Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#206) duncan21


duncan21
csendes tag

tegnap sikerült felcseszniük az agyamat. 3 éve vagyok előfizető, most lesz 1 éve, hogy megint kötöttem 2 évre szerződést, egy Sony Ericsson Z530i-vel, akkor 18 ezer volt, de 2ezerért hoztam el, mert elég sok ilyen pontom volt. azóta 3x fehérhalálllal volt szervízen, de ilyen félnapokra is el szokott csesződni és megjavul, akkor nem viszem be. namarmost bementem, hogy akarok telótcserélni, és mondták hogy nem vásárolhatok csak úgy készüléket 2008 fszomtudjameddig max listaáron. namármost azt nem akarom kiperkálni meg nem is tudom. inkább felmondanám a szerződést de akkor elvileg(!) a készülék akciós ára és a listaár ( már nem lehet kapni a telót ) közötti különbséget kéne kiperkalnom, gyakorlatilag pedig a csaj szerint a 30ezres kötbérletet vagy mi a halált.

ötlet, hogy hogy tudnám megoldani, hogy cseréljék?

ha elbaszom a telót és javítás helyett készülékcserét kérek úgy rá lehet fizetni más cuccra, vagy akkor is csak a listaáras storyt lehet hasznalni? amugy 5300-át akartam volna, de most nagyon szemezek a w710ivel a pannonnál... de amíg nem tudom felbontani a tmajmokkal a szerződést addig az off...

választ plíz, hogy mit csinaljak :) kösz :F

We weep for a bird's cry, but not for a fish's blood. Blessed are those with a voice. If the dolls also had voices, they would have screamed, ''I didn't want to become human.''

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.