleg, ha beszedési megbízással) és ezzel csökkenti az én költségeimet is. Szimpla matematika.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.