Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36951) n00n válasza blueye (#36950) üzenetére


n00n
őstag

Igen, azt akarom.

Szerk: De a Like nem "főkártya"?

[ Szerkesztve ]

(#36952) blueye válasza n00n (#36951) üzenetére


blueye
veterán

Egy főkártyának maradnia kell.

(#36953) Edi77 válasza Z0C! (#36943) üzenetére


Edi77
őstag

Még öröm van és boldogság :K

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#36954) Z0C! válasza Edi77 (#36953) üzenetére


Z0C!
őstag

maradjon is :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36955) 313313 válasza Edi77 (#36953) üzenetére


313313
addikt

Nekem kb 1 hete késnek a viber üzeneteim, leírtam itt fórumon is, de érdemi hosszá szólás nem igazán jött rá...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#36956) blueye válasza n00n (#36951) üzenetére


blueye
veterán

Idézek tőled: " A Like-ét nem tudtam."

(#36957) Nhorbee


Nhorbee
aktív tag

Sziasztok!

Vettem egy kártyás telefont a webshopban és kérdezni szeretném, hogy az online kedvezményeket (+2000 HUF hálózaton belül és 200MB internet) hogyan tudom igénybe venni?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#36958) Kriszti87


Kriszti87
csendes tag

Sziasztok!

A T-mobile-nak cserélnie kellene a telefonomat, mert rossz.
Nem garanciában, bár még az is van rá, hanem mert fizetem a biztosítást. A biztosítóval elrendeztem a dolgot, bele is kell fizetnem önrészt a cserébe.
Budapestre kellett mennem, mert legközelebb csak ott van szerviz. Az egész várost körbe kellett járnom, mert egyik üzletben sem volt ilyen telefon (Sony P), mert hogy kifutó termék. Az egyik helyen megrendelték, ennek már 2 hete, és nem is jelentkeznek.
Mit tudok tenni? Ha azonnal nem tudnak adni ugyanilyet, nem lenne kötelességük kicserélni másmilyenre ugyanebben az árban?

(#36959) Nordik válasza Edi77 (#36953) üzenetére


Nordik
őstag

Kulfoldi szolgaltatok tiltjak egyebkent az uzenet alapu csevegest is? Vagy ott is csak a hang es videoalapu hivasok vannak korlatozva?

(#36960) zichie válasza Nordik (#36959) üzenetére


zichie
senior tag

A skandináv országokban pl. egyes szolgáltatók úgy tiltják, hogy külön havi opciós díj ellenében engedélyezik. Ez a voip-re (pl. Skype, Viber, SIP... stb.) vonatkozik, de az üzenet alapúra nem tudom, hogy igaz-e.

(#36961) talamasca


talamasca
senior tag

Nincs valakinek infója, hogy mikor lesz iPhone 5S készleten?

“Black as midnight on a moonless night.”

(#36962) _adaml21_


_adaml21_
őstag

Sziasztok!

Jelenleg ikon 200 lte dijcsomagban vagyok, azonban mivel egyetemre járok, úgy döntöttem, kihasználom a like díjcsomag lehetőségét.
Egy ismerősöm azt mondta, hogy megtehetem azt, hogy átváltok dominora hó vége előtt, majd dec. 1-én (vagyis most 2-án, mert 1. Vasárnap) átválthatok like-ra.
Kérdésem az lenne, hogy ez járható út-e?
Valamint én a like300 mellé előfizetnék a plusz 1gb net&roll-ra, 1000ft-ért, ez esetben Lte sávszélt is megkapom?

Köszi előre is

(#36963) Edi77 válasza Nordik (#36959) üzenetére


Edi77
őstag

Valahol-hogy hol, már nem tudom- úgy olvastam, hogy külföldön az üzenet az mehet a külföldi szolgátatóknál.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#36964) Z0C! válasza Nordik (#36959) üzenetére


Z0C!
őstag

külföldön még a WiFi-ért is fizetni kell.

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36965) glaci válasza _adaml21_ (#36962) üzenetére


glaci
őstag

Ha Net&Roll 1Gb LTE opciót rendelsz hozzá, és tudja a telefonod, ill. olyan helyen tartózkodsz, ahol van LTE lefedettség, akkor igen.

Szerk.:
Most látom, hogy eddig is LTE -d volt, akkor csak arra vigyázz, hogy az LTE -s opciót rendeld meg.

[ Szerkesztve ]

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#36966) szabogabor10 válasza talamasca (#36961) üzenetére


szabogabor10
veterán

Ezt én is kérdezem. Ideje lenne már egy nagy készlet érkezésének.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36967) punky10 válasza Z0C! (#36964) üzenetére


punky10
addikt

Lehet,hogy lepadlóznál,ha meglátnád mit ad a német Telekom kb 10 ezerért havonta...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#36968) Z0C! válasza punky10 (#36967) üzenetére


Z0C!
őstag

nem kell bemutatni :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36969) Logeeen válasza punky10 (#36967) üzenetére


Logeeen
senior tag

Szeretnénk tudni... :K

#Xiaomi 13T#

(#36970) Z0C! válasza Z0C! (#36968) üzenetére


Z0C!
őstag

lejárt a szerk idő..

szóval az egy dolog, hogy máshol mennyi pénzért mennyit adnak...
Mo-n annyi fizetést is kellene adni..

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36971) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Már dominós csomagnál is van kupon beváltás.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36972) pepe091 válasza Nhorbee (#36957) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha nem kaptál SMS-t róla, hogy aktiválták volna, akkor hívd a 1430-at, és manuálisan aktiválják neked.

(#36973) LK


LK
addikt

Sziasztok!

Óriási gondom van! T-mobile-os Munkahelyi flottában vagyunk benne a feleségemmel. A munkahelyi flotta megszűnik,és Telenorhoz kell átmennünk. ZTE Skate az egyik telefon, és HTC Wildfire S a másik. A probléma ott van,hogy szerintem nem függetlenek. Mivel nem a mi hibánkból szűnt meg a flotta,a számkiadással együtt nem lehet kérni a függetlenítést? Fogalmam nincs mit csináljak.
Rossz lenne meglepődni a váltás után,hogy nem tudunk majd telefonálni.

Van ötletetek? Előre is köszi.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#36974) Vangelis válasza LK (#36973) üzenetére


Vangelis
nagyúr

99%, hogy nem függetlenek.

A telekom meg nem olcsón függtlenít.

A telenor nem ad valami jó telefont olcsón vagy igyen?

esetleg ezeket eladjátok és ott beruháztok valamire.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36975) F-ECT$ válasza LK (#36973) üzenetére


F-ECT$
titán

Azért valami csak kössön már a telekomhoz, ha olcsón tudtok a flottában beszélgetni :)

Dive ever, work never.

(#36976) oxalisz válasza D@ve89 (#36915) üzenetére


oxalisz
tag

Ez a hibajelenség bő egy hónapja éleződött ki, addig az élet szép volt. (tehát minden körülmény azonos, csak felütötte a fejét a hiba.)
Mint írtam is reklamáltam a szolgáltatónál. Azóta jelentkeztek, és az volt a javaslat, hogy a készülékemet állítsam fix gsm2 kapcsolatra és megmérik a területet. (Eddig a készülék számára elérhető legnagyobb kapcsolatsebesség 3G volt. A mobiladatátvitelt alig használtam, mert wifi-n keresztül neteztem, ha éppen kellett.) A 2G-re állított készüléken a térerő kijelző maximumon van, és stabil, míg 3G esetén állandóan változik a telefonon megjelenített térerőszint, de a hiba jelentkezése előtt telefonálni ettől mindíg lehetett. A hiba - talán szerencsére - pont akkor is előjött, amikor az ügyfélszolgálattal beszéltem. Egyszerre süket csend, majd egy idő után visszaállt a beszélgetés, mintha mi sem történt volna.
Holnap újra hívom az 1430-t, és meglátjuk mi lesz.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#36977) blueye válasza LK (#36973) üzenetére


blueye
veterán

Ilyen váltásnál általában kaptok új telefont a SIMhez.

(#36978) 313313 válasza oxalisz (#36976) üzenetére


313313
addikt

Ilyen van nálunk is barátnőmmel, mi újrahívjuk olykor egymást. (ingyen beszélünk...)
De utóbbi időben elég sokszor jön elő, persze 3g-n, de 2g-n meg olyan silány a hangminőség, hogy minden 2. mondatára vissza kell kérdeznem, nem mellesleg használok mobilnetet is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#36979) LK válasza F-ECT$ (#36975) üzenetére


LK
addikt

:) Köszi mindenkinek. Sajnos az előző flottatulaj nem ad semmi segítséget,mindent zsebből kell intézni , az új flotta meg nem segít(nincs kedvezmény) a készülék vásárlásban,tehát nem ad telefont. A baj az,hogy a fenti két telefonért nem sokat adnak a használt piacon szerintem. Lehet azért,hogy benézek egy használt cuccoshoz.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#36980) sarkanyolo2 válasza Vangelis (#36971) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ide látom, hogy felcsillant a szemed. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#36981) djculture


djculture
félisten

Novembertől a voda is bedurvult ehhez képest a telekom megengedő cseteket nem tiltják...
"mobil eszközökre letölthető alkalmazásokon (Skype, MSN, Viber, WhatsApp stb.) keresztül használt, internetalapú hang/video-hívások indítása – és kliens szoftver függvényében a szöveges chat üzenetek küldése nem engedélyezett.."

[ Szerkesztve ]

(#36982) .bruszli. válasza Vangelis (#36971) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Akkor már csak érvényes kuponkód kell... ;]

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#36983) _adaml21_ válasza glaci (#36965) üzenetére


_adaml21_
őstag

Köazi szépen.
Arról nem tudtok, hogy ez a díjcsomagváltás így járható út-e (mármint ikonból dominoba, majd új hónapban dominoból likeba) ?

(#36984) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Fércelgetik a webshopot rendesen.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#36985) Nhorbee válasza pepe091 (#36972) üzenetére


Nhorbee
aktív tag

Köszönöm a választ! Megkeresem őket.

(#36986) cris78 válasza Vangelis (#36971) üzenetére


cris78
őstag

Már tegnap este is volt ;-)

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36987) oxalisz válasza 313313 (#36978) üzenetére


oxalisz
tag

Nem is az esetenkénti vonalszakadással van a bajom, mert néha előfordul; na és...
A hiba az, hogy sem hívni, sem engem elérni nem lehet, ráadásul kiszámíthatatlan a jelenség.
Remélem, hogy orvosolják a hibát, mert a megbízhatatlan szolgátatás nekem nem felel meg.
Eddig ráutaló magatartást látok a szolgáltató részéről, bízom a megoldásban is.
A 2g, vagy edge nem alternatíva számomra sem, mert időnként használom a mobilnetet is, amiért amúgy havonta fizetek is, és elég lassú a 3g-s net is, hát még a 2g-re épülő.

A hibáimból tanulok, az erdményeimből erőt merítek.

(#36988) 1430 válasza zichie (#36942) üzenetére


1430
senior tag

Domino csomag = készülék + Domino SIM ;)

n00n
Ha a FUN fő száma az ECO, akkor azt is eleve módosítani kellene (hogy a Like legyen a fő), illetve az ECO szám átváltásával ennek a fő száma is a Like lesz. Ha a Like arany szintű (mert hogy ennél kell nézni a szintet), akkor rendben, de ha alap, akkor ahhoz csak 1 FUN kapcsolható.

LK
Nem számít a "flottavándorlás", attól függetlenül csak díj (hűség esetén + a kötbér) ellenében függetlenít a Telekom (és persze a másik kettőnél is így lenne).

adamlukacs
Like 300-hoz eleve csak LTE képes 1GB opció kérhető, a módosítás pedig elvileg kivitelezhető (gyakorlatilag nincs leírva, de az ellenkezője sem).

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#36989) bostone


bostone
addikt

Valaki meg tudja mondani, mi az a kód, amit beírok a tárcsázóba és kidobja a telefonszámot?

(#36990) D@ve89 válasza bostone (#36989) üzenetére


D@ve89
tag

*121#

(#36991) bostone válasza D@ve89 (#36990) üzenetére


bostone
addikt

Isten vagy!

(#36992) Alex0007


Alex0007
csendes tag

Sziasztok! Van egy Mozaik XS csomagom, amivel egy ideig használtam egy Net&Roll 1 GB nevű internetcsomagot amit most lemondtam a T-Mobile oldalán. Hogyan tudom vissza állítani az XS csomaghoz alapból járó 200 MB-os adatforgalmamat, mert nincs internet a telefonon amióta lemondtam a 1 GB-os kiegészítő csomagot.

(#36993) polonic válasza Alex0007 (#36992) üzenetére


polonic
félisten

1430, ügyintéző visszaállítja.

(#36994) szabogabor10 válasza Alex0007 (#36992) üzenetére


szabogabor10
veterán

Mostmár elvileg a 1430-as önkiszolgálón is lehet, meg USSD-n keresztül is.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36995) ANDROID???


ANDROID???
addikt

T-Mobile honlap, finoman mondva mint a csiga... :(( Élljen a fejlesztés ! :C

(#36996) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tudom hogy mindig megkérdik: tudja valaki mikor lesz ismét 5s szállítmány? :B múlt kedden volt egy nagyon rövid ideig webshopban azt ennyi. tegnap azt írta pécsen vagy hol van boltba csak, ismét semmi. mennyi szokott jönni? 5?

ó látom pár órája kérdezték meg legutóbb, sorry :)

[ Szerkesztve ]

(#36997) Vangelis válasza ANDROID??? (#36995) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem én voltam!!!!!!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36998) dedike válasza szabogabor10 (#36994) üzenetére


dedike
addikt

Ez biztos? Mert itt én nem látom ezt a lehetőséget.

Jó szerencsét!

(#36999) szabogabor10 válasza dedike (#36998) üzenetére


szabogabor10
veterán

Elvileg. Legalábbis nálam (Mozaik S) van egy ilyen, hogy "LTE alap NET opció". Ezt nálam most (helyesen) nem aktívnak jelzi, mert van Net&Roll 1GB LTE opcióm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#37000) Alex0007


Alex0007
csendes tag

Valahol a T-mobile honlapján nem tudom visszakapcsolni magamnak, mert 1 0perc várakozás után meguntam a várakozást az ügyfélszolgálaton. Ha igen akkor hol tudom visszaállítani?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.