Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) FehérHolló válasza bnss (#2700) üzenetére


FehérHolló
veterán

Előfordul jobb helyeken is. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#2702) TokLac válasza bnss (#2661) üzenetére


TokLac
senior tag

Köszönöm az iránymutatást! Az Asus WL-500p Premium mellett döntöttem! Az 550- el szinte megegyező árú, mégis fejlettebb. Ez a macintosh dizájn remekül illik a lakásba! A modemé nem, majd eldugom valahová! :D Továbbá a modemes router ötletét is elvetettem! Ezért: hozzátartozik hogy nem mindegy hogy Anex-A vagy Anex-B (analóg, digitál). És akkor a kábelmodem csatlakozás lehetősége kilőve! Én döntöttem! Asus WL-500g Premium

Symbian modding: www.smartphonepro.hu

(#2703) Flashget válasza bnss (#2679) üzenetére


Flashget
félisten

van benne
[link]

a számokat én töröltem ki a képről :)

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#2704) bnss válasza TokLac (#2702) üzenetére


bnss
veterán

Jó döntés. ;)

(#2703) Flashget: ismét okosabb lettem. :R

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2705) RAMBÓ


RAMBÓ
aktív tag

Csé.
Valakinek van valami tapasztalata erről a routerről:
USR USR805463 802.11g 54Mbps Wireless Router

A WLAN része annyira nem érdekel, úgyis csak a vezetékes része lenne használva. Valamire muszáj kicserélni a Linksys BEFSR41-et!!
Nézegettem ezt is: Linksys WRT54GL, de hát +4,5k meg hát ez is linksys...
Szerintetek melyiket?!

(#2707) bnss válasza RAMBÓ (#2705) üzenetére


bnss
veterán

Nem szeretem az általánosításokat, főleg nem olyan terméktől, amihez nem ért vagy nincs tapasztalata vele az illetőnek.

Miért vennél W-LAN routert, ha nem lesz használva a W-LAN? Ebből az árból kapsz két TP-Link R460 vezetékes routert.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2708) Kekszi


Kekszi
csendes tag

Sziasztok!

Wifi internet vezetekes halozatra toreteno megosztasara kellene nekem legolcsobb jofele router.
Fostalicska mikrohullamu internethozaferes van fatersraceknal, es azt akarom leszotani ket gepre vezetekkel. Most ugy van megoldva, hogy a haz oldalan van a bazi antennea, abbol jon be a coax kabel egy kis gep wifi kartyajaba. A gepet meg raktotottem a switch-re amin a tobbi gep is van. Ezt kellene nekem levaltani, hogy ne kelljen annak a gepnek allandoan mennie.

Elore is koszi

[ Szerkesztve ]

"Szar az egész - mondá Jézus, és az hívők közé baszá az keresztet."

(#2709) RAMBÓ válasza bnss (#2707) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Bocsi, csak elég sok rosszat olvastam a linksys-ről. Lehet csak én fogtam ki egy rossz példányt (bár ezt a sorozatot eléggé lejárták).
Tényleg nem lesz használva a W-LAN része, mert 4 gép van itthon de 1 sem laptop és hála istennek a router lent van a hátsó irodában, amit 3-4 jó kis téglafal választ el a házban lévő gépektől.
A TP-LINK routerrekkel meg csak annyi a gondom, hogy ahová a garim szól ott nem árulnak olyat, és gondolom azokból kellesz választani ami van.
Így ezek közül választhatok majd:
Wired
-ASUS RX3041 Cable/DSL Router 7,7k
-D-link DIR-100 router 4port 9,4k
-Edimax BR6104K xDSL router 6,7k
-Netgear Router RP614E xDSL/Cabel Platinum 6k
-Roline kábelnet/ADSL router 10k
-ZyXEL P334 Router+Firewall 10k
Wireless:
-ASUS WL520GC Wireless-G WiFi router 14k
-D-link DI-524 router 54Mbit wireless 10k
-Edimax BR6204WG rádiós xDSL router 12k
-Gigabyte router GN-BR01G 54Mbit/s 11k
-Linksys WRT54G 15,5k
-Linksys WRT54GC 13,3k
-Linksys WRT54GL Cable 16k
-MSI RG60SE WLAN Router 108Mbps 11k
-Netgear router WGR614EE 54Mbps 802.11g Wireless Router 10k
-USR USR805463 802.11g 54Mbps Wireless Router 11k

(#2710) Rommel6600 válasza RAMBÓ (#2709) üzenetére


Rommel6600
őstag

:W
Nemtom hol szoktál olvasgatni, de elég ügyes vagy ha pont megtaláltad aztokat az írásokat amelyek lehúzzák a Linksyst, és nekünk meg nem hiszel...

(#2711) RAMBÓ válasza Rommel6600 (#2710) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Hát lehet!! Csak akkor nemtom itt miért panaszkodik az emberek 90%-a rá:

[link]

Jaj és egy idézet benedekco-tól akinek ugyanilyen van/volt:
"kaptam választ a forgalmazótól ami így szólt:
''sajnos a Linksys termékek közül - saját statisztikáink szerint - minden negyedik terméket visszahozzák valamilyen hibával. Javasolnám a router cseréjét SMC márkára, abból lényegesen kevesebb a meghibásodás''
ez sztem elég gáz, de többet nem fűzök hozzá, és mostantól megpróbálok nem fiqázni semmit úgy global."

Én nem mondtam hogy minden Linksys olyan, de az amit kifogtam és miután utánnaolvasgattam mindenki más is csak lehúzó véleménnyel volt erről a termékről.
Én elhiszem nektek, hogy a Linksys WRT54GL/GC nagyn jó pl egy tomato firmwarrel, de nekem nem igazán kell W-LAN és nem akarok 15-16k-t adni feleslegesen érte. Ez ami nekem van 11.800Ft volt, de megvettem merthogy Linksys. Nem jött be visszaviszem, de nem nagyon akarnék rápótolni feleslegesen. Nekem egy olyan kell, ami gyári állapotban is tökéletesen működik!!

(#2712) Rommel6600 válasza RAMBÓ (#2711) üzenetére


Rommel6600
őstag

Ne általánosíts. Lehet, hogy az a tipusú linksys rossz, de mint ahogy említetted a WRT54es szériával, de a GL-el biztos nincsen probléma (még a gyári fw-el sem).
Az idézeted is jócskán általánosít, amikor konkrétum nélkül ajnározza az SMC-t, ugyanis a vezetékes routereik tényleg teljesen korrektek (pl SMC7004VBR), viszont a vezeték nélküliek ipari hulladékok.

(#2713) bnss válasza RAMBÓ (#2711) üzenetére


bnss
veterán

Ezt te sem gondoltad komolyan, hogy ezzel a totyikkal érvelj. Azért a júzer error is leehtséges hibaforrás, bár kétségtelen, hogy nem erről a szériáról híres - pozitív irányban - a Linksys. Keep alive jelenti a folyamatos kapcsolódás, radial time-t default értéken hagyd. SMC kérdést Rommel6600 jól összefoglalta.

A felsorolt vezetékes routerek közül a D-Linket és Rolinet leszámítva szvsz bármelyik megfelelő leeht.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2714) RAMBÓ válasza Rommel6600 (#2712) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Bocsi hogy fentebb általánosítottam, lehet csak az általam vásárolt széria ilyen...
Lehet megfogadom a tanácsotokat és belevágok egy Linksys WRT54-be. Csak nemtudom hogy GC vagy GL legyen, mert árban a GC 3k-val kevesebb. Vagy esetleg erről mi a véleményetek?!:
USR USR805463 802.11g 54Mbps Wireless Router (11k) Ennek is elég jó hírneve van, igaz szinte semmit nem találtam róla..

Már mostmár az sem számít hogy W-LAN, csak legyen egy megbízható routerem!!

(#2715) bnss válasza RAMBÓ (#2714) üzenetére


bnss
veterán

De minek kiadni majdnem kétszert annyit egy WiFI routerre, amikor vezetékesből is kapsz megbízhatót? Hogy csak egy példát mondjak: TP-Link R460 ~5k.

szerk.: látom ezt már javasoltam.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2716) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Routert szeretnék venni 2 gép között lenne itthon megosztva a net (ADSL).
Amit kellene h tudjon a router az az h menjen rajta keresztül a torrent, a dc++, és normális ára legyen (én kb 10-12e ft-ra gondoltam)
Segítsetek légyszi mert tök láma vagyok ebben a témában :R
Előre is köszönöm!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2717) gergo19


gergo19
aktív tag

Sziasztok,

Elérkezet az idő, hogy új routert vegyek 15k környékén. Amire lenne használva:
10Mbit-es net egy WIFI-s laptoppal. tehát WIFI-s kapcsolat lenne és a legfontosabb, hogy torrentezni kell. Mit ajánlotok torrntezni ebben a kategóriában. A stabilitás fontos lenne, és nem szertnék "belepiszkáni" a lelkébe. :B :R

(#2718) bnss válasza Energie X (#2716) üzenetére


bnss
veterán

Vezetékes vagy vezeték nélküli megoldásra van szükséged?

(#2717) gergo19: talán az Asus WL500G Premium lenne az ideális partner.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2719) Energie X válasza bnss (#2718) üzenetére


Energie X
őstag

Nekem a vezetékes ami kell, de nem baj ha tudja a Wlan-t is, csak a progijaim menjenek vele és tudjunk hálózatban játszani :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2720) RAMBÓ válasza bnss (#2715) üzenetére


RAMBÓ
aktív tag

Értem hogy mit mondasz, de sajn a bolt ahová a garim szól, egyáltalán nem árul TP-LINK routert.
Ezért soroltam fel fentebb, hogy mik az alternatívák.

(#2721) bnss válasza RAMBÓ (#2720) üzenetére


bnss
veterán

Olvastam, ezért csak példaként szerepel a TP-Link. Nálam ezek jöhetnek szóba:
-ASUS RX3041 Cable/DSL Router 7,7k
-Edimax BR6104K xDSL router 6,7k
-Netgear Router RP614E xDSL/Cabel Platinum 6k
-ZyXEL P334 Router+Firewall 10k

(#2719) Energie X: olcsó és jót akarsz, akkor TP-Link R460 (csak vezetékes), 5-6k körül mozog az ára.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2722) Energie X válasza bnss (#2721) üzenetére


Energie X
őstag

ASUS RX3041 Cable/DSL Router
Nekem ez is szimpatikusnak tűnik, vmi olyan kell amin tutira megy a torrent meg a dc++

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2723) Energie X


Energie X
őstag

De most egyik haver zyxel-t ajánl nekem 320w-t vagy mit...

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#2724) G@ß! válasza Rommel6600 (#2712) üzenetére


G@ß!
őstag

Szia!

Meghalófélben van ez: SMC 7004VBR a routerem. Konkrétan lassu a net, szakadozik...
Ez gondolom, hogy valami szériahiba lehet, mert az ismerősömnek is feladta.
Helyette valami megbízhatóbbat tudsz ajánlani? (jó ár,vezetékes,stabil)

Üdv.
Gabi

(#2725) Rommel6600 válasza G@ß! (#2724) üzenetére


Rommel6600
őstag

Nálam kb. két évig hibátlanul működött, végül egy villám okozta a halálát. Azt hallom, hogy idővel (1-2 év) a kondik mennek benne tönkre. Nekem nem volt vele ilyen problémám. Ekkor váltottam egy Linksys WRT54GL-re, és a szabad forráskódnak hála, olyan többletfunkciókat és stabilitást élvezek, amit nem fogok feladni soha, azaz a következő is valószínű ilyen lesz, vagy egy másmilyen de feltétlenül szabad forráskódú :)
Ahogy olvasom csak vezetékesből a tp-linket ajánlják itt sokan, csak nem lehet akkor annyira rossz. Edimax-ról hallottam még jókat, tudommal az is gyárt csak vezetékest.

(#2726) G@ß! válasza Rommel6600 (#2725) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi szépen :R !!
Mit jelent az, hogy nyílt forráskódú? :D

Üdv. Gabi

(#2727) Kekszi válasza Kekszi (#2708) üzenetére


Kekszi
csendes tag

Nem tud akkor semmit sem ajanlani ebben a korben?

"Szar az egész - mondá Jézus, és az hívők közé baszá az keresztet."

(#2728) Flashget válasza Rommel6600 (#2725) üzenetére


Flashget
félisten

nekem is TP-Link R-460 vezetékes van és valóban jó. Eddig ugyan csak szeptember óta van tapasztalatom vele de nagyon pöpec ennyiért.

Realme GT Master Edition

(#2729) Flashget válasza RAMBÓ (#2720) üzenetére


Flashget
félisten

őnáluk nézelődj tudtammal ők hozzák be az országba is.

Realme GT Master Edition

(#2730) FehérHolló válasza Rommel6600 (#2725) üzenetére


FehérHolló
veterán

Legegyszerűbb Edimax vezetékes (BR-6104K) 4 éve tesz jó szolgálatot. Igaz, hogy az adminfelület baromi randa, de ez legyen a legkisebb baj. :D

Egyébként U.S. Robotics 5461 MAXg lett az előző kérdésemből. Ha esetleg valakit érdekel, 1 hét múlva tudok tapasztalatokat mondani. (21k volt áfával.)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#2731) Rommel6600 válasza G@ß! (#2726) üzenetére


Rommel6600
őstag

(#2732) G@ß! válasza Rommel6600 (#2731) üzenetére


G@ß!
őstag

Köszi! :R

(#2733) RAMBÓ


RAMBÓ
aktív tag

Na visszavittem a Linksys BEFSR41-es Routert. Először ki sem akarták cserélni, merthogy a csávókám azt mondta, hogy azért szakitja a netet, merthogy nekem
d-link modem van és hogy ezek nem szeretik egymást. De végülis csak sikerült megegyeznem velük. Az új szerencsés választott WRT54GL lett. Nagyon bízom benne, hogy ezzel nem lesz semmi gondom!! Nektek mi a véleményetek az eladó által mondott problámával kapcsolatban: Linksys router vs. D-Link modem..?!?!

(#2734) bnss válasza RAMBÓ (#2733) üzenetére


bnss
veterán

D-Link modemmel az a probléma, hogy szeret melegedni. Gigabyte routerrel kín szenvedés volt melóhelyen, negyedóránként megadta magát, ment is vissza a feladóhoz. A WRT54GL-el nem lesz probléma, főleg, ha nem gyári fw-rel használod.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2735) FragBoy válasza RAMBÓ (#2733) üzenetére


FragBoy
csendes tag

Na most akartam megfogalmazni, de ua. lenne a problémám.
A szolgáltató által kapott D-link ADSL modemhez, akkor növekvő ársorredben:
DI-524 USB adapterrel 10900 HUF zusammen
WRT54GL-t 12700 HUF + 3-4 K még az adapter

Megéri az a plussz 4-5000 HUF?
Ahova kell:
ADSL net két gépre
Használat: sokat szoktam torrentezni....
Távolság: Egyik gép közvetlenül vezetékkel a routerre, a másik távolsága kb. 10 méter és két viszonylag vastag téglafalat kell áthidalnia

(#2736) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Egy láma kérdésem lenne, lehet kibontakozni a tisztelt hozzáértőknek:

"jóárasított" (a.k.a.: csellós) hálózatunk lesz nemsokára. adott két gép, amire szeretnénk internetet csiholni egy router segítségével. sima vezetékes kapcsolat elég, nem kell wireless.

milyen funkciók lehetnek fontosak a router kiválasztásánál? mi az, ami később hiányozhat, ha most nem figyelek? van-e esetleg konkrét ajánlott termék?

ehhez mit szóltok?:[link]

előre is nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2737) DeFranco válasza DeFranco (#2736) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kicsi szerény up a kérdésnek.

(#2738) bnss válasza DeFranco (#2736) üzenetére


bnss
veterán

Jó választás. a PH!-n nem divat a szakmai totyikokban az upolgatás, erre figyelj. Amúgy csak egy kicsit kellett volna visszaolvasni, vagy a keresőbe bepötyögni. ;)

(#2735) FragBoy: ebben kérdésben nem vagyok pártatlan, én a Linksyst venném (szabad forráskód miatt nagyon komoly router faragható belőle), W-LAN adapternek pedig vezetékes antennával szerelt PCI kártyát keresnék.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2739) DeFranco válasza bnss (#2738) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hali!

Köszönöm a választ. Ha jobb ötletet nem találok ez lesz.

Gondoltam rá, hogy kérdezek valami mást, és beleszövöm ezt is, de gondoltam becsületes leszek inkább ;) (up)

Valamennyit olvastam róla itt is, ezért is volt már egy konkrét ötletem. Amit nem tudtam kiszűrni az inkább a mire kell figyelni a funkcióknál része a kérdésemnek.

Olvastam a cikkedet erről, azzal is okosabb lettem, de a hsz-ekben van egy csomó fogalom, amivel nem tudok mit kezdeni, így kb a 20 %-át értem, így gondoltam hátha kapok egy listát arról, hogy MAC klónozást tudjon (ez tud?), figyelj az átviteli sebességére (asse tudom van-e ilyen, csak próbálkozok :) ) mondjuk egy x/y már elég, a nyomtatós rész neked nem kell, mert 2 gépen megoldod máshogy is stb. stb.

Nem tudom, hogy ezek mit tudnak, vagy mit kell tudni hogy jó legyen.

Köszi mégegyszer.

(#2740) zedok


zedok
senior tag

Szép napot!
Remélem tudtok segiteni, nem rég vettünk egy laptopot amit a szüleim használnak, de ők is szeretnének netezni rajta logikusan :( :D na de a lényeg..egy olyan wifi vagy vezetéknélküli router(ez ugyanaz? :S sorry) kéne amit egy emeletes (földszint és első között plusz falak) között használnánk és erős jelet tud sugározni ill. fogni. az ár max 10-12 ezer Ft amit erre a célra tudok költeni. Remélem tudtok segiteni, előre is köszönöm! :R

Zedok

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#2741) bnss válasza DeFranco (#2739) üzenetére


bnss
veterán

Hello, MAC klónozás van benne: #2703. Ha nincs semmi extra igény, akkor nem kell ennél komolyabb router. Nyomtatószerverről volt szó, lényege, hogy a routerre kötve - amennyiben ezt támogatja a router - a hálózat bármely tagjáról lehet nyomtatni akkor is, ha nincs egy PC sem bekapcsolva, ami ellátná a nyomtatószerver szerepét. Átviteli sebességet nem szoktam figyelni, ha letöltök és nincs meg a szolgáltató által biztosított sebesség, akkor kezdek el gyanokodni.

"mit kell tudni hogy jó legyen"

A "lelke" (CPU, ROM mérete, Flash memória mérete, stb) legyen minőségi. :)

(#2740) zedok: Linksys, TP-Link, Edimax, Netgear, Asus, USR. Válogass, olvass bele a blogomban található router kalauzba. :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2742) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Utolsó kérdés :)

[Repotec 4 portos Router /RP-IP2105/]

[SMC 7004VBR 10/100Mbps 4 portos Router]

[TP Link TL-R460 10/100Mbps 4 portos Router]

Ezek között van lényegi különbség? Melyik a leginkább ajánlott? (UPC, 2 gép)

Az eddigiekért is nagy köszönet. :R

(#2743) bnss válasza DeFranco (#2742) üzenetére


bnss
veterán

TP-Linket vedd, ha nem szeretnél szívni. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#2744) DeFranco válasza bnss (#2743) üzenetére


DeFranco
nagyúr

OK, köszönöm!

(#2745) Bullet_


Bullet_
tag

üdv
router vásárlása előtt állok, fő szempont hogy olcsó legyen, tehát marad a vezetékes.
dlinktől és smctől a fórum elvette a kedvem.
upc net-hez lenne, a hszek alapján tplink és edimax-ra van kilátás.
TP-Link TL-R460 4500ft
Edimax BR6104K 6200ft
mindkét gépen olyan 7-7 torrent futna kb, a tplink ára miatt szimpatikusabb, de a kérdésem az lenne birja-e a torrentet, ill megérie majdnem 2rugóval többet kiadni az edimaxra.

(#2746) Tangerine


Tangerine
senior tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy kinőttem a régi routeremet, mert nem engedi át a 8Mb-es netet, ezért szeretnék egy újat.
3 gép lenne rákötve, kettő vezetéken (PC1, PC2) meg egy wireless noti (NB)

Ami fontos lenne:

NB : web + skype + msn
PC1: web + torrent
PC2: web + nagymennyiségű adatmozgatás a PC1 és ez között

Jelenleg csak úgy megy pl. a Skype a notin normálisan, hogy le kell lőni addig a torrentet a PC1-en. Szóval jó lenne skype-olni és webezni torrentezés közben is mindenféle trükközés nélkül.
Nem tudom pontosan hogy hogyan működik a sávszélesség menedzselése a routerekben, jó lenne, ha valaki felvilágosítana.

Két verziót tudok elképzelni:

A)
Adok 50%-ot NB-nek, 50%-ot PC1-nek fixen.
Ha a NB-n nincs is forgalom, a PC1-en akkor is csak fél sávszélen megy a torrent.

B) Ha a NB-on használják a Skype-ot az 50% sávszélességet megkapja, a PC1-en pedig megy a torrent a másik 50%-on. A Skype bezárásakor a PC1-en megkapja a 100%-ot a torrent.

Vajon az "A" vagy a "B" verzió a valós? Netán routerfüggő? :F

Fontos lenne még, hogy egy esetleges sávszélemeléskor ne kelljen ismét új router, azaz jó volna ha lenne benne egy kis tartalék. Valamint a lanon belüli sebesség is lehetőleg nagy legyen. Kellene még MAC klónozás az ISP-m miatt, mert "bedrótozta" a gépem MAC címét, és más MAC-ről nem enged be :W . Game: nem szempont, nem érdekel. Nem létfontosságú, de nem árt ha van: USB port nyomtatónak, külső vincsinek, esetleg webcamnek. Hackelési lehetőség, linuxos OS nem hátrány. :DDD
Egyelőre az Asus WL-500g Premium-ot néztem ki, de ha van jobb ötlete valakinek, szívesen meghallgatom.

Max. 30-35k-t szánok rá.
:R Köszi, és bocs, ha túl hosszú lett. :o

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#2747) stewy


stewy
csendes tag

Hali :)

Segítség, légyszi....
Belkin Wireles Router F5D7230-4 magyar leirás, telepítési, használati leirás ?

Köszi

ilonilla&citromail.hu

[ Szerkesztve ]

(#2748) DeFranco válasza DeFranco (#2744) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megvettem a Tp-Link routert. Jónak tűnik, de még csak tanulmányozom. 1 dolog biztos: olyan kínai szaga van, mint 6 oszló susogós melegítőnek. Most szellőztetem :D

(#2749) Bullet_ válasza Bullet_ (#2745) üzenetére


Bullet_
tag

na TP-Link lett belőle, hétfőn beis üzemelem
de elsőre olyan mint egy játék :DDD van vagy 300g, a tojástartós dobozzal meg vagy 2 kiló

(#2750) Flashget válasza DeFranco (#2748) üzenetére


Flashget
félisten

460-as van nekem és semmi gondom vele.

Ma már mondj valamit ami nem kinai cucc,

itt összeszedtem már 1x a véleményeket róla amiket a neten írtak magáról a TP-Link routerekről.
(#2424)

Azóta valaki tett egy ilyet is vele :DDD

Egy Kérdés!
Egy TP--Link router fagyban is képes működni? Kint hagyhatom éjszakára a fagyban áram alatt? Nem fog szétfagyni reggelre?

Minimum 0 C fokig lehet üzemelni, ezalatt csak kikapcsolt állapotban igen. Páratartalom is számít.

Mennek ezek a TP-Link routerek fagyban is.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.