Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36901) Samus válasza raziel01 (#36900) üzenetére


Samus
addikt

Tartozik rá hűség? Ha igen, mennyi?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#36902) punky10 válasza Vangelis (#36891) üzenetére


punky10
addikt

Jó Neked...
Bár Te kiemelt ügyfél vagy(hisz néha több tízezer ft kedvezményt is kaptál... :D )
De én sem tudok bejelentkezni se az otthoni ÜT-vel,sem az aranykártyás mobilommal(otthonival összevonva)sem a szintén aranyfokozatú társkártyámmal.Most volt egy rendelésem,nem tudtam érdeklődni az állapot felől,mert azt a honlapon lehet(illetve nem lehet...)megnézni...
Ma vakon kihozta a futár,természetesen nem talált itthon,120 km-rel arrébb melóztam,majd egy telefonszámot hátrahagyva távozott... :(((
Egyetlen szerencsém,hogy a következő fuvarjai arrafelé vitték,amerre melozom,igy egy kis egyeztetéssel sikerült cserélnem:én megkaptam a tablettet,ö pedig az aláírásom...
De azért még disznóság,hogy a T-home online megrendelés nem fizet +x ft azért,hogy kiszállítás előtt egyeztessen...Mindegy,szerencsésen megoldodott(bár ebben semmi érdeme nem volt az általam egyre kevésbé tisztelt szolgáltatónak...)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#36903) Logeeen válasza club1 (#36898) üzenetére


Logeeen
senior tag

És a next díjcsomagok?

#Xiaomi 13T#

(#36904) raziel01 válasza Samus (#36901) üzenetére


raziel01
veterán

Ott van az oldalon. Kiválasztod, hogy melyik telefont akarod venni és ott lesz, hogy nem vállalsz hűséget a díjcsomagra. Látni fogod, hogy mit enged. Részletre csak 2 év hűséggel lehet venni telefont.

(#36905) Samus válasza raziel01 (#36904) üzenetére


Samus
addikt

Na ez az, ami nálam nincs. Új havidíjasnál van egy-két év, és kifújt, de még Fun Aranytárskártya sincs a lehetőségek között, csak a Next S és M Aranytárskártya. Van mindenképp kell hűség, és a nem vállalok hűséget díjcsomagra opciót válasszam? Vagy hogy van ez?

Egyébként nagyon lassú az oldal (T), még egy karbantartás üzenetbe is belefutottam, de szerencsére egy frissítés megoldotta.

Oké, értem mire gondoltál. Tehát hűség kötelező, de hogy lesz ebből Fun?

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#36906) raziel01 válasza Samus (#36905) üzenetére


raziel01
veterán

Kiválasztod, hogy mondjuk 2 év hűség de díjcsomagra nem vállalsz hűséget. Aztán a következő oldalon ki lehet majd választani, hogy fun aranytárskártya.

(#36907) club1 válasza Logeeen (#36903) üzenetére


club1
veterán

Azok nem változtak november 1-től, mivel új csomagok, eleve a korlátozással jöttek ki.

(#36908) kenny123


kenny123
addikt

Szóval ha a mostani netrollal bővített mozaik xs-bol kiszedem a netrollt, akkor korlátozzák? És ez hogy néz ki, viberen, se messengerben, se skypeon nem megy el meg a szöveges üzenet se?

yo

(#36909) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok lenne egy kerdesrn, kb egy honapja valtottam at a Media Mania XS dijcsomagomat Mozaik XS-re, a kerdesem pedig az lenne, hogy most akkor ujabb ket ev huseg? Semmi papirt nem irtam ala, meg, ha jol emlekszem azt mondta a holgy, hogy mivel mar nem forgalmazott dijcsomagrol van szo igy nem hosszabbodik meg, de azert szeretnek biztosra menni es azert toletek kerdezem nem a tm-be, mert szerintem itt tobb a hozzaerto ember :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#36910) feedme


feedme
tag

Üdv!

Boltba t-pontba rendeltem készüléket és előfizut, de azt írják hogy jóváhagyás alatt. Viszont úgy reklámozzák hogy azonnal átvehető.
Ilyenkor mi van? Szeretném át venni holnap, addigra meglesznek vele?

Köszönöm!

(#36911) szabogabor10 válasza Balazska15 (#36909) üzenetére


szabogabor10
veterán

Én is váltottam MM-ről Mozaikba. Nincs újabb hűség, a még esetleg érvényben lévő marad csak.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36912) Vangelis válasza feedme (#36910) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ilyenkor gondolom megnézik, hogy nem-e vagy fekete listán stb.
Dominónál viszont tényleg rögtön átvehető.

Sajnos itt várni kell. de érthető is.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36913) Sir81


Sir81
aktív tag

Hali!

Tegnap vettem egy Nokia Lumia 520-as telót Domino Surf csomaggal.
Nem megy a net pedig az adatforgalmat engedélyeztem.
Manuálisan mit és hol kell beütni hogy tudjak végre netezni is rajta???

(#36914) feedme válasza Vangelis (#36912) üzenetére


feedme
tag

Így már világos akkor.
Köszönöm szépen! :)

(#36915) D@ve89 válasza oxalisz (#36878) üzenetére


D@ve89
tag

és punky10-nek is: nehéz ügy ez, mert a hívásfelépülés úgy működik, hogy kiszól a központ, hogy jelentkezzen a keresett telefon. Ha jelentkezik, felépíti a megfelelő cellán a hívást, ha nem szól vissza a telefon, nem épül fel a hívás, mert nem tudni, melyik cellán van (nem tárolja ezt az infót a hálózat). Ha nem épül fel a hívás, az azt jelenti, hogy nem szólt vissza a telefon /ki van kapcsolva, nincs térerő/ - ilyenkor jön a nem elérhető bemondás. Ez az elmélet, hogy a gyakorlatban pontosan miért történik ami történik, az jó kérdés. Mindenesetre kicsit gyakoribb újraindítása a készülékeknek nagyjából megoldja a problémát, egyelőre ez a tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#36916) blueye válasza kenny123 (#36908) üzenetére


blueye
veterán

Nem. 35154

[ Szerkesztve ]

(#36917) libus


libus
őstag

Üdv!

Valaki nem tudja megmondani, hogy az Lg Optimus F6 kapható lesz? Ha igen, akkor kb. mikor lesz a kínálatukban?
A kék T-nél már kapható kb. 1 hete.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#36918) Soulfly842 válasza kavics325i (#36810) üzenetére


Soulfly842
addikt

Ha mindenképpen ragaszkodsz a webes vásárláshoz, akkor vedd meg a készüléket Mozaik S-vel és azt követően ügyintéző segítségével össze tudod regisztrálni a szolgáltatásokat és válthatsz is Aranytárskártya Next S-re (a készülék, ha kicsivel is, de olcsóbb lesz). :)

(#36919) cserry193


cserry193
tag

Bocsánatot kérek, ha volt már, keresővel nem nagyon találtam választ rá.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy 2012.04.21-én írtam alá T-nél egy két éves hűségnyilatkozatot, úgy tudom, hogy a tarifára is aláírtam a két évet (Mozaik M).
Mikor vehetek legközelebb telefont újabb 2éves hűségnyilatkozattal? Ugye nem kell megvárni, hogy leteljen a teljes 2 év? :D

Elrőe is köszi!

(#36920) Balazska15 válasza cserry193 (#36919) üzenetére


Balazska15
senior tag

Ha jól tudom két hónappal a hűség lejárta előtt, de a nálam okosabbak biztos jobban tudják :DD

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#36921) sarkanyolo2 válasza F-ECT$ (#36894) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:O

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#36922) 206 cc válasza cserry193 (#36919) üzenetére


206 cc
senior tag

3 hóval a lejárat előtt már lehet,ha jól számolom 2014.01.21-től van lehetőséged kedvezményes készülékcserére.A csomagod azonban csak un. minőségibbre cserélheted ez kb. azt jelentené hogy drágábbra,persze meg is tarthatod ha azon belül tudsz vásárolni készüléket.

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#36923) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem tudtok linkelni egy listát, amin rajta van, hogy az aranykártyás ügyfeleknek melyik készülék mennyibe kerül? A másik T táborát gyarapítom, így nem igen tudom, hogy hol találok ilyet.

(#36924) Sir81 válasza Sir81 (#36913) üzenetére


Sir81
aktív tag

Valaki segítsen már az isten szerelmére!!! Rohadtul nem tudom bevinni a szervizbe mert csak ötig vannak, dolgozni meg nekem is kell... :W

(#36925) zsírsámán válasza Sir81 (#36924) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Érdemes megkérdezned a telefon topikjában, vagy a WP topikban is, hátha másnak is volt ugyanilyen gondja. Hálózatbeállító app pl fentvan?

(#36926) 1430 válasza zichie (#36862) üzenetére


1430
senior tag

Domino SIM-et többet is vehetsz egy évben, illetve ezekből a Quick SIM-ekből (hang vagy web) kvázi bármennyit aktiválhatsz (regisztrálhatsz) a nevedre, és ez független attól, hogy 7 vagy 60 napra szól az ajándék 1GB.

Rison77
Domino univerzális egyenleg nem tölthető át másik hívószámra (de a havidíjasok - kivéve mix típusúak - univerzális egyenlegéről lehet Domino-t tölteni).

n00n
Igen, 50% a kedvezmény.
(régen 30% volt, de akkor olcsóbb volt a kedvezmény havidíja)

kenny123 & club1
Ahogy a blueye által linkelt HSZ-ben is írtam, igazából díjcsomaghoz rendelt tulajdonság, hogy engedélyezett e a VoIP, tehát míg nem váltasz díjcsomagot (vagy VoIP engedélyezett díjcsomagba váltasz), addig marad az engedélyezés. Logeeen, a Next S-ről is írtam már.

Sir81
Ellenőrizd az adatcsomagot is, hátha az nem aktív (alapból a Go!NapiNet tartozik a Domino Surf-höz, de míg tart a Surf keret, nem terhelődik a Go!NapiNet napidíj).

zsírsámán
És mik a további paraméterek? Új előfizetéssel? Ugyanannyi, mint másnak (kivéve ezt az akciót) Készülékváltással? Ügyintéző tud leküldeni emailben árlistát vagy a honlapon belépve láthatod. Illetve a konstrukciótól függetlenül a gyűjtött pontok beválthatók az árba vagy a kezdőrészletbe.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#36927) zsírsámán válasza 1430 (#36926) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Pont egy hasonló listát kerestem. A további paraméterekről én sem tudok sokat, de az biztos, hogy nem új előfizetéssel. Köszönöm a gyors segítséget!

(#36928) porse


porse
senior tag

Hali.
Ma váltottam dominomat mozaik xs re, de fogalmam sincs a hónapfordulóig fennmaradó 5? napra vagy 10 mert jött egy sms h 5. e a fordulónap, mennyit kell majd fizetnem, és mennyi netet kaptam. Az ügyintéző azt mondta időarányos, akkor ilyen 1000 forint körül? 30-70 mb nettel? Honlapon belépve nem látom sehol..

... szerintem.

(#36929) Nordik


Nordik
őstag

A VOIP tiltás csak a hang és videóhívásokra vonatkozik? Tehát Facebook Chat, Viber üzenetek, Whatsapp üzenetek stb. engedélyezve vannak továbbra is?

(#36930) kali válasza porse (#36928) üzenetére


kali
legenda

szia,

a fordulónap csak az adatkeretre vonatkozik, árazás szempontjából a hónap első és utolsó napja közötti intervallum számít.
a díjcsomag számlázása időarányos, 5 napra úgy 535 ft környékén tippelném, viszont adatforgalom szempontjából a teljes keretet (200 megabyte) megkapod a fordulónapig.
itt minden szükséges infót megtalálsz, csak lenyitandó a további részletek és feltételek rész; link

[ Szerkesztve ]

(#36931) 1430 válasza porse (#36928) üzenetére


1430
senior tag

A számlázás naptári hónaphoz igazodik és a vásárlás napjára is számlázódik a havidíj (tehát novemberben 5/30 arányban).
Viszont a 200MB-os adatkeret egészét megkaptad, és ezt december 4-én éjfélig kellene beosztanod (ha előbb elhasználod, akkor 4-én estig lesz a sebességed lekorlátozva). December 5-én pedig elvész az előző keret esetleges maradéka, és kapsz egy új 200 MB-os keretet, amit január 4-én éjfélig kellene beosztanod, és így tovább.

Nordik
Igen, csak hang és videóhívásra.

[ Szerkesztve ]

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#36932) Nordik válasza 1430 (#36931) üzenetére


Nordik
őstag

Ez azért megnyugtat. Ugye arról nincs hír, hogy az üzenetekre is be akarnák vezetni? :U

(#36933) tomi613 válasza Nordik (#36932) üzenetére


tomi613
aktív tag

Nincs! :)

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#36934) Nordik válasza tomi613 (#36933) üzenetére


Nordik
őstag

Szép is lenne... Ha a hanghívás részét nem is használják ezen programoknak az emberek, de az üzenetküldés szerintem hatalmas teret hódít. :U

(#36935) porse


porse
senior tag

kali, 1430

Világos, köszöntem.

... szerintem.

(#36936) tomi613 válasza Nordik (#36934) üzenetére


tomi613
aktív tag

Nekem is az a lényeg!!! :D

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#36937) Edi77


Edi77
őstag

Off, tudom, de ez durva: [link]

[ Szerkesztve ]

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#36938) Varszegig válasza Edi77 (#36937) üzenetére


Varszegig
veterán

Miért, mi a különbség a szolgáltatók között ebben? Mindhárom tiltja a hang alapot, a voda meg a vibernél a chatelést is. (Skype, whatsapp, hangouts röhögve megy a vodánál, sőt tegnap a fiam külföldön használta a vodakártyánkat, és ment a viber is.:)

(#36939) Edi77 válasza Varszegig (#36938) üzenetére


Edi77
őstag

Igen, de eddig az üzenetküldésre ez a korlátozás nem vonatkozott eddig...( pl facebook chat). Ezen lepődtem meg, és nem lenne jó, ha a T is beveztné.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#36940) Z0C! válasza Edi77 (#36939) üzenetére


Z0C!
őstag

keress egy vodás ismerőst, és próbáltasd meg vele az üzit elküldeni. hidd el el fog menni :)
szeretem mikor valaki kiír valamit, aztán közfelháborodás van, mert óóó nem is igaz.. :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36941) Edi77 válasza Z0C! (#36940) üzenetére


Edi77
őstag

Láthatod, hogy nem a kisujjamból szedtem a hírt ;) Mindig így indul, és nem riogatásnak szántam, bocs. :)

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#36942) zichie válasza 1430 (#36926) üzenetére


zichie
senior tag

Kösz az infót, de az ÁSZF korábban idézett 2.1.3.2.7. pontja ennek ellent mond.

(#36943) Z0C! válasza Edi77 (#36941) üzenetére


Z0C!
őstag

jóó, értem én :D
de leírva tiltva van, mégis használod, nem örülni kellene neki? :D (ezt általánosságban írom) :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#36944) blueye válasza Edi77 (#36937) üzenetére


blueye
veterán

És? Ezt hogy ellenőrzik vagy tiltják?

(#36945) n00n


n00n
őstag

Három előfizetés van a nevemen. ECO, Like 160 és Fun Aranytárskártya.

Az ECO-nak lejárt a hűsége és szeretném leváltani. Ki jogosult arra, hogy Aranytárskártya díjcsomag-ban kérje a Next S-t?

Az oldal azt írja: "Arany vagy platina szintű mobil- vagy otthoni előfizetés mellé". Az oldal ezt írja: "Kártyaszín: arany". Akkor jogosult vagyok rá?

(#36946) blueye válasza n00n (#36945) üzenetére


blueye
veterán

Te.

(#36947) n00n válasza blueye (#36946) üzenetére


n00n
őstag

Mármint jogosult vagyok rá? Mert beszéltem ügyintézővel és kérte a másik kettő előfizetésem jelszavát (3 számot belőle). Csak a Fun Társkártyáét tudtam, arra azt mondta az nem jogosult erre. A Like-ét nem tudtam. Az jogosult lehet erre?

(#36948) blueye válasza n00n (#36947) üzenetére


blueye
veterán

Ha nem tudod a jelszót, akkor menj be egy t-pontba, de most nem az ECO-t akarod váltani?

(#36949) n00n válasza blueye (#36948) üzenetére


n00n
őstag

De. De valami olyasmit magyarázott, hogy ahhoz, hogy az ECO-t leváltsam Aranytárskártyás Next S-re ahhoz kell lenni egy másik olyan előfizetésemnek ami miatt jogosult vagyok erre. Nem igazán értettem, hogy ez most mi, meg szerintem Ő se nagyon. :U

(#36950) blueye válasza n00n (#36949) üzenetére


blueye
veterán

Az a fő előfizetés, ezek szerint te a saját ECO-dat akarod leváltani?

Itt olvasd el a "Mi szükséges társkártyás díjcsomag igényléséhez?" részt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.