Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43551) peugeotmate válasza lord.lakli (#43542) üzenetére


peugeotmate
őstag

Sikerült lebattyogni a T-Pontig, megérkezett persze, habár negyed órán át keresték, hogy vajon hova is rejtették el. A szervizes fiókjában lett meg végül. :D De a lényeg hogy megvan. Köszi a reakciókat, én bizony kivártam volna a megerősítő ímélt, hogy megérkezett a termék.

meg

(#43552) #TOTTI válasza erdoke (#43550) üzenetére


#TOTTI
őstag

Én csak 800Ft-al tudtam volna lejjebb menni Like 300-ról mégis 1000Ft-ot kaptam, persze nem váltottam volna semmiképpen, aranykártyás akkor kaphat 1000Ft-ot, ha van díjcsomag hűsége.

(#43553) tomy86 válasza peugeotmate (#43551) üzenetére


tomy86
addikt

"negyed órán át keresték"
Le se írom, hogy mekkora "élmény" volt mire végre megkaptam a rendelt terméket. ;] Pedig nem a szervizes fiókjában volt, hanem a raktárban csak cikkszám alapján nem ment a beazonosítás. És még csak nem is T partnernél voltam.

(#43554) tomy86


tomy86
addikt

Ha a jelenlegi Mozaik díjcsomagomat, amihez van Net&Roll 1GB-os limitbővítő átváltom Movera, akkor ugrik a limitbővítő is vagy az marad? Tehát akkor meg kell rendelnem a Move mellé pl. a NetPlusz L-t vagy maradhat a Net&Roll?
Előre is köszi a választ.

(#43555) Eternitys


Eternitys
aktív tag

Sziasztok!

Ha a jelenlegi Dominós 3G-s mobilinternet csomagomat lecserélném egy 4G/LTE mobilinternet csomagra és ha olyan területre érek ahol még nincs 4G/LTE lefedettség akkor ott nem lehet majd egyáltalán használni ezt a mobilinternetet? Vagy korlátozással de azért valamilyen formában működni fog a mobilnet? Szóval pontosan mire vált át ilyenkor a 4g (már ha átvált)?

[ Szerkesztve ]

(#43556) muhaha01


muhaha01
tag

sziasztok!

a t-mobil honlapon megtalálható "szerződéskiegészítés next díjcsomagokhoz" nevezetű dolog az kire vonatkozik? egyszerűen nem bírok rájönni.
lejár hamarosan a hűségem és nem mindegy, hogy pl 5490 ft egy next s vagy kapok belőle 3ezer forint kedvezményt minden hónapban az új hűségidő lejártáig.
ilyen szerződésmódosítást bárki köthet?
van valami tapasztalat itt erről?

köszi szépen! :)

(#43557) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

A Google Map használatáért kell fizetnem?
Domino-Nap csomagban vagyok.

Live poor, die ritch.

(#43558) club1 válasza Eternitys (#43555) üzenetére


club1
veterán

3G-t fog használni ha van. Ha nincs, 2G-t.

(#43559) club1 válasza gyáliSanyi (#43557) üzenetére


club1
veterán

A Google Maps mindenkinek ingyenes. Az mobilnet használata pedig általában mindenkinek fizetős.

(#43560) zoli62 válasza kali (#43535) üzenetére


zoli62
addikt

A díjemelést kompenzálják....

(#43561) Eternitys válasza club1 (#43558) üzenetére


Eternitys
aktív tag

Ok, köszi! :R

(#43562) zoli62 válasza kali (#43540) üzenetére


zoli62
addikt

Persze a My T-Mobile-on a netto napi egyenlegben még mindig nem tudják elkülönítetten megjeleníteni a hangalapú és adatalapú egyenleget a hang pllusz adat díjcsomagokra vonatkozóan.

(#43563) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem van, hogy ezt a simet kilehet vágni Micro simre?
Nem az én nevemen van az elofizetes így nem cserélik nekem.

A kép rajta sablonnal rajzolt Micro sim.

https://www.dropbox.com/s/xhfk97ihtnt0zsq/IMAG0134.jpg

Előre is köszi a választ!

(#43564) TheMarci válasza pacman789 (#43563) üzenetére


TheMarci
addikt

Simán, többet is vágtam ollóval, működik teljesen jól.

Do You Dream?

(#43565) pacman789 válasza TheMarci (#43564) üzenetére


pacman789
aktív tag

koszi!
mar ki is vagtam es mukodik

(#43566) kali válasza tomy86 (#43554) üzenetére


kali
legenda

szerintem marad a net&roll 1gb lte, mivel a move díjcsomagokhoz is okés, legalábbis én úgy logikázok, hogy csak akkor bukta, ha olyan díjcsomagba lépsz át, amihez nem vehető igénybe, és utána már semmilyenhez sem lehet majd aktiválni, hiszen időközben kivezették adott opciót.
nem vagyok t-s illetékes, így ne vedd teljesen biztosnak a leírtakat, nehogy aztán amiatt lődd ki visszavonhatatlanul a net&roll 1gb lte opciót, bár június 1-től mondhatni ár szempontjából is közel mindegy lesz, mert akkortól csak -100 ft lesz az előny a netplusz l ellenében.

zoli62; nem néztem, mióta díjmentes lett az egyenlegek lekérése, bár korábban sem sűrűn...

[ Szerkesztve ]

(#43567) zoli62 válasza kali (#43566) üzenetére


zoli62
addikt

Úgy érted, hogy a különböző hívásirányokban az egyenleg lekérése az eddigi 56 Ft-ról ingyenessé változott volna?

(#43568) kali válasza zoli62 (#43567) üzenetére


kali
legenda

igen, a mobilinternet, a telefonálás, és az üzenetküldés lekérdezése is;

e

(#43569) tomy86 válasza kali (#43566) üzenetére


tomy86
addikt

"június 1-től mondhatni ár szempontjából is közel mindegy lesz, mert akkortól csak -100 ft lesz az előny"
Köszönöm, ez teljesen kiment a fejemből. Így leegyszerűsödik a matekpélda. Dominora valahogy nem akarok váltani, de az utóbbi időben inkább engem hívnak, mint én másokat, úgyhogy Move XS lesz ebből. Legyen meg a Telekom akarata :)

(#43570) tomy86 válasza tomy86 (#43569) üzenetére


tomy86
addikt

Díjcsomagváltásra ezt dobja az oldal (Mozaik S-ről Move XS-re e-packel):
"A változtatás automatikusan nem végrehajtható.
Kérjük hívja a telefonos ügyfélszolgálatot."

Ez most technikai hiba vagy tényleg nem lehet webes felületen díjcsomagot váltani?

(#43571) Flyme


Flyme
senior tag

Sziasztok,
1 hete ugyanattól az illetőtől naponta 8x kapom meg ugyan azt az SMS-t, amit 1x küldött el, 20-as a szám, azóta ma kaptam egy másik 20-as ismerősömtől is egy SMS-t, most az előbbi abbamaradt, viszont most meg tőle kapom meg többször azt az 1 SMS-t..
Ha 30-as/70-es számról kapok SMS-t nem fordul ilyen elő, direkt teszteltem.
Köszi előre is!

(#43572) kali válasza tomy86 (#43570) üzenetére


kali
legenda

nekem sem engedte online, a telefonos ügyfélszolgálat segített a kivitelezésben.

(#43573) tomy86 válasza kali (#43572) üzenetére


tomy86
addikt

Ismét köszönöm a gyors választ. Ettől féltem. A hideg kiráz, ha arra gondolok, hogy az ügyintézés végén megint elkezdődik az arab bazár, hogy vegyek már tv-t, tabot, stb. ;] A régi szép idők, amikor az ügyintézés végén csak annyit kérdeztek, hogy segíthetnek-e még valamiben és nem akartak rámsózni semmit, amire semmi szükségem.

(#43574) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Segítsetek nekem kérlek! Telekom alkalmazás eddig nekem kiírta a még felhasználható adatforgalmamat, de egy ideje ez megszűnt, és azt írja, nem érhető el információ. Mit tehetek, hogy újra lássam az aktuális adategyenlegemet?

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#43575) MaxxDamage válasza tomy86 (#43573) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Tőlem csak azt szokták kérdezni, hogy segíthetnek-e még valamiben... :K

más:
Amit most megrendeltem mobil előfizetést... az 06.01.-től akkor emelkedni fog vagy mi ? :F
/Move-S ePackkel - havi 3.000 HUF lesz , + Otthoni előfizu , Netmánia M , IPTV Családi 2db STB-al , vez. telefon Hoppá csomag , - havi 9600 HUF/ ezek fognak változni valamit ? :B :R

ez pontosan mit takar ? "2x több díjcsomagban foglalt perc, SMS és net az első hónapban online rendelés esetén. Részletek" --> ha klikkelek a "részletek" -re akkor a Dominós cuccot dobja ki (készülék vásárlással) hogy akkor jár a "kedvezmény" nem értem.. :N

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43576) tomy86 válasza MaxxDamage (#43575) üzenetére


tomy86
addikt

Mázlista :) Legutoljára a vezetékes üzletágnál próbáltak meggyőzni, hogy kell nekem még egy tv. Amikor végre megértették, hogy pont annyi van amennyi kell, akkor jött a győzködés, hogy hd csatornák nélkül nem élet az élet. Na akkor tettem le a telefont. Ja és csak azért hívtam őket, hogy megtudjam mik a költségek, ha a nevemre íratok három vezetékes szolgáltatást.

(#43577) djculture válasza tomy86 (#43576) üzenetére


djculture
félisten

Én gyorsam megoldom ezt a kérdést...Megmondom hogy semmilyen cuccra nincs szükségem pláne nem részletfizetéssel és ötször drágábban mint bármelyik eu-s országban megkaphatod. Mire az ember kifizeti elavult hulladék lesz..

[ Szerkesztve ]

(#43578) tomy86 válasza djculture (#43577) üzenetére


tomy86
addikt

Ezt én is elmondom, amikor elkezdődik a teleshopos nyomulás, de tízből talán hat megérti. A maradék elengedi a füle mellett és nyomja tovább a szöveget. Kíváncsi lennék, hogy hány lúzert tudnak így rávenni, hogy vegyen egy számára tök felesleges dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#43579) djculture válasza tomy86 (#43578) üzenetére


djculture
félisten

Rengeteget aki nem hozzáértő vagy nincsen tisztában az árakkal.

(#43580) kali válasza tomy86 (#43573) üzenetére


kali
legenda

ez (is) a munkájuk, esetlegesen bónusz kérdése is a dolog, a probléma megoldása - ha amiatt hívom az ügyfélszolgálatot - után irányomban is nyomják néha a keresztértékesítést, vagy legalábbis megpróbálják, de én is szeretek ám érvelni, meg kezelni a kifogás kifogását! :))

(#43581) tomy86 válasza kali (#43580) üzenetére


tomy86
addikt

Tudom, hogy ez is a munkájuk része. Nem is ezzel van a gondom, hanem amikor sokadjára mondom el, hogy nem kell pl. az a nyomorult tablet és csak próbál meggyőzni, hogy anélkül nem teljes az életem :) Az említett esetben jó hangulatban voltam és nem tettem le a telefont, hanem próbáltam elmagyarázni, hogy tudom mi az a tablet és nagyon jól elvagyok nélküle. Eredmény: kb. 2 perc alatt intéztem el, azt ami miatt telefonáltam és utána 5 percig hallgattam, hogy én nem is tudom miről maradok le, ha csak a pc, telefon, laptop hármast használom tablet nélkül. :DDD

(#43582) St3ven


St3ven
addikt

Tudja valaki, hogy a t-email belépési felülete mikor változott erre?

Kezdek reménykedni, hogy valamikor kapunk valami civilizált webmail felületet...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43583) djculture válasza St3ven (#43582) üzenetére


djculture
félisten

1 hónapja legalább hogy ilyen

(#43584) St3ven válasza djculture (#43583) üzenetére


St3ven
addikt

Akkor még nagyon messze lehet a teljes átszabás...

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43585) klogw válasza St3ven (#43582) üzenetére


klogw
aktív tag

Ez a webmail minden előfizetőnek jár?

(#43586) St3ven válasza klogw (#43585) üzenetére


St3ven
addikt

Úgy tudom, igen.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43587) Melack válasza St3ven (#43586) üzenetére


Melack
veterán

És mivel tudok oda belépni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43588) bostone


bostone
addikt

Move xs előfizetésemhez, tartozik egy net&roll LTE 1 GB opció, amiből még hatodikáig maradt 9 mega. Hogyan tudnám ezt a legolcsóbban növelni?

(#43589) Flyme


Flyme
senior tag

Erre valaki?

(#43590) lugosi válasza Melack (#43587) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kérni kell egy email címet a t-től.

(#43591) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Sziasztok!Ha a következő szint eléréséhez szükséges pontjaim száma 0,akkor miért nem vagyok még mindig Aranykártyás???

(#43592) Teko001 válasza Flyme (#43589) üzenetére


Teko001
őstag

Jelentsd be hibára. De előfordulhat, hogy a telefonoddal van a gond, és nem jelzi vissza megfelelően, hogy megérkezett, és ezért újraküldi a rendszer. De ez csak egy teória. Meg kéne nézni, más készülékkel is ezt csinálja-e. Mind a küldő, mind a te oldaladon.

[ Szerkesztve ]

(#43593) szabogabor10 válasza Dj.Kütyü (#43591) üzenetére


szabogabor10
veterán

1 hónapot várni kell, hogy ténylegesen arany szintre lépjél.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#43594) kali válasza klogw (#43585) üzenetére


kali
legenda

igen, de az e-mail tárterület nem minden esetben díjmentes, hanem csak bizonyos díjcsomagokban, illetve azoknál kerül jóváírásra.

[ Szerkesztve ]

(#43595) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Múlt hónapban azt mondták,hogy majd Májustól már tuti az leszek.És nézem az Online oldalam,erre mit látok,még nem arany!Sőtt még a múlthavi számlainfót látom.

[ Szerkesztve ]

(#43596) kali válasza Dj.Kütyü (#43591) üzenetére


kali
legenda

szia,

itt ellenőrizd, hogy a többi feltételnek is megfelelsz, vagy esetleg valamelyik nem okés; link
letelt például a meghatározott időintervallum az aktiválás óta?

(#43597) St3ven válasza klogw (#43585) üzenetére


St3ven
addikt

t-email részletek

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#43598) 1430 válasza tomy86 (#43554) üzenetére


1430
senior tag

Igen, megmarad és átáll az új adatkeretre. Ha nem engedte a díjcsomagváltást a web, akkor valószínűleg aktiválódni akar valami plusz szolgáltatás (pl. egy hiányzó alapszolgáltatás), és ilyenkor az önkisz inkább nem végzi el a műveletet, de ügyintéző ezen át tud lépni. ...és bizony ha nem mondod előre, a végén (vagy a folyamat közben) biztos ajánlani is fog valamit. ;)

muhaha01
Ezt a kedvezményt nem kell külön kérned, hanem mikor valamely Next díjcsomagra tarifahűséget vállalsz, gyakorlatilag ennyi kedvezményt kapsz, és ha a hűségidő előtt kiváltasz a díjcsomagból, akkor minden Next-ben eltöltött hónap után ennyi kötbért kell fizetned.

Aaron14
Milyen díjcsomagban vagy? Váltottál esetleg díjcsomagot azelőtt, hogy előjött ez a Telekom App jelenség?

luimapeiz
Úgy emlékszem, ez az online kedvezmény véget ért, és helyette van most a 3 hónapra díjmentes készülékbiztosítás.

klogw
A "webmail"-hez email címre van szükség, ami otthoni internet szolgáltatáshoz alapból jár (@t-online.hu), mobil szolgáltatásokhoz pedig t-email igényelhető (mobilinternet csomagokhoz a t-email pluszra van kedvezmény).

Dj.Kütyü
Ha ezt ma nézted meg, és még nem vagy arany szinten, akkor 3 helyett 2 magyarázatot tudok elképzelni erre. Az egyik, hogy még nincs 8 hónapos a hívószámod, a másik, hogy fél éven belül legalább kétszer voltál egyirányúsítva (netán legalább egyszer fel is függesztve) számlaelmaradás miatt.

Flyme
A legvalószínűbb (ahogy Teko001 is írta), hogy a készüléked nem jelez vissza. Ezzel a problémával egyébként az a legnagyobb baj, hogy a küldő üzenetközpontja kezeli az SMS küldést, tehát jelen esetben a Telenor (ha nem elhordozott 20-as számokról van szó), így a Telekomnál nem sokat tudnak tenni érted.

erdoke
Azt is vedd bele a képletbe, hogy a Mozaik XS ára 190 Ft-tal nőni fog, tehát a Move XS-hez képest a havidíj különbség június 1-től már 1100 Ft, e-pack esetén 1400 Ft.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#43599) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

egy barátom segítséget kért. mit tud tenni, ha a következő a helyzet:

kb. 1 éves előfizetés, 2 év hűségidőre vett telefon, részletfizetést nem tudom. lényeg az, hogy az úr nevén van a készülék, de a számla, stb. a nőjéhez megy ki, akivel kezd rossz lenni a helyzet. valahogy átírathatja a nevére, vagy papírt íratni arról, hogy vállalja....? :F :U nem szeretne belebukni, hogy a csaj lelép, neki meg marad egy marék számla.

köszönöm :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43600) djculture válasza Mr.Csizmás (#43599) üzenetére


djculture
félisten

Átlehet íratni simán ha bemennek mindketten egy t-pontba (kérdés hogyha harag van kivetelezhető e ez). Pontos dijazását már a fene se tudja mert 1 év alatt volt 10+ áremelés meg aszf változás.. Megkell nézni a honlapon lévő pdf-ben

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.