Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36601) glaci válasza Sterilzona (#36593) üzenetére


glaci
őstag

Ha épp van LTE lefedettség, akkor észrevehető.
(Meg ha "sokat" internetezel, mert a 200 Mb, az édeskevés!)

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#36602) -secret- válasza Gedeon31 (#36600) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

jah, ellenben a telefon dobozának 2 sarka nem volt épp...

[ Szerkesztve ]

(#36603) Gedeon31 válasza -secret- (#36602) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ilyen csomagot nem vennék át.

(#36604) -secret- válasza Gedeon31 (#36603) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Most már teljesen mindegy alig látni csak azért zavaró hogy 250.000-res telefon és nem vesznek rá fáradtságot legalább valami bubisba tenni...Amúgy sem lehetett látni borítékonzacskón át, meg nem azt néztem.

Másik meg, hogy ma kaptam sms-t, hogy hozzák, közben pedig tegnap megkaptam a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#36605) Vangelis válasza -secret- (#36604) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Gyorsak mint a villám.

Nekem még nem volt sérült soha. pedig elég sok lomot vettem" már tőlük.

Lehet már eleve a ratárban is sérült volt a doboz.... sose tudni.

Modnjuk az átlátszó jobb mint a láthatatlan :D Mert régen mindig csak egy zsacskót vettünk... aztán lesz ami lesz benne.

Telenor még mindig sötétitett csomagot küld..... de ott még vissza sem viheted 8 napon belül...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36606) -secret- válasza Vangelis (#36605) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Pedig a 8 napot a törvény írja elő mindenhol, nem a 'vállalkozás'..

Ennyit írtak visszaigazoló emailben.. magyarul ki is bonthattam volna mielőtt kifizetem?

"Kérjük, hogy az átvételi elismervényt csak abban az esetben írja alá, ha a csomag tartalmát tételesen ellenőrizte, mert az átvétel után hiányosságra vonatkozó reklamációt nem áll módunkban elfogadni!"

[ Szerkesztve ]

(#36607) cris78 válasza -secret- (#36606) üzenetére


cris78
őstag

Asszony pikk-pakk pontban dolgozik. Ők csak akkor adják oda a csomagot, ha kifizette, aláírta az ember. Ez is érthető! Meg az is, hogy az ember szeretné megnézni, hogy minden benne van e. Nincs itt igazság....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36608) Vangelis válasza -secret- (#36606) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Pedig náluk így van.

Úgy van a szerződés is, hogy jelenlévők között kötött!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36609) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

vicc... jólvan doboz a legkevesebb most... kár, hogy maximalista vagyok... :))

[ Szerkesztve ]

(#36610) #78121280 válasza Gedeon31 (#36600) üzenetére


#78121280
törölt tag

Jah meg a telefon számot is ha dominós...

(#36611) Vangelis válasza #78121280 (#36610) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Meg az IMEI számot is. :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36612) djculture válasza -secret- (#36602) üzenetére


djculture
félisten

Addig jó amig legalább doboza van, a nagy mentsük meg a természetet drukk miatt a kinti szolgáltatók egy része már csak kezedbe nyomja a telefont egy zacskóban és szevasz. Csak gondolom a hazai szállitási morál mellett tiz darabban kapná meg igy végül az ügyfél a cuccot:)

[ Szerkesztve ]

(#36613) 1430 válasza Merlini (#36598) üzenetére


1430
senior tag

Igen, akár le is internetezhető.

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#36614) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Üdv!

Szerintetek, ha most aranytárskártyás net&go XS csomaggal vásárlok egy iPad-et,(ezt most kötném meg a géppel, újonnan ) akkor is él a karácsonyi akció, és kapok mellé egy 5000ft értékű tartozékkupont? :F

[ Szerkesztve ]

(#36615) Balazska15


Balazska15
senior tag

Sziasztok, cserébe számítanék be egy elől hátul törött garanciás iphone 4s-t, ha minden igaz 800 forintos biztosítás van a készülékre. Egy éves, akivel cserélném elmondása szerint külföldi munka miatt nincs ideje foglalkozni a telefonnal, ahogy néztem most jelen pillanatban nem létezik ebben az árkategóriában 800Ft-ért biztosítás. Mire számíthatok, mennyi lenne a javítás önrésze?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#36616) kali válasza cris78 (#36607) üzenetére


kali
legenda

biztos, hogy nem írnám alá és nem fizetném ki a csomagot annak kibontása, a tartalmának ellenőrzése és főként a szerződés elolvasása előtt!
ez szerepelt minden átvételin, amiket eddig kaptam;
kijelentem, hogy az átvett dokumentumok (szerződések, nyilatkozatok, számlák) tartalmát megismertem és elfogadom, tudomásul veszem, hogy ezen bizonylat aláírása az átvett és tételesen felsorolt dokumentumok példányonkénti és egyesével történő aláírását helyettesíti, azzal minden tekintetben egyenértékű.
ez alapján egyértelmű, hogy először kibontandó a csomag, elolvasandó az abban található szerződés, és ha minden okés, akkor aláírom az átvételit, ami azonos a szerződés aláírásával, hiszen a szolgáltató csak az átvételit kapja meg.
látatlanban senki ne írjon alá szerződést, márpedig ha az átvételit a csomag kibontása és az abban lévő szerződés elolvasása nélkül teszi, akkor elfogadta a szerződési feltételeket, és utólag nehéz reklamálni, hiszen a szolgáltató előzetesen figyelmeztetett rá, hogy a szerződési feltételeket is elfogadja az átvételi aláírásával!

[ Szerkesztve ]

(#36617) club1 válasza Balazska15 (#36615) üzenetére


club1
veterán

Kérdezd meg tőle melyik biztosítási csomagot fizette elő, a többit már itt megtalálod.
Amúgy a szerződő félnek kellene a biztosítási ügyintézést elkezdenie.

[ Szerkesztve ]

(#36618) Vangelis válasza kali (#36616) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Online szerződés van.
Csak azután jelenik meg mitán aktiváltad az előfizetést.

De tény, hogy van 8 nap átolvasni. A futár meg nem engedi felbontani a csomagot.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36619) cris78 válasza kali (#36616) üzenetére


cris78
őstag

Teljes mértékben igazad van. Ez az egész rendszer nem jó. Párom újságos és odajönnek a csomagok. Amig odaadja a csomagot a szerencsétlen vásárló kibontja a csomagot leellenőriz mindent, addig az eladónak figyelnie kell, nehogy valami eltünjön zsebbe.... Ez kb mennyi idő? És tudjuk vannak emberek akik elég türelmetlenek, parasztok... Meg körülményes emberek. Vannak olyanok akik azt sem tudják milyen névre rendelték a csomagjukat és erőskődnek aztán kiderűl, hogy a cége nevére rendelte....Én nem azt mondom, hogy ne nyissuk ki a csomagot, én is kinyitom,kinyitnám. Csak a rendszer rossz......

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36620) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Kezdek megőrülni..már vagy 5-ször kaptam e-mail-t, hogy megjött a szürke 16 GB-os iPhone 5s a webshop-ba, de ahogy meg tudnám rendelni, már elfogyott. Mikor kapnak már végre egy normális nagy készletet? :W

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36621) morphin


morphin
tag

Tegnap kaptam vissza a nov. 4.-én visszaadott telefon árát. Nem siették el azért...

A témához...tényleg nincs idő kibontogatni mindig mindent. A legtöbb futárt fel sem veszik ha napi 50-60 címet nem tud megcsinálni...még jó, hogy nem fognak p*cs*lni mindenkivel. (vagy leginkább senkivel sem)
Amint ki akarod bontani vagy lassítani az ő munkáját egyből átmegy tróger bunkóba. Tisztelet a kivételnek!

(#36622) djculture válasza morphin (#36621) üzenetére


djculture
félisten

Én még kb 10000-ből egy olyannal találkoztam aki érdekesen viselkedett, a többi nagyon rendes. Mondjuk felbontani fizetés előtt sehol se engednek, szerintem senki se lenne olyan lökött hogy ezt engedje. Törvényileg ez nincs előírva azért van a távollévők közötti szerződés jogszabály, bármi baja lenne fénykép róla (ha sérült) és visszaküld.

[ Szerkesztve ]

(#36623) kali válasza cris78 (#36619) üzenetére


kali
legenda

problémás a szabályozás, ez van...

djculture; én is talán csak egy problémás emberrel találkoztam, a többi normális volt.
nem hátráltatom őket, de azért a szerződés fontosabb pontjait átfutom 1 - 2 perc alatt, mielőtt aláírnám az átvételit - és azzal a szerződést.
igaz, mindig szépen felkerekítem a fizetendő összeget, hogy a futárnak is megérje picit várni, talán ez is hozzájárul a rugalmasságukhoz.

[ Szerkesztve ]

(#36624) morphin válasza djculture (#36622) üzenetére


morphin
tag

Eddig életemben találkoztam kb 40-50-el, ebből szűrtem le...és mint írtam tisztelet a kivételnek. Ide melóhelyre jár DHL-es majdnem minden nap és tök normális. Áruszállítók is azok, mondjuk mikor hogy. Van akinek nem tetszik, hogy nem segítesz neki...én mint eladó max kedvességből illetve jófejségből vagyok köteles segíteni. Beengedem őket aztán ha nincs melóm segítek ha van akkor bukta. Szedhet le mindent egyedül. Ezért bunkózni a másik emberrel fura... :U

(#36625) djculture válasza morphin (#36624) üzenetére


djculture
félisten

Mi már mióta net van a kaján kívül mindent rendelünk igy tényleg ismerem lassan az összeset:) Majd karácsony környékén az lesz a baj hogy nem győzik és mindenféle alvállalkozóknak adják át a cuccok kiszállitását. Na az horror, jönnek mindennel ami megy. 2011-be traktorral állitott ide az egyik ilyen alvállalkozó, hozta a tv-t:)

[ Szerkesztve ]

(#36626) Nordik


Nordik
őstag

Jelenleg 14-e a Mozaik XS adatforgalmának fordulónapja. Ha kérek forgalombővítőt akkor ez változni fog? Erről kapok valamilyen formában értesítést?

(#36627) kali válasza Nordik (#36626) üzenetére


kali
legenda

nekem nem változott, de küldték is sms útján az értesítést.

(#36628) feedme


feedme
tag

Működik az onlinekedv de csak 4G képes telefonokra előfizetésre November 30-ig....
Persze az Idol s már nem akciós :W

[ Szerkesztve ]

(#36629) Vangelis válasza feedme (#36628) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De jó, hogy még az akció alatt vettem meg a L820-ast......

Most az is 75 ezer.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36630) raziel01 válasza Vangelis (#36629) üzenetére


raziel01
veterán

"akció alatt" :D
:C

(#36631) cris78 válasza Vangelis (#36629) üzenetére


cris78
őstag

Azért nem nyugszol még nem veszel megint valamit akciós kuponra :) valamelyik csatornán megy egy olyan sorozat,hogy extrém kuponozók, várom mikor leszel benne :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#36632) djculture válasza Vangelis (#36629) üzenetére


djculture
félisten

Ja benéztem most a honlapra kb csak lesek olyan árak vannak, ha a next xl-re előfizetek 2 évre havi 20 ezerért még kedvezményt is kapok...

(#36633) lord.lakli válasza djculture (#36632) üzenetére


lord.lakli
őstag

Teljesen elszálltak az árak karácsonyi akció címen :(

(#36634) feedme


feedme
tag

Majd remélem Black Friday-re valami értelmeset raknak ki és akkor ahhoz még jönne a kupon is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36635) djculture válasza lord.lakli (#36633) üzenetére


djculture
félisten

De nem is kicsit bakker:) Lehet most akarják beszedni a kuponozás árát vagy mi a franckarika:))

[ Szerkesztve ]

(#36636) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Erre valaki?

(#36637) djculture válasza GeneraL_XTX (#36614) üzenetére


djculture
félisten

Ja ha vállalsz rá hűséget akkor jár.

(#36638) Vangelis válasza cris78 (#36631) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah jah.... :)

Nem kellek én sehová!

:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36639) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Most, hogy már túl vagyok a vásárláson meg is mutathatom, hogy mit vettem legutóbb. Az akció alatt.

De lehet nem kellene........

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36640) lord.lakli válasza Vangelis (#36639) üzenetére


lord.lakli
őstag

Nagy levegő és mehet :) Szerintem add fel képrejtvénynek, hogy hogyan jöhetett ki a végösszeg.

(#36641) Vangelis válasza lord.lakli (#36640) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Legyen.

De nem rablózunk..stb! :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36642) lord.lakli válasza Vangelis (#36641) üzenetére


lord.lakli
őstag

És várjuk a megfejtéseket :D

(#36643) djculture válasza Vangelis (#36641) üzenetére


djculture
félisten

Hiába no a telekomnál mindig is tudtak számolni... :C

(#36644) raziel01 válasza Vangelis (#36641) üzenetére


raziel01
veterán

Londa zsidó gazember. :C :Y :P

(#36645) lord.lakli válasza djculture (#36643) üzenetére


lord.lakli
őstag

De hogy ennyire? :D Jó lenne, ha a mostani karácsonyi "szuper" akcióban is tudnának így számolni, de most nem akaródzik nekik sajna.

(#36646) Vangelis válasza lord.lakli (#36645) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Már megtanulták. :)

Ennyi nekem is jár karácsonyra :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36647) djculture válasza Vangelis (#36646) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon nem kell őket félteni év elején csoda lenne ha nem lenne áremelés minden hűségesnek

(#36648) morphin válasza Vangelis (#36641) üzenetére


morphin
tag

Na várjunk csak...magamhoz kell, hogy térjek. 2 ezer jó magyar Forintért vetted végül az egeret meg a telefont?
Aki csinálta a szerződést (hűség miatt) annak nem tűnt fel, hogy ilyen olcsón adja ki az egész cuccot?
Nagyon durva...

(#36649) Vangelis válasza morphin (#36648) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem tudom.

De én jó ügyfél vagyok.

Kiszámlázták megvettem hűséget kötöttem.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36650) #78121280 válasza Vangelis (#36641) üzenetére


#78121280
törölt tag

Ez nagyon durva :Y :C :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.