Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#113218) hangyász2


hangyász2
aktív tag

Nekem 97 óta van mobilom náluk, és az elmúlt 6-8 évben hosszabbításnál, ha volt változtatás, akkor bizony többször volt probléma. Mivel a Magenta egyedi volt a lakhely szerint, sokszor nem is lehetett online előre kimatekozni. Volt, hogy nem az lett, amit ígértek, pl. HBO GO-val, volt, hogy simán csak elrontották, pl. nem vonták a magentás kedvezményt otthonira. Viszont később javították, és mindig kaptunk kompenzációt is. De az igaz, hogy nekem kellett kiszúrni. Azóta mindig nézem a számlákat részletesen.

StLui

Elállni valóban csak a készülékkel tudna, de elvileg meg más nem is tudja átvenni. Ha más címre ment, akkor gyanús, és bizonyíték is.

st3v3np3t3r

Értesítést mindig kapsz, de te mondod meg, mire. Ez is bizonyíték, ha másra kérték.

Nekem ez az egész nem áll össze. Szerintem a legvalószínűbb, hogy nem a nevében rendeltek, hanem egy másik rendelést könyveltek rossz számlára. Azaz nem bűncselekmény történt, hanem hiba.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.