Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#79001) rizso válasza ModliH (#78996) üzenetére


rizso
addikt

Nem a rendszerrel van gond, hanem a géppel. Nagyon tuti kis gép, csak sajna kicsit elbaszarintották a wifijét. Tudom kicsit gáz megoldás, de egy kis USB-s wifi vevő orvosolni tudja a gondot (nekem egy TP-Linkes nano vevő van, teljesen jó, alig lóg kia géptestből, és vagy 3eFt volt).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#79002) maartin182 válasza rizso (#79001) üzenetére


maartin182
csendes tag

Hát speciel erre lettem volna kíváncsi, tudom h a fuji-t ajánlanátok.
1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
mostanság
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
130ezer
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
filmnézés, böngézészés
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
-
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
minőség
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
-
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6
(8) Notebook tömege?
lehetőleg könnyű
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
nélküle, windows 8.1 lesz rajta
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
minimum: szokásos 4gb és 500gb
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
-
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
-
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
[link]

[link]

lehetőleg mindkettőről írjatok véleményt:)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
igazából mindegy

Ja, és ami fontos, lánynak lesz, így fontos az esztétikus megjelenése.

Válaszotokat előre is nagyonszépen köszönöm!:)

[ Szerkesztve ]

(#79003) Khelben válasza maartin182 (#79002) üzenetére


Khelben
nagyúr

130-ból nem lesz esztétikus gép. Meg úgy egyáltalán, 15,6-osból nincs esztétikus. Használt üzletivel járna a legjobban, valami ilyesmivel. Újból ennyiért csak a Fujitsu A544 van. Esetleg az a Lenovo fehérben, ha nem gond, hogy olyan a garancia, amilyen. Mondjuk egy fehér laptop ritka undorítóan tud kinézni 1 év után.

(#79004) maartin182 válasza Khelben (#79003) üzenetére


maartin182
csendes tag

És a Dell-ről valami vélemény esetleg?

Köszönöm gyors válaszod!

[ Szerkesztve ]

(#79005) ModliH válasza rizso (#79001) üzenetére


ModliH
tag

Oké, köszi. Lehet ugyanez a megoldás lesz részemről is :)

(#79006) bob011


bob011
tag

Max 110k-ból szeretnék használt üzleti laptopot.(Esetleg újat 130k körül, ha megfelel a feltételnek.)
Egyetlen kitétel van, Ubuntuval a lehető legtovább bírja akksiról. Melyik masinát tudnátok ajánlani? Vagy hol tudnék infót kapni erről?

/volt Ubuntu certified modernebb i3-as Dell gépem, de meg sem közelítette a windows alatti akku időt

[ Szerkesztve ]

(#79007) BeheR95


BeheR95
újonc

Sziasztok. Ezt nézetem ki magamnak és szeretném, ha ti is segítenétek egy kicsit. Vélemény, ár/érték arány:
Intel Core i5-4200H (2 x 2,80GHz / 3,40GHz Turbo, 3MB Cache)
8GB DDR3 1600MHz
nVidia Geforce GTX 850M 2GB
15.6" HD (1366x768) LED matt
500 GB SATA 5400rpm

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#79008) BeheR95


BeheR95
újonc

Ja igen 179990Ft

(#79009) Bertók válasza BeheR95 (#79007) üzenetére


Bertók
tag

Akkor ez X550JK ha 180 e FT és majd akik jobban értenek hozzá elmondják, hogy miért ne vegyél ilyet. Én annyit tudok, hogy rossz az anyaghasználata ami elég nagy hiba, olyan teljesítmény mellett. De a többit majd a srácok kibontják :)

(#79010) BeheR95


BeheR95
újonc

Bocsi, hogy nem egybe írtam a 3 kommentet, csak mindíg kihagytam valamit. notebook: ASUS X550JK

(#79011) kovybaby


kovybaby
csendes tag

Sziasztok!
Laptop vásárlás előtt állok, és a segítségeteket szeretném kérni a feltételeknek legmegfelelőbb kiválasztásában, ha van ilyen.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Még idén szeretném megvenni.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
180000 Ft lenne a maximum, de ebbe az összegbe benne lenne még egy 120 GB-os SSD és a beépítő
keret, ill. a szerelési költség.
Garanciavesztés nélkül bárhol meg tudják csinálni,ahol megveszem a gépet, vagy csak a szakszerviz
végezhet ilyen beavatkozást?
(3) Felhasználási kör?
AutoCad 2014, AutoCad Mechanikal 2014, Ansys (modellépítés,vitruális kísérlet futtatás)
Office, internet, film
(egyszerre több minden futna párhuzamosan)
(4) Játékra használnád-e?
Nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
50-50%
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Egy 120 GB-os SSD-t szeretnék a HDD helyére, és a HDD-t az optikai meghajtó helyére egy beépítő
kerettel. (Azt hallottam, hogy a csatlakozók miatt az SSD gyorsabb lenne a HDD helyén, mintha az
optikai meghajtó helyére tenném be)
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6"-ost szeretnék, és benti használatra. Külső 23"-ost monitort használnék hozzá.
Felbontás nem fő szempont, de legyen szép a képe.
(8) Notebook tömege?
nem lényeges, nem napi rendszerességgel fogom mozgatni.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Min. 500 GB-os HHD, külön 120 GB SSD.
Min. 4 GB-RAM.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Numerikus billentyűzet, HDMI
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
AutoCad 2014, AutoCad Mechanikal 2014, Ansys
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál
akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Nézegettem már néhányat, de nem igazán tudtam dönteni. Megbízható gépet szeretnék, ami nem
megy tönkre 1 éven belül, és ha van valami baja, akkor nem több hétig tart a javítása. Nem igazán
tudtam eldönteni, hogy elég esetleg egy kisebb teljesítményű processzor, és vegyek még bele plusz
memóriát, vagy inkább erősebb proci. Ebben is szeretném a segítségeteket kérni, melyik lenne a jobb
megoldás. Intel vagy AMD alaplap? Intel vagy ATI/AMD videókártya?
Egy-két Asus szimpatikus volt, de elég gyér volt a billentyűzet minősége.
Lenovok nagyon szépen, de nem hallottam jókat a szervízről.
Acer, Dell, HP lehet még esélyes.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Csak új.

Köszönöm előre is a segítségeteket!
Csövi

[ Szerkesztve ]

(#79012) redwhite78 válasza BeheR95 (#79010) üzenetére


redwhite78
aktív tag

nagyon nem ajánlott gép

összefoglaló kitöltése javasolt!

never go full retard

(#79013) Bibi67


Bibi67
tag

Sziasztok!
Sikerült bővítenem a keretet 70-80 ezer ft lenne egy használt laptopra garanciával venném,főleg tervező programok futtatása,minnél nagyobb felbontás lenne a lényeg.

Üdv: Zoli

BenQ GW2320 ips full hd monitor, Asus P8B75-M,i5-3470,2x4GB DDR3 1600Mhz,FSP 350-60hhn/85/,750GB Samsung HDD

(#79014) Carryboy


Carryboy
tag

Sziasztok!

Notebook processzorok közül segítsetek választani, az alábbiak közül: AMD FX 7500 vagy AMD FX 7100
Photoshop "munkára" lenne használva. Eddig csak inteles géppel dolgoztak, az AMD efajta felhasználásáról nincs tapasztalat. Ezek a laptopok a kedvezőbb áruk miatt jöhettek szóba.

Köszönöm a segítségeteket!

(#79015) Khelben válasza Carryboy (#79014) üzenetére


Khelben
nagyúr

Felejtsd el.

(#79013) Bibi67 : Dell E6510 az Nvidia kártya miatt, ha olyan tervezőprogramokról van szó, amik használják. Sajnos nagy felbontású darab most nincs Alfánál. Lehet, hogy érdemes lenne várnod pár hetet.

(#79011) kovybaby : Probook 450 vagy Fujitsu A544 SSD-vel esetleg ugyanez 1 terrás hdd-vel.

[ Szerkesztve ]

(#79016) brumi1024 válasza Khelben (#78985) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem mondanám a MBP-t olyan érzékenynek, főleg nem mondanám érzekenyebbnek egy E5xxx-nél. 5450-el ugyan nem találkoztam, de ha hasonló, mint a 40-es, akkor gyengébb egy kicsivel a 30-as szériánál. Az utóbbi évekbe volt itthon két sima Pro 15" (late 2011, mid 2012), egy 13-as retina (aktuális) és egy szintén aktuális Air. Egyiket sem tartom otthoni multimédiás gépnek, minőségben pedig vicc mellettük a belépő Latitude. Az üzemidő pedig megint csak a MBP oldalán áll.

(#79017) Tikakukac válasza brumi1024 (#79016) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha valamiért jobb a Lati az az esés utáni javítás. MBP-ra aranyárban van minden, nem fogsz csak úgy házat csereberélni 15k-ból, mint egy Dellen amihez minden harmadik ember tud nettó árban bármit kb.

Arról volt szó, hogy esik. Néha pedig esik. El nem hinnéd hány noti menekült meg azért, mert védőangyalom van. Hát ezért sem nagyon akaródzik Macre váltani. Bármi van, abból garantáltan akkora bukóval jövök ki, amit nem bír ki a tárca. Így egy darabig lesz semmim szerintem ha elment az x220.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#79018) brumi1024 válasza Tikakukac (#79017) üzenetére


brumi1024
veterán

Az tény. Mondjuk nem tudom ki mire veszi a laptopot, én használatra, nem labdázni. :DDD Ha valaki dobálni akarja akkor Toughbook vagy Latitude XFR.

De az továbbra is csak nekem furcsa, hogy 370-ért E5xxx Lati?

[ Szerkesztve ]

(#79019) premete válasza brumi1024 (#79016) üzenetére


premete
veterán

Jól látod, gyengébbek az újabbak, mint az e6x30-asok, az e7xxx-ek szintén. Üzleti gépeknél viszont a 4 év gari épp lefedi, amire tervezik a cégek; azért az Airt ne hasonlítsuk a Latitude-okhoz, más a felhasználási cél.
A 370-ért e5xxx nekem is furcsa, amikor ~200-ért 4 év garisokkal van tele a hardverapró, 4 év garival
@ az is igaz, hogy a Dellekhez minden alkatrész olcsón elérhető. :)

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#79020) Bibi67 válasza Khelben (#79015) üzenetére


Bibi67
tag

Köszi!
Faházak-faépületek tervezéséhez kellene,és karácsonyi ajándéknak szeretném adni,végül is melyik lenne az a típus használtba, ami ezeknek a feltételeknek megfelelne?

Üdv: Zoli

BenQ GW2320 ips full hd monitor, Asus P8B75-M,i5-3470,2x4GB DDR3 1600Mhz,FSP 350-60hhn/85/,750GB Samsung HDD

(#79021) spyduck válasza btudos (#78863) üzenetére


spyduck
nagyúr

"MSI-t nagyon gyorsan felejtsd el." - Most viccelsz? Fényévekkel jobb gépet csinál mint az Asus.

(#79022) Yany


Yany
addikt

Mi most a legolcsóbb, de még ajánlható IPS paneles business gép? 14" és 15"-ban is érdekelne. Általános felhasználásra kellene egy képernyő-érzékeny ismerősömnek. (a tükröset jobban elviseli, mint a tn+filmet, ebben rám ütött wekeke :D)

Új gép érdekelné, de megpróbálom rábeszélni egy használtra, szóval kérlek a fenti paraméterekkel új gépeket ajánljatok nekem. nagyon köszi.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#79023) Tikakukac válasza spyduck (#79021) üzenetére


Tikakukac
titán

Nyugtával a napot. Lesznek még ezek f27-nél meg bontósba gari után rendesen. Mint az összes többi G sorozatos gépük :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#79024) winhate válasza Tikakukac (#79023) üzenetére


winhate
őstag

:)

F27 nagy mágus :R

Agp 3850 -emet gyönyörűen meg"hegesztette"

http://pouet.net/prod.php?which=5633

(#79025) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok !
Mi a véleményetek róla : Aspire ES1-311
Üdv, Atti

[ Szerkesztve ]

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#79026) Khelben válasza Attix70 (#79025) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nulla minőségű házban telefon-hardver.

(#79027) sketchifun


sketchifun
senior tag

Megnéztem ezt a Probookot amit ajánlottatok. Huhuuuuuu.

Gyerekek. Nagyon tetszik. És bár több mint a keret, nem érdekel. Levett a cucc a lábamról. (:

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#79028) premete válasza Yany (#79022) üzenetére


premete
veterán

E7440, 200+áfa Alfánál.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#79029) pavicevic


pavicevic
tag

Sziasztok! Milyen laptopot esetleg notebookot ajánlatok általános felhasználásra? Office, netezés, filmnézés, esetleg torrentezésre lenne használva, játék és komolyabb programok futtatása nélkül...lényeg, hogy megbízható és viszonylag gyors legyen. Ja, és nem igazán lenne használva minden nap, szóval csak alkalmi gép lenne.Köszi a segítséget!

(#79030) premete válasza pavicevic (#79029) üzenetére


premete
veterán

Kicsit lehetnél konkrétabb, leginkább a kérdőív kitöltésével, megbízható és viszonylag gyors legyen ez kb. 0 információ (viszonylag gyors az Intel 1007 Celeron, a 386sx-ekhez képest, az Acer szerint erős, ténylegesen pedig a béka feneke alatt van 3 méterrel).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#79031) pavicevic válasza premete (#79030) üzenetére


pavicevic
tag

akkor úgy fogalmazok, hogy 100k körül te milyen gépet ajánlanál, amin biztonsággal lehet használni a fentebb leírt dolgokat. :) tényleg nem kellene egy bivalyerős gép, de azért ne akadjanak rajta az alap dolgok

(#79032) Dreadloord válasza pavicevic (#79031) üzenetére


Dreadloord
senior tag

KÉRDŐÍV, egyébként 100-ért ugye nem újat akarsz venni?

(#79033) Gergosz2 válasza pavicevic (#79031) üzenetére


Gergosz2
veterán

csak az a baj, hogy a 100k-s új gépeken még az OS is nagyon beszaggat. Én a helyedben tényleg egy használt üzletit néznék.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#79034) pavicevic


pavicevic
tag

Tudnátok akkor esetleg linkelni 100k-ért üzleti gépet használtan, ha ennyire nem ajánlotok új gépet ennyiért? :)

(#79035) Gergosz2 válasza pavicevic (#79034) üzenetére


Gergosz2
veterán

[link]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#79036) pavicevic válasza Gergosz2 (#79035) üzenetére


pavicevic
tag

köszi! és bátran tudnátok ajánlani használt gépet is? :) nem hiányzik, hogy 2 hónap után legyen vele valami gond..

(#79037) Gergosz2 válasza pavicevic (#79036) üzenetére


Gergosz2
veterán

megbízható az eladó , szar gépet nem árul.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#79038) OtrodonTIME


OtrodonTIME
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan notebookot szeretnék venni amivel kellem game-elni. Már van egy elég jónak mondható asztali PC-m, de mivel gyakran utazok venni szeretnék egy notebookot.
Az igényeim a következők lennének:
- egy intel core proci 2,5-3 Ghz-el
- dedikált vidikari, nvidia vagy amd nekem mindegy ;)
- 1Tb tárhely
- 8 Gb RAM
- 15,6 - 17"-es Full HD képernyő
- 230 ezernél nem akarok többet költeni
Eddig ezeket találtam:
http://www.computerimperium.hu/images/Lenovo_IdeaPad_Z50-70_59-424583_59-424610_59-424606.jpg
http://www.computerimperium.hu/images/ASUS_K551.jpg
Vagy egy Lenovo ideapad y510p
Az első kettőből több variáció van és mind a 2ből az utolsó kettőt néztem ( nem tudom hogy az i7 megéri-e a plusz 20-30 ezer forintot )
Szerintetek ezek jók lennének vagy ebből a pénzből jobb is kihozható?

Első kerék műhely, hátsó kerék roncstelep...

(#79039) Lazza


Lazza
csendes tag

Sziasztok!

Munkahelyem a karácsonyt, egy bruttó 160.000 forintos nootebook beszerzésével oldja meg.
Mi lehet a legjobb ár/értékű megoldás?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mihamarabb
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
160.000 Ft, bruttó
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Otthoni gép, internet, filmek, némi office munka
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
semmi komoly
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
ár/érték
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
nem tudom
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
15,6
(8) Notebook tömege?
mindegy
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
csupaszon
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
optikai meghajtó nem fontos; 500GB min.; a többit nem tudom
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
nincs
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
nem
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
a DELL és a LENOVO tetszik, de jöhet bármi más is
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
csak új

Köszönöm a segítséget!

Endre

Lazza!

(#79040) premete válasza pavicevic (#79031) üzenetére


premete
veterán

Attól függ, akarod-e hordani. Ha igen, akkor egy Latitude e62x0-t, ha nem, akkor az előbbi linket.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#79041) Redneck


Redneck
veterán

Üdv!

Barátom szeretne egy közepes méretű 14-17 col közötti gépet venni általános feladatokra. Netezne, filmeket nézne, szövegszerkesztene rajta. Ő 100-125 közötti árat mondott de mondtam neki hogy legyen kicsit több de jobb.
Mit ajánlotok ebben a kategóriában? Az elképzelés kb:
i3
4GB RAM
Win 8.1 legyen hozzá

Melyik az a széria amit mondjuk 140-ig ajánlotok? 3 év garancia előny.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#79042) MurdR válasza Redneck (#79041) üzenetére


MurdR
veterán

Azért 14 és 17 coll között nem kis különbség van ám...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#79043) Bertók válasza OtrodonTIME (#79038) üzenetére


Bertók
tag

1.
2.
A 2. van FullHD-ban is DE! olyan a vidikari benne mint a N550-ben :)

(#79044) redwhite78 válasza Gergosz2 (#79033) üzenetére


redwhite78
aktív tag

"Office, netezés, filmnézés, esetleg torrentezésre lenne használva, játék és komolyabb programok futtatása nélkül"

Erre a felhasználásra minek workstation? Egy integrált vga-s Lati, Elitebook vagy TP + bele egy SSD. Szerintem. például

never go full retard

(#79045) Gergosz2 válasza redwhite78 (#79044) üzenetére


Gergosz2
veterán

100k-s határt néztem és azért elég jó, hogy már annyiért kap az ember egy fHD-.s gépet. De amúgy igazad van.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#79046) Khelben válasza Redneck (#79041) üzenetére


Khelben
nagyúr

Fujitsu A544, más nagyon nincs is ebben az árban.

(#79039) Lazza : HP Probook 450 vagy Fujitsu A544-ből egy jobban felszerelt példány.

[ Szerkesztve ]

(#79047) redwhite78 válasza Gergosz2 (#79045) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Összefoglalót nem töltött, így felbontásról, méretről sajnos nem tudunk semmit. Abban egyetértek, hogy én is FDH, ,15.6" alatt meg HD+ keresnék, csak épp igpu-val.

Redneck #79041:

Az a544 mellé vehet garancia kiterjesztést kb. +10k/év és úgy a 3 év gari is meglesz, meg a keretben is bent marad.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#79048) Redneck válasza MurdR (#79042) üzenetére


Redneck
veterán

Tudom hogy nagy különbség van, legyen közepes méretű, ez esetben akkor 15,5 col körüli. Gyűjtök pár laptopot később és linkelem a lehetőségeket.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#79049) premete válasza redwhite78 (#79047) üzenetére


premete
veterán

Ha nem hordozza valaki, akkor az a 3 kilós HP workstation jó választás lenne, hordozásra szerintem a 12" körüli méret ideális.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#79050) gameresboy


gameresboy
aktív tag

Sziasztok!

A következő gépeket néztem ki 2-3 évre munkára (office, corel, kis photoshop) és játékra (FIFA 15):
[link]
[link]
[link]
[link]
Valakinek tapasztalata a gépekkel kapcsolatban? Mindegyik gépen elfut a FIFA?
Melyik gépet javasoljátok?
Üdv,
GBoy

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.