Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1706) neduddki válasza Cleo (#1705) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nem modom, hogy o a tokejj amin nem lehetne fejleszteni, de nem dogloik ket naponta mint a dlink; mukodik inhomogen kozegben , nem ugy az eddig szivott linksys-ek /nem sajnos nem tok tipusokat meg fw-ket/, de nem tud l2tp-t, ami nekem addig nem is baj mig a bme vpn nem fogad el csak sajat klienst, nem tom mi a jo feszkes fennert nem megy a sip omnisession-nal, meg hogy nemejjik usb-s nyomtato az istenekk sem eszi meg /mongyk ebben a hozzerto szerint nemi nemuleg vetkesek a nyomi gyartk is/, meg meg mitom en, etc., de teccik hogy a savszel managmentnel le tudom huzni akar csak egy alkalmazast is /pl. torr/, teccik a telnetes belepes, meg az ott beallithato dogok tomege, teccik a szep olvasmanyos manual /meg nem vegesztem vele:- )/, de nem teccik a 10 fix dhcp
Szoval ezek meg a felsorotak ellenre en kedvelem es nem bantma me egyiket sem:- )
Abban meg rohattul egyertek, hogy a fene asok jelolesebe, de legalbb eg rohatt compare lenne vmejjik oldalon.:- )
De aszt khagytad a felsorolasbol, hogy meg drag is:- )

udv

neduddki

p.s. a teccik nem tecciket aszem sokaig sorolhatnam mire a vegere erek, de befejeztem

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.