Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28263) boozoo


boozoo
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a alábbi dologban.

Van egy családi ház, 50/5 UPC-s nettel, Cisco-s kábelmodemmel, 1 asztali PC-vel. Ezt használom du-tól éjfélig.
A feleségem otthoni munkára lett ítélve (annak előnyeivel és hátrányaival) és kapott egy laptopot.
A munkához neki is kell net.
Az nem jó, hogy ott ül az én helyemen ( :) ) és a PC seggéből állandóan ide-oda kell dugogatni az utp-t. (Reggel az ő toplapjába, du vissza az asztalimba.)

Lakáson belül, kb 15-20 méterrel az asztali géptől (3 közfal) csinálnék egy helyet, ahol ő dolgozhatna.
(A padláson biztosan kell még valamit kötögetni - azt majd később kérdezem :). )

Milyen megoldást/routert javasoltok, hogy ne kelljen ide-oda dugni, hanem hogy a 2 gép, nem egy időben tudjon működni az egyik szobában és a másikban. Neki a stabil kapcsolat a fontos (a munkában is), nekem meg a sok seed-elt törrent. És a stabil kapcsolat.

Ha megoldható router nélkül, az is jó lenne. De amikor valami internet Y elosztóról érdeklődtem, mindenki körbenevetett. Joggal? :)

Köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.