Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#154651) Pano válasza Tikakukac (#154650) üzenetére


Pano
addikt

Köszi, megnézem őket. Ezek közül van esetleg olyan ami jobban ajánlott, vagy egy kutya?
Latitudeokra ebben az ársávban azt jelezték nekem vissza, hogy TN panelesek, akkor mégsem?:D

(#154652) Tikakukac válasza Pano (#154651) üzenetére


Tikakukac
titán

Latikra van onsite gari, azok ebből a szempontból jóval előrébb tartanak.

Aki pedig visszajelzett neked, nos:
5490-->
HD-->TN
FHD-->IPS
FHD touch-->IPS

5590-->
HD-->TN
FHD-->IPS
FHD touch-->IPS

Én bevallom TN-es változatot ezekből még nem láttam még listán sem. Egyszerűen hülye lenne bárki olyan szeméttel kérni a gépeket, szinte csakis FHD-s változat van mindenkinél.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154653) Pano válasza Tikakukac (#154652) üzenetére


Pano
addikt

Köszi szépen, akkor ezek alapján elkezdek körülnézegetni.
Újabb indok arra, hogy nem szabad eladóktól kérdezni. Kiveszett már a szakmaiság/termékismeret rengeteg helyről, sajnos. :(
Pontosabban nem fizetik meg akinek van hozzá gógyija és nem mennek ilyen helyekre dolgozni. Tisztelet a kivételnek.

(#154654) resz2 válasza Khelben (#154646) üzenetére


resz2
csendes tag

Ó, értem, ez tényleg nem túl bizalomgerjesztő. :(

Kicsit félve kérdezem, de mennyivel kéne feljebb mennem, hogy elérjek egy "korrekt" munkagép kategóriát, illetve mi lenne az? Ha elengedem a nagyobb After Effects munkákat rajta, akkor mennyivel változik a helyzet?

Ezzel együtt szóba került (ha nem is teljesértékű munkaállomásként) a G5 mint alternatíva. Egy i9 8950HK, geforce 1060 6GB, 16GB RAM, 1TB HDD, 256GB SSD variáns ár-értékben 515k körül jónak számítana? (Kicsit beragadtam a Dell témakörben, ami a színhelyes megjelenítés problematikáján továbbra sem változtat, de természetesen más márkára is nyitott vagyok ha épp az ajánlott).

És természetesen, köszönöm a segítséget! :)

(#154655) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Szerintetek szabad még laptopot venni 128gb SSD-vel? Más háttértár nem lenne benne. Szülő használná internetezésre. (Win 10 Home, i3, 4gb ram a többi adat)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#154656) instantwater válasza AssAssynn (#154655) üzenetére


instantwater
addikt

Nem, és 2019 ben 4 GB RAMmal sem.

A mai weboldalak és a Chrome annyi memóriát eszik, hogy öröm lesz nézni ahogy a kis SSD elfogy a rengeteg swappolás miatt.

Elfogyot értsd tárhely és élettartam értelemben is.

Bár, úgy látom ez egy elég minimál konfig, de "nyugger tempó"ban talán lehet rajta facelni meg youtubeozni, és amikor az unokát kell hívni skypeon akkor minden mást be kell zárni.

Én 256/8/i5 értékeket céloznám meg, és akkor 2 éven belül nem kell venni új gépet.

(#154657) Tikakukac válasza Pano (#154653) üzenetére


Tikakukac
titán

Pénz-pénz-pénz. Értékesítőnek beállni, estére fizikailag összeszakadni, úgy hogy felelősség van bőven, szakmailag meg nonstop up-to-date kell lenned... ahhoz szebben kéne fognia a cerkának.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154658) AssAssynn válasza instantwater (#154656) üzenetére


AssAssynn
őstag

Régen egy ilyen konfig már gémer volt, most meg ez kell a netezéshez. :DDD Egyenek sünt.
Köszönöm a tanácsaidat! Olyat találtam amiben ezek megvannak, viszont i3 7020U-val. Ez még megfelelő lehet?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#154659) Tikakukac válasza AssAssynn (#154655) üzenetére


Tikakukac
titán

Új gépet nem. Anyám T60-al 120/4GB-al elvan. De. A firefox is durván meg van csonkolva és ő csak online nézeget videókat is. Ezen kívül Word és pici PDF.

De így boltból így megvenni csakis akkor ha raksz mellé még RAM-ot. SSD éppen elég lehet amúgy, nekem van elég magas polcon lévő barátom aki vett Airt 128-al és nincs gondja. Tegyük mellé, hogy 1TB HDD-je van külső tárként.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154660) instantwater válasza AssAssynn (#154658) üzenetére


instantwater
addikt

Régen nem voltak ennyire összetett weboldalak, minden klikkeléskor újratöltött, ma pedig a JS-sel renderelt webappok korát éljük.
Régen csak egyszerű animációkra használtak JSt, ma pedig az egész weboldalt az hajtja.

Régen nem néztél facet és youtubet egyszerre, mert kevés volt a sávszélesség.

Régen nem nyitottál meg 15 fület chromeban, amik mindegyike nem küldte az analyticsnek az infót, és nem pingelte a szervert értesítésekért.

Egy régi gépben LINUXXAL még elmegy a 4/128/i3, de újat nem vennék ilyet.

(#154661) hata0


hata0
csendes tag

Sziasztok!

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nem sürgős de még idén.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
400000 Ft ha nagyon kell megy feljebb is de nem szeretném.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Játékok, irodai programok és Autocad civil 3D munka szinten de csak elvétve nem home officeolok.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Jó lenne a legújabb játékokat is játszani legalább közepes grafikával. Általában FPS-ekkel játszom.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6 és inkább IPS de rugalmas vagyok.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem fogom mindennap magammal cipelni de időnként igen szóval valami arany középút lenne a cél.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD mindenképp de ha van mellé HDD is az külön jó. Ha csak SSD akkor min 256GB de 512GB jobb lenne. Ram legalább 8GB, optika meghajtóra nincs szükségem.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Hdmi mindenképp és legalább 3 USB port.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új.

Köszi előre is :)

[ Szerkesztve ]

(#154662) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Képek szerkesztetésére keresnék laptopot. Használt is játszik. Árban 80 ezer forint környékén.

Köszönöm

(#154663) instantwater válasza tototos (#154662) üzenetére


instantwater
addikt

Szerintem ebbe az árba nem fér bele egy, a célnak megfelelő kijelző.

(#154664) Tikakukac válasza tototos (#154662) üzenetére


Tikakukac
titán

E7440-et kapsz akár 70k körül is IPS-el. De ha marha spíler vagy és vársz E7450 is lehet. T440 is akár becsúszhat, de azt ellenségemnek max. T450 meg még drága jó konfiggal. HP 840 G1 is jó lehet IPS-el, de az is marha ritka.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154665) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok [link] mi a véleményetek erről? némi játék, (fifa, stb persze hozzáhangolt grafikai beállításokkal+ rambővítéssel), akku nem lényeges. Mennyire lenne strapabíró, javult a szervizelés?

[ Szerkesztve ]

(#154666) Khelben válasza beach head (#154665) üzenetére


Khelben
nagyúr

1. rossz a link.
2. összefoglaló.

(#154667) Khelben válasza hata0 (#154661) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell G5 lenne a legjobb.

(#154668) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? most
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) ~200k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) tanulás, irodai alkalmazás
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? játék nem lesz
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? IPS ha lehet
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? keveset
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Win nélkül
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? HDD és SSD, vagy HDD és legyen könnyen bővíthető, RAM 8 GB vagy 4 GB és legyen könnyen bővíthető
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) lehetőleg fehér, ha nincs, akkor szürke
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) új

(#154669) zachary válasza Dhampir (#154645) üzenetére


zachary
tag

és @ instantwater

T440/450/480

T440-nel nem volt bajunk azt leszámítva, hogy egy idő után az összes fogta és meghalt kékhalállal, az IT nem jött rá miért (ez lehet őket is minősíti) T450 számos gépen elkezdett megrepedni a ház, a kis pöcökegér borítását az emberek 90%-ka elhagyta, majd utána sikerült nekik összekarcolni vele valahogy a kijelzőt, a nálunk lévő példányok eszik a vinyókat valamiért, undorítóan lemálik a tapipadról a felület. T480 fura parajelenségeket produkál, random lehalnak rajta az USB csatlakozások szép sorban. Ahhoz képest viszont, hogy milyen szinten vannak kihasználva bírják a strapát, mégis a Lenovot elhagyva Dellekre vált a cég. Nem hatalmas problémák, viszont roppant idegesítő mind, főleg annyiért amibe ezek új korukban kerültek. Cserébe legalább egy álom rajtuk gépelni.

(#154670) zachary válasza Tikakukac (#154647) üzenetére


zachary
tag

Amire azt mondta, hogy létfontosságú az a minimum 8 GB RAM, ami bővíthető, i7 vagy ennek megfelelő AMD és egy normális kijelző (ha lehet IPS) SSD (+HDD, bár tudom ritka). Árban olyan 330 körül lenne a max, ha megoldható, ha nem akkor szóba jöhetnek a megbízható használtak. A korábban linkelt Asus akkor felejtős ugye? Remélem ennyiből el tudunk indulni, sajnos harapófogóval kell bármilyen infót is kiszedni emberünkből..

[ Szerkesztve ]

(#154671) Tikakukac válasza zachary (#154670) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor nyíljon az a harapó megint, mert i7 az úgy sokat nem jelent. U-s i7 vagy valami nagy szörnyeteg 8 magos csoda?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154672) NightHunter0


NightHunter0
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi notebook-ot néztem ki netezésre/filmezésre/játékra:

HP PAVILION GAMING 15 - 249eFt

Ebben az árkategóriában (bruttó 250 környéke), van ennél jobb vétel?

Választ előre is köszi!

(#154673) Khelben válasza NightHunter0 (#154672) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs jobb. Ha nem hordozod, csak otthon használod és vigyázol rá, akkor ennyiből jó vétel.

(#154674) zachary válasza Tikakukac (#154671) üzenetére


zachary
tag

Tehát ha jól értem, az U verzió a laptopokba szánt energiatakarékos csoda? Ha az (akkus) üzemidő és a teljesítmény között kell dönteni, akkor elég neki ha egy órát kibír telepről, tehát ilyen szempontból inkább a teljesítmény a fontos, mint az üzemidő.Bármilyen i7-es csoda, amint elfut az Archicad meg az Archline megfelel szerintem. Bocsi, hogy ilyen körülményesen sikerül összehozni ezt az egészet :DDD

(#154675) tototos válasza Tikakukac (#154664) üzenetére


tototos
őstag

Mennyibe kerül egy T450 a célra?

(#154676) Tikakukac válasza tototos (#154675) üzenetére


Tikakukac
titán

T450s van most sok eladó amikben van IPS is, ott ilyen 75-80k az alja erősen konfig-állapot-akku állapottól függően.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154677) Tikakukac válasza zachary (#154674) üzenetére


Tikakukac
titán

Valami ilyesmi, igen.

HP Zbook 15 a legkülönfélébb konfiggal és garival aprós részlegen tömve, de van Precision is szép számmal. MQ meg HQ meg H-s i5 és i7 mind, az agyonveri a követelményeket, tutira elég. Innentől rajtatok a mérleg, hogy mennyit szántok rá. 100k-tól 500k-ig lehet mozogni, újabb és több garis vagy esetleg kevesebb gari de 4K kijelző stb stb.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154678) Sly189


Sly189
senior tag

Sziasztok,

egyetemistáktól érdekelne tapasztalat, mennyire hasznos és használhatóak a 2in1 eszközök 14"-os méretben? Villamosmérnöki szakon vagyok, azért gondolkozok rajta. Vagy inkább maradjak a matt kijelzőknél?

(#154679) Tikakukac válasza Sly189 (#154678) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha büfészakon lennél, azt mondanám van értelme, mert könnyebb rajta játszani. Egyébként semmi.
Nyugodtan vegyél használható laptopot, a divatcikkeket hagyd meg az erre kijelölt szakokra. Ja és mint ex villanykaros mondom ezt, tehát van tapasztalat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154680) Khelben válasza Sly189 (#154678) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szerintem semmi értelme. 14-es nagy ahhoz, hogy tabletként használd. Inkább vegyél egy 10-es tabletet, amire lehet rendesen tollal írni, nem csak sima érintős. Olcsóbb is és ezerszer jobban használható. De az ultimate megoldás jegyzetelésre szerintem még mindig a spirálfüzet.

(#154681) instantwater


instantwater
addikt

Megéri egy Dell 7490 i5 8GB RAM 256 SSD, 2022 szeptemberig garis, 190k környékén?

Az eladó állítja, hogy csak kibontva és tesztelve volt, dobozában, sérülésmentes, és még a gari átregisztrálásban is segít.

A Dell weboldala szerint Basic gari van rá, ami OnSite, de nem Next Business Day.

Köszi

(#154682) instantwater válasza instantwater (#154681) üzenetére


instantwater
addikt

Mennyire nézik egy esetleges gariztatáskor a szoftvert?

Minimum Dualbootos lenne, de lehet, hogy egyelőre legyalulnám róla a windowst a 256os ssd miatt, és linuxxal használnám.

(#154683) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, 1200 euróig 400k hufig milyen gamer laptopot tudnatok ajánlani? minőségben és ár-érték arányban érdekelene hogy a legjobb legyen

(#154684) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok! Parom szeretne netre szovegszerk, emailra "munkas" laptopot, de picit, kb tablet meretet... milyet ajanlotok ami nm lagol? 100 korul jo ha megall arban. Koszi

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#154685) yuing


yuing
őstag

Sziasztok!

Az alábbi paraméterek alapján remélem tudtok ajánlani típusokat.

- 14 vagy 15 colos üzleti használt gépet keresek
- fontos a könnyű súly, a kezelhetőség
- hetente 3-4 alkalommal hordozva lenne
- FHD és IPS legyen
- internet, irodai progik, illetve tartalomfogyasztás lenne a felhasználási kör

Egy dologban nem jutottam dűlőre, hogy elég-e nekem az U-s proci vagy nem. Hosszabb távra tervezek, ha nem szól közbe a technika.

Árát nem írtam, annyit szánnék rá, amennyiből az igényeimet kiszolgáló gépet kapok. Köszi előre is a segítséget. Egyelőre én a ThinkPad-eket nézegettem.

[ Szerkesztve ]

(#154686) AssAssynn válasza instantwater (#154681) üzenetére


AssAssynn
őstag

3 év garanciával adják őket, úgyhogy ez alapján valósnak tűnik, hogy csak kibontva volt.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#154687) Khelben válasza yuing (#154685) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ár nélkül nem fog menni, mert van ilyen gép 100k-ért meg 400k-ért is.

(#154688) instantwater válasza AssAssynn (#154686) üzenetére


instantwater
addikt

Igen az valósnak tűnik.

Engem inkább az érdekelne, hogy az ár megéri-e az említett felszereltségű gépért?
Nem túl olcsó/drága? Megéri ennyiért?

Illetve, hogy a Basic garancia mennyi időn belül jelent On-Site javítást, mert nem Next Business Day.

(#154689) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Sziasztok! Radiologus ismeros keres mganak gepet, 200k-ig, netezes, filmezes, valamint 'agfa impax' c. prog. munkahelyi felhasznalashoz.
Hp probook 4 szeria jo lenne neki? Barmi otletet, tanacsot orommel fogadok, koszi! :R

(#154690) Tikakukac válasza instantwater (#154682) üzenetére


Tikakukac
titán

Kutyát nem érdekli, van elég munka azon kívül mint másnak a háttértárát nézegetni.

Kb. reális ára van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154691) ertzuio


ertzuio
újonc

Sziasztok!
Olvasgatok, olvasgatok, de jól jönne a tanácsotok.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? MOST
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 400 EZER HUF, HA MUSZÁJ, AKKOR TÖBB IS
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) MUNKA, ELSŐSORBAN IRODAI PROGRAMOK
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? NEM HASZNÁLNÁM JÁTÉKRA
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? MATT ÉS 13"
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? JELLEMZŐEN HORDOZVA LESZ
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) WINDOWS
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? MIN 256 GB SSD, SOK RAM,
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) MEGBÍZHATÓ ÉS GYORS LEGYEN, MOST DELL LATITUDE 7390-ET HASZNÁLOK, AMIVEL MEG VAGYOK ELÉGEDVE, DE ELKERÜL TŐLEM
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) ÚJ

Köszönöm.

(#154692) Dani3457


Dani3457
tag

Sziasztok!

keret: 100k max
Használat: netezés , filmezés ,
kijelző: FHD
ssd esetleg!

(#154693) Khelben válasza Prinz Eugen (#154689) üzenetére


Khelben
nagyúr

200k-ból nem lesz jobb.

(#154694) Khelben válasza ertzuio (#154691) üzenetére


Khelben
nagyúr

Adja magát egy másik 7390 vagy egy HP Elitebook 830.

(#154695) Khelben válasza Dani3457 (#154692) üzenetére


Khelben
nagyúr

Új gépből nem lesz ilyen. Használtból meg lehet célozni egy HP 840-et vagy Dell E7440-et IPS kijelzővel.

(#154696) beach head válasza Khelben (#154666) üzenetére


beach head
senior tag

Bocs, itt a helyes [link]

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 150-60 e.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) játék, internetezés.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? 720p v 1080p medium
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? mindegy
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? nem lényeges
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) nem kell
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? ram bővíthető legyen, odd helyére optibay beépíthető legyen

(#154697) instantwater válasza beach head (#154696) üzenetére


instantwater
addikt

Ez nem fog elszaladni előled HDDvel és 4 GB RAMmal az tuti.

(#154698) Dani3457 válasza Khelben (#154695) üzenetére


Dani3457
tag

Persze nem cél az új gép , viszont nem vagyok márkafüggő de lenovoknál vannak hasonló gépek? Ilyen ár-kategba ?

(#154699) adika4444


adika4444
addikt

Hali!

Asus Vivobook X412-ről mi a vélemény? Forrókása módjára kerülendő ez is?

üdv, adika4444

(#154700) Khelben válasza beach head (#154696) üzenetére


Khelben
nagyúr

Acer Aspire 5 jobb választás lenne, hűtésileg, anyaghasználatilag meg támogatás és garancia szempontjából is.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.