Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) kali válasza dedike (#43440) üzenetére


kali
legenda

nem, ez csak egy sima sms,
korábban mms-t küldtek, amikor új készüléket vettem, ahhot volt kép is mellékelve.

(#43452) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Online ügyfélszolgálatot elő lehet csalni valahogy? Vagy egyszer csak feldobja?!

(#43453) Blackmirror válasza tomy86 (#43450) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Én egy év hűséggel vettem telefont most váltottam move xsre fantörpikus lenne ha hirtelen 2év hűségem lenne. ;]
Szerintem leírás lehet az.

iPhone X@R, iPad Pro

(#43454) glaci válasza #TOTTI (#43452) üzenetére


glaci
őstag

Nézegesd sokáig a weboldalt (készülékek, tarifák) és egyszer csak feldobja.

Totál random, amikor kellett volna, akkor 10 percet "nézegettem" mire feldobta, legutóbb meg csak egy készülékre rákerestem és már jött az üzenet, hogy segíthet-e!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#43455) #TOTTI válasza glaci (#43454) üzenetére


#TOTTI
őstag

Megjött 10-15 perc után, majd átirányított a 1430-ra, ahol tudtam váltani nagy Next-ről kicsi Next-re, ismerős nevében, szankció mentesen! :D

(#43456) br4adam válasza St3ven (#43442) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ez elírás, Move mehet simán hűség nélkül a feltüntetett árakon.

(#43457) dedike válasza kali (#43451) üzenetére


dedike
addikt

Nekem ugyanez a szöveg volt, de csak 16 évvel, meg egy kép az elején... :)

Jó szerencsét!

(#43458) #99546112


#99546112
törölt tag

Ehhez a Next S Aranytárskártya díjcsomaghoz mi szükséges? Aranytárskártyát kell kiváltani ami egyenlő a kapcsolat kártyával, vagy ez mi pontosan és hol tudom igényelni?!

(#43459) Vangelis válasza #99546112 (#43458) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Arany szinten lévő előfizetés mellé tudod előfizetni!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43460) Gedeon31 válasza Vangelis (#43459) üzenetére


Gedeon31
addikt

Két cég egy néven fut tovább megoldhatták volna igazán, hogy T-home aranytárskártyásként is lehessen online ilyennel telefont venni ne csak boltban, mert ott nincs - 20% kedvezmény.

(#43461) Vangelis válasza Gedeon31 (#43460) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Online nem tudják megoldani biztos?

Ha telefonos visszíhvást kér... nekem annó úgy dolották meg a paletta csomagot. Online árral.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#43462) vasi89


vasi89
addikt

Egyébként sok helyen látom, hogy úgy hírdetnek telefont, h a telekomtól kedvezményesen tudták megvenni mert, hogy nagyon régi ügyfelek. Na most amióta mobiltelefonunk van, kb. 15 éve édesapám náluk előfizető, idén 3. éve pedig már céges előfizetésben van 3 telefon és az itthoni net,tv telefon is közel 10 éve náluk van. De soha semmiféle extra kedvezmény nem járt, hiába volt platina meg aranykártya. Nem mintha ez annyira hiányozna az életemből de valaki fel tudna világosítani ez hogy is működik? Csak semmiféle extra kedvezmény nem járt azon kívül h lenne lehetőségünk részletre venni telefont de ha 1 napot csúszik a számla fizetés egyből jön az sms... Hozzáteszem soha semmiféle fizetési gond nem volt, max 1-2 nap csúszás de azthiszem ez nem bűn.

[ Szerkesztve ]

(#43463) djculture válasza vasi89 (#43462) üzenetére


djculture
félisten

Egyszerűen egyik szolgáltatás felmondását bekell lengetni amin nincs hűség és egyböl jár kedvezmény csak ne mond le. Fix pénzt és ügyfelet nem szeretnek veszíteni, mint ahogy más cég se.
Felajánlani autómatikusan csak olyan területeken szoktán ahová agresszivan betört a konkurencia..

[ Szerkesztve ]

(#43464) lord.lakli válasza vasi89 (#43462) üzenetére


lord.lakli
őstag

Szerintem inkább nagyobb mozaik, vagy next díjcsomaggal vásárolták, mint régi ügyfélként.

(#43465) Gedeon31 válasza Vangelis (#43461) üzenetére


Gedeon31
addikt

Még lehet nem találták meg a megfelelő informatikus erre a problémára. :U

(#43466) vasi89 válasza lord.lakli (#43464) üzenetére


vasi89
addikt

Én cégem előfizetésünk van, S,M,L így sorban. Szóval az L az már most 11 a havidíja. De mostmár így is csak nevetségesen magas áron tudnék készüléket venni. Havi 20k-t meg nem fogok fizetni csak ezért.

@djculture: igen ezt fogjuk mi is megpróbálni, ha lejárt a hűség és megemlítjük nekik h az egész céges hóbelebancot átvisszük máshova kíváncsi leszek mit javasolnak, mert oké h 3an vagyunk benne de így is telefon, internet + mobilok együtt kb havi 40 ami nem kevés nekik se főleg, hogy egyre csak emelik az árakat.

(#43467) lord.lakli válasza vasi89 (#43466) üzenetére


lord.lakli
őstag

Akkor úgy mondom, hogy az eladók egy része a legnagyobb díjcsomaggal hozza el, majd eladja. Jobb esetben fizeti tovább az előfizetést, rosszabb esetben csak kamu előfizetés volt, hogy olcsón szerezzen telefont, majd eladja, amit persze utána le fog a szolgáltató tiltani.

(#43468) klogw


klogw
aktív tag

Én elégedett vagyok a bő 1 éves mobilnetemmel. Természetesen az árak elképesztőek a külföldhöz képest. REZSICSÖKKENTÉST!

(#43469) kali válasza lord.lakli (#43464) üzenetére


kali
legenda

netán csak kellett egy elfogadható(bb)an hangzó mondat, amivel eladható a - néha gyanúsan olcsó - szolgáltatós készülék, amit esetlegesen le is tilt(h)a(t)nak a későbbiekben...

(#43470) vasi89 válasza lord.lakli (#43467) üzenetére


vasi89
addikt

Jah igen ezt a részét ismerem de akkor más sem kapja az extra kedvezményeket, ez megnyugtat :DDD

(#43471) troland26


troland26
őstag

Az én környezetemben van 2-3 olyan emberke aki elhozza a telefont részletre majd eladja azt kb árában vagy áron alul . Így jut egy nagyobb összeghez hirtelen , amit gyakorlatilag 2 év alatt kell csak kifizessen a szolgáltató felé ... jobb mint a Provident :D

(#43472) kokokka válasza troland26 (#43471) üzenetére


kokokka
őstag

Elhozza a telefonokat részletre. Ez OK, de mi van a telefonokhoz aláírt két év hűségben befizetendő havidíjakkal?

(#43473) kali válasza kokokka (#43472) üzenetére


kali
legenda

hosszabbíthatott is meglévő előfizetésre, és ha úgyis használja azt, akkor mindegy, hiszen nem számít többletnek kiadás szempontjából.

(#43474) szdavid81


szdavid81
csendes tag

sziasztok!
kb 3 hónapja fizettem elő NetPlusz XL-re, most váltanék XXL-re: a kérdés hogy mennyire gondolja komolyan a netes felület a 3090-es havidíjon felül a 3090Ft-os belépési díjat? Az XL aktiválásánál biztos, hogy nem volt ilyen díj felszámolva, illetve úgy rémlik, hogy havonta 1x lehet díjmentesen váltani. A díjszabásban a NetPlusz részen nem találtam semmi konkrétat. Valami tipp?

(#43475) pepe091 válasza szdavid81 (#43474) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Havonta az első aktiválási díjat jóváírják, nem kell kifizetned.

(#43476) klogw


klogw
aktív tag

Ha már előkerült a NetPlusz: Mi a különbség a két NP XL között, miért az árkülönbség?

NP XL (1)
NP XL (2)

(Az (1)-et a google adta találatként, a (2)-t T-oldal havidíjas főmenüja adja.)

(#43477) pepe091 válasza klogw (#43476) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Az olcsóbbikat csak az aktiválhatja akinek alapból is tartalmaz adatforgalmat a díjcsomagja, akinek nem, az csak a drágábbikat választhatja.

(#43478) tomy86 válasza klogw (#43476) üzenetére


tomy86
addikt

A lényege az amit pepe091 is írt. Ezen az oldalon megtalálod mindkettőt. Alapból azt az oszlopot mutatja, ami akkor érvényes, ha a meglevő mobilnetcsomagodat akarod bővíteni. De ha a "Nincs még net a díjcsomagodban?" oszlopra kattintasz, akkor megnézheted a magasabb árú, - mobilnetet nem tartalmazó díjcsomagokhoz rendelhető - mobilnetcsomag díját.

(#43479) klogw


klogw
aktív tag

Köszönöm!

(#43480) n@p@lm


n@p@lm
őstag

véleményem szerint ezek az elnevezések totál káoszt szülnek, érdemesebb lett volna valamilyen más néven illetni a csomagokat.
sima, adatforgalom nélküli csomaghoz :
Net L
bővítő : (na ide jöhetett volna a plusz) : Net Plusz L

(#43481) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Létezhet olyan megoldás hogy 2 simnek ugyanaz legyen a száma?

(#43482) dptrsk válasza korcsillio (#43481) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Igen, autós kártyának hívják!

(#43483) adam3 válasza dptrsk (#43482) üzenetére


adam3
aktív tag

Kis kiegészítés, hogy egyszerre csak egy lehet aktív, csak egy lehet fent a hálózaton. (Ha elindítod az autót, az autós SIM feljelentkezik a hálózatra, a másik SIM pedig "ledobódik" a hálózatról)

(#43484) korcsillio válasza dptrsk (#43482) üzenetére


korcsillio
őstag

Az tuti lenne.Autóba akarom(vagy ha olyan helyen melózok).Indítani is lehet vele hívást ugye,nem csak fogadni :F

(#43485) prannk


prannk
őstag

Move xs nél 30mb a net. Tulléptem és még mindig hasit a sebesség. Miért?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#43486) djculture válasza prannk (#43485) üzenetére


djculture
félisten

Nem nagyon szokták még lekorlátozni csak ha a hálózat leterheltség megköveteli.

(#43487) klogw válasza korcsillio (#43484) üzenetére


klogw
aktív tag

Ha már T-topik:
DuoNet SIM

(#43488) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Hogyan tudnam leinformalni, hogy mennyit "fogyasztottam" a csomagombol (elofizeteses)? Szeretnem pontosan tudni. Elore is koszi.

(#43489) cris78 válasza klogw (#43487) üzenetére


cris78
őstag

move xs mellé kérhető???? :DD

[ Szerkesztve ]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43490) club1 válasza cris78 (#43489) üzenetére


club1
veterán

Ott van az oldalon leírva.

(#43491) cris78 válasza club1 (#43490) üzenetére


cris78
őstag

látom azért smile :)) 30 mb net és oszd meg :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#43492) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ma felhívtak a Telekomtól és egyeztettünk, a személyi és lakcímkártya másolatát kérték csak , hogy küldjem el és küldik is a telefont... (faxoltam nekik mind2 oldalát, vagy mailben is lehet küldeni..)

így néz ki pontosan a rendelésem, aztán ha megjön akkor majd regisztrálom / aktíválom és kaphatok valahogy kedvezményeket, ha hozzáadom az Otthoni előfizetés mellé ? (Net , IPTV , vez. telefon /+Platina Kapcsolat Program és kedvezmény/) vagy ha pl. nem teccik visszalehet pl. mondani ?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43493) klogw válasza cris78 (#43489) üzenetére


klogw
aktív tag

Engem másik topikban letrolloztak, pedig ez az igazi trollkodás. :P

(#43494) 1430 válasza HaZsolt (#43488) üzenetére


1430
senior tag

Belépsz az internetes önkiszolgálóba és lekérdezed (immár ingyen).

luimapeiz
Mivel tarifahűséget is vállalsz, ezért a mozgástér korlátozottabb, de például az aktiválást követő hónapban válthatsz Aranytárskártya Move M-be, amihez a T-Home szolgáltatásod lehet a "fő" előfizetés. Így +500 Ft-ért 300 MB-tal több neted és valamivel olcsóbb percdíjaid lennének, de persze ha nem beszélnéd le, akkor felesleges váltani, maradhatsz Move S-ben is.

adam3
Már miért "dobódna le" a másik SIM a hálózatról? Mindkettő fel lehet jelentkezve (ez a DuoNet SIM-ekre is vonatkozik), legfeljebb ha hívnak, akkor az autóskártya csörög ki. Hívást indítani például mindkettőről lehet ekkor is, akár egy időben is.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#43495) Melack válasza 1430 (#43494) üzenetére


Melack
veterán

Ez a lekérdezés akkor is működik, ha társkártyás vagyok?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#43496) Martin107


Martin107
tag

Vettem ma egy i4-et. Telekom függő, a telefon papírjai megvannak. Az lenne a kérdésem, ha bemegyek a telekomba tudom függetleníteni?

(#43497) 1430 válasza Melack (#43495) üzenetére


1430
senior tag

Miért ne?

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#43498) MaxxDamage válasza 1430 (#43494) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Tökéletesen megfelel a S -es is (ez bőven elég...)
továbbá a "Next M Aranytárskártya díjcsomag" is érdekelne készülékkel egybekötve kamatmentes részletre mint 2.-ik előfizetés , gondolom ezt már nem vehetem meg 0% THM -re havi 9990HUF -os (2év) előfizetési díjért +telefon havidíj... ? :F /valami ilyesmit mondtak telefonon, hogy csak kp. -ban kifizetve egy összegben lehet megvenni 3hónap után pl./ :U , vagy lehet valamit trükközni ezzel ? (tesómnak kéne én nevemre megvenni, mert én nevemen van a Platina kedvezmény)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#43499) zoli62 válasza kali (#43436) üzenetére


zoli62
addikt

Jah.Na ilyet én Telenortól nem kaptam, pedig náluk kezdtem legalább olyan régen, mint te, ennyi a különbség a lét szolgáltató között, meg az ügyfélkezelés minősége. T-Mobile-nál " újabban csak" 7 éve vagyok, (azért csak,mert voltam Westeles Dominós is), de ennyi idő alatt már több megbecsülésben volt részem, mint a kék szolgáltatónál.

(#43500) adam3 válasza 1430 (#43494) üzenetére


adam3
aktív tag

Elnézést, lemaradtam egy "kisebb" fejlesztésről....

A honlapon is írják, hogy "Autóskártya szolgáltatásunkat továbbfejlesztettük, és egy új funkcióval is bővítettük: A jövőben amennyiben mindkét SIM kártyát tartalmazó készülék bekapcsolt állapotban van, úgy már mindkét készülékről akár egyidejűleg is lehet hívást kezdeményezni, a hívásfogadás a megszokott szabályok szerint történik."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.