Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) lord.lakli válasza whitezo88 (#36500) üzenetére


lord.lakli
őstag

Számla, gari elektronikusan lesz a my-t-s fiókodban.

(#36502) lugosi válasza chester99 (#36494) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kösz szépen!
Pont tartozék nem kell most, na mindegy.

(#36503) 1430 válasza djculture (#36455) üzenetére


1430
senior tag

Csak a teljesség kedvéért: a Dominó átváltási kedvezmény nem zárja ki a készülékvásárlást se átváltáskor, se később. Ha pedig mégis szerződést kellene bontani, 6000 Ft a kötbér.

mate3553
Ezek szerint nem csak úgy írtál, hanem "reklamáltál", az meg beál a sorba, ahova a minden csatornán beömlő panaszok kerülnek... :)

''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

(#36504) djculture válasza 1430 (#36503) üzenetére


djculture
félisten

Az már akkor jobban hangzik a kötbért tekintve eleve...

[ Szerkesztve ]

(#36505) DiVaD válasza whitezo88 (#36500) üzenetére


DiVaD
senior tag

A my t-ben lesznek elvileg a papírok, nekem anno a futár hozta az összes papírt, amit helyben kellett aláírni.

(#36506) raziel01


raziel01
veterán

Fun aranytárskártya díjcsomagot mire lehetne elhasználni?
Az ilyen tartalékkártya nekem de nem használom.
Lottózni lehet belőle? Normál előfizetésnél a havidíjon felül vonná de itt elhasználható erre?
Vagy mire használjam fel?

(#36507) Akve válasza raziel01 (#36506) üzenetére


Akve
tag

Lottózást az univerzális egyenleg terhére lehet, az előfizetésen felül.
Szerintem beszéld le és van benne nagyon kevés internet is. Mást nem nagyon tudsz vele csinálni. :B

Élek és élni hagyok.

(#36508) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Részletfizetéses vásárlásnál kapok az adott termékről számlát?

(#36509) Akve válasza -secret- (#36508) üzenetére


Akve
tag

Igen kapsz, amit nem fizikálisan adnak át, hanem a my-tmobile oldalon találsz majd meg a dokumentumok fül alatt.

Élek és élni hagyok.

(#36510) -secret- válasza Akve (#36509) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S áfa leírására van lehetőség ennél nem tudjátok? Mármint vállalkozás részére.

(#36511) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Sziasztok!E hó 21.éig kellene befizetni a számlát nekik a csekken ez van megadva.De mi az utolsó határidő?Mi történik ha nem tudom időben befizetni?Segítsetek.xs csomagban vagyok 3200ft fix havi.

(#36512) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nagyon jó a chat felület a T-mob oldalán, gőze nincs a másik félnek a dolgokról.
Pláne, hogy megmagyarázta, hogy a szóban forgó tok méretpontos a készülékhez amihez keretem, holott egy tök átlag univerzális tokot mutatott... :D

(#36513) DiVaD válasza Dj.Kütyü (#36511) üzenetére


DiVaD
senior tag

Semmi extra, ha csak most késel vele és decemberben befizeted. Van viszont késedelmi díj, ami kb. 100-200Ft lehet. Viszont ha több hónapot nem fizetsz, akkor jön a korlátozás (kimenő hívás, majd a bejövőt is letiltják). Utána meg a felszólítás, majd később a végrehajtó,stb...

(#36514) sede7


sede7
tag

Ha most rendelem meg az 1GB Net&Go kiegészítőt, akkor az egészen addig 1000Ft, amíg le nem mondom? Vagy változhat az ára, esetleg más a szolgáltatással kapcsolatban (kedvezőtlen irányba)? Köszi!

(#36515) KZP válasza Dj.Kütyü (#36511) üzenetére


KZP
őstag

Kapsz egy sms-t, az kb. 5-600 Ft, ha jól emlékszem a felszólításról.

(#36516) djculture válasza Dj.Kütyü (#36511) üzenetére


djculture
félisten

Fizetési felszólítás eljárási díja 695 Ft/folyószámla, pár napot szokták várni utána sms ennyiért...Ha nemfizetsz erre se akkor pár nap mulva korlátoznak simán 4445 Ft-ért lehet ezt csak feloldani.

[ Szerkesztve ]

(#36517) polonic


polonic
félisten

Maximum mennyi idő alatt íródik jóvá a csoportos beszedési megbízással beszedett összeg? Áttettem a bankszámlaszámról egy hitelkártyaszámlára a beszedési megbízást. Amíg a sima számláról történ a fizetés, akkor 1 nap múlva de néha maximum 2. nap reggelére már megtörtént a jóváírás. Most pedig már második napja nem rendezettnek látszik a számla a my t-mobileban.

Nehogy küldjenek fizetési felszólítást nekem, amikor ki van fizetve rendesen. Ezt egyébként mennyi idő múlva szokták?

[ Szerkesztve ]

(#36518) djculture válasza polonic (#36517) üzenetére


djculture
félisten

Nincs a banknak ahol a hitelkártya van online rendszere.. ott meglehetne nézni hogy beterhelték e már. Mert amit a my t-nél ír az tuti hogy jópár napos adat. Fizetési felszólitást meg ahogy tapasztalom először keresnek telefonon, de volt már akinek egyböl küldték az sms /levelet. 1 hetet szoktak várni max mostanába, régen 2 is volt.

[ Szerkesztve ]

(#36519) motoflug


motoflug
őstag

Tegnap vettem online rendeléssel egy L520-t. A rendelés leadása után fél percen belül átvehető volt a telefon a megadott T-pontban. :C Viszont nem kaptam hozzá garancialevelet, csak számlát. Ez normális?

(#36520) polonic válasza djculture (#36518) üzenetére


polonic
félisten

Persze, hogy van. És meg is néztem, már hétfőn reggel megtörtént a levonás. Azért írtam azt, hogy rendesen ki van fizetve.

(#36521) djculture válasza polonic (#36520) üzenetére


djculture
félisten

Akkor mi a problémád már rég elvan számolva, csak mondom a t rendszere több napos adatot mutat nekünk. Én is ha befizetem a vezetékes számlát 1 hét mire megjelenik a my t-home-ban, péntek körül fogja neked is mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#36522) polonic válasza djculture (#36521) üzenetére


polonic
félisten

Leírtam az elsőben, hogy mi a gond. A megszokottakhoz képest késésben van a jóváírás teljesülése.
És nem hiszem, hogy nem friss adatokat mutat. Mert amikor bankkártyával fizettem online, akkor mindig egyből utána megtörtént a jóváírás. Szóval ha nem lenne friss, akkor a kártyás fizetés után is ott kéne maradnia a fizetendő számlának.

(#36523) djculture válasza polonic (#36522) üzenetére


djculture
félisten

De ha hétfőn beterhelték akkor max másnap már simán elkellett hogy számolják.

(#36524) kali válasza sede7 (#36514) üzenetére


kali
legenda

amennyiben a net&roll 1gb (lte) opció(k)ra gondolsz, úgy igen, automatikusan megújul(nak) minden hónapban, amíg külön le nem mondod a bővítést.
annyi, hogy törthavi számlázású, tehát ebben a hónapban csak részarányosan számlázódik az 1000 ft megfelelő része, viszont a benne foglalt adatmennyiség egész havi, így a fordulónapig a teljes 1 gigabyte leforgalmazható.
számodra kedvezőtlen irányba csak akkor változhat az ára, ha egy hónapon belül többször is aktiválod, mert csak első aktiválás díjmentes, a többinél már nem csak 1000 ft lesz, hanem 1000 + 1000 ft.

(#36525) lupus1337


lupus1337
csendes tag

hello!

szeptemberben vettem egy telefont új előfizetéssel (Mozaik S), részletre. lehet olyat csinálni, hogy egybe kifizetem a részletet, ami még hátra van, és veszek egy másik telefont a meglévő előfizetésemhez, szintén részletre?

(#36526) sede7 válasza kali (#36524) üzenetére


sede7
tag

Arra gondolok, hogy ha az ember vált Next M-re, amiben ugye csak számára édes kevés 500MB van, akkor számolhat-e azzal, hogy a következő 2 évben (amíg a hűséget köti) legfeljebb minimális eltéréssel megkapja 14990+1000 forintért a 1,5GB-t adatforgalmat?
Vagy bejelenthetik-e, akár mondjuk január 1-jétől, hogy megszüntetik ezt az adatforgalom-bővítő opciót, beleértve a már korábban aktiváltakat is?

(#36527) Vangelis válasza lupus1337 (#36525) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nem :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36528) lupus1337 válasza Vangelis (#36527) üzenetére


lupus1337
csendes tag

eh,akkor jól gondoltam. :(

(#36529) ShadowX


ShadowX
őstag

Ha nem kaptam 5000 Ft-os kupont az előfizetés meghosszabbításom mellé akkor érdemes kiverni a a balhét? :) Kellene a telefonba SD kártya és jól jönne...

(#36530) sarkanyolo2 válasza ShadowX (#36529) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

2-3 nap, és e-mailben fogod megkapni.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#36531) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ilyen kapcsolat kártyát honnan tudok szerezni? Ma kaptam volna 1415 ft kedvezményt webshopon de kért valami kódot, azt nem tudtam, azt hiszem 'Kapcsolat kedvezmény'.

[ Szerkesztve ]

(#36532) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Köszi a segitséget!

(#36533) netpeti98


netpeti98
addikt

Vettem a karácsonyi akcióban egy Lumia 520-at, Domino 5 csomagban. Elméletileg kapnom kellene 2000FT lebeszélhetőséget+200 MB netet, erről már 3x megkaptam az SMS-t, de a *102# még mindig 990FT-t mutat és mobilnetem sincs.

Üdv netpeti98

(#36534) djculture válasza netpeti98 (#36533) üzenetére


djculture
félisten

Volt már róla szó, úgy kell kikönyörögni a dolgot az ügyfélszolgálattól..

[ Szerkesztve ]

(#36535) netpeti98 válasza djculture (#36534) üzenetére


netpeti98
addikt

Remek! :( Köszönöm a választ!

Üdv netpeti98

(#36536) .bruszli. válasza netpeti98 (#36535) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Amúgy az egyenlegen nekem sem jelent meg a 2000 ft "bónusz" ( sőt erről sms-t sem kaptam; a netről legalább jött sms ) felhívtam őket utána emiatt újra...a rendszerükben már aktív volt,és beszéltem is azóta jópárszor. Szóval van,csak nem látom sehol,mennyi van még belőle...és így elég fura.

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#36537) Nordik


Nordik
őstag

Ma vásároltam egy LG G2-t részletre 2 év hűséggel és a szerződésen ECO XS díjcsomag van, a My T-Mobileba Mozaik XS. Én az utóbbit kértem. Ez miért lehet?

(#36538) lord.lakli válasza motoflug (#36519) üzenetére


lord.lakli
őstag

Így van, nem adnak. My t-mobile-ban megtekinthető, letölthető. A vásárláskor is kiírják és el kell fogadnod. Legközelebb csak óvatosan, nehogy t átírja az elfogadás szövegét, hogy te mindenedet a t-nek adod te meg elfogadod ;)

(#36539) motoflug válasza lord.lakli (#36538) üzenetére


motoflug
őstag

Igen, most igazi figyelmetlen fogyasztó voltam. :B

(#36540) Vangelis válasza Nordik (#36537) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ha a mozaik XS ben olcsóbb volt a telefon akkor örülj.

Havi 1250ft.ot megmarad!
Meg lehet akkor nincs is tarifa hűséged.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#36541) Nordik válasza Vangelis (#36540) üzenetére


Nordik
őstag

Közbe felhívtam az ügyfélszolgálatot és mondták, hogy először rátették Eco XS-t, utána módosítva lett Mozaik XS-re. Nem értem pedig direkt mondtam, hogy Mozaik XS-el kérem és direkt kiemeltem, hogy nem kell nekem díjcsomagra hűség stb. Szerencse ez nem is lett az ügyfélszolgálatos srác szerint.

Na mind1, remélem más minden rendbe van, rossz emberhez kerülhettem. :U

(#36542) kali válasza sede7 (#36526) üzenetére


kali
legenda

szerintem lehet vele tervezni hosszabb intervallumra is, mivel a t-s illetékesek szerint is kvázi különálló díjcsomag formájában fut, ezt támasztja alá az is, hogy az aktiváláskor ez lesz az alapértelmezett, így ha le is zárják, és nem lesz már aktiválható újonnan, az aktív opciók akkor is futnak tovább, amíg az előfizető ki nem lövi/löveti.

[ Szerkesztve ]

(#36543) Something_


Something_
őstag

Üdv!

Most nézem, hogy a T-nél van ez a Next díjcsomag. Ez most komolyan az, hogy 10e ft-ért bármennyit beszélhetek bárkivel, az 10e ft lesz és nem több? Az 5400 ft-os pedig bármennyit telekom irányba utána pedig 35 ft?

Mozaik S-re vállalt 2 év hűséggel át lehet lépni? Ki az a hlye aki a mozaikba marad? Mármint miért éri meg a többi díjcsomag ha van ez a next?

Like 300-ba volt 7-8e ft a számlám, most mozaikba 15e és nem beszélek sokat..

Üdv: Gábor

(#36544) ShadowX válasza Something_ (#36543) üzenetére


ShadowX
őstag

Nyilván ki fogják a mozaik csomagokat is vezetni. Ezért nyomják annyira a next-eket.

(#36545) raziel01 válasza Something_ (#36543) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem a régi Like díjcsomagban 1800 Ft a számlám pedig nem beszélek sokat.
Szerintem mindenki jobban jár ha inkább kevesebb beszél, mint hogy aláír telefonvásárlás miatt 2 évet egy 10 ezer Ft-os díjcsomagra.

(#36546) Varszegig válasza Something_ (#36543) üzenetére


Varszegig
veterán

Mivel az 5490 ft csak spec esetekben, hűséggel érhető el, ezért én pl. vagyok olyan hülye, hogy maradok a mozaik s-ben, hűség nélkül. Ezekre a mostani idióta tarifákra én 2 hónap hűséget sem írnék alá, nemhogy 2 évet.

(#36547) ShadowX válasza Something_ (#36543) üzenetére


ShadowX
őstag

Én most vállaltam egy év hűséget, de kizárólag az előfizetésre. Előtte két évig nem volt semmilyen hűségem, és örültem is annak hogy lejárt. Ezzel a hosszabbítással viszont 20%-al olcsóbban kaptam telefont. Díjcsomagra viszont egy perc hűséget sem írnék alá. Ezek a mozaik díjcsomagok sem voltak olyan hosszú életűek, változik itt már lassan minden napról napra.
Amikor ajánlottak készüléket a jelenlegi díjcsomagom megtartásával és az előfizetésre vállalt két éves hűséggel, és ezt elutasítottam, az ügyintéző le tudott volna köpni. (gúnyosan meg is kérdezte, hogy ugyan miért nem vállalok? - ezekkel a szavakkal, na itt sarkon is fordultam). A mostani előfizumat sem hosszabbítottam volna meg, ha nem lett volna 1 éves konstrukció, ugyanis ennél többet nem merek bevállalni.

(#36548) F-ECT$ válasza Something_ (#36543) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez most komolyan az, hogy 10e ft-ért bármennyit beszélhetek bárkivel, az 10e ft lesz és nem több?
Ha jogosult vagy aranytárskártyára, akkor 10e, és valóban korlátlan, nincs apróbetűs rész.

Mozaik S-re vállalt 2 év hűséggel át lehet lépni?
Ha jogosult vagy aranytárskártyára, akkor igen.

Ki az a hlye aki a mozaikba marad?
Aki nem akar 10k-t fizetni.

Dive ever, work never.

(#36549) szabogabor10 válasza Something_ (#36543) üzenetére


szabogabor10
veterán

Átléphetsz a hűség időtartama alatt is akár társkártyás Nextbe is, ha újabb 2 évre aláírsz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#36550) Melack


Melack
veterán

Hali! Párom Galaxy Minije már nem az igazi, biztosítás van rá kötve. Mekkora esély van arra, hogyha bejelenti, hogy nem jó a telefon, akkor e helyett egy másikat kaphat, ami nem Galaxy Mini? Mert ahogy látom, a telefon maga kifutó modell lett. Előre is köszönöm a válaszokat!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.