Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#107001) QwErTy42 válasza mr_kickass (#107000) üzenetére


QwErTy42
addikt

A Probook sokkal masszívabb, megbízhatóbb gép. Könnyebb szerelni, bővíteni, jobb az akksija (un. longlife), van M.2 sata slot.
A HP-nek ráadásul a szervizháttere is a legjobbak között van.
Az Acert nem akarom bántani...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#107002) Máté94 válasza mr_kickass (#107000) üzenetére


Máté94
addikt

Az Acer nem arre a felhasználásra van kitalálva, amit te lentebb megadtál.
430-nál csak is lejjebb van ennél az ársávnál. A te döntésed; ajánlom nézd meg őket élőben, ha van lehetőséged rá.

(#107003) mr_kickass válasza QwErTy42 (#107001) üzenetére


mr_kickass
tag

Szerelve es bovitve biztos, hogy sosem lesz a gep, igy ez a ket szempont ebben a konkret esetben nem relevans (viszont egyebkent logikus valasz, ezert koszonom, hogy felhivtad ra a figyelmemet). Amennyire korlatozott tudasom engedi, az M.2 slotot ugyanide sorolnam.

A szervizhatter kifejezetten csapnivalo az Acernel? Leginkabb ez lehet az, ami eldonti a kerdest, de meg atlagos szervizhatterrel is elkepzelheto, hogy az Acer lenne az eszszerubb valasztas (a szin ugyanis fontos...nonek lesz, tehat ha neki a feher tetszik, akkor a feher kell, akkor is, ha a fekete jobb).

Máté94: az Acer mire van kitalalva? Szerintem abszolut atlagos felhasznalasi teruleteket adtam meg, olyanokat, amik minden laptopnak alapvetok. A jobb osszeszerelesi minoseg miatt hajlok egy uzleti laptop fele, de attol, hogy valami multimediara lett kitalalva, szerintem a megjelolt feladatokat szinten hibatlanul ellatja. De lehet felreertettelek, kerlek javits ki, ha igen.

[ Szerkesztve ]

(#107004) Máté94 válasza mr_kickass (#107003) üzenetére


Máté94
addikt

A multimédiás laptop és üzleti között pont ez lenne a különbség. Az egyik asztalra való, a másik pedig tényleg akár napi szintű hordozásra, amit ki is bír.

(#107005) rachmaninoff


rachmaninoff
aktív tag

Mikulásbá vandor01 köszi a tippeket, megálmodom ki lesz a befutó. :)

(#107006) mr_kickass válasza Máté94 (#107004) üzenetére


mr_kickass
tag

Nem kriterium, hogy napi hordozast kibirjon, ezt nem is irtam a keresemben. Csupan megbizhatosagot emlitettem, szerintem ezt vehetted uzleti laptopokra valo utalasnak - de valojaban csak annyit szeretnek, hogy ne olvadjon fel kez alatt, ne legyen zarlatos az akksija, vagy ne romoljon el a kijelzo egy ev alatt.

Egyebkent csupan a napi szintu hordozastol nem hiszem, hogy barmi gondja lenne egy laptopnak, legalabbis en ket eve hurcolaszom naponta a Lenovo Y510p-met, es soha nem volt semmi baja. Bar lehet csak nekem volt egy ilyen konzumer geppel szerencsem.

(#107007) thwHUNter222 válasza thwHUNter222 (#106858) üzenetére


thwHUNter222
csendes tag

Valaki választ tud erre (#106858) ? Fontos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#107008) #92275200


#92275200
törölt tag

Sziasztok!

Mindenképp szükséges számomra egy notebook, ellenben nagyon korlátozottak a lehetőségek. Muszáj a telekom kínálatából választani, ami elég szegényes.

Két "érdemi" lehetőség van:

Lenovo Z51-70
Asus X554

Tudásban egyértelműen a lenovo érné meg a kettő közül. Tisztában vagyok vele, hogy a garanciája über gáz, de milyennek mondható?
Ez a két lehetőségem van, vagy az, hogy egyáltalán nem lesz gépem, ami sajnos talán még rosszabb :)

Most jelenleg egy AMD Athlon II X4 640-es asztali gépem van/volt de már annyira döglődik az alaplap, meg mindene, hogy nincs értelme rákölteni.

(#107009) Khelben válasza #92275200 (#107008) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dobj fel egy pénzérmét, teljesen mindegy, melyikre dobod ki a pénzt. Egyik sem ér egy fillért sem. Ráadásul irreálisan drágák.

(#107007) thwHUNter222 : Fujitsu A514, Dell 5558. Vagy használt.

[ Szerkesztve ]

(#107010) QwErTy42 válasza mr_kickass (#107006) üzenetére


QwErTy42
addikt

A szín nem ésszerű választás.
A minőség igen.
Kijelzőtől eltekintve a HP lényegesen jobb.
Szerelni meg igenis kellene legalább évente, amikor kitakarítja egy szaki a szemetet és kap egy friss pasztát.
Az M.2 sata bővítőhelyre ssd-t lehet rakni, így nem kell választani a tárhely és a gyorsaság között.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#107011) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!
Eddigi tanácsokat és saját tapasztalatom alapján döntés született, hogy az üzleti is szóba jöhet használtan.
Két gép van eddig, mely közül talán az egyik újabb konstrukció:

- EliteBook 8570p (15.6", 1600x900, Core i5-3230M, Intel HD4000, 4GB DDR3, 320GB HDD, Win 7 prof) (bár a képek alapján én látok ujjlenyomat olvasót, de ezen a gépem mégsem láttam. nem tudom miért.)
- Lenovo IdeaPad Y570 (CPU: i3 2,2GHz | SSD: 120GB Samsung 850 EVO | RAM: 8GB | GPU: GT 555m 2GB VRAM | HDD: -)

Először is melyiket ajánljátok jobban?
Illetve pontosan mit is kellene megkérdeznek ahhoz, hogy a pontos belső felszereltséget ki lehessen keresni?
Pl. WIDI/miracast támogatás, stb.végett.
Előre is köszi a segítséget.
Zoli

(#107012) mr_kickass válasza QwErTy42 (#107010) üzenetére


mr_kickass
tag

Persze hogy nem eszszeru valasztas a szin, de ha az tetszik akkor az tetszik, ezzel sajnos nem tudok mit csinalni (meg egyszer, nem sajat reszre lesz). Mas felhasznalok, mas igenyek. :)

Koszonom neked a korrekt osszefoglalot, es mindenki masnak is a segitseget!

(#107013) szabonagyur válasza mr_kickass (#107006) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Mi a kérdés akkor az esetedben? Adott egy szín ami kell meg egyetlen gép ami ezt teljesíti. Te magad is leírtad mindegy, hogy mekkora sz@r lehet, ha az kell és kész.

Meg kell venni és sok szerencsét kívánni hozzá.

(#107011) World-Soft:

Y570 mióta üzleti széria?

Mit kell kérdezned? Azt, hogy mi van a gépben.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107014) mr_kickass válasza szabonagyur (#107013) üzenetére


mr_kickass
tag

Szia!

A kerdes az, hogy van-e olyan gep vilagos arnyalatban, ami megfelelne a - szerintem - teljesen atlagos es sok mozgasteret hagyo felteteleknek. Nem ez az egy (vagy ket) lehetoseg van. Forumtarsak ajanlottak egyet, aminek utanaolvasva talalkoztam a masikkal, az elso vetelytarsakent, ahhoz hasonlo aru es tudasu gepkent bemutatva, ezert kertem rola velemenyt. A konszenzus az, hogy a HP ajanlottabb, de kulonosebb hatranyt az Acerrel kapcsolatban sem fogalmazott meg senki, ezert kerdeztem ra konkretan.

Oszinten szolva nem gondoltam volna hogy a letezo legalapvetobb felhasznalasra ma Magyarorszagon egyetlen laptop ajanlott 150.000 Ft koruli arkategoriaban, naivan ugy gondoltam, hogy az ebben jartasabb forumtarsak tudnak javasolni tobbet is, figyelembe veve azt a mar az elso hozzaszolasban leszogezett alapvetest, hogy nem kizarolag eszervek alapjan lenne a dontes meghozva.

(#107015) szabonagyur válasza mr_kickass (#107014) üzenetére


szabonagyur
félisten

Notiknál 150e Ft nem nagy pénz, ha meg kicsi kell akkor még kevesebb amiből lehet választani.

Acernél nem elég hátrány a minőség és a lassú gari ügyintézés? Ezeket várod el, ezt nem tudja teljesítneni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107016) Bermi


Bermi
aktív tag

Sziasztok, erről mi a véleményetek?:

[link]

ebben az árkategóriában keresek hp notebookot (márkahűség) és ez különösen jó vételnek tűnik.
Nagyon nem lövök mellé ha megrendelem?

F1.....

(#107017) btudos válasza Bermi (#107016) üzenetére


btudos
veterán

Nem, sot, addig kell venni, amig van.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#107018) QwErTy42 válasza mr_kickass (#107014) üzenetére


QwErTy42
addikt

150 ezer forint a belépő kategória laptopoknál. Kb mint autóknál a 2 misi. Ugye ott sem várható el a megbízhatósás, minőség, komfort.
Azért az az egy gép ajánlott, mert a többi nem üti meg azt a szintet, hogy az ellenségemen kívül másnak is ajánljam.
A fehér másrészt.... undorítóan fog kinézni pár hónap használat után.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#107019) mr_kickass válasza szabonagyur (#107015) üzenetére


mr_kickass
tag

Szia!

Ezek kozul konkretan egyik sem volt sem nevesite egy valaszban sem. Csupan implikalva volt, hogy az Acer kevesbe massziv (bar nyilvan egy muanyag haz is lehet jol osszerakva, nem varok fem alkatreszeket konzumer notitol, de elobbi megis kevesbe massziv az anyaghasznalat miatt), a garanciaugyintezesrol pedig szo sem esett (hacsak nem "Az Acert nem akarom bantani..." mondatbol tudnom kellett volna hogy lassu).

Halas vagyok a segitsegert, de laikuskent jottem ebbe a topikba, felmondatokbol nem lesz egyertelmu, hogy mi a gond egy notival. Teljesen ertheto, ha van egy preferalt modell, de amennyiben egy masik felol erdeklodom, ugy gondolom, nem lenne megerolteto leirni, hogy pontosan miert is nem ajanlott - ahogy ezt te meg is tetted most, egy mondatban.

QwErTy42: igen, nem igazan vagyok kepben a hazai piaci viszonyokkal. Tobb eve kulfoldon elek, ezert nem volt eleg pontos elkepzelesem arrol, hogy mi elerheto itthon ennyi penzert. Esetleg 175.000-ig van jobb valasztas? Annal feljebb nem latom ertelmet menni, mert tenyleg olyan hasznalatra kell, amit tobb eves gepek is siman abszolvalnak, a szin pedig lesz amilyen lesz - ha nincs ertelmes kompromisszum, akkor marad a HP 430 G2.

[ Szerkesztve ]

(#107020) Chaser válasza World-Soft (#107011) üzenetére


Chaser
titán

Ujjlenyomatolvasó azon a modellen van amit úgy szállítottak le, nem mindegyiken. Ha wifi érdekes megkérded adott gépben mi van?:) Egyébként ha emlékeim nem csalnak akku alatt wifi és 3g típusok is meg vannak adva miden gépnél. Ami lényeges lehet a gyári gar még mennyi adott példányra, lehet akár 1,5 év is, de lehet már semennyi nincs.
y570 soha nem volt üzleti, multimédiás-gamer kategória, amit használtan pláne nem veszünk.

Bermi Nincs a géppel baj, ha nem használtál régebbi elitebookot. Akkor már annyira nem tetszene:) Ennyiért mondjuk márkahűség ide-oda, lazán egy E7440-es dellt vennék FHD IPS panellel.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107021) World-Soft válasza Chaser (#107020) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi szépen az infót.
Elvileg gyáriból 5 hónap van még.
A pontos típus azonosítót vagy a wifit megpróbálom megtudni.
Sajna a Samsung visszahívást ígért, hogy a TV a Screem Mirroring-hoz a WIDI vagy a miracast-os vagy mit használ. Minek kell megfelelni, hogy a win8-tól mit kell tudni a gépnek, hogy a teljes képet ki tudjam tenni.

Ui:
displayport to hdmi kábelt valaki már használt már? van valami hátulütője? Azért kérdem, mert ezen gépen csak displayport van.

(#107022) Tikakukac válasza World-Soft (#107021) üzenetére


Tikakukac
titán

Samu nekem 3 héten belül 3 infót küldött garis alkatrészekkel kapcsolatban, így minimumra csökkenteném azt, hogy tutira igaz lesz amit mondanak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#107023) Chaser válasza World-Soft (#107021) üzenetére


Chaser
titán

A "csak" DP jobb mint a HDMI, nagyobb felbontást tud. Lehet venni DP-HDMI kábelt is...nagyon sokan használják ahogy az átalakítót is.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107024) World-Soft válasza Chaser (#107020) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi az infót. Azt tudtam, hogy több, meg átalakítható, de mivel sosem használtam HDMI-t eddig, így nem volt tapasztalatom, hogy az átalakításnak van -e nem várt mellékhatása. De megnyugtattál.

Most csak annyit tudtak megmondani, hogy az biztos, hogy Intel a WIFI egység, mert azt annak idején nézték.
Akkor talán a WIDI-re jó az esély. Esetleg valaki már találkozott a Miracast feltételeivel?
Mert azt még nem sikerül megtalálni.
Zoli

(#107025) World-Soft válasza World-Soft (#107024) üzenetére


World-Soft
senior tag

Illetve még egy kérdésem lenne.
Azt mondták, ennek még nem IPS a kijelzője, de ugyanolyan matt.
Ennél a fajtánál van valami amire figyelni kell (mit kell megnézni a pixelhibán kívül), ha élőben is megnézném?
Pl. bevilágítás, pl. ugyanolyan élesek -e színek, vagy ennél mattabbak, stb.

Illetve ha még nem járt le a garancia, akkor itt is ki lehet terjeszteni plusz évekkel?
Ha igen mihez van szükség hozzá? Pl. eredeti regisztráció, stb.

Előre is köszönöm türelmeteket, és segítségeteket.
Zoli

(#107026) karandip


karandip
tag

sziasztok
létezik 300.000 alatt olyan ultrabook, ami rendelkezik thunderbolt, vagy express card csatlakozókkal? (eGPU miatt)

(#107027) Tikakukac válasza karandip (#107026) üzenetére


Tikakukac
titán

Új kell? Kijártam az utat és nem lesz :N

Használtan is 2 típus talán T430s i7-el és a másikat el is felejtetttem :B

És én is eGPU-t akartam aztán hááát, Mac. Szóval less meg egy retina Pro-t és jó lesz :K Meg a tartóka na az egy 100-as és még tápozás stb stb. Okosban megoldottam volna valami 90k-ból táppal mindennel, de brutál ár még így is, meg ugye a noti ettől még bömbölni fog a proci miatt, így maradt az asztali.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#107028) karandip válasza Tikakukac (#107027) üzenetére


karandip
tag

:(
Pedig reménykedtem
Akkor még gondolkozok(vagy kuporgatok macbookra)

(#107029) Tikakukac válasza karandip (#107028) üzenetére


Tikakukac
titán

4 napig ezen pörögtem, mindent kiveséztem, ha én valamire rápörgök az elhiheted ki van maxolva rendesen :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#107030) szabonagyur válasza World-Soft (#107025) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bevilágítás úgyis lesz, mivel kijelző matt így persze, hogy nem lesz annyira éles a színek.

A Miracast meg Widi feltételei fent vannak a neten, ne nekünk kelljen már mindent összeszedni, vannak itt PH-n is írások róla, sőt mi több lehet, hogy a legújabb hardverek benne sem lesznek az összes leírásban ui. szerintem nem ér annyit az egész Widi vagy Miracast, hogy ehhez vásárolni hardvert. :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107031) World-Soft válasza szabonagyur (#107030) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi.
A színt azért kérdeztem, mert mert cikkek szerinte azért nincs jelentősége a fényes monitoroknak mert ugyanolyan a színük már a mattoknak is (pl. az összes monitor is a környezetemben matt).
És azt nem tudtam, hogy ez az IPS-re vonatkozik csak, vagy már ezen elődre is.
De akkor ez az IPS-re sem igaz?

Akkor a cikkek mire vonatkoznak?
Valami hiper-szuper még újabb technikára?

A WID már meg vol, csak a Miracast-ot nem találtam.
És azért fontos, mert a TV most lett véve, és ha van ilyen lehetőség benne, és kábelezni sem szetternének (a nyuszi pillanatok alapján megeszik mindent), akkor ha a gép is úgymond új lesz, akkor nem az legyem már, hogy most a gép miatt ne ne menjen mint a mostaninál.

[ Szerkesztve ]

(#107032) Chaser válasza World-Soft (#107031) üzenetére


Chaser
titán

Csilliknél kontrasztosabb a kép. Valamivel el kellett adni az ocsmány paneleket, hát ezzel adták el. Az igazi szép kép IPS/PVA csilli felülettel, de ugye notebooknál az nem a legjobb. Antireflex glossy a köztes megoldás. Desktop monitoroknál is van csilli és brutál képük van egy jó panellel...csak közvetlen fény ne érje őket a szobában:) Kár túlvariálni ezt a részét is, még használtban üzletiben is kevés jó paneles gép van. Notebooknál matt mindenképp előnyösebb.
Garanciát illetően szerintem írj a hp supportnak. Ha magyar lokalizációs a gép nagy baj nem lehet. Hogy mennyibe kerül passz, biztos nem olcsó, meg kell kérdezni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107033) szabonagyur válasza World-Soft (#107031) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én értem, hogy sok minden a kívánság, de ennyiből nem sok minden lesz.

A fényes erősebb, sokak szerint szebb színeket ad mint a matt, cserébe tükröződik mint állat. Ami nem IPS az mindegy, hogy matt vagy fényes ugyanúgy fogja torzítani a színeket bizonyos szögből.

Én részemről TV oldalába USB be vagy ha már Wifi-t tud akkor hálózatról videó lejátszása és kész. Kényelmesebb, gyorsabb, egyszerűbb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107034) World-Soft válasza szabonagyur (#107033) üzenetére


World-Soft
senior tag

Köszi.
Mivel olyan egyszerűen megy a telórol a tükrözés,ezért nem gondoltam, h ez pc-ről nem olyan egyszerű.
Nem olyan vésztes,mert a tv tud lejátszani hdd-ről,látja a gépet is. Ha a TV tudja a filmet kódolni nincs is gond.
Egyről nem tudom leszoktatni őket az a netes stream. Youtube meg ilyesmi az hadján,de mikor 25 ablak ugrik elő,és mindent le akar szedni,azt a TV böngészőjében távirányítóval már elég vicces.
Ezert lenne egyszerű ezt a PC-n megcsinálni,és a pc képét csak kitükrözni.
Tehát nekem azt kell megoldanom valahogy amit használni akarnak (nem kockák).
És a Win wileless displaya úgy adná magát... :)

(#107035) szabonagyur válasza World-Soft (#107034) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tehát akkor a TV-n akarnak böngészni vagy mi?

Amúgy ha nem kockák akkor azért lesznek ott gondok a WiDi-vel is ha még neked össze is jön.

Nagy fába vágtad a fejszédet az biztos.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107036) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Egy konkrét gépet szeretnék véleményeztetni.

Farmerama-ra, filmnézésre, szövegszerkesztésre, böngészésre egy csak házon belüli mozgatásra szánt notebook, fő szempont leginkább a 3 év garancia volt.

Egy Dell Inspiron 5749 lett szimpatikus (elég masszív is), amelynek Intel Core i3 5005U + Nvidia 820M videokártyája elvileg már elegendő erőt kell biztosítania a fenti követelményeknek.

Tekintettel arra, hogy egy AMD FX-7600P processzornak nem volt gondja a fullHD felbontással sem, akkor a nem sokkal gyengébb i3 5005U-nak sem jelenthet gondot az 1600*900 felbontáson történő műveletsor.

Szerintetek?

(#107037) szabonagyur válasza Dhampir (#107036) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mehet, erre jó lesz.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107038) Baxo89


Baxo89
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Legkésőbb 2 ünnep között.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
120.000,-Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy tanulás szintjén)
irodai programok, netezés filmnézés
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
low
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15,6
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
ritka
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
semmi
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
hdd 500gb, SSD 120GB (SSD Fontos!) 4gb ram, optikai nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
hdmi
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
új

Sziasztok!
Remélem tudtok segíteni, édesanyámnak lenne a gép.
Gondolom i5 ilyen árkategóriában nincs, de egy erősebb i3 is gondolom megteszi ilyen feltételek mellett. SSD Fontos lenne!
Előre is köszönöm!

Üdv
Baxo

(#107039) Dhampir válasza szabonagyur (#107037) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#107040) szabonagyur válasza Baxo89 (#107038) üzenetére


szabonagyur
félisten

Remélem tudtok segíteni, édesanyámnak lenne a gép

Sajnos nem tudunk, 120-ból éppen kijönne egy SSD nélküli Fujitsu A514. SSD-vel ha még van valahol az drágább lenne, külön SSD pedig nem jön ki. Játék is teljesen felejtős.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107041) Chaser válasza Baxo89 (#107038) üzenetére


Chaser
titán

Erősebb i3 sincs ennyiért, sem SSD értelmes gépben. Vegyél most egy A514-et 120-ért, SSD-t később is lehet belerakni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107042) World-Soft válasza szabonagyur (#107035) üzenetére


World-Soft
senior tag

A TV SMART, ezért van benne böngésző.
Most a TV-n böngészőn csinálják, és az távirányító segítségével elég nehézkes.
Ugye PC-n ugyanezt rendes böngészővel, és egérrel sokkal könnyebb a 25 felugró ablak miatt (ezt gyakorlottan használják is évek óta).

Én ezt szeretném elérni ugyanilyen egyszerűen:
[link]

Így a gépen kell mindent megcsinálni mint eddig, de mégis a végén a végeredmény a TV-n van.. :)
(ez menne is, ha ennyire a WIN-nen ki van szolgálva az ügyfél. Én összekapcsolom, és csak annyi a dolguk, hogy aktiválják ha szükséges)

(#107043) szabonagyur válasza World-Soft (#107042) üzenetére


szabonagyur
félisten

Miért nem vesznek akkor egy mini PC-t meg BT egér + billentyűzetet netezni? Ha meg annyira kell akkor egy nagyon olcsó lapost.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107044) kecsemét


kecsemét
újonc

hello milyen procit ajánlotok fészbuk,netezésre? laptopba? a neve érdekel

[ Szerkesztve ]

(#107045) Chaser válasza kecsemét (#107044) üzenetére


Chaser
titán

?:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#107046) szabonagyur válasza kecsemét (#107044) üzenetére


szabonagyur
félisten

Olyat vegyél amit bele tudsz ragasztani :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#107047) kecsemét


kecsemét
újonc

akkor úgykérdezem hogy miylen laptopot vegyek netezésre és csak a proci neve érdekel a többit megoldom

[ Szerkesztve ]

(#107048) Máté94 válasza kecsemét (#107047) üzenetére


Máté94
addikt

i7-6920HQ :K

(#107049) MineFox54 válasza kecsemét (#107047) üzenetére


MineFox54
őstag

:D
Sajnos ez nem így működik. A gép nem csak számokból áll :)

Egyébként a legolcsóbb ajánlható gép: Fujitsu A514 SSD-vel kb. 120

(#107050) szabonagyur válasza kecsemét (#107047) üzenetére


szabonagyur
félisten

Én minimum i5 6300HQ-t vennék az igényeid alapján... :))

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.