Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37040) Landsmann válasza dptrsk (#37034) üzenetére


Landsmann
addikt

A kártya usb stick-ben van, amit laptoppal használok, tehát csak úgy nem tud adatforgalom generálódni.
Én azt kérdeztem, hogy mit értenek az első aktiválás alastt, ahonnan számítjáka dolgokat. Mert nagyon nem mindegy, hogy a megvételtől számítva az első használat, vagy a haviu cikluson belüli elsőhasználat. Azt viszont én nem értem, hogy mit értesz többedok aktiválás alatt. Nekem ez akkor is nagyon gázos és érthetetlen. Teszem azt 26-án van a cviklusváltás. Én 5-én használom, levonják az 500 pénzt, használhatom 100 megáig. Da ha 6-án is használom, akkor megint levonnak 500 Ft-ot? Én ezt nem értem. A másik dolog, sehol sem írják, hogy mikor van a cikliusidő. Amikor megrendelem, pontosabban használom a szolgáltatást, onnan szmámított 30 napos határidőt ír, hogy addig használhatom. A szépséghibája a dolognak, hogy első nap és a másik nap is levonnak 500-at. Biztos én vagyok értetlen, de valahogy egyáltalán nem úgy működik mint ahogy le van írva.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.